Vetura
Klinë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  cady
  Vetura

  cady

  shes cadyn

  Klinë 2 prill 06:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 4TDI (i)1.9
  Vetura

  Golf 4TDI (i)1.9

  Golf 4TDI i tkuqe ne gjendje shum tmir. Me klim. Abs. Uljen dhe filter tndrrun. Gomat e reja plus re

  Klinë 2 prill 06:13
  3.299 €
 • 4 foto
  shes t5 1.9 TDI me dugan te pagume
  Vetura

  shes t5 1.9 TDI me dugan te pagume

  1.9 tdi me dugan te pagume ne gjendje shum te mir 045 484 310

  Klinë 2 prill 04:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 10 MUJ RIGJISTRIM URGJENT URGJENT
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 10 MUJ RIGJISTRIM URGJENT URGJENT

  SHES KOMBIN T4 10 MUJ RIGJISTRIM ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON MIR AS NJE DEFEKT SE KA 1.9 DIZE

  Klinë 2 prill 03:27
  2.150 €
 • 0 foto
  SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Klinë 1 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  T 5
  Vetura

  T 5

  Shes T 5 i Ardhur nga Gjermania 2.5 viti 2009 pa Dugan me tanela te Huja ,me Klim goma te reja Lib

  Klinë 1 prill 11:26
  3.800 €
 • 5 foto
  GOLF
  Vetura

  GOLF

  shes ose ndrroj me automatik golf 4 benzin 1.4 viti 1998 golfi asht ne gjendje te mir ka klim centr

  Klinë 1 prill 11:19
  2.900 €
 • 3 foto
  Shes Passat 2 Benzin1.8
  Vetura

  Shes Passat 2 Benzin1.8

  Shes Passat 2 1.8 Benzin rigjistrimi i skadum qmimi me marrveshje per dryshe kontaktoni ne 04931445

  Klinë 1 prill 10:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 2 1.6 Diesel
  Vetura

  Golf 2 1.6 Diesel

  Shes veturen Golf 2. Ventura eshte ne gjendje te mire teknike, regjistrimi i ka skaduar goma te dimr

  Klinë 1 prill 10:38
  850 €
 • 4 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Golf 4 1.9 tdi kerri eshte ne gjendje trregull sa nevoj per investim eshte me dy par goma si te

  Klinë 1 prill 10:17
  3.600 €
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes golfin 2 1.6 turbo diesel intercolor viti 1990 per ma shum info na kont ne nr 044267001 ose ne

  Klinë 1 prill 09:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  vw volswagen passat 1.8
  Vetura

  vw volswagen passat 1.8

  kerri asht shum i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht edhe ngjendje shume shume t mire i ka te bam te

  Klinë 1 prill 09:46
  3.500 €
 • 3 foto
  Passat 2003 shum i mir
  Vetura

  Passat 2003 shum i mir

  Shes Passat 1.9 tdi (131ps) viti 2003 ne gjendje shum te miire 12 muaj regjistrim vetura posedon Te

  Klinë 1 prill 09:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  golf 4 benzin 1.4
  Vetura

  golf 4 benzin 1.4

  shitet vetura golf 4 benzin i sapo ardhur nga gjermania

  Klinë 1 prill 08:54
  1.350 €
 • 5 foto
  VW Golf 4 benzin 1.4
  Vetura

  VW Golf 4 benzin 1.4

  golf.4 benzin 1.4 pa dogan i sapo ardhur nga gjermania ka gjendje te shkelqyer goma te reja dhe inte

  Klinë 1 prill 08:54
  1.350 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes golf 2 1.6 benxin rigjistrim deri me 13 2 2020 perkthimi bahet meniher baj ndrrim me naj dizel

  Klinë 1 prill 08:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ushittt flm merjep
  Vetura

  Ushittt flm merjep

  Ushit

  Klinë 1 prill 07:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Shitet gollf 6 ne gjendje te rregullt 2.0 Ndrrim sboj viber +38343943499

