Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Rajoni i Pejës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  CADDY 1.9TDI 2008 ME DOGAN
  Vetura

  CADDY 1.9TDI 2008 ME DOGAN

  Shes veturen caddy 2008 me dogane te paguar vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike

  Pejë Sot, 18:23
  3.900 €
 • 7 foto
  CADDY 1.9 TDI (77KW) ME DOGANE
  Vetura

  CADDY 1.9 TDI (77KW) ME DOGANE

  Shes veturen caddy 1.9tdi (77kw) ne gjendje te shkelqyer vetura posedon : Klime mbyllje qendrore (

  Pejë Sot, 18:23
  4.200 €
 • 5 foto
  CADDY 2.0 SDI ME DOGAN 2007
  Vetura

  CADDY 2.0 SDI ME DOGAN 2007

  SHITET VETURA CADDY 2.0 SDI (51KW) ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SUPER TE MIR VETURA KA 220.000 KM

  Pejë Sot, 18:23
  3.700 €
 • 11 foto
  VW Passat b8 2.0 TDI Model 2017 Pa Dogan
  Vetura

  VW Passat b8 2.0 TDI Model 2017 Pa Dogan

  VW Passat 2.0 HighLine 2.0 TDI Bluemotion Model ( 2017 ) ☎️045-616-787☎️ ✅2.0 TDI Bluemoti

  Pejë Sot, 18:16
  15.500 €
 • 11 foto
  VW Passat 2.0 TDI DSG 2015 Pa Dogan
  Vetura

  VW Passat 2.0 TDI DSG 2015 Pa Dogan

  VW Passat 2.0 HighLine 2.0 TDI Bluemotion Model ( 2017 ) ☎️045-616-787☎️ ✅2.0 TDI Bluemoti

  Pejë Sot, 18:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 7 R LINE Automatik
  Vetura

  Golf 7 R LINE Automatik

  Golf 7 R line viti 2015 me 123 mi km te garantuar me liber servisi ne gjendje perfekte

  Pejë Sot, 18:14
  18.000 €
 • 5 foto
  Shes pasat benxins -plin rks
  Vetura

  Shes pasat benxins -plin rks

  Shes pasat 2 Viti 90 Benxin-plin Rks i skadum

  Pejë Sot, 18:04
  760 €
 • 10 foto
  GOLF 6 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGHLINE RKS 1VIT
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGHLINE RKS 1VIT

  VW GOLF 6 2.0 TDI DSG HIGHLINE RKS 1VIT PLOT 30.12.2009 MODEL 2010 NE GJENDJE TE SHKELQYSHME M

  Pejë Sot, 18:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Touran 1.9 2006
  Vetura

  Touran 1.9 2006

  Shitet vetura tipit touran ne gjendje te rregullt , posedon 7 ulse ,nxemje ne karika ,klimatronik, p

  Pejë Sot, 17:56
  5.200 €
 • 11 foto
  Golf 4 1.9 TDI 2003 Pa dogan
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI 2003 Pa dogan

  Shes golf 4 pa dogan 1.9 tdi viti i prodhimit 2003 , ne gjendje shum te mir posedon xhamat me rrym 2

  Pejë Sot, 17:56
  1.550 €
 • 4 foto
  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)
  Vetura

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT) POLO 6R 2010 DERI 2015 TE REJA VW POLO 1.6 DIZELL TE REJA

  Pejë Sot, 17:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW PASSAT 2.0TDI BMT DSG CH 1Vit
  Vetura

  VW PASSAT 2.0TDI BMT DSG CH 1Vit

  VW PASSAT 2.0 TDI BMT BLUEMOTION DSG VP 2013 220370 KM TE KALUARA ME LIBER SERVISI AUTOMATIK KLIMA

  Pejë Sot, 17:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW GOLF 7 TDI RKS COMFORLINE
  Vetura

