Vetura
Fushë Kosovë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Fushë Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Tauran 1.9 TDI
  Vetura

  Tauran 1.9 TDI

  Shitet Taurani 1.9 tdi automatik dsg 6 shpejtsi me klima tronic karrika me nxemje 7 ulse gjamat e pa

  Fushë Kosovë 25 janar 12:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI DSG HIGHLINE FUL OPSION RKS 2011
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG HIGHLINE FUL OPSION RKS 2011

  SHITET VETURA VW TOURAN 2.0 TDI 7-ULSE DSG NE XHENDJE TE RREGULLT POSEDON REXHISTRIM RKS VETURA IPO

  Fushë Kosovë 22 tetor 06:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI HIGHLINE LEKURE 2008
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TDI HIGHLINE LEKURE 2008

  VW-TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJSI MODEL HIGHLINE LEKURË.-NAVI,CLIMATRONIK 2zonale NXEMJE KARRIKA .TEMPOMAT

  Fushë Kosovë 14 tetor 16:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Touran 1.9 TDI D&G
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 TDI D&G

  Shitet Tourani TDI 1.9 D&G Servisim te kryer. Xhamat e zi ne libreze

  Fushë Kosovë 17 shtator 12:18
  5.800 €
 • 4 foto
  touran
  Vetura

  touran

  tourn 1.6 tdi bluemotion 6 shpejci ne gjendje perfekte kilometra 230000 me garancion viti 20.12.2010

  Fushë Kosovë 8 gusht 08:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes turan 2.0 tdi automatik
  Vetura

  Shes turan 2.0 tdi automatik

  Shes turan 2.0 tdi automatik Klimatronik Pulla ne timon I sa po ardhur nga gjermonia

  Fushë Kosovë 2 gusht 11:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes vw touran 1.6 tdi DSG
  Vetura

  Shes vw touran 1.6 tdi DSG

  Vw touran 1.6 Tdi Automatik 6 shpejci Klimatronik Navi Ulse 7 Bajm edhe ndrrim 044/213 300 Auto R&

  Fushë Kosovë 22 korrik 16:53
  9.200 €
 • 7 foto
  Touran 2.0 Diesel
  Vetura

  Touran 2.0 Diesel

  Shitet Touran 2.0 Diesel. Vetura eshte ne gjendje te rregullt si nga ana teknike ashtu dhe nga dokum

  Fushë Kosovë 22 korrik 15:33
  5.500 €
 • 11 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Touran 1.9 TDI FREESTYLE ne gjendje shum te mir teknike poashtu optike. 30.12.2009 FULL EXTRA✅✅

  Fushë Kosovë 17 korrik 09:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE

  Klimatronik 7 ulse ne gjendje shum te mir

  Fushë Kosovë 15 korrik 14:13
  6.000 €
 • 11 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet Touran 1.9 TDI ne gjendje shum te mir teknike poashtu Viti prodhimit 30.12.2009 7 ulse; Klim

  Fushë Kosovë 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Turani Pa Dogan
  Vetura

  Shitet Turani Pa Dogan

  WW Turan viti 2012 1.6dizel me 6shpejtsi 5ulse me fellne te bukura 271mi dritaret pasqyret me rrym k

  Fushë Kosovë 9 korrik 17:44
  5.200 €
 • 4 foto
  VW TOURAN 1.9TDI 2007
  Vetura

  VW TOURAN 1.9TDI 2007

  Shitet vw touran, 1.9tdi 2007, ne gjendje shum te mir teknike dhe vizuale,me te gjitha servisimet e

  Fushë Kosovë 9 korrik 15:36
  7.300 €
 • 9 foto
  VW Touran
  Vetura

  VW Touran

  Ne gjindemi ne München gjermani do jemi ne pushime prej 01.08.2019

  Fushë Kosovë 28 qershor 22:10
  15.500 €
 • 9 foto
  VW Touran
  Vetura

  VW Touran

  Ne gjindemi ne München gjermani do jemi ne pushime prej 01.08.2019

  Fushë Kosovë 28 qershor 22:08
  15.500 €
 • 6 foto
  Ofrohet per shitje Touran pa dogan
  Vetura

