Vetura
Klinë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Golf 2 1.6 benzin
  Vetura

  Golf 2 1.6 benzin

  Boj ndrrim i qlajmrum

  Klinë 3 prill 16:12
  400 €
 • 5 foto
  Pasaat
  Vetura

  Pasaat

  Pasaat 2.0 tdi me i tkuqe full ekstra . I doganuar

  Klinë 3 prill 15:05
  7.000 €
 • 3 foto
  Shitet vetura rigjistri. Deri mars
  Vetura

  Shitet vetura rigjistri. Deri mars

  Shitet vetura rgjistrim deri Mars qmimi I diskutushum. 1000

  Klinë 3 prill 14:13
  1.000 €
 • 0 foto
  SHES KOMBIN T2 URGJEND URGJEND
  Vetura

  SHES KOMBIN T2 URGJEND URGJEND

  SHES KOMBIN T2 URGJEND 1.9 DIZELL NE GJENDJE TE RREGULLT RIGJISTRIM KA 11 MUJ NDRRIM ME NAJ SEN QE

  Klinë 3 prill 13:52
  1.000 €
 • 0 foto
  Polo 1.6
  Vetura

  Polo 1.6

  Shes polo 1.6 tdi 55 kw vetura esht ne gjendje te rregullt gjitha serviset e kryme. Posedon kamer mb

  Klinë 3 prill 13:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Polo 1.6 qmimi me marrveshje
  Vetura

  Polo 1.6 qmimi me marrveshje

  Shes polo 1.6 tdi 55 kw vetura esht ne gjendje te rregullt gjitha serviset e kryme. Posedon kamer mb

  Klinë 3 prill 13:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T2
  Vetura

  SHES KOMBIN T2

  SHES KOMBIN T2 ESHTE NE GJENDJE TE RREGULL PUNON MIR 1.9 DIZELL 11 MUJ RIGJISTRIM PER MA SHUM NA KO

  Klinë 3 prill 13:02
  1.000 €
 • 0 foto
  kamoonet t4 1.9 dizell
  Vetura

  kamoonet t4 1.9 dizell

  shitet nrrohet kamioneta ne gjendje shum te mir i ka dy librezat e gatshme per dogan

  Klinë 3 prill 12:57
  3.333 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 5+
  Vetura

  Shitet Golf 5+

  Shitet vetura golf 5+ 1.9 Tdi 2006(Goal)ne gjendje shume te mire. Km te garantuara me liber servisi

  Klinë 3 prill 11:23
  5.900 €
 • 2 foto
  passat 1.9 turbo dizel
  Vetura

  passat 1.9 turbo dizel

  shes passatin ngjendje trregullt matorrin perfekt e ka dhez shum let regjistrim ka deri me 08.10.20

  Klinë 3 prill 11:00
  1.350 €
 • 5 foto
  shes t5 1.9 TDI me dugan te pagume
  Vetura

  shes t5 1.9 TDI me dugan te pagume

  shes t5 1.9 tdi me dugan te pagune viti 2005 ne gjendje te mir tknike isapo ardhur nga gjrmanija in

  Klinë 3 prill 10:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vw t4 trasporter 1996
  Vetura

  Vw t4 trasporter 1996

  Shitet keshtu i bom ndeshje per pjese dhe per heker...motorri i demtuar shume,xhami i pare i demtuar

  Klinë 3 prill 10:01
  500 €
 • 1 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Shes veturen regjistrim deri met 14.08 2019 1.6 dizell me goma dimrit bateri te re ntra

  Klinë 3 prill 09:29
  1.300 €
 • 0 foto
  SHES KOMBIN T4 URGJEND
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 URGJEND

  SHES KOMBIN T4 URGJENTE PUNON MIR NUK KA ASNJE DEFEKT 1.9 DIZELL I QLALJMRUN PER MA SHUM NA KONTAKT

  Klinë 3 prill 08:36
  1.800 €
 • 0 foto
  SHES KOMBIN T4 URGJENT
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 URGJENT

  Shes kombin t4 urgjent punon shum mir nuk e ka asnje defekt 1.9 dizell iqlajmrun per ma shum na kont

  Klinë 3 prill 08:19
  1.800 €
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shes golf lV ne gjendje te rregullt

  Klinë 3 prill 07:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf lV
  Vetura

  Golf lV

  Shitet Golf lV ne gjentje te rregullt

  Klinë 3 prill 07:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes passat 2011
  Vetura

  Shes passat 2011

  Shes pasat 1.6 diesel 6 + R manual 2011 me shpenzime minimale 5.5l-6l/100km i doganuar ne gusht 2018

  Klinë 3 prill 07:24
  9.999 €
 • 8 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Shitet golf 6 2.0 dizell ne gjendje re rregullt i sapo doganuar ndrrim sboj viber +

  Klinë 3 prill 06:56
  9.200 €
 • 5 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Me goma te dimrit me bandash edhe me goma te veres me bandash sport me amortizer dhe auspuf sport ko

  Klinë 3 prill 06:42
  2.100 €
 • 6 foto
  Passat 1.9 TDI
  Vetura

  Passat 1.9 TDI

  Shitet vetura Passat ne gjendeje te rregullt pune.Posedon dy par goma te dimrit dhe te veres 2018 V

  Klinë 3 prill 06:20
  6.800 €
 • 3 foto
   Caddy 1.9 SDI
  Vetura

  Caddy 1.9 SDI

  Shitet picapi 1999 motor 1.9 SDI Qmimi i voliteshem ja vlen per qmimin qe ka

  Klinë 3 prill 05:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes golf 4
  Vetura

  Shes golf 4

  Shes golf 4 1.9 diesel 045249262

  Klinë 3 prill 05:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Polo 1.9 SDI
  Vetura

  Polo 1.9 SDI

  Shitet Polo 1.9 SDI ne gjendje te rregullt goma dimrit servisat e perfunduar regjistrim 1 vit.

