Vetura
Klinë

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shes vw bora 1.9tdi
  Vetura

  Shes vw bora 1.9tdi

  Shes vw bora 1.9tdi ngjendje t rregullt regjisitrim deri n shkurt gomat e mira muzik tmir gjithqka n

  Klinë 27 korrik 02:14
  3.800 €
 • 0 foto
  SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Klinë 1 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shes Veturen Bora1.9, 240mi te kalume, dizell, motorin e k a të ndrruar para një muaj, shpenzimet

  Klinë 31 mars 18:15
  4.200 €