  VW GOLF 7 TDI RKS COMFORLINE

  VW GOLF 7 1.6 TDI RKS 30.12.2013 MODEL 2014 I REXHISTRUAR NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ME TE GJITHA SER

  Pejë Sot, 17:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  **Blejm Vetura Gjith Kosoven RKS ose Pa Dogan 24/7
  Vetura

  **Blejm Vetura Gjith Kosoven RKS ose Pa Dogan 24/7

  Blejm vetura gjith kosoven 24/7

  Pejë Sot, 17:36
  25.000 €
 • 9 foto
  Shes Jeta 1.9SDI Dizell
  Vetura

  Shes Jeta 1.9SDI Dizell

  Shes Jeta 1.9SDI Dizell e rujtne si mbrenda poashtu edhe jasht.Viti i prodhimit 1990.Regjistrim deri

  Pejë Sot, 17:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Golf 6 Diesel 1.6 DSG Viti 2012 Me RKS
  Vetura

  VW Golf 6 Diesel 1.6 DSG Viti 2012 Me RKS

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 6 TDI 1.6 BLUEMOTION ✅Automatik (DSG) Viti 2012 model 2013 âœ

  Pejë Sot, 17:20
  7.400 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 17:20
  3.800 €
 • 11 foto
  VW Polo 1.4 TDI viti 2007 RKS 1 VIT
  Vetura

  VW Polo 1.4 TDI viti 2007 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Polo 1.4 TDI Manual 5 shpejtsi ✅Shpenzime Minimale ✅Bord-Kompjut

  Pejë Sot, 17:18
  3.500 €
 • 11 foto
  Pikap Polo 1.4 TDI viti 2007 RKS 1 VIT
  Vetura

  Pikap Polo 1.4 TDI viti 2007 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Polo 1.4 TDI Manual 5 shpejtsi ✅Shpenzime Minimale ✅Bord-Kompjut

  Pejë Sot, 17:17
  3.500 €
 • 11 foto
  VW Passat b8 2.0 TDI DSG 2015 Pa Dogan
  Vetura

  VW Passat b8 2.0 TDI DSG 2015 Pa Dogan

  VW Passat 2.0 HighLine 2.0 TDI Bluemotion Model ( 2017 ) ☎️045-616-787☎️ ✅2.0 TDI Bluemoti

  Pejë Sot, 17:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf 6 Diesel 1.6 Automatik 2012 RKS
  Vetura

  VW Golf 6 Diesel 1.6 Automatik 2012 RKS

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 6 TDI 1.6 BLUEMOTION ✅Automatik (DSG) Viti 2012 model 2013 âœ

  Pejë Sot, 17:16
  7.400 €
 • 9 foto
  SHITET PASSATI 3C 2006
  Vetura

  SHITET PASSATI 3C 2006

  SHITET PASSATI 3C 2006 2.0 TDI RKS 11 MUAJ , NE GJENDJE TE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE . PER I

  Klinë Sot, 17:07
  1 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 3C RKS
  Vetura

  VW PASSAT 3C RKS

  SHITET PASSATI 3C 2006 2.0 TDI RKS 11 MUAJ , NE GJENDJE TE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE . PER I

  Klinë Sot, 17:07
  1 €
 • 0 foto
  VW CADDY 1.9 TDI I DOGANUAR RKS - 05
  Vetura

  VW CADDY 1.9 TDI I DOGANUAR RKS - 05

  - VW CADDY 1.9 TDI Diesel. - Km Te Kaluara 238.000 Me Liber Servisit. - I Doganuar Dhe i Regjistruar

  Pejë Sot, 17:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4 2002
  Vetura

  Golf 4 2002

  Golf 4 1.9 TDI (DI) te kuqe viti 2002 Klimtaronike gjamat me rrym armotizera koni Vetura osht

