Klinë

Shtepi & Familje në shitje në Klinë

 • 0 foto
  Garnitura Salloni porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 09:02
  850 €
 • 0 foto
  Dhoma per Femije porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per Femije porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 09:02
  550 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 38M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 38M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO METRI KATROR ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO METRI KATROR RO

  Klinë Sot, 09:01
  37 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 09:01
  850 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Klinë Sot, 09:01
  1.350 €
 • 8 foto
  Tavolina Buke transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Tavolina Buke transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 09:00
  480 €
 • 0 foto
  Garnitura Salloni, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 08:59
  750 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Klinë Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Klinë Sot, 08:53
  23 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dh

  Klinë Sot, 08:53
  850 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 08:49
  850 €
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Klinë Sot, 08:45
  13 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Klinë Sot, 08:32
  60 €
 • 1 foto
  Shes Gjeneratorin ( Agregatin ) Honda origjinal
  Makina dhe vegla

  Shes Gjeneratorin ( Agregatin ) Honda origjinal

  Shitet Gjeneratori ( Agregati ) Honda origjinal me vul,ne gjendje te mir pune,ndrrim i mundshem me m

  Klinë Sot, 08:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem
  Materiale ndertimi

  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mund te perdoren edhe per uje te pishem Jane shum te mira Ndrri

  Klinë Sot, 08:28
  70 €
 • 1 foto
  Shes Gjeneratorin ( Agregatin ) Honda origjinal
  Materiale ndertimi

  Shes Gjeneratorin ( Agregatin ) Honda origjinal

  Shitet Gjeneratori ( Agregati ) Honda origjinal me vul,ne gjendje te mir pune,ndrrim i mundshem me m

  Klinë Sot, 08:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bure ( rezervar ) per uje te pishem
  Materiale ndertimi

  Bure ( rezervar ) per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mund te perdoren edhe per uje te pishem Jane shum te mira Ndrr

  Klinë Sot, 08:27
  70 €
 • 2 foto
  Shes rimorkion (prekolicen)ne gjendje shum te mir
  Makina dhe vegla

  Shes rimorkion (prekolicen)ne gjendje shum te mir

  Shitet rimorkio ( prekolica ) ne gjendje shum te mir,per me shum kontaktoni ne 045658376 ose 0498431

  Klinë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes motorr sharren stihl 026
  Makina dhe vegla

  Shes motorr sharren stihl 026

  Shes motorr sharren stihl 026,ne gjendje te mir pune,ndrrim i mundshem me marrveshje,per me shum kon

  Klinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina
  Materiale ndertimi

  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina

  Shesim gur te prer me dimensione te ndryshem,shesim edhe arka bunari,tavolina etj,qmimi me marrveshj

  Klinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes gjenerator (agregat) ne gjendje te mir pune
  Teknik dhe paisje

  Shes gjenerator (agregat) ne gjendje te mir pune

  Shes gjeneratorin ( agregatin ) ne gjendje te mir pune,dhez me konop dhe me qels vetem baterija i mu

  Klinë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes gjenerator ( agregat ) ne gjendje te mir pune
  Makina dhe vegla

  Shes gjenerator ( agregat ) ne gjendje te mir pune

  Shes gjeneratorin ( agregatin ) ne gjendje te mir pune,dhez me konop edhe me qels vetem baterija i m

  Klinë Sot, 08:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes gjenerator ( agregat ) ne gjendje te mir pune
  Materiale ndertimi

  Shes gjenerator ( agregat ) ne gjendje te mir pune

  Shes gjeneratorin ( agregatin ) ne gjendje te mir pune,dhez me konop dhe qels vetem baterija i mung

  Klinë Sot, 08:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes fleksin( brusalicen )2100w e ardhur nga jasht
  Teknik dhe paisje

  Shes fleksin( brusalicen )2100w e ardhur nga jasht

  Shes fleksin ( shllajfericen - brusalicen ) e ardhur nga jasht,ne gjendje te mir pune,fuqi 2100w,per

  Klinë Sot, 08:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fleksin 2100w e ardhur nga jasht
  Materiale ndertimi

  Fleksin 2100w e ardhur nga jasht

  Shes fleksin ( brusalicen - shllajfericen ) ne gjendje te mir pune,e ardhur nga jasht,fuqi 2100 w,pe

  Klinë Sot, 08:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes fleksin e ardhur nga jasht 2100 w
  Makina dhe vegla

  Shes fleksin e ardhur nga jasht 2100 w

  Shes fleksin ( shllajfericen - brusalicen ) ne gjendje te mir pune,e ardhur nga jasht,fuqi 2100w,per

  Klinë Sot, 08:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DYER & DRITARE & ROLETA TE JASHTME
  Mobilje