  Klinë 1 prill 07:25
  9.000 €
 • 5 foto
  Shitet Passat B7
  Vetura

  Shitet Passat B7

  Shitet Passat B7 ne gjendje shum te mir i ardhur nga gjermania i gatshem per qdo lloj prove posedo

  Klinë 1 prill 06:41
  8.800 €
 • 6 foto
  Shitet vw T5
  Vetura

  Shitet vw T5

  Shitet vw T5 Diesel 2,5 viti 2004 me 6 shpejtsi me klime esht ne gjendje shum te mir per me shum inf

  Klinë 1 prill 04:25
  4.500 €
 • 2 foto
  Pikab VW Caddy
  Vetura

  Pikab VW Caddy

  Shitet pikabi VW Caddy 1.9 tdi ne gjendje te rregullt me dogan viti i prodhimit 1998 me 111000 km te

  Klinë 1 prill 00:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  8500
  Vetura

  8500

  Shitet golf 6- 2.0 me dogan-asht ne gjendje shum te mir ka dy par guma me liber servisi + viber +38

  Klinë 1 prill 00:22
  8.500 €
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 URGJEND 11 MUJ REGJISTRIM NDRRIM
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 URGJEND 11 MUJ REGJISTRIM NDRRIM

  SHES KOMBIN T4 URGJEND NE GJENDJE TE RREGULLT 11 MUJ REGJISTRIM 1.9 DIZELL MATORRI ASNI GREM ULJE NU

  Klinë 1 prill 00:09
  2.150 €
 • 4 foto
  VW KOMBI CARAVELLE T5
  Vetura

  VW KOMBI CARAVELLE T5

  Shes Kombin Volksvagen Caravelle, me 9 ulese, motori 2.5, Regjistrimi i pare ne RKS.

  Klinë 31 mars 22:13
  8.000 €
 • 2 foto
  Shiten
  Vetura

  Shiten

  Shiten komplet me goma fellne 17

  Klinë 31 mars 22:13
  230 €
 • 1 foto
  shitet urgjent
  Vetura

  shitet urgjent

  gilf 1.9 disel origjinal fabrikisht ..me krejt t reja ,1 vit plot regjistrim ...pres bleres serioz..

  Klinë 31 mars 21:37
  1.500 €
 • 6 foto
  T4 2.5 TDI viti 2001
  Vetura

  T4 2.5 TDI viti 2001

  Shitet T4 2.5 TDI viti 2001 shum i mir dhe i rujtum me 120 mij km te garantuara e ka servisin e krym

  Klinë 31 mars 21:27
  2.800 €
 • 2 foto
  kamionet 1.9 dizell
  Vetura

  kamionet 1.9 dizell

  shitet kamioneta 1.9 dizell ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga gjemania

  Klinë 31 mars 21:10
  3.500 €
 • 2 foto
  kamionet T4 1.9 dizell
  Vetura

  kamionet T4 1.9 dizell

  shitet nrrohet kamioneta 1.9 dizell e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir viti 99

  Klinë 31 mars 21:08
  3.500 €
 • 2 foto
  lamionet t4
  Vetura

  lamionet t4

  shitet nrrohet kamioneta 1.9 dizell ne gjendje shum te mir

  Klinë 31 mars 20:04
  3.500 €
 • 0 foto
  vectra
  Vetura

  vectra

  Shitet vectra ngjyre vishnje punon mir e Ç\'lajmrume denim ska cmimi i diskutushem

  Klinë 31 mars 20:02
  380 €
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 10 MUJ RIGJISTRIM URGJENT
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 10 MUJ RIGJISTRIM URGJENT

  SHES KOMBIN T4 10 MUJ RIGJISTRIM ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON MIR AS NJE DEFEKT SE KA 1.9 DIZ

  Klinë 31 mars 19:57
  2.150 €
 • 4 foto
  Pasat 4
  Vetura

  Pasat 4

  pasat 4 disel 1.9 pa sigurim ne gjendje te rregullt Nr kontakti +38345508351

  Klinë 31 mars 19:46
  3.500 €
 • 1 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Pasat 2.0 per me shum viber +38349365513

