Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Pejës

 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Istog Sot, 22:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Istog Sot, 21:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Istog Sot, 21:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mixer 120kg
  Makineri dhe inventare

  Mixer 120kg

  Mixer i perdorur ne gjendje shume te mire Kapaciteti 75kg brum ndersa 120kg mish Viber whatsapp +3

  Pejë Sot, 21:53
  550 €
 • 5 foto
  Mixer profesional 7L i RI
  Makineri dhe inventare

  Mixer profesional 7L i RI

  Mixer profesiona industrial 7L I RI pa perdor i preshtetshem per Pastiqeri Picer, etj Viber whatsa

  Pejë Sot, 21:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Klinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mixer 4L i RI prodhim gjerman
  Makineri dhe inventare

  Mixer 4L i RI prodhim gjerman

  Mixer profesional 4L prodhim gjerman 1400w 7 shpejtesi

  Pejë Sot, 21:52
  125 €
 • 3 foto
  Shitet Viqi
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi

  Shitet Viqi

  Pejë Sot, 21:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet mshtjerra

  Klinë Sot, 21:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha dhe Izol

  Pejë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Gesi Izolim
  Sherbime

  Gesi Izolim

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha Viber---

  Istog Sot, 21:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Raca simentall
  Kafshe ferme

  Raca simentall

  Shitet mzati 11 muajsh , pesha e perafert 500 kg

  Istog Sot, 21:21
  2 €
 • 3 foto
  Vjeta
  Kafshe ferme

  Vjeta

  Shes vjetat Femra 3 muaj ikan, jan te ndar nga qumshti. Kjo me ngjyr te kuqe o me brina ndersa tjetr

  Pejë Sot, 21:21
  550 €
 • 4 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi I ka 4muj hala pin tamel eshte shum i mir per mar han San dhe mill per ma shum na kontak

  Istog Sot, 21:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet BIGU (2.50€ kg) 10muj i ka
  Kafshe ferme

  Shitet BIGU (2.50€ kg) 10muj i ka

  Shitet Bigu 10 muj i ka raca e paster Simental 2.50€ kg.

  Istog Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë Sot, 20:50
  20 €
 • 7 foto
  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë Sot, 20:50
  20 €
 • 4 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Lopa esht afer mu shtu mrena 1 jave lopa esht pa behone e urt hes kur te shtohet 20 litra ne dit

  Pejë Sot, 20:48
  10 €
 • 4 foto
  Shitet lopa
  Kafshe ferme

  Shitet lopa

  Shitet lopa bars 5 muj pjell per heren e dyt lop asht pa behane

  Klinë Sot, 20:31
  1.600 €
 • 3 foto
  Lokali ne shitje ose me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje ose me qera

  Lokali gjindet ne lagjen fidanishte ne Peje afer qendres per mjekesi familjare. Lokali posdon rreth

  Pejë Sot, 20:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Chabo shiten
  Kafshe ferme

  Chabo shiten

  Shiten pulat qift, gjel dhe pul,(pula eshte me 5 zogj shum te mire)

  Pejë Sot, 20:19
  50 €
 • 7 foto
  Shes viqat
  Kafshe ferme

  Shes viqat

  Shes viqat mashkull Qmimi sipas marreveshjes Na kontaktoni ne nr 044266115

  Pejë Sot, 20:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kombi ndrrim
  Kafshe ferme

  Kombi ndrrim

  Shes kombin Mercedes benz 210D ne gjendje te mir pune mundsi ndrrimi me lop ose blet per info shtes

  Pejë Sot, 20:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vakum press per plastifikimin e dyerve
  Makineri dhe inventare

  Vakum press per plastifikimin e dyerve

  Shitet maqina per plastifkim te dyerve Vakum press PLATINUM WP-3A-KM Ne gjendje shum te rregullt p

  Pejë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Byk ne thas
  Kafshe ferme

  Byk ne thas

  Shitet byki i that i mir per pelet per shtroj ne ferma te pulave etj +38345585449

  Pejë Sot, 20:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet biznesi Second Hand
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet biznesi Second Hand

  Shitet biznesi me veshmbathje te dores se dyte te importuara nga Zvicrra per te gjitha moshat . Mund