  Ofrohet per shitje Touran pa dogan

  Ofrohet per shitje touran 1.9 diesel ka 7 ulse dhe eshte manual viti prodhimit 2009 dhe edhte pa dog

  Fushë Kosovë 22 qershor 21:18
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet Touran 2.0 me tabela te Zvicres
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 me tabela te Zvicres

  Touran 2.0, me tabela te Zvicres Viti i prodhimit : 2003 Kilometrazha : 270000 Diesel

  Fushë Kosovë 17 qershor 13:13
  1.800 €
 • 10 foto
  TOURAN
  Vetura

  TOURAN

  Shes Wv Touran 2.0 TDI me shtate Ulese, I Ardhur nga Zvicra qe nje Vit ne Kosove, eshte ne gjendje s

  Fushë Kosovë 9 qershor 10:28
  5.400 €
 • 7 foto
  Shitet taurani 1.6 tdi automatik 2011
  Vetura

  Shitet taurani 1.6 tdi automatik 2011

  Shitet taurani i ardhur nga zvicrra qe 4 dit rks 1.6 tdi Automatik Senzor para dhe pas Auto pilot K

  Fushë Kosovë 27 maj 22:05
  9.700 €
 • 7 foto
  Vw Touran 1.9TDI
  Vetura

  Vw Touran 1.9TDI

  Shitet Vw Touran 1.9TDI ne gjendje te rregullt teknikee. Me 7ulse

  Fushë Kosovë 26 maj 11:53
  4.999 €
 • 10 foto
  Shitet touran
  Vetura

  Shitet touran

  Touran 2011 1.6 automatik me 7 shpejci dogana e regjistrimi beq sa ju kan ba me klim karrikat me nx

  Fushë Kosovë 25 maj 22:17
  9.500 €
 • 10 foto
  VW Touran 1.9 2009
  Vetura

  VW Touran 1.9 2009

  Shitet touran 2009 1.9 manual 6 shpejtesi 198000 te kaluara, klima dyzonale, nxemje ne ulese, radio

  Fushë Kosovë 18 maj 21:49
  4.999 €
 • 11 foto
  VW TOURAN CROSS 2.0 TDI KLIMATRONIK 7-ULSE RKS 09
  Vetura

  VW TOURAN CROSS 2.0 TDI KLIMATRONIK 7-ULSE RKS 09

  SHITET VETURA VW TOURAN 2.0 TDI ME 7ULSE NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT REGJISTRUAR NE RKS. VETURA O

  Fushë Kosovë 12 maj 23:31
  8.600 €
 • 8 foto
  Shes vw Touran 2.0 DSG 2012.  7 ulse
  Vetura

  Shes vw Touran 2.0 DSG 2012. 7 ulse

  Shes vw Touran,viti i prodhimit 2012,dizell 2.0,automatik DSG,220.000 km me liber t servisit,7 ulse,

  Fushë Kosovë 28 prill 16:26
  9.700 €
 • 7 foto
  Touran 2.0 TDI 7 ulse
  Vetura

  Touran 2.0 TDI 7 ulse

  Shitet touran 2.0 TDI 7 ulse Full extra Vetura osht e rujtne dhe eshte ne gjendje te mir me servisi

  Fushë Kosovë 23 prill 14:21
  5.300 €
 • 7 foto
  Shes vw touran 2.0 tdi dsg
  Vetura

  Shes vw touran 2.0 tdi dsg

  Vw touran 2.0 tdi Viti 2014 Automatik Klimatronik Park senzora + kamer Dritat xenon + lled Panaram

  Fushë Kosovë 22 prill 17:57
  12.500 €
 • 9 foto
   Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet:Touran 1.9 TDI Viti i prodhimit: 26.01-2009 Diesel I ardhur nga.Zvirra Regjistrimi i pare n

  Fushë Kosovë 16 prill 22:01
  8.000 €
 • 6 foto
  Tauran 2.0 DSG
  Vetura

  Tauran 2.0 DSG

  Tauran 2.0 blumotion DSG 7 ulse lkur full ekstra

  Fushë Kosovë 5 prill 14:47
  11.900 €
 • 5 foto
  Shes touran 1.9 TDI i po sa ardhur nga gjermania
  Vetura

