Vetura
Klinë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Pasat 3 c
  Vetura

  Pasat 3 c

  Shitet pasati 3c manual viti 2006 ne gjendje perfekte gjamat me rrym per kilometra edhe per aksident

  Klinë Dje, 12:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet passati
  Vetura

  Shitet passati

  Shitet passati 2.0 tdi blue motion dsg me liber servisi i ardhum nga zvicra me star stop senzora par

  Klinë 25 janar 18:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes LT 2.5 sdi esapo ardhur nga gjrmanija
  Vetura

  shes LT 2.5 sdi esapo ardhur nga gjrmanija

  shes lt esapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume 045 484 310

  Klinë 23 janar 10:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet caddy
  Vetura

  Shitet caddy

  Shitet caddy 1.9 tdi ne gjendje te rregullt sigurim 1 vit Baj ndrrim me gollf 5 gollf 6 automatik

  Klinë 28 nëntor 21:37
  6.000 €
 • 5 foto
  Caddy 2011
  Vetura

  Caddy 2011

  Caddy 1.6 , 2011 , ne gjendje te mire teknike, regjistrimi parë Rks Per ma shume info na kontakto

  Klinë 7 nëntor 20:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes lt 2.5 tdi
  Vetura

  shes lt 2.5 tdi

  esapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume meksi 3.30 rimorkjo 045 484 310 ju mir pres

  Klinë 6 nëntor 19:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf Vll
  Vetura

  Golf Vll

  Golfi e ka servisin komplet te berë me rryp kryesor (dhamzor) me ulje filtera gjithqka qe duhet me i

  Klinë 5 nëntor 21:18
  12.500 €
 • 5 foto
  VW Caddy 2011
  Vetura

  VW Caddy 2011

  VW Caddy 1.6 dizel 2011 ne gjendje te mirë teknike, regjistrimi parë Rks. Për më shumë info na kont

  Klinë 17 tetor 21:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet VW Tauran
  Vetura

  Shitet VW Tauran

  Shes veturen VW Tauran 1.6 TDI bluemotion 110PS me regjistrim RKS edhe nje vit ne gjendje te shkelqy

  Klinë 17 tetor 12:54
  8.700 €
 • 5 foto
  Passat 2015
  Vetura

  Passat 2015

  Passat 2.0 tdi BMT , 2015 ne gjendje te mirë teknike . 202 000km me liber servisit.

  Klinë 11 tetor 12:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 6. 2.0
  Vetura

  Golf 6. 2.0

  Vetura ësht ne gjendje shum te mir mir teknike dhe optike 2.0 Diesel Clima trenic Goma te reja vere

  Klinë 30 shtator 15:26
  5.777 €
 • 7 foto
  Golf 7 R line rks
  Vetura

  Golf 7 R line rks

  Shitet ose ndrrohet golf 7 2.0 tdi R line Vetura ka ndrrusin e shpejtsive automatik dsg plus shpej

  Klinë 27 shtator 06:28
  18.500 €
 • 7 foto
  shiet
  Vetura

  shiet

  t2

  Klinë 26 shtator 21:06
  1.350 €
 • 8 foto
  shitet t2
  Vetura

  shitet t2

  shitet

  Klinë 25 shtator 14:41
  1.350 €
 • 11 foto
  Passat 3C
  Vetura

  Passat 3C

  Shes Passatin 3C 1.9TDI , vetura eshte e mirmbajtun dhe ne gjendje perfekt optike dhe teknike , me

  Klinë 24 shtator 17:57
  6.300 €
 • 2 foto
  Golf dizel
  Vetura

  Golf dizel

  Shes golf dizel 1.6 Dizel fabrikisht RKS i skadun Punon mir dhez mir Dritat i dhezen vet Ulset ika

  Klinë 23 shtator 19:30
  450 €
 • 4 foto
  Passat 1.9 TDI
  Vetura

  Passat 1.9 TDI

  Shes passat 1.9 i ardhur nga zvicrra. Regjestrimi i dyte nrks 2 266000km pres blers serioz Viti pro

  Klinë 23 shtator 17:09
  4.500 €
 • 2 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shes golf 2 diesel 1.6 hidraulik, ne gjendje te rregullt, hargjimet i ka shume te vogla. Tel. 045483