  Klinë 31 mars 19:29
  16.650 €
 • 5 foto
  golf 4 benzin 1.4
  Vetura

  golf 4 benzin 1.4

  shitet vetura gol 4 b3nzin 1.4 i vitit 2000 i ardhur tash nga gjermania ngjyre e zeze shume i ruajtu

  Klinë 31 mars 19:27
  1.250 €
 • 0 foto
  Shitet t4
  Vetura

  Shitet t4

  Shitet t4

  Klinë 31 mars 18:52
  1.500 €
 • 4 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Touran 2004, 1.9 TDI, DSG, 1 vit regjistrim,

  Klinë 31 mars 18:45
  5.100 €
 • 0 foto
  Asion T 4
  Vetura

  Asion T 4

  shitet kamioneta t4 ne gjendje shum te mir1.9 dizell viti 99 i ardhur nga gjermania i ka dy librezat

  Klinë 31 mars 18:21
  3.200 €
 • 4 foto
  T4
  Vetura

  T4

  shitet t4 1.9 dizell ne gjendje shum te mir i rujten si mrena edhe jasht

  Klinë 31 mars 18:19
  3.200 €
 • 3 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shes Veturen Bora1.9, 240mi te kalume, dizell, motorin e k a të ndrruar para një muaj, shpenzimet

  Klinë 31 mars 18:15
  4.200 €
 • 2 foto
  +38669674205
  Vetura

  +38669674205

  Shitet golfi 1.9 tdi

  Klinë 31 mars 17:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet golf 6 tdi 2012
  Vetura

  shitet golf 6 tdi 2012

  shitet golf 6 tdi 2012 ne gjendje perfekte me liber te servisit kilometrat orjgjinale numri kontakt

  Klinë 31 mars 17:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet gof 6 tdi 2012
  Vetura

  shitet gof 6 tdi 2012

  shitet golf 6 tdi 2012 ne gjendje te shkelqyshme me kilometra originale te interesuarit munden te na

  Klinë 31 mars 17:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  golf 3 benzin 1.8
  Vetura

  golf 3 benzin 1.8

  shitet vetura gol 3 benzin 1.8 rks i skaduar dhe i qlajmeruar.gjendja eshte shume e mir .ka te montu

  Klinë 31 mars 17:00
  970 €
 • 3 foto
  Shes golf 4 karavan
  Vetura

  Shes golf 4 karavan

  Shitet Golf 4. TDI. 90 ps i sapo ardhur nga Austrija ... motorri ne gjendje shum te mir

  Klinë 31 mars 16:51
  1.150 €
 • 0 foto
  Shitet golf 5 karavan
  Vetura

  Shitet golf 5 karavan

  Shitet vetura golf 5 karavan 1.9 tdi 2008 automatikne gjendje shum te mire.Vetura eshte e ardhur nga

  Klinë 31 mars 16:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 2 1.6 benxin
  Vetura

  Golf 2 1.6 benxin

  Shes golf 2 1.6 benxin rigjistrim deri me 13 2 2020 Baj edhe ndrrim me qka tum kumvenon

  Klinë 31 mars 15:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 4 TD(i) 9 muj regjistrim ne rks Urgjent 6
  Vetura

  Golf 4 TD(i) 9 muj regjistrim ne rks Urgjent 6

  Shes gollf 4 urgjent ne gjendje shummm shum te mir perfekte vetura servisin e ka te kryer gomat e r

  Klinë 31 mars 12:31
  2.900 €
 • 3 foto
  Shitet Passat
  Vetura

  Shitet Passat

  Shitet vetura passat ngjendje shum trregullt 6shpejtsi..Ä·lima ngjendje trregullt gumat e reja te in

  Klinë 31 mars 11:25
  5.000 €
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet

  Golf 4 1.9 tdi (i) e kuqe viti 2001 regjistrim deri ne nentor mundesi ndrrimi me passat 3c

  Klinë 31 mars 11:13
  4.200 €