  Shes touran 1.9 TDI i po sa ardhur nga gjermania

  Shes touran 1.9tdi me 7 ulse full extra i ardhun nga gjermania ne gjendje perfekte si jasht ashtu ed

  Fushë Kosovë 4 prill 16:26
  5.900 €
 • 7 foto
  Tauran 2.0 TDI
  Vetura

  Tauran 2.0 TDI

  Shitet tauran 2.0 tdi viti 2005 modeli 2009 dsg ngjendje shum tmir me libra t servisit servisat e kr

  Fushë Kosovë 4 prill 09:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Touran 1.9 tdi pa dogan 2009
  Vetura

  Touran 1.9 tdi pa dogan 2009

  tauran 1.9 Tdi 2009 i sapo ardhun 5 ulse 049 548 181

  Fushë Kosovë 4 prill 08:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tauran
  Vetura

  Tauran

  Tauran 1.9 Disel 7 ulse

  Fushë Kosovë 4 prill 00:22
  6.500 €
 • 2 foto
  Shes Tauran 1.9 disel 7 ulse
  Vetura

  Shes Tauran 1.9 disel 7 ulse

  Tauran

  Fushë Kosovë 4 prill 00:21
  6.500 €
 • 9 foto
  Shitet touran 1.9 Bluemotion 2009
  Vetura

  Shitet touran 1.9 Bluemotion 2009

  Shitet touran 1.9 2009 Bluemotion uleset me nxemje, tempomat, 6 shpejtesi, te gjitha serviset e kry

  Fushë Kosovë 3 prill 20:43
  5.499 €
 • 9 foto
  Shitet Touran 1.9 2009
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 2009

  Shitet touran 1.9 bluemotion 2009 tempomat, uleset me nxemje, 6 shpejtesi, klima dyzonale, librat e

  Fushë Kosovë 3 prill 20:13
  5.499 €
 • 5 foto
  Touran 2.0 dizell automatik viti 2013
  Vetura

  Touran 2.0 dizell automatik viti 2013

  Shitet tourani 2.0 dizell viti 2013 ne gjendje shjm te mire km 113.000 mij regjistrim edhe 6 muj ful

  Fushë Kosovë 3 prill 15:00
  12.800 €
 • 4 foto
  Touran 2.0 dizell Automatic viti 2011
  Vetura

  Touran 2.0 dizell Automatic viti 2011

  Shitet tourani 2.0 dizell viti 2011 automatic tiptronic me krejt senet esht kamera senzor vet hin ne

  Fushë Kosovë 3 prill 15:00
  8.800 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.9 196000km me libra te servisit
  Vetura

  VW Touran 1.9 196000km me libra te servisit

  Shitet touran 1.9 bluemotion 196000km me libra te servisit kaishin e nderruar , tempomat , uleset me

  Fushë Kosovë 3 prill 06:46
  5.450 €
 • 11 foto
  FLM U SHIT
  Vetura

  FLM U SHIT

  SHITET VETURA VW TOURAN 2.0 TDI ME 7ULSE NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT REGJISTRUAR NE RKS. VETURA O

  Fushë Kosovë 3 prill 01:02
  12.000 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 1.6 TDI 105 PS Automatik DSG
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 TDI 105 PS Automatik DSG

  VW TOURAN 1.6TDI 105 PS DSG Shitet nga: Nas 27Jan 17h19 Çmimi 12 950 EUR Kategoria Vetura Viti: 2013

  Fushë Kosovë 2 prill 20:25
  12.950 €
 • 10 foto
  Shitet VW Touran 1.9 2009 196000km
  Vetura

  Shitet VW Touran 1.9 2009 196000km

  Shitet VW touran Viti prodhimit 2009.10 196000 km te kaluara me libra te servisit, kaishin e nderru

  Fushë Kosovë 2 prill 19:14
  5.350 €
 • 0 foto
  Kerkoj touran pa dogan
  Vetura

  Kerkoj touran pa dogan

  Krkoj tourant pa dogan te vitit 2005 deri 2009 manual 7 ulse Gjith kosoven

  Fushë Kosovë 29 gusht 11:39
  Me Marrveshje