  Klinë 21 shtator 19:27
  688 €
 • 5 foto
  SHES GOLF 4 1.9 TDI
  Vetura

  SHES GOLF 4 1.9 TDI

  SHES GOLF 4 TDI .1.9 VITI NE DHJETOR TE 99 BORD KOPMJUTER KLIM MBYLLJE QENDRORE KARRIKAT ME NXEMJ

  Klinë 20 shtator 18:58
  1.500 €
 • 0 foto
  Pasat 1 vit regjistrim
  Vetura

  Pasat 1 vit regjistrim

  Veqtura eshte ne gjendje te rregullt 1.9 disel plot 1 vjet regjistrim qmimi m kontaktoni

  Klinë 20 shtator 13:32
  300 €
 • 8 foto
  Touareg 3.6 Fsi 2017
  Vetura

  Touareg 3.6 Fsi 2017

  Touareg 2017 3.6 FSI (benzin) i posa ardhur nga amerika pa dogan full ekstra panoram ka tkalume 24m

  Klinë 17 shtator 19:28
  35.000 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 3C RKS
  Vetura

  VW PASSAT 3C RKS

  SHITET PASSATI 3C 2006 2.0 TDI RKS 11 MUAJ , NE GJENDJE TE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE . PER I

  Klinë 16 shtator 17:07
  1 €
 • 9 foto
  SHITET PASSATI 3C 2006
  Vetura

  SHITET PASSATI 3C 2006

  SHITET PASSATI 3C 2006 2.0 TDI RKS 11 MUAJ , NE GJENDJE TE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE . PER I

  Klinë 16 shtator 17:07
  1 €
 • 8 foto
  Shes crafter
  Vetura

  Shes crafter

  Shes krafter i sapo ardhur nga gjermanija 045 484 310

  Klinë 15 shtator 00:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes fave crarter 2.5 TDI
  Vetura

  shes fave crarter 2.5 TDI

  shes kamjoneten e sapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume ne gjendje shum te mir maksi 3.40 r

  Klinë 14 shtator 22:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shes veturat dyat golf 3 1.9 disel Viti 93 regjistrim deri ne mujin e 9 pasat 2 ne gjendje te rregu

  Klinë 14 shtator 19:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes!Passat v6 2.5 dizel
  Vetura

  Shes!Passat v6 2.5 dizel

  Passati eshte ne gjendje te rregullt!

  Klinë 14 shtator 11:45
  4.200 €
 • 7 foto
  Kombi t4 1999
  Vetura

  Kombi t4 1999

  Shes kombi t4,viti 99 servisin e kryer esht ne gjendje shum te mire,regjistrim deri muajin prill2020

  Klinë 14 shtator 10:24
  3.850 €
 • 5 foto
  Shes golf 1.6 dizel
  Vetura

  Shes golf 1.6 dizel

  Shes golfin ne gjendje te rregullt RKS i skadum Lset ika te golfit 3sh Dritat i dhezen vet sit dhez

  Klinë 12 shtator 17:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitetT4
  Vetura

  shitetT4

  Shitet T4 ne gjendje te mir.rks i skadun.per dokumenta garatojm.vp 92.dizel.motorin2.4.bojm ndrrim m

  Klinë 11 shtator 22:22
  3 €
 • 8 foto
  Golf 4 Dizell 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 4 Dizell 1.9 TDI

  Shes golf 4 dizell 1.9 TDI Pa dogan isapo ardhur nga jasht ne gjendje super te mir tip top bord kom

  Klinë 10 shtator 10:18
  1.550 €
 • 5 foto
  Shitet gjeta
  Vetura

  Shitet gjeta

  Shitet gjeta ne gjendje tmir 9 muj regjistrim 044968532

  Klinë 8 shtator 19:04
  700 €
 • 2 foto
  Kline
  Vetura

  Kline

  Shitet Golf 2 Dizel 1.6 ne gjendhe te rregullt pune Bej ndrrim edhe me mjete bujqësore Me marrve

  Klinë 8 shtator 08:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet T2 bejm ndrrim
  Vetura

  Shitet T2 bejm ndrrim

  Shitet t2 ne gjendje shum te mir motorrin 1.9 i thjesht bej ndrrim (kingja ose mzat) Viber +3834443

  Klinë 4 shtator 22:31
  1.000 €
 • 3 foto
  Shes Caddy 1.9 1vit rks..
  Vetura

  Shes Caddy 1.9 1vit rks..