  Pejë Sot, 17:03
  2.500 €
 • 10 foto
  Golf 6 Plus 2.0 Tdi Viti 2009
  Vetura

  Golf 6 Plus 2.0 Tdi Viti 2009

  Golf 6 Plus, 2.0 TDI, 5 Shpejtësi 110 PS Hargjimet i ka shum te vogla, viti i Prodhimit 2009, eshte

  Pejë Sot, 17:01
  8.500 €
 • 9 foto
  GOLF 7
  Vetura

  GOLF 7

  VW GOLF 7 2014 AUTOMATIK DSG 1.6 TDI (I) TKUQE BLUEMOTION KM ME LIBER SERVISI 2 QELSA RKS +3834940

  Pejë Sot, 16:54
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Golf 7 GTD 2014 Xenon LED,Navi, Kamer,Posa Dog+Hom
  Vetura

  Golf 7 GTD 2014 Xenon LED,Navi, Kamer,Posa Dog+Hom

  Golf 7 GTD, 2.0 TDI, Viti I prodhimit 12/2014 model I vitit 2015, Xenon-LED, senzora para dhe prapa,

  Pejë Sot, 16:53
  16.200 €
 • 11 foto
  Golf 6 Plus 2.0 TDI Highline Posa Doga+Homolog
  Vetura

  Golf 6 Plus 2.0 TDI Highline Posa Doga+Homolog

  Golf 6 Plus, 2.0 TDI, Hghline, 6 Shpejtësi 140 PS, viti i prodhimit 2009 model i vitit 2010, Posa do

  Pejë Sot, 16:53
  8.299 €
 • 5 foto
  SHES GOLF 4 1.9 TDI
  Vetura

  SHES GOLF 4 1.9 TDI

  SHES GOLF 4 TDI .1.9 VITI NE DHJETOR TE 99 BORD KOPMJUTER KLIM MBYLLJE QENDRORE KARRIKAT ME NXEMJ

  Klinë Sot, 16:48
  1.500 €
 • 7 foto
  Passat 1.9 TDI-Di te kuqe Klimatronik 2003 H-Line
  Vetura

  Passat 1.9 TDI-Di te kuqe Klimatronik 2003 H-Line

  Shitet vetura 1.9 TDI me i te kuqe manual ne gjendje shum te mir Regjistrim deri me 13.04.2019 ne em

  Pejë Sot, 16:45
  4.550 €
 • 4 foto
  shitet pasati edhe ndrrohet
  Vetura

  shitet pasati edhe ndrrohet

  Shes pasatin ne xhendje te mir boj edhe ndrrim me ndrrim veq nese me konvenon pasati ka xhomat me rr

  Pejë Sot, 16:17
  3.600 €
 • 9 foto
  Shes gollf 6 2.0 tdi me dogan+ homologim
  Vetura

  Shes gollf 6 2.0 tdi me dogan+ homologim

  Shes gollf 6 2.0 tdi manual Klimatronik 4 gjama me rrym bord konpjuter Esp abs Senzora para dhe mbra

  Pejë Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 16:10
  3.800 €
 • 10 foto
  Golf 7 2.0tdi rexhistrim deri me 04.07.2020
  Vetura

  Golf 7 2.0tdi rexhistrim deri me 04.07.2020

  Golf 7 2.0 tdi 222.000km Te garantume me liber te servisit 2 qilsa Nxemje ne karrika Navi 2019 Kamer

  Pejë Sot, 16:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 PA DOGAN
  Vetura

  Golf 6 PA DOGAN

  Golf 6 1.6 tdi Tempomat Navigacion Senzora 2 qilsa Ne gjendje perfekte Vetem 134.000km te gar

  Pejë Sot, 16:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 6 2.0tdi Pa Dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0tdi Pa Dogan

  Golf 6 2.0 tdi 187.000km Ne gjendje perfekte ______________-_-_-_-__-_-__-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-

  Pejë Sot, 16:02
  5.999 €
 • 9 foto
  Shes Gollf 6 2.0 6 shpejtsi 140 ps dogan+homologim
  Vetura

