Vetura
Pejë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Pejë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Golf 7 R LINE Automatik
  Vetura

  Golf 7 R LINE Automatik

  Golf 7 R line viti 2015 me 123 mi km te garantuar me liber servisi ne gjendje perfekte

  Pejë Sot, 14:13
  18.000 €
 • 11 foto
  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2016 i posa doganuar homolo
  Vetura

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2016 i posa doganuar homolo

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 110kw 150ps N fund 2015 model 2016 Pulla n timon Distance controll Klimatronik

  Pejë Sot, 14:08
  14.800 €
 • 5 foto
  VW POLO 1.2 Benzin 2003 RKS
  Vetura

  VW POLO 1.2 Benzin 2003 RKS

  VW POLO 1.2 Benzin 2003 Klim ac Gjamat me pull Radio mp3 usb Regj edhe 3 muj Hipotek nuk asht Per ma

  Pejë Sot, 14:05
  2.800 €
 • 5 foto
  VW GOLF 6 Plus 2.0TDI 2010 PA DOGAN
  Vetura

  VW GOLF 6 Plus 2.0TDI 2010 PA DOGAN

  ➡️VW GOLF 6 Plus 2.0TDI Pa Dogan ➡️NFUND 2009 ➡️I posa ardhur ➡️2 qilsa ➡️240mi

  Pejë Sot, 14:05
  5.700 €
 • 8 foto
  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM 2010 i posa ardhur Dogan hom
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM 2010 i posa ardhur Dogan hom

  Vw golf 6 1.6tdi N fund 2010 Model team Senzora te parkimit Mu parku vet Klimatronik Tempomat Kollor

  Pejë Sot, 14:05
  8.300 €
 • 7 foto
  VW JETTA 1.9TDI 2002 automatik 10muj regj
  Vetura

  VW JETTA 1.9TDI 2002 automatik 10muj regj

  VW JETTA 1.9TDI 2002 Gjamat me pull Klim ac 10muj RKS Shum i shtrengum Pa asni defekt 4gomat e rre

  Pejë Sot, 14:04
  3.800 €
 • 10 foto
  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 PA DOGAN
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 PA DOGAN

  VW PASSAT 2.0TDI DSG 103kw 140ps N fund 2011 model 2012 Klimatronik Ulse me nxemje Tempomat Pulla n

  Pejë Sot, 14:04
  8.300 €
 • 6 foto
  VW GOLF 6 Plus 1.6TDI 2010 I POSA DOGANUAR HOMOLOG
  Vetura

  VW GOLF 6 Plus 1.6TDI 2010 I POSA DOGANUAR HOMOLOG

  VW GOLF 6 1.6TDI 77kw 105ps I posa ardhur I DOGANUAR ME HOMOLOGIM Senzora te parkimit para mbas Kli

  Pejë Sot, 14:04
  7.700 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B7 2.0TDI 2015 PA DOGAN
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0TDI 2015 PA DOGAN

  VW PASSAT B7 2.0TDI Manual 6shpejtesi N fund 2014 model 2015 I posa ardhur PA DOGAN XENON BI XE

  Pejë Sot, 14:04
  9.500 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol

  Passat 2.0 TDI DSG Xenon LED, posa doganuar dhe me homologim, viti i prodhimit 2015 model i vitit 20

  Pejë Sot, 14:04
  18.700 €
 • 11 foto
  SHES GOLF 2  1.6 TDI SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES GOLF 2 1.6 TDI SHUM I RUJTUN

  SHES GOLF 2 1.6 TDI SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE 59 KW 5 SHPEJTESI, SIBER, FABRIKISHT DI

  Pejë Sot, 14:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 7 1.6TDI 2013 Dogan Homologim te paguar
  Vetura

  VW GOLF 7 1.6TDI 2013 Dogan Homologim te paguar

  VW GOLF 7 1.6TDI 2013 I posa ardhur Dogan Homologim te paguar 167.000km te garantume me liber servi

  Pejë Sot, 13:59
  10.700 €
 • 5 foto
  Shitet Caddy 1.9
  Vetura

  Shitet Caddy 1.9

  Shitet caddy 1.9Tdi Automatik DSG , 2007 me Klim Goma te reja dhe liber te servisit .