  Pejë Sot, 19:55
  1 €
 • 5 foto
  shez vez dhe zogj te sapo qelur
  Kafshe ferme

  shez vez dhe zogj te sapo qelur

  shes vez dhe zogj te races amrock te paster qmimi 0.50€ per vez dhe 2€ per zogj shes vez zogj te sap

  Istog Sot, 18:38
  2 €
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON PUNOJM EDHE VEQ PUN DOR

  Pejë Sot, 18:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  HIDRO IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDRO IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM

  Klinë Sot, 18:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Lopa ashte shterrp per info na kontaktoni

  Klinë Sot, 18:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Istog Sot, 18:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Istog Sot, 17:58
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Pejë Sot, 17:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kukkla per Butik
  Makineri dhe inventare

  Kukkla per Butik

  Shes 16 Kuklla Femrore ne gjendje te mir . Qmim Blers 1850 € Tash vetem per 850€ Komplet Ose nje n

  Pejë Sot, 17:07
  850 €
 • 6 foto
  SHES LOPEN EKSTRA KLAS
  Kafshe ferme

  SHES LOPEN EKSTRA KLAS

  lpo per marak li 30 litra qumsht edhe dy jav shtohet

  Pejë Sot, 16:03
  2.400 €
 • 0 foto
  Domain, Web Hosting, E-maile për Biznese etj.
  Sherbime

  Domain, Web Hosting, E-maile për Biznese etj.

  PEXHOST.NET SH.P.K Po bëhen 7 vite që operojmë në tregun e lirë dhe që ndihmojmë Biznese dhe Organz

  Klinë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Keni menduar për një uebfaqe efikase dhe stabile.
  Sherbime

  Keni menduar për një uebfaqe efikase dhe stabile.

  - Nuk keni menduar që një faqe interneti i duhet biznesit tuaj? - Keni pasur në vazhdimësi probleme

  Klinë Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Sot, 14:56
  20 €
 • 1 foto
  Kec
  Kafshe ferme

  Kec

  Shes kecin femer eshte i shendosht eshte race e mire

  Pejë Sot, 14:55
  70 €
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Sot, 14:54
  20 €
 • 3 foto
  Maqin e Akulloreve
  Makineri dhe inventare

  Maqin e Akulloreve

  Maqina me gjendje te rregullt Qmimi sipas marrveshjes Kontaktoni ne nr 049132049

  Pejë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes dy viqa
  Kafshe ferme

  Shes dy viqa

  Shes dy viqa njani mashkull njani femun viqata jon shum te mir pur ma shum nr +386 49 228 005

  Klinë Sot, 14:38
  1 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI AFARIST NE PEJE.
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI AFARIST NE PEJE.

  Lokali gjendet ne nje pozite teper te favorshme per cdo biznes. Posedon 48 meter katror me 2 hyrje.

  Pejë Sot, 14:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Bikat
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat

  Shiten Bikat Mbi 600kg Me Marrveshje

  Klinë Sot, 13:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Lokali ne Peje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Peje

  lokali ne shitje afer fakulltetit biznesit ne peje

  Pejë Sot, 13:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes dhin me 2 edha
  Kafshe ferme

  Shes dhin me 2 edha

  Shes dhin me 2 edha 1 mashkull 1 femer hera e 2 qe ka pjell . Pres blleres serioz... 049662842

  Pejë Sot, 13:07
  220 €
 • 2 foto
  Ulse per lokale
  Sherbime

  Ulse per lokale

  Ulse per lokale ose oborre

  Pejë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION NJE VIT. O44 2

  Pejë Sot, 12:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 5 vjeta mbi 400kg
  Kafshe ferme

  Shiten 5 vjeta mbi 400kg

  Shiten 5 vjeta pesha e tyre është mbi 400kg , të interesuarit kontaktoni ne nr: +38345229492

  Pejë Sot, 12:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes vez t pulav plomotrok 1 ero copa
  Kafshe ferme

  shes vez t pulav plomotrok 1 ero copa

  shes vez m porsi t pulav plomtrok shum t mira

  Pejë Sot, 11:36
  Me Marrveshje