Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Pejës

 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Klinë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pa marr plehu
  Kafshe ferme

  pa marr plehu

  Gratis plehu per lope shum mire Dubrave

  Istog Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Pejë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera

  Jepet me qera per kontroll teknike depo etj.

  Klinë Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Jepet villat me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet villat me qera

  Jane 8 te kompletuara per pune

  Pejë Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION NJE VIT. O44 2

  Pejë Sot, 12:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet nderrohet
  Kafshe ferme

  Shitet nderrohet

  Shitet maqina mjelese ne gjendje te rregullt per arsye se nuk po ma lajn lopet me perdor Mundesi n

  Pejë Sot, 11:51
  140 €
 • 4 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten lopet qumeshtore te racave fisnike evropiane Simmental, Holstein, te ardhura nga Holanda, Gje

  Pejë Sot, 10:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Istog Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shess
  Makineri dhe inventare

  Shess

  Shitet per arsyje si nuke time hi ne pune bake edhe ndrrin

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Autolarje

  Autolarjt janë te posa ardhura nga zvicrra dhe qmimi ash tejet i volitshem 129€ copa te kompletuara

  Klinë Sot, 09:31
  129 €
 • 2 foto
  Viq mashkull rac limosin
  Kafshe ferme

  Viq mashkull rac limosin

  Shes viqin rac limosin e mishit shum i mir\'viqi osht i 5dite)

  Istog Sot, 09:21
  350 €
 • 0 foto
  Punojm me minibager...
  Sherbime

  Punojm me minibager...

  Bejm hapjen e themeleve,kanalizimeve etj...

  Klinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojm me mini bager...
  Sherbime

  Punojm me mini bager...

  Bejm hapjen e themeleve , Kanalizimeve ....

  Klinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)
  Sherbime

  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)

  Bejm rregullimin e oborreve simbas porosis ... Telefon: +38649668151

  Klinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza te betonit...
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve me kubza te betonit...

  si dhe bejm mure te betonit per oborre.

  Klinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)
  Sherbime

  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)

  Bejm rregullime te oborreve simbas porosis... Viber: +38649668151

  Klinë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë
  Sherbime

  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë

  Punojmë permendore,lapidar nga graniti natyral me garencion 5vite per punen tonë. Sherbime funeral T

  Pejë Sot, 08:21
  450 €
 • 3 foto
  Gjel Plomotrok, pule amrok me 9 zogje.
  Kafshe ferme

  Gjel Plomotrok, pule amrok me 9 zogje.

  Shes Gjelin Plomotrok, dhe pulen me 9 zogje shume te mire.

  Pejë Sot, 08:00
  50 €
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON PUNOJM EDHE VEQ PUN DOR

  Pejë Sot, 05:31
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  HIDRO IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDRO IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM

  Klinë Sot, 05:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Pejë Sot, 03:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Klinë Sot, 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Pejë Sot, 02:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Pejë Sot, 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Pejë Sot, 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Pejë Sot, 02:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet detelina e cila eshte shume e mir dhe cilsore,dujt jan te mdhaj fotot tregoj mjaft te iteresu

  Klinë Sot, 00:17
  2 €
 • 2 foto
  Shitet Detelina
  Kafshe ferme

  Shitet Detelina

  Shes detelin per Ushqim te Kafshve eshte shum e mir shitet e tera

  Klinë Sot, 00:17
  2 €
 • 11 foto
  DJ BICA MUZIK
  Sherbime

  DJ BICA MUZIK

  DJ -BICA ju froj muzik me di gjej muzik te fort

  Klinë Dje, 23:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pula gjela
  Kafshe ferme

  Pula gjela

  shes Pula te katunit Edhe pula klluq Me vo per ma shum na kontaktoni ne tel +38345244703 edhe ne vib

  Istog Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hapja e bunareve
  Sherbime

  Hapja e bunareve

  Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe terene te buta (

  Klinë Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten 3 bika
  Kafshe ferme

  Shiten 3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Pejë Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 3 bika
  Kafshe ferme

  Shiten 3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Klinë Dje, 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kingjat
  Kafshe ferme

  Kingjat

  Shes kingjat. Shum lir

  Klinë Dje, 21:17
  70 €
 • 3 foto
  She\'s lopen
  Kafshe ferme

  She\'s lopen

  She\'s lopen7muj mjelet me dor edhe me maqin asht e mir e urt lop jepet me te gjitha garacjonet 15

  Pejë Dje, 20:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror

  Shitet lokali ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjindet ne rruge kryesore.

  Pejë Dje, 20:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet lopa bars
  Kafshe ferme

  shitet lopa bars

  shitet lopa shum e mir osht bars 5 muj osht shum e mir tamel qet kogja mir per me shum tel 044276417

  Istog Dje, 20:29
  880 €
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina 049619714
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina 049619714

  Ofrij tenda karrika tavolina me qera me dimenzione 4x8m 5x10m 6x12m

  Klinë Dje, 20:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e huasë ndërmjet individit në masën 3%
  Sherbime

  Oferta e huasë ndërmjet individit në masën 3%

  Përshëndetje, Paratë e huasë për të gjithë nga 1000 € deri në 1000000 € për këdo që mund ta shly

  Istog Dje, 19:34
  1.000 €
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Dje, 18:27
  20 €
 • 11 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë Dje, 18:27
  20 €
 • 7 foto
  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë Dje, 18:26
  20 €
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Dje, 18:26
  20 €
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Lopa ashte shterrp per info na kontaktoni

  Klinë Dje, 18:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KANTERIC BRANDT OPTIMAT KD 68
  Makineri dhe inventare

  KANTERIC BRANDT OPTIMAT KD 68

  Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania Eshte ne gjendje shum te rregullt pune dhe ka shum pak ore

  Pejë Dje, 18:12
  7.499 €
 • 11 foto
  Marrum edhe vetur kompensim
  Sherbime

  Marrum edhe vetur kompensim

  Te gjitha punet prej guri .... +38344232891

  Klinë Dje, 17:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Klinë Dje, 16:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet viqi Mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet viqi Mashkull

  Shes viqin mashkull,është i 10 dite,qmimi mund të diskutohet pak.

  Istog Dje, 16:16
  330 €
 • 11 foto
  Separe dhe tavolina
  Makineri dhe inventare

  Separe dhe tavolina

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Istog Dje, 16:07
  160 €