Mobilje
Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Klinë 19 prill 18:07
  1.350 €
 • 3 foto
  Inventar per barnatore
  Mobilje

  Inventar per barnatore

  Ofrohet per shitje komplet inventari per barnatore, perfshihen komplet raftet, kamerat, klima, kompj

  Klinë 17 prill 01:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer+Friz Gorenje
  Mobilje

  Frigorifer+Friz Gorenje

  Frigoriferi eshte ne gjendje te mire dhe shume pak i perdorur.

  Klinë 16 prill 20:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shporet Elektrik
  Mobilje

  Shporet Elektrik

  Shporet elektrik

  Klinë 16 prill 19:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhoma per Femije porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per Femije porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë 15 prill 02:10
  550 €
 • 8 foto
  Tavolina Buke transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Tavolina Buke transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë 15 prill 02:09
  480 €
 • 0 foto
  Garnitura Salloni, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë 15 prill 00:42
  750 €
 • 0 foto
  Garnitura Salloni porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë 15 prill 00:42
  850 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dh

  Klinë 15 prill 00:41
  850 €
 • 9 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Klinë 14 prill 16:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë 14 prill 00:08
  850 €
 • 5 foto
  Shiten fotelet
  Mobilje

  Shiten fotelet

  Shiten fotelet 3 2 2 1 1

  Klinë 12 prill 20:01
  210 €
 • 8 foto
  DYER E DRITARE - ME ZBRITJE - 045/613/117
  Mobilje

  DYER E DRITARE - ME ZBRITJE - 045/613/117

  Punojm; Dyer e dritare per gjith shtepin me qmime nga 60eruo punojm dhe me porosi

  Klinë 12 prill 18:09
  60 €
 • 11 foto
  shes dyer me shum modele me montim +38344945578
  Mobilje

  shes dyer me shum modele me montim +38344945578

  shes dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Klinë 12 prill 08:39
  60 €
 • 11 foto
  shes dyer te dhomav italiane +38344945578
  Mobilje

  shes dyer te dhomav italiane +38344945578

  shes dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Klinë 11 prill 03:09
  60 €
 • 11 foto
  Aksion dyer e dritare me montim +38344945578
  Mobilje

  Aksion dyer e dritare me montim +38344945578

  shes dyer 60-120 euro edhe i montojm +38344945578

  Klinë 7 prill 22:40
  60 €
 • 11 foto
  prodhojm dyer dhe dritare 045823581
  Mobilje

  prodhojm dyer dhe dritare 045823581

  dyer dhe dritare me shum modele e shum ngjyra viber +38345823581

  Klinë 6 prill 22:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim viber+38345808223
  Mobilje

  dyer me montim viber+38345808223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Klinë 6 prill 22:11
  60 €
 • 11 foto
  Dyer dhe dritare të reja +38345474071
  Mobilje

  Dyer dhe dritare të reja +38345474071

  Prodhojm dyer me krejt masat me qmime duke filluar nga 60euro +38345474071

  Klinë 6 prill 16:20
  60 €
 • 11 foto
  prodhojm dyer e dritare +38345823581
  Mobilje

  prodhojm dyer e dritare +38345823581

  prodhojm dyer e dritare e bejm edhe montimin punojm edhe me poreosi viber +38345823581

  Klinë 6 prill 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prenk
  Mobilje

  Prenk

  Mobile saloni 3-2-2-1 plus tavolin plus komude te tv te gjitha ne gjendje te shkelqyshm

  Klinë 5 prill 12:48
  500 €
 • 6 foto
  Mobile saloni
  Mobilje

  Mobile saloni

  Shes mobile saloni 3-2-2-1 plus tavolin saloni plus komud te TV jan ne gjendje te shkelqyshme pra s

  Klinë 5 prill 12:44
  500 €
 • 2 foto
  Shitet Kuzhina e Re
  Mobilje

  Shitet Kuzhina e Re

  Kuzhina eshte e pa perdurur 100% medjapan

  Klinë 4 prill 23:39
  1 €
 • 0 foto
  PRODHOJM DHOMA GJUMIT-VIBER +38344152077
  Mobilje

  PRODHOJM DHOMA GJUMIT-VIBER +38344152077

  Komuna: Burim Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime

  Klinë 4 prill 23:09
  950 €
 • 6 foto
  Urgjent
  Mobilje

  Urgjent

  Shitet vetura transporter.ne gjendje perfekte.motori 2.3 dizel vetem 180mi te kalume.i ardhur nga zv

  Klinë 4 prill 19:21
  1.111 €
 • 11 foto
  dyer te dhomav dhe te hymjes 044945648
  Mobilje

  dyer te dhomav dhe te hymjes 044945648

  dyer per dhoma dyer per kuzhina dyer te hyrjes dyer per banjo si dhe dritare nga druri me te gjitha

  Klinë 4 prill 17:51
  90 €
 • 4 foto
  SHES MOBILJE SALLONI
  Mobilje

  SHES MOBILJE SALLONI

  Shes vitrina per sallon mjaft te ruajtura. Vitrinat jane nga druri i zier dhe jane te larta 2.05m.

  Klinë 4 prill 11:42
  100 €
 • 2 foto
  Shiten 400€
  Mobilje

  Shiten 400€

  Mobiljet jane ne gjendje shume te mire. Munde te na kontaktoni edhe ne viber +38349119306

  Klinë 4 prill 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes tavolinen per sallon
  Mobilje

  shes tavolinen per sallon

  shes tavolinen per sallon e gjamit asht e zvicrres shum e mir ju mir pres

  Klinë 4 prill 06:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  dyer 60€ dhe 70€ tel;045474071 viber+38345474071
  Mobilje

  dyer 60€ dhe 70€ tel;045474071 viber+38345474071

  dyer 60€ dhe 70€ tel;045474071 viber+38345474071

  Klinë 4 prill 05:37
  60 €
 • 0 foto
  kthes për sallon shum e rehatshme
  Mobilje

  kthes për sallon shum e rehatshme

  shitet kjo kthes për sallon jan shum të bukur si matrijal e dizajn jan po thuajse së të reja jan për

  Klinë 4 prill 00:27
  459 €
 • 2 foto
  Garnitur e Lekures
  Mobilje

  Garnitur e Lekures

  Shitet Garnetura e leukures e ardhur nga zvicrra eshte edhe me masazh,ngjyra vishnje e mbyllet.

  Klinë 3 prill 23:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtrati i rujtur
  Mobilje

  Shitet shtrati i rujtur

  Shitet shtrati i perdorur por i ruajtur shum, Esht ne gjendje perfekte. Qmimi 70€

  Klinë 3 prill 23:49
  70 €
 • 4 foto
  shitet kuzhina dhe frizi
  Mobilje

  shitet kuzhina dhe frizi

  shitet kuzhina frizi dhe kauqi

  Klinë 3 prill 23:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Orman
  Mobilje

  Orman

  Shitet Ormani i drurit eshte shum i ruajtun i ka kater pjese,secila pjese osht 90 centimetra e ka ve

  Klinë 3 prill 21:10
  290 €
 • 6 foto
  Shitet
  Mobilje

  Shitet

  Shiten mobiljet per arsye ndrrimit te inventarit shtepiak qmimi sipas marrveshjes

  Klinë 3 prill 20:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inventar per lokal
  Mobilje

  Inventar per lokal

  Shes aparat per kafe me mulli qe blun qmimi 300 ulse 2 kompleta qmimi 70 per cop friz cocacola qmimi

  Klinë 3 prill 19:16
  700 €
 • 0 foto
  Shitet lulja Fikus
  Mobilje

  Shitet lulja Fikus

  Shes lulen Fikus. Lulja është 170 cm e gjatë.

  Klinë 3 prill 16:28
  60 €
 • 11 foto
  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita tek ne do xheni xhithqka per lokalin,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe met

  Klinë 3 prill 16:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garniturë Salloni 3 2 1 1
  Mobilje

  Garniturë Salloni 3 2 1 1

  Mobilje salloni jan te perdorura por te shfrytezueshme, cmimi 100 euro 💶 +37745291552

  Klinë 3 prill 13:31
  100 €
 • 0 foto
  Shtrese Dormeo e paperdorur për dy persona
  Mobilje

  Shtrese Dormeo e paperdorur për dy persona

  Shes shtresen dormeo Renew Eucalyptus te paperdorur, e blere para një muaj e gjysm. I ka 7 zona, dhe

  Klinë 3 prill 12:51
  140 €
 • 3 foto
  Dera dhe dritarja sllovene
  Mobilje

  Dera dhe dritarja sllovene

  Shes deren e ballkonit dhe dritaren, jan ne gjendje te rregullt dhe shum te mira. Prodhim slloven.

  Klinë 3 prill 12:22
  60 €
 • 5 foto
  punojm sipas porosisë
  Mobilje

  punojm sipas porosisë

  renovojm kuzhina dhe punojm punime te ndryshme prej druri sipas porosise

  Klinë 3 prill 11:25
  1 €
 • 3 foto
  Shiten 2llustera
  Mobilje

  Shiten 2llustera

  Shiten 2 lustera njani 20 njani 30

  Klinë 3 prill 06:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Dhoma Gjumi (Fjetjes) ZBRITJE
  Mobilje

  Dhoma Gjumi (Fjetjes) ZBRITJE

  Dhoma gjumi me matreal shume cilsor jogi (sungjer i presum , ortopedik) me qmim te volitshem me shu

  Klinë 3 prill 06:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Komoda
  Mobilje

  Komoda

  Gjatesia 1,40 Gjeresia 37 Lartesia 45

  Klinë 3 prill 04:18
  70 €
 • 1 foto
  shes rrethin
  Mobilje

  shes rrethin

  shes rrethin ni vit te perdorura si me kkn te reja jon shum te rujtme ju mir pres

  Klinë 2 prill 22:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rafta, Arka, Frizi etj
  Mobilje

  Rafta, Arka, Frizi etj

  Rafta vetem te mesit 12m, Frizi, Kaca dhe shportat e dores

  Klinë 2 prill 19:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER ME 10 VITE GARANCION 044 163 337
  Mobilje

  GERMAN TORE DYER ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Klinë 2 prill 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +37744152077
  Mobilje

  ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë 2 prill 11:21
  550 €