  Shes pikap caddy 1.9 Sdi me 1vit rks ne gjendje shum te mir i rujten mrena jasht goma te reja fellne

  Klinë 1 shtator 21:42
  2.000 €
 • 5 foto
  Golf 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 1.9 tdi

  Shitet vetura vw golf 1.9 tdi . Posedon : Klim , abs , esp , gjama elektronik , centrall ,shiber ,

  Klinë 1 shtator 14:11
  4.300 €
 • 0 foto
  shes t2 kombi 1.9 dizell gjendje shum te mir
  Vetura

  shes t2 kombi 1.9 dizell gjendje shum te mir

  shes kombi t2 1.9 dizell. ne gjendje shum te mir mirndrrim i mundshem,per me shum kontaktoni 045658

  Klinë 1 shtator 11:19
  380 €
 • 5 foto
  Passat 2012 DSG
  Vetura

  Passat 2012 DSG

  Passat 2.0 dizel 2012 DSG 203 000 km Ne gjendje te mirë teknike, me liber servisit.

  Klinë 31 gusht 14:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 5 Gt Dsg
  Vetura

  Golf 5 Gt Dsg

  Shes golf 5 automatik dsg +shpejtsi nvollan navi shiber kamer mbrapa kilometra te garantuara liber

  Klinë 31 gusht 10:29
  7.800 €
 • 4 foto
  Shes veturen e tipit Golf 5 plus
  Vetura

  Shes veturen e tipit Golf 5 plus

  Vetura posedon klime, airbeg, 6 shpejtesi, 5 dyr, regjistrim 1 vit,

  Klinë 29 gusht 11:32
  5.500 €
 • 0 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet kamjoneta T4 1.9 ithjesht viti 1994

  Klinë 28 gusht 14:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4 karavan
  Vetura

  Golf 4 karavan

  Shes golf 4 karavan pa dogan ne gjendje te rregullt sa osht ardh prej gjermanie osht turbo dizell m

  Klinë 27 gusht 16:05
  1.200 €
 • 0 foto
  VW Golf 4 karavan
  Vetura

  VW Golf 4 karavan

  Shes golf 4 karavan pa dogan ne gjendje te rregullt motorri osht turbo dizell me njo tkuqe per mash

  Klinë 27 gusht 15:50
  1.300 €
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM 6 MUJ NDRRIM ME NAJ SEN
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM 6 MUJ NDRRIM ME NAJ SEN

  SHES KOMBIN T4 URGJENT PUNON SHUM MIR PA ASNI DEFEKT 2.4 DIZELL RIGJISTRIM EDHE 6 MUJ NDRRIM ME NAJ

  Klinë 27 gusht 07:33
  1.600 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI

  Shitet golfi 4 TDI 1.9 AUTMATIK DISEL KLIMA me motorr ne gjendje Te mir. Gjindet ne kosov nuk osht

  Klinë 25 gusht 15:22
  1.750 €
 • 3 foto
  Shes Golf 2
  Vetura

  Shes Golf 2

  Shitet Golf 2 Turbo Diesel interkoler Asht Ne Gjendje Super Te Mir Hidraulik Central Dritat Xenon B

  Klinë 24 gusht 22:29
  1.350 €
 • 0 foto
  Pikap
  Vetura

  Pikap

  Shitet pikap ne gjendje shum te mir

  Klinë 23 gusht 22:43
  20 €
 • 6 foto
  shes t5 2.5 tdi
  Vetura

  shes t5 2.5 tdi

  shes t5 2.5 tdi me dugan te pagume ne gjendje shum te mir 045 484 310

  Klinë 21 gusht 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES KOMBIN T4 6 MUJ RIGJISTRIM NDRRIM ME NAJ SEN
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 6 MUJ RIGJISTRIM NDRRIM ME NAJ SEN

  SHES KOMBIN T4 NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON SHUM MIR ASNI DEFEKT SE KA 6 MUJ RIGJISTRIM NDRRIM ME N

  Klinë 20 gusht 20:06
  1.600 €
 • 5 foto
  Polo 1.4 tdi
  Vetura

  Polo 1.4 tdi

  Polo 1.4 tdi viti 2001 i rigjistruar deri 20.06 2020 klimè , abs, gjamat elektronik ne gjendje te mi

  Klinë 20 gusht 14:01
  Me Marrveshje