  Pejë Sot, 13:59
  3.500 €
 • 8 foto
  VW Kombi T4 2.4 Diesel viti 1995 gjendje shkelqyer
  Vetura

  VW Kombi T4 2.4 Diesel viti 1995 gjendje shkelqyer

  ☎️045-616-787☎️ VW Kombi T4 2.4 Diesel viti i prodhimit 1995 model 1996 ne gjendje te shkelq

  Pejë Sot, 13:57
  1.850 €
 • 5 foto
  Passat i ardhum nga Germany
  Vetura

  Passat i ardhum nga Germany

  Shitet Passati Higline Bluemotion viti 2014 2.0 td I -Tkuqe 170PS Automatik -tiptronik i sapo ardhur

  Pejë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf VI 2.0 TDI viti 2009 PA DOGAN
  Vetura

  Golf VI 2.0 TDI viti 2009 PA DOGAN

  ☎️049-616-699☎️ & Viber ✅Golf VI 2.0 TDI viti i prodhimit 2009 PA DOGAN ✅ABS-ESP-ASR

  Pejë Sot, 13:55
  5.600 €
 • 11 foto
  Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 PA DOGAN
  Vetura

  Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 PA DOGAN

  ☎️045-616-787☎️ ✅Golf 6 2.0 Diesel Model Comfortline viti 2009 ✅KLIM FUNKSIONALE ✅NAV

  Pejë Sot, 13:55
  5.900 €
 • 9 foto
  VW Kombi T4 2.4 Diesel viti 1995 gjendje shkelqyer
  Vetura

  VW Kombi T4 2.4 Diesel viti 1995 gjendje shkelqyer

  ☎️045-616-787☎️ VW Kombi T4 2.4 Diesel viti i prodhimit 1995 model 1996 ne gjendje te shkelq

  Pejë Sot, 13:52
  1.900 €
 • 11 foto
  VW Passat 7 2.0 TDI DSG VP.2014 FULL OPCION
  Vetura

  VW Passat 7 2.0 TDI DSG VP.2014 FULL OPCION

  Shes vw passat 7 2.0 tdi pa dogan i ardhur nga gjermanija ne gjendje perfekte viti 2014 per ma shum

  Pejë Sot, 13:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Touran 2.0 TDI RKS FULL OPCION
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI RKS FULL OPCION

  Shes vw touran 2.0 tdi manual 6 shpejtsi i regjistrum ne gjendje perfekte me te gjitha opsionet per

  Pejë Sot, 13:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Touran 2.0 TDI RKS FULL EKSTRA
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI RKS FULL EKSTRA

  Shes vw touran 2.0 tdi i regjistruar rks ne gjendje te rregullt teknike dhe optike Vetura posedon

  Pejë Sot, 13:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik Facelift
  Vetura

  Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik Facelift

  *** Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik facelift full- extra I doganuar (RKS) Opsione: 4x4, airma

  Pejë Sot, 13:31
  11.999 €
 • 7 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG CH
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG CH

  Shitet pasati ngjendje shum tmir 2011 me liber servisi i ardhun nga zvicra Senzora para mas senzor

  Pejë Sot, 13:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 2.0 Tdi BTM ????
  Vetura

  Passat 2.0 Tdi BTM ????

  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2013 140 Ps I posa ardhur nga Zvicrra PA DOGAN Xenon Bi xenon me lled ,Shtop

  Pejë Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Cady 1.9 tdi 2006 me klim
  Vetura

  Cady 1.9 tdi 2006 me klim

  Shitet cady 1.9tdi Viti 2006 Me klim Me dogan te paguar Ne gjendje shum te mir +38349485520

  Pejë Sot, 13:14
  3.900 €
 • 5 foto
  TIGUAN 2.0 TDI R - LINE - CUP DSG ????
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI R - LINE - CUP DSG ????

  Tiguan 2.0TDI R-Line - Cup Sport 4x4 Dsg viti 2014 Diesel ne gjendje perfekte KM te Garantuara 130 m

  Pejë Sot, 13:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rent A Car “genti” PEJE
  Vetura

  Rent A Car “genti” PEJE

  Rent A Car “ genti Peje Japim Vetura te ndryshme me qira me qmime shume te volitshme..asistence

  Pejë Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 7 1.6 tdi vit 2014 model cup
  Vetura

  Golf 7 1.6 tdi vit 2014 model cup

  Shes golf 7 ne gjendje perfekte qmimi i volitshem

  Pejë Sot, 12:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 5 Gti
  Vetura

  Golf 5 Gti

  Full extra Mundesi nderrimi nese me konvenon : Viber +38349648410

  Pejë Sot, 12:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET GOLF 1.6/16V SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHITET GOLF 1.6/16V SHUM I RUJTUN

  GOLFI POSEDON TE GJITHA SERVISET E KRYM ME LIBRA SERVISI NI PRONAR NE KS.DY QILSA.PA ASNI INVESTIM G

  Pejë Sot, 12:25
  3.650 €
 • 10 foto
  Passat B8 2015 HiGHLINE 190pss Dsg
  Vetura

  Passat B8 2015 HiGHLINE 190pss Dsg

  Passat B8 2015 HiGHLINE 190pss Dsg Pa dogan me libra te servisitn

  Pejë Sot, 12:25
  17.000 €
 • 11 foto
  VW Golf 1.6 TDI Automatik 2011 PA Dogan
  Vetura

  VW Golf 1.6 TDI Automatik 2011 PA Dogan

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.6 TDI Minjaqi Automatik ( DSG ) Viti i prodhimit 11:2010 model

