Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Pejës

 • 4 foto
  MAN 26.413 Kiper 3 aks miler Kiper 2005
  Kamionë

  MAN 26.413 Kiper 3 aks miler Kiper 2005

  MAN 26.413 Kiper 3 aks miler Kiper Viti 2004 me goma te reja me Klim me Frizhider ne gjendje shum

  Pejë Sot, 11:18
  35.000 €
 • 7 foto
  Actros MP4 1842 2012
  Kamionë

  Actros MP4 1842 2012

  Actros MP4 1842 Viti 2012 Me spojlera full Me reterder I sapo ardhur nga jasht Me goma te mira Me do

  Pejë Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tiplla per tapacir rrota e sajlla per mekanizma
  Autopjese dhe paisje

  Tiplla per tapacir rrota e sajlla per mekanizma

  Me shumic dhe pakic ofrojme te gjitha llojet e tipllave per tapacira, rrota dhe sajlla per mekanizem

  Pejë Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAN Kiper 26 414 miler kiper 2000
  Kamionë

  MAN Kiper 26 414 miler kiper 2000

  MAN 26 414 kiper 6X4 Me goma te mira I sapo ardhur nga jasht Valoni Viber +38345599999 Tel. 04488868

  Pejë Sot, 11:17
  27.000 €
 • 11 foto
  Pomp e Betonit 42 m Schwing
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pomp e Betonit 42 m Schwing

  Marka: Mercedes Benz Tipi:44 aks fi 125 Pomp e Betonit Schwing 5 Krah Kamja; Manuel Reterder: JO Vi

  Pejë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AutoKran deri 45 ton shitet dhe punojm
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AutoKran deri 45 ton shitet dhe punojm

  Auto Kran deri 45 ton Viti 1996 Me dogan Me fatur I sapo regjistruar ne rks Valoni Viber +383455999

  Pejë Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CAT 330 2004 me zingjir
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  CAT 330 2004 me zingjir

  CAT 330 me zingjir Marka: CAT 330 Eskavator Luga: 2 m3 Tipi: Caterpilar CAT 330 CL Kamja; Viti: 200

  Pejë Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Liebherr 914 me zingjir 2002
  Kamionë

  Liebherr 914 me zingjir 2002

  Liebherr 914 me zingjir Viti 2002 10.000 h e sapo ardhur nga jashte ne gjendje shum te mir Valoni V

  Pejë Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Actros MP4 18 42 me reterder 2013
  Kamionë

  Actros MP4 18 42 me reterder 2013

  Actros 1842 2 cop Kok terheqse Me reterder Me goma te mira Nga gjermanija Me dogan te sapo paguar M

  Pejë Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës

  Kodi 0179 Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës. Shtëpitë kanë secila nga 220m2 plus garazhat, kan

  Pejë Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I DOGANUAR
  Vetura

  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I DOGANUAR

  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I posa ardhur I DOGANUAR Km e garantume Liber servisi Ne gjendje perfekte Per

  Pejë Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Zettelmeyer mini ngarkus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Zettelmeyer mini ngarkus

  Marka: Zettelmeyer mini ngarkus Tipi:CAB 602 L Kamja; Automatik Viti: 1994 Gomat %: me goma te reja

  Pejë Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2014 Highline I DOGANUAR
  Vetura

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2014 Highline I DOGANUAR

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG Highline Viti n fund 2013 model 2014 209mij km te garantume Me liber servisi Xe

  Pejë Sot, 11:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Daewoo 400 lug ngarkuse 4 m3 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Daewoo 400 lug ngarkuse 4 m3 2006

  Daewoo 400 Radler Lug ngarkuse 4 m3 Viti 2006 Me 4 goma te reja I sapo ardhur nga jasht Ne gjendje s

  Pejë Sot, 11:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fijat Hitaqi Luga Ngarkuse 3 m3 2002
  Kamionë

  Fijat Hitaqi Luga Ngarkuse 3 m3 2002

  Fijat Hitaqi Luga Ngarkuse 3 bm3 Viti 2002 me Goma te reja ne gjendje shum te mir e sapo ardhur n

  Pejë Sot, 11:12
  34.000 €
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Istog Sot, 11:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW TOURAN 2.0TDI DSG 2016 I DOGANUAR
  Vetura