  Klinë 3 prill 05:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 4 1.9tdi automatik pa dogan
  Vetura

  Golf 4 1.9tdi automatik pa dogan

  Golf 4 1.9tdi automatik pa dogan ne gjendje shum te mir viber +38349279396

  Klinë 3 prill 04:37
  1.200 €
 • 4 foto
  shes golf 2 sport
  Vetura

  shes golf 2 sport

  shes golfin 2 ne gjendje te shkelqyshme gjithqka esht sport shum i rujtur si brenda dhe jasht per m

  Klinë 3 prill 02:57
  2.500 €
 • 5 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4 1.6 benxins teper i mir nvozitje korrikat lekur rixistrim edhe 5 muj baj ndrrim me naj

  Klinë 3 prill 01:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 2 - Urgjent
  Vetura

  Golf 2 - Urgjent

  Golf 2 , Dizel 1.6 punon mire Per ma shume 044549817

  Klinë 3 prill 01:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  T2
  Vetura

  T2

  Kombi t2 1.9 dizelle regjistrim dej 23.03.2019

  Klinë 3 prill 00:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Passat 2
  Vetura

  Shes Passat 2

  Shes Passat 2 1.8 Benzin ne gjendj te rregull regjistrimi i skadum pa denime qimi marrveshje per dry

  Klinë 3 prill 00:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  golf4
  Vetura

  golf4

  shesh golf 4 1.9tdi me ni tkuqe viti prodhimit 98 esht shum i rujtun me servise krejt te kryne ne mo

  Klinë 3 prill 00:51
  4.500 €
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 URGJEND 1 VIT REGJISTRIM
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 URGJEND 1 VIT REGJISTRIM

  SHES KOMBIN T4 URGJEND NE GJENDJE TE RREGULLT SKA ASNJE DEFEKT 1 VIT REGJISTRIM GUMAT E REJA PER MA

  Klinë 2 prill 23:57
  2.150 €
 • 4 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Golf 2 1.6 turbo diesel viti 92 fabrikisht diesel ne gjendje te mir regjistrim ska viber +3864396345

  Klinë 2 prill 23:14
  550 €
 • 1 foto
  Cady
  Vetura

  Cady

  Pa dogan.per.me.shum.kontakto 5 dyr per.2 persona

  Klinë 2 prill 22:08
  2.700 €
 • 5 foto
  Blej golf 2 dizell xheta past audi vektra
  Vetura

  Blej golf 2 dizell xheta past audi vektra

  Blej te xhitha llojet e kerrev qe nuk i per dorni dizell benzin pa dallim viti nxhyra me rexhistrim

  Klinë 2 prill 21:41
  300 €
 • 4 foto
  Shitet 1.6 disel
  Vetura

  Shitet 1.6 disel

  Shitet golfi 1.6 turbo disel inter koler hidrolik karrika te 3shit goma dimiri te reja rks deri ne k

  Klinë 2 prill 20:40
  1.600 €
 • 5 foto
  Passat 1.9 tdi
  Vetura

  Passat 1.9 tdi

  Shes passat 1.9 tdi i thjesht me turbo shum i ruajtur ,me klim, me servis te kryer komplet, rks 1 v

  Klinë 2 prill 20:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet!
  Vetura

  Shitet!

  Shitet golfi 2 turbo diesel intercolor 1.6

  Klinë 2 prill 18:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet!
  Vetura

  Shitet!

  Shes golfin turbo desel intercolor 1.6 viti1990 per ma shum info. na kontaktoni ne nr 044267001.

  Klinë 2 prill 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet!
  Vetura

  Shitet!

  Shes golfin 2 1.6 turbo diesel intercolor viti i prodhimit 1990 per ma shum info na kontaktoni ne nr

  Klinë 2 prill 18:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet!
  Vetura

  Shitet!

  Shes golfin 2 1.6 turbo diesel intercolor viti i prodhimit 1990 per ma shum info na kontaktoni ne nr

  Klinë 2 prill 18:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Passat 2012 automatik
  Vetura

  Shitet Passat 2012 automatik

  shitet passati automatik viti 2012 2.0diesel 90mij te kalume me liber servisi viber +38349425920

  Klinë 2 prill 17:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  T4
  Vetura

  T4

  Shite te t4 diz 2.4 rigjistrim i ka dal baj edhe ndrrim

  Klinë 2 prill 14:31
  1.800 €
 • 10 foto
  Shitet Golf 5 GT
  Vetura

  Shitet Golf 5 GT

  Shes Golf 5 Gt TDI me 3te kuqe 📍📍📍 viti prodhimit 2005 manual 6-shpejtsi+R targa angleze kerri esht

  Klinë 2 prill 13:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes VW Touran
  Vetura

  Shes VW Touran

  Shes veturen Volkswagen Touran 2.0 Vetura eshte e vitit 2004(27.04), i ka 6+R shpejtsi ,eshte me go

  Klinë 2 prill 13:01
  6.200 €
 • 2 foto
  ww4
  Vetura

  ww4

  shes golf 4 i thjesht ngjendje tmir viti 2000

  Klinë 2 prill 12:54
  3.800 €
 • 1 foto
  Ndrrim me Vetur
  Vetura

  Ndrrim me Vetur

  Pomp e Naftit 2000 litra e thjesht ,shum pak e perdorur ne gjendje te rregullt. Ndrrim Me Vetur Ope

  Klinë 2 prill 12:52
  1.499 €
 • 2 foto
  T 4
  Vetura

  T 4

  shitet nrrohet kamioneta t4 ne gjendje te mir e ