Klinë

Shtepi & Familje në shitje në Klinë

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Klinë Dje, 22:57
  1.350 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Klinë Dje, 22:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Klinë Dje, 22:41
  990 €
 • 11 foto
  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme

  Fer Dizajn

  Klinë Dje, 22:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Klinë Dje, 22:31
  550 €
 • 12 foto
  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi
  Mobilje

  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi

  separea-ulse tavolina punojm edhe me porosi tel;049-311-536

  Klinë Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje }+38344920723
  Mobilje

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje }+38344920723

  Shes Separe per ballkone tavolina dhe, karrike sipas porosis i punojm e standart nga 180euro +383449

  Klinë Dje, 19:33
  180 €
 • 12 foto
  Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara
  Mobilje

  Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te Garantuara

  Zbukuronii ambientin Tuaj me Separet Tona te garantuara i Punojm sipas porosis me qmime te lira nga

  Klinë Dje, 19:32
  170 €
 • 0 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 0038344171866
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 0038344171866

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM MATERJAL GJERMAN ME 5 VITE GARANCION MATJA DHE MONTIMI NE GJITH KOS

  Klinë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ulse tavolina viber+38345333998
  Mobilje

  ulse tavolina viber+38345333998

  separe karrika tavolina

  Klinë Dje, 14:47
  170 €
 • 1 foto
  BOJLER ME PLIN EXPRES
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN EXPRES

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Klinë Dje, 14:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komod
  Mobilje

  Komod

  komod e televizorit me qmim super tlir dhe mme model tri poashtu bejm zbritje me raste

  Klinë Dje, 14:42
  50 €
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta Komplet me Dysheka 70euro
  Mobilje

  Zbritje Kreveta Komplet me Dysheka 70euro

  Kreveta

  Klinë Dje, 13:20
  70 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Klinë 12 korrik 15:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  kreveta me dysheka-jogi viber+38344641965
  Mobilje

  kreveta me dysheka-jogi viber+38344641965

  kreveta te drurit

  Klinë 12 korrik 13:24
  60 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Klinë 12 korrik 13:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aporata kunder mykut vllages lageshtis ?✔️☎️
  Makina dhe vegla

  Aporata kunder mykut vllages lageshtis ?✔️☎️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Klinë 12 korrik 11:26
  1 €
 • 6 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  Shes makina te posardhura nga Svicrra. Makinat jan ne shendje shum te mir pune . Gjithashtu jan shum

  Klinë 12 korrik 10:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  autolarje profesionale
  Makina dhe vegla

  autolarje profesionale

  Shes autolarje profesjonale pothuajse te reja te ardhura nga zvicrra . Jan ne gjendje shum te mirë t

  Klinë 12 korrik 10:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  Shesim gypa dorza ( pishtole) dizne te gjitha llojet e simeringave, gumicave,dizneve ,si dhe gjdo pj

  Klinë 12 korrik 10:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje krasher 1000hds
  Makina dhe vegla

  Autolarje krasher 1000hds

  Shes makinen ne gjendje shum te mirë pune .

  Klinë 12 korrik 10:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje KEW
  Makina dhe vegla

  Autolarje KEW

  Shes autolarjen ne gjendje shum te mir pune

  Klinë 12 korrik 10:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kreveta 70euro Separe 160euro tel:049311536
  Mobilje

  Kreveta 70euro Separe 160euro tel:049311536

  Prodhojm Kreveta nga 70euro Separe nga 160euro tavolina dhe karrika sipas porosis me qmime me te lir

  Klinë 11 korrik 20:10
  70 €
 • 3 foto
  Bure ( rezervar ) per uje te pishem
  Materiale ndertimi

  Bure ( rezervar ) per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mund te perdoren edhe per uje te pishem Jane shum te mira Ndrr

  Klinë 11 korrik 15:56
  70 €
 • 3 foto
  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem
  Materiale ndertimi

  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mund te perdoren edhe per uje te pishem Jane shum te mira Ndrri

  Klinë 11 korrik 15:55
  70 €
 • 5 foto
  Punojm kreveta te gjumit separe per oborrit
  Mobilje

  Punojm kreveta te gjumit separe per oborrit

  Separe 180 euro Kreveta te gjumit 70euro Viber +38344919970

  Klinë 11 korrik 15:55
  180 €
 • 4 foto
  Shes motorr sharren stihl 026
  Makina dhe vegla

  Shes motorr sharren stihl 026

  Shes motorr sharren stihl 026,ne gjendje te mir pune,ndrrim i mundshem me marrveshje,per me shum kon

  Klinë 11 korrik 15:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina
  Materiale ndertimi

  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina

  Shesim gur te prer me dimensione te ndryshem,shesim edhe arka bunari,tavolina etj,qmimi me marrveshj

  Klinë 11 korrik 15:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Materiale ndertimi

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Klinë 11 korrik 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER ME 10 VITE GARANCION 044 163 337
  Mobilje

  GERMAN TORE DYER ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Klinë 11 korrik 14:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet grilli(kamini)
  Dekorime

