Dhoma Gjumi Modele tè Reja

Çmimi: 1.550 €
Dhoma Gjumi Modele tè Reja

Detajet

Postuar
28 janar 2023 17:10
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion iverpllak dhe mediapan me shkelqim me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 ..,