  Shes Gollf 6 2.0 6 shpejtsi 140 ps dogan+homologim

  Shes Gollf 6 2.0 TDI 6 shpejtsi 2011 dogan dhe homologim te kryera vetura ka kto karakteristika k

  Pejë Sot, 16:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Touran 1.6 TDI
  Vetura

  VW Touran 1.6 TDI

  Vetura eshte ne gjendje te rregullte, 1.6 TDI te gjithe servisat e perfunduar me kohe, pulla ne timo

  Pejë Sot, 15:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI (DI), 2004, RKS.
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI (DI), 2004, RKS.

  Shes VW PASSAT 2004 1.9 TDI (DI) tkuqe. -Vetura posedon Navigacion Kamera mbrapa Ngrohje ne ulset e

  Pejë Sot, 15:44
  4.300 €
 • 0 foto
  Golf 7 2.0 automatik ful oprema
  Vetura

  Golf 7 2.0 automatik ful oprema

  Golf 7 2.0 DSG Minjaqi Autromatik ngjyra hirit mbyllt me shpejtsi ne Vollan me pulla ne vollan me

  Pejë Sot, 15:33
  12.500 €
 • 9 foto
  Pasat 2.0 TDI DSG (Automatik)
  Vetura

  Pasat 2.0 TDI DSG (Automatik)

  Pasat 2.0 TDI Minjaqi DSG (Automatik) Viti 2014 me Goma te reja me Fellne i ardhur nga Gjermanija

  Pejë Sot, 15:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 DSG
  Vetura

  VW PASSAT B8 DSG

  Shes passat 2.0 tdi me dogan te pagume posedon klim tronik para mbas navi komanda ne timon ndrus ne

  Pejë Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET GOLF V 1.6 SHUM IRUJTUN
  Vetura

  SHITET GOLF V 1.6 SHUM IRUJTUN

  VETURA ESHTE FULL EXTRA.KLIMTRONIK.SENZORA.KARIKA ME NXEMJE.SENZORA NE FSHIZA DHE DRITA.LIBRA SERVIS

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW PASSAT CC. FULL EXTRA I ARDHUR NGA CH.
  Vetura

  VW PASSAT CC. FULL EXTRA I ARDHUR NGA CH.

  Passati eshte i ardhur nga Ch.ne gjendje shum te mire pa asnje grrith, Viti prodhimit:2009 Muaji 12,

  Pejë Sot, 14:36
  11.200 €
 • 6 foto
  Passat 2.0 TDI I BLUEMOTION dsg viti 2014
  Vetura

  Passat 2.0 TDI I BLUEMOTION dsg viti 2014

  Shes passat 2.0 Tdi 140 Ps i sapo doganuar dhe regjistruar ne rks..Vetura eshte e importuar nga Zvic

  Pejë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Golf3 1.9 Dizel Regjistrim 2 muj
  Vetura

  Shes Golf3 1.9 Dizel Regjistrim 2 muj

  Shes Golf3 1.9 Dizel Regjistrim 2 muj nuk asht ne hipotek perkthimi kur te doni ska denime 5 shp

  Pejë Sot, 14:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 7 Sportvan
  Vetura

  Golf 7 Sportvan

  Shitet Golf 7 Sportvan 2.0 viti 2014 me 230,000 km te kaluara me liber te servisit. Vetura Posedon:

  Pejë Sot, 14:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol

  Passat 2.0 TDI DSG Xenon LED, posa doganuar dhe me homologim, viti i prodhimit 2015 model i vitit 20

  Pejë Sot, 13:33
  18.700 €
 • 9 foto
  Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik Facelift
  Vetura

  Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik Facelift

  *** Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik facelift full- extra I doganuar (RKS) Opsione: 4x4, airma

  Pejë Sot, 13:25
  11.999 €