  Pejë Sot, 12:19
  6.600 €
 • 5 foto
  GOLF TEAM
  Vetura

  GOLF TEAM

  Shitet Golfi 6/1.6/77 KW Vetura ka te kryer Dogan dhe homologim Vetura posedon Klimatronic,senzora p

  Pejë Sot, 12:10
  8.300 €
 • 9 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Shes pasatin 2003 kerri ppsedon. Klim tronike. Navigacin. Bord kompjuter. Tempomat. Komandat ne voll

  Pejë Sot, 12:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  passat 1.9 tdi, 2005, Rks 1 vit,
  Vetura

  passat 1.9 tdi, 2005, Rks 1 vit,

  shes veturen apo e ndroj vetem me automatik shtoj pare, 1.9tdi dissel,v.p 2005, Rks 1vit, vetura esh

  Pejë Sot, 11:46
  6.300 €
 • 6 foto
  Passat 2.0 TDI I BLUEMOTION dsg viti 2014
  Vetura

  Passat 2.0 TDI I BLUEMOTION dsg viti 2014

  Shes passat 2.0 Tdi 140 Ps i sapo doganuar dhe regjistruar ne rks..Vetura eshte e importuar nga Zvic

  Pejë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Boro tdi 66 kv automatik
  Vetura

  Boro tdi 66 kv automatik

  Shes boro tdi automatik n gjendje shum t mir pres blers serjoz

  Pejë Sot, 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 6 2.0 tdi 81kw viti 2009 me dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi 81kw viti 2009 me dogan

  golf 2.0 tdi 81kw viti 2009 vetura osht klima tronik tempomat sensora para mbrapa fellne etj vetura

  Pejë Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Polo Tdi 2010
  Vetura

  Polo Tdi 2010

  Shitet Vw Polo Tdi Viti i prodhimit 2010 1.6 Tdi Shum ne gjendje te mir . E sapo doganur dhe regji

  Pejë Sot, 11:23
  7.600 €
 • 6 foto
  Shes gollfin 6 1.9 tdi 6 shpejtsi
  Vetura

  Shes gollfin 6 1.9 tdi 6 shpejtsi

  Shes gollf 5 1.9 tdi 77 kw 6 shpejtsi Vetura ka 4 gjama me rryp esp abs bord kompjuter Radio te mir

  Pejë Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes gollf 6 2.0 tdi me dogan+ homologim
  Vetura

  Shes gollf 6 2.0 tdi me dogan+ homologim

  Shes gollf 6 2.0 tdi manual Klimatronik 4 gjama me rrym bord konpjuter Esp abs Senzora para dhe mbra

  Pejë Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 6 GTD 2.0 TDI VITI 2010
  Vetura

  GOLF 6 GTD 2.0 TDI VITI 2010

  Golf 6 2.0 tdi viti 2010 vetura osht Gtd full full extra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dog

  Pejë Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Passat 2.0 tdi viti 2010 me dogan
  Vetura

  Passat 2.0 tdi viti 2010 me dogan

  passat 2.0 tdi 81kw viti 2010 vetura osht klim tronik tempomat sensora para mbrapa navi dvd start st

  Pejë Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 tdi viti 2009 me dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi viti 2009 me dogan

  Golf 6 2.0 tdi 103 kw viti 2009 vetura osht klima tronik tempomat sensora para mbrapa fellne 6 shpej

  Pejë Sot, 10:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 1.9tdi 77kv viti 2008
  Vetura

  Golf 1.9tdi 77kv viti 2008

  Golf 1.9tdi 77kv viti 2008 vetrua sapo ardhur nga jashti ( ME DOGAN TE PAGUARE ) 049208408

  Pejë Sot, 10:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 6 2.0 tdi viti 2009
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi viti 2009

  Golf 6 2.0 tdi viti 2009 vetura osht full full ekstra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan

  Pejë Sot, 10:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf VII
  Vetura

  Golf VII

  Gollf 7

  Pejë Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK FULL EXTRA RKS
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK FULL EXTRA RKS

  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG I SA PO REXHISTRUA DHE NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ME TE GJITHA SERVISAT E KRYR

  Pejë Sot, 09:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW PASSAT 2.0TDI BMT DSG CH 1VIT REGJISTRIM RKS
  Vetura

  VW PASSAT 2.0TDI BMT DSG CH 1VIT REGJISTRIM RKS

  VW PASSAT 2.0 TDI BMT BLUEMOTION DSG VP 2013 220370 KM TE KALUARA ME LIBER SERVISI AUTOMATIK KLIMA

  Pejë Sot, 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Volkswagen
  Vetura

  VW Volkswagen

  VW Volkswagen T4 Ne gjendje shum te mir teknike vit i prodhimit 1997 +38345803003

  Pejë Sot, 09:54
  Me Marrveshje