  Shitet grilli(kamini)

  Shitet grilli apo kamini 1000€ me transport dhe montim

  Klinë 10 korrik 22:51
  1.000 €
 • 3 foto
  Kumod per tv
  Mobilje

  Kumod per tv

  Kumoda dhe tavolina 65 euro

  Klinë 10 korrik 20:09
  65 €
 • 3 foto
  Ulse per playstation
  Mobilje

  Ulse per playstation

  Shume komode , te luhatshme ulse te pershtatshme per Playstation , me nje cmim te arsyshem . Gjiths

  Klinë 10 korrik 18:10
  75 €
 • 11 foto
  separe ulse per oborr 045498554
  Materiale ndertimi

  separe ulse per oborr 045498554

  punojm sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat +38345498554

  Klinë 10 korrik 13:50
  160 €
 • 9 foto
  Fabrika e Llamarines te plastifikuar,Strukturat e
  Materiale ndertimi

  Fabrika e Llamarines te plastifikuar,Strukturat e

  Faik Hoti

  Klinë 10 korrik 10:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tri trupa të Arrave
  Materiale ndertimi

  Tri trupa të Arrave

  Shesim tri trupa të arrave ! Lartesia e tyre eshte perafersisht deri 30 metra! Fotot I gjenj te bash

  Klinë 10 korrik 08:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  maqin per blurjen e mishit
  Makina dhe vegla

  maqin per blurjen e mishit

  maqina osht 42 osht tre faz punon shum mir

  Klinë 9 korrik 21:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina per prodhimin e qeses se plastikes
  Makina dhe vegla

  Makina per prodhimin e qeses se plastikes

  Shes te gjitha makinat per prodhim te qeses makinat jan ne gjendje pune dhe jan duke punuar te gj

  Klinë 9 korrik 12:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makina per reciklim te qeseve te plastikes
  Makina dhe vegla

  makina per reciklim te qeseve te plastikes

  Makine per reciklimin e najllonit plus mikseri per bluarjen me nje kapacitet 100 kg ne ore prodhim

  Klinë 9 korrik 12:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ULSE,KARRIGA,TAVOLINA,SEPARE
  Mobilje

  ULSE,KARRIGA,TAVOLINA,SEPARE

  Fabrika tradita

  Klinë 8 korrik 12:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Derë e Hyrjes për Shtepi
  Mobilje

  Derë e Hyrjes për Shtepi

  Dera është me dimenzione: (205cm-122cm)

  Klinë 8 korrik 11:09
  120 €
 • 11 foto
  kreveta dysheka ne zbritje +38345498554
  Materiale ndertimi

  kreveta dysheka ne zbritje +38345498554

  punojm shesim me te gjitha porosiat dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim +38345498554

  Klinë 6 korrik 11:18
  60 €
 • 3 foto
  Shes fleksin( brusalicen )2100w e ardhur nga jasht
  Teknik dhe paisje

  Shes fleksin( brusalicen )2100w e ardhur nga jasht

  Shes fleksin ( shllajfericen - brusalicen ) e ardhur nga jasht,ne gjendje te mir pune,fuqi 2100w,per

  Klinë 5 korrik 07:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes fleksin e ardhur nga jasht 2100 w
  Makina dhe vegla

  Shes fleksin e ardhur nga jasht 2100 w

  Shes fleksin ( shllajfericen - brusalicen ) ne gjendje te mir pune,e ardhur nga jasht,fuqi 2100w,per

  Klinë 5 korrik 07:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fleksin 2100w e ardhur nga jasht
  Materiale ndertimi

  Fleksin 2100w e ardhur nga jasht

  Shes fleksin ( brusalicen - shllajfericen ) ne gjendje te mir pune,e ardhur nga jasht,fuqi 2100 w,pe

  Klinë 5 korrik 07:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes dizalicen per t2 ndrrim i mundshem
  Makina dhe vegla

  Shes dizalicen per t2 ndrrim i mundshem

  shes dizalicen per t2,ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem,per me shum kontaktoni 045658376 ose 04984

  Klinë 5 korrik 07:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Klinë 2 korrik 09:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qmimi me marrveshje
  Teknik dhe paisje

  Qmimi me marrveshje

  Shes furr te picav pothuajse e re,ventilator per ferm te pulav ,dritare te fermes te pulav.

  Klinë 1 korrik 08:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motor elektogovin 4kw
  Makina dhe vegla

  motor elektogovin 4kw

  shes motorin elektrogovin 4 kw super gjendje i blere 950 euro shitet me qmim te arsyeshem punon p

  Klinë 30 qershor 22:24
  333 €
 • 6 foto
  Pumpe uji 7.5 kw
  Makina dhe vegla

  Pumpe uji 7.5 kw

  Shes punpe uji e ardhur nga zvicrra , material qe nuk n dryshket ,7.5kw (. 10) ps Motori eshte i ri

  Klinë 30 qershor 22:23
  Me Marrveshje