  DYER & DRITARE & ROLETA TE JASHTME

  Te Hesati ju ofron Dyer & Dritare nga Plastika me garancion 10 vjecare, Ne punojme me materiale

  Klinë Sot, 03:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Klinë Dje, 22:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Klinë Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  separea tavolina +38345327459
  Mobilje

  separea tavolina +38345327459

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Klinë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bejm.rrethoja te parcellave arave etj
  Materiale ndertimi

  Bejm.rrethoja te parcellave arave etj

  Punojm.rrethoja me.material tonin kemi pllacin ton.me material ndertimor shesim.qeshme vazo lulesh e

  Klinë Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rolete alumini me shkum MATERJAL GJERMAN
  Mobilje

  Rolete alumini me shkum MATERJAL GJERMAN

  rolete alumini me shkum viber 0037744171866 049 93 1111

  Klinë Dje, 18:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETA KOMPLET ALUMIN MATERJAL GJERMAN
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA KOMPLET ALUMIN MATERJAL GJERMAN

  ROLETE ALUMINI KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA ROLETE PVC PLASTIK PERDE ZEBRA 23 EURO M2 TE GJITHA

  Klinë Dje, 18:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 euro m2

  rolete alumini me izolim 37 euro m2 rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 euro m2 viber 00377

  Klinë Dje, 18:29
  37 €
 • 11 foto
   ROLETE ALUMINI ME IZOLIM VIBER 0037744171866
  Mobilje

  ROLETE ALUMINI ME IZOLIM VIBER 0037744171866

  Rolete Alumini me izolim 37 euro m2 rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 euro m2 te gjitha l

  Klinë Dje, 18:29
  37 €
 • 3 foto
  ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO
  Mobilje

  ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO

  ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2 ROLETE PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERDE ZEBRA 25 EURO M2 PERDE TRAK

  Klinë Dje, 18:18
  37 €
 • 10 foto
  shes separe te ndryshme viber+38345805512
  Mobilje

  shes separe te ndryshme viber+38345805512

  separe

  Klinë Dje, 16:36
  150 €
 • 6 foto
  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion
  Mobilje

  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

  Tenda dielli me shumic dhe pakic.. Tenda klasike , Tenda dy anesore SANTANA, Tenda perde, Tenda kepu

  Klinë Dje, 15:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Klinë Dje, 15:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komod
  Mobilje

  Komod

  komod e televizorit me qmim super tlir dhe mme model tri poashtu bejm zbritje me raste

  Klinë Dje, 14:42
  50 €
 • 5 foto
  Autolarje.si dhe SERVISIM PROFESIJONAL
  Makina dhe vegla

  Autolarje.si dhe SERVISIM PROFESIJONAL

  Bejm SERVISIMIN e te gjitha llojeve te AUTOLARJEVE githashtu kemi paisje percjellse si GYPA PISHTOLE

  Klinë 22 maj 10:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje KEW
  Makina dhe vegla

  Autolarje KEW

  Shes autolarjen ne gjendje shum te mir pune

  Klinë 22 maj 10:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje krasher 1000hds
  Makina dhe vegla

  Autolarje krasher 1000hds

  Shes makinen ne gjendje shum te mirë pune .

  Klinë 22 maj 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje me uj te ngrohet
  Makina dhe vegla

  Autolarje me uj te ngrohet

  Shes autolarjet me ujë te nxehte dhe te ftohet ne gjendje shum te mir teknike . Qmimi esht tejet i a

  Klinë 22 maj 10:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  Shes makina profesionale per autolarje.

  Klinë 22 maj 10:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Boca per Autolarje
  Makina dhe vegla

  Boca per Autolarje

  Shesim boca te posardhura.Jan ne gjendje shum te mir pune

  Klinë 22 maj 10:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  autolarje profesionale
  Makina dhe vegla

  autolarje profesionale

  Shes autolarje profesjonale pothuajse te reja te ardhura nga zvicrra . Jan ne gjendje shum te mirë t

  Klinë 22 maj 10:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  Shesim gypa dorza ( pishtole) dizne te gjitha llojet e simeringave, gumicave,dizneve ,si dhe gjdo pj

  Klinë 22 maj 10:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje Baba dimeri
  Makina dhe vegla

  Autolarje Baba dimeri

  Shes afro 60 copa maqina me uj te nxetë maqinat jan ne gjendje pune shum tmirë ju punon uji i nxet d

  Klinë 22 maj 10:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  autolarje
  Makina dhe vegla

  autolarje

  autolarje te mira per nevojat e shtëpisë . te gjitha jan te kompletuara dhe te gatshme per mun (ne g

  Klinë 22 maj 10:31
  Me Marrveshje