  VW TOURAN 2.0TDI DSG 2016 I DOGANUAR

  VW TOURAN 2.0TDI DSG 2016 I posa ardhur I DOGANUAR KM E GARANTUME LIBER SERVISI XENON LED NE GJENDJE

  Pejë Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF 7 Facelift 1.6TDI 2017 I DOGANUAR
  Vetura

  VW GOLF 7 Facelift 1.6TDI 2017 I DOGANUAR

  VW GOLF 7 Facelift 1.6TDI N fund 2017 75.000km te garantume Me liber servisi I DOGANUAR NE GJENDJE P

  Pejë Sot, 11:11
  14.500 €
 • 9 foto
  Hitaqi 270 lug ngarkuse 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hitaqi 270 lug ngarkuse 2008

  Hitaqi 270 Lug ngarkuse 3 m3 Viti 2008 11.000 h Me goma te mira 2 te reja I sapo ardhur nga jasht N

  Pejë Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Liebherr 564 2002 lug ngarkuse 4m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liebherr 564 2002 lug ngarkuse 4m3

  Liebherr 564 Viti 2002 Lug ngarkuse 4 m3 me goma te mira i sapo ardhur nga jasht me dogan te pagum

  Pejë Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opell kadet
  Vetura

  Opell kadet

  Shes opell kadet 5 muj regjistrim kadet 1.3 benxin muzik me auks full interjer perfekt bateri te r

  Pejë Sot, 11:10
  750 €
 • 12 foto
  VW GOLF 7 1.6TDI Model LOUNGE 2015 I DOGANUAR
  Vetura

  VW GOLF 7 1.6TDI Model LOUNGE 2015 I DOGANUAR

  VW GOLF 7 1.6TDI Model LOUNGE VITI N FUND 2015 I posa ardhur I doganuar 167.000km te garantume Liber

  Pejë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Pejë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I DOGANUAR
  Vetura

  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I DOGANUAR

  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I posa ardhur I DOGANUAR Pulla n timon Navi Kamer Klimatronik Senzora te parki

  Pejë Sot, 11:10
  9.999 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Klinë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Istog Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A6 2.0TDI S TRONIK ULTRA 2016 “I DOGANUAR”
  Vetura

  AUDI A6 2.0TDI S TRONIK ULTRA 2016 “I DOGANUAR”

  AUDI A6 2.0TDI S TRONIK ULTRA Viti n fund 2016 model 2017 I posa ardhur I doganuar (IM 7) Km e gara

  Pejë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X3 3.0d xdrive m paket 2012 full i doganuar
  Vetura

  BMW X3 3.0d xdrive m paket 2012 full i doganuar

  BMW X3 3.0d xdrive m paket Viti n fund 2011 model 2012 Full I posa ardhur I doganuar(IM 7) Per ma

  Pejë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2014 i doganuar
  Vetura

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2014 i doganuar

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2014 I posa ardhur I doganuar (IM 7) 167mij km te garantume Liber servisi Navi

  Pejë Sot, 11:10
  13.200 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Pejë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Bicikleta Alubike
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta Alubike

  Shitet bicikleta city alubike esht ne gjendje shum te mir krejt pjest shimona. Ka armortizer para ed

  Pejë Sot, 11:09
  320 €
 • 0 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online

  Pejë Sot, 11:09
  20.000 €
 • 6 foto
  VW GOLF 7 Sportvan 2.0TDI DSG 2016 dogan homologim
  Vetura

  VW GOLF 7 Sportvan 2.0TDI DSG 2016 dogan homologim

  VW GOLF 7 Sportvan 2.0TDI DSG VITI N FUND 12.2015 Model LOUNGE I posa ardhur I doganuar me homologi

  Pejë Sot, 11:09
  13.900 €
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM+38344171866
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM+38344171866

  zbritje rolete alumini me izolim me materjal gjerman me 5 vite garancion matja dhe montimi ne gjith

  Pejë Sot, 11:08
  32 €
 • 12 foto
  Golf 6+ 2.0 tdi automatik 2010 full opcione RKS
  Vetura

  Golf 6+ 2.0 tdi automatik 2010 full opcione RKS

  Golf 6 plus 2.0 tdi DSG ne gjendje perfekte i sapo ardhur nga gjermania i doganuar dhe regjistruar 1

  Pejë Sot, 11:07
  9.200 €
 • 12 foto
  Jeep laredo 3.0 diesel facelift 2008 full opcione
  Vetura

  Jeep laredo 3.0 diesel facelift 2008 full opcione

  Jeep laredo 3.0 diesel automatil viti 2008 seria e fundit gjendje perfekte full opcione senzora para

  Pejë Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES E220 CDI ELEGANCE RKS -01
  Vetura

  MERCEDES E220 CDI ELEGANCE RKS -01

  MERCEDES E KLAS 220CDI. - Modeli W210 Elegance. - Viti i Prodhimit 2000 Model 2001. - Posedon Komple

  Pejë Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 1.6 tdi manual viti 2010 198mij km full
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi manual viti 2010 198mij km full

  Golf 6 1.6 tdi viti 2010 i sapo doganuar regjistruar gjendje perfekte full opcione senzora para mas

  Pejë Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Audi q3 2.0 tdi quattro stronik viti 12/2011 full
  Vetura

  Audi q3 2.0 tdi quattro stronik viti 12/2011 full

  Audi q3 ne gjendje perfekte 160mij km te garantura i ardhur nga zvicra 2 qelsa libra servisi vetura

  Pejë Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi a4 3.0 tdi quattro 12.2010 139mijkm idoganuar
  Vetura

  Audi a4 3.0 tdi quattro 12.2010 139mijkm idoganuar

  Audi a4 3.0 tdi quattro automatik full opcione ne gjendje perfekte i sapo ardhur nga zvicra DOGAN+HO

  Pejë Sot, 11:06
  11.500 €
 • 12 foto
  Mercedes E350 cdi 4matic 2011 220mij km full
  Vetura

  Mercedes E350 cdi 4matic 2011 220mij km full

  Mercedes E 350 cdi 4matic viti 2011 ne gjendje perfekte pa asnje vrejtje 220mij km te garantuara lib

  Pejë Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES E KLAS 320 CDI AVANTGARDE - 06
  Vetura

  MERCEDES E KLAS 320 CDI AVANTGARDE - 06

  MERCEDES E KLAS 280 CDI. - Modeli W211 Avantgarde. - Viti i Prodhimit 2005. - Posedon Komplet Servis

  Pejë Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0TDI DSG R LINE 2017 “i doganuar”
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0TDI DSG R LINE 2017 “i doganuar”

  VW TIGUAN 2.0TDI 4motion DSG R LINE 2017 140kw 190ps I posa ardhur I doganuar (IM 7) 180.000km te g

  Pejë Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW TIGUAN 2.0TDI 4Motion DSG Lounge 2016 doganuar
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0TDI 4Motion DSG Lounge 2016 doganuar

  VW TIGUAN 2.0TDI 4motion DSG MODEL LOUNGE VITI N FUND 2015 model 2016 Full I posa ardhur I doganuar

  Pejë Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW JETTA 2.0TDI 2006 RKS
  Vetura

  VW JETTA 2.0TDI 2006 RKS

  VW JETTA 2.0TDI 2006 RKS 3MUAJ KLIMATRONIK NE GJENDJE PERFEKTE PER MA SHUM INFO NE 📞049510000 📞0494

  Pejë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 I DOGANUAR
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 I DOGANUAR

  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 MODEL HIGHLINE I POSA ARDHUR I DOGANUAR 170.000km te garantume Me libe

  Pejë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF 6 1.6TDI 2011 Highline I DOGANUAR
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6TDI 2011 Highline I DOGANUAR

  VW GOLF 6 1.6TDI 2011 Model HIGHLINE I POSA ARDHUR I DOGANUAR ME HOMOLOGIM 190mij km te garantume Ne

  Pejë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Husaberg 250 enduro 2taksh viti 2012 nga zvicra
  Motore (mbi 50 cc)

  Husaberg 250 enduro 2taksh viti 2012 nga zvicra

  Husaberg 250 cc 2taksh enduro 2012 i ardhun nga zvicra ne gjendje perfekte ndezje me pull etj ndrri

  Pejë Sot, 11:05
  4.150 €
 • 4 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne Vitomeric ne Rajonin 2 Rruga Ambullantes, Qmimi sipas marreveshjes.Shtepia i ka 4

  Pejë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Volvo s40 2.0 diesel automatik viti 2009 full
  Vetura

  Volvo s40 2.0 diesel automatik viti 2009 full

  Volvo ne gjendje perfekte automatik 2.0 diesel full opcion i servisuar komplet pa asnje vrejtje ☎️+3

  Pejë Sot, 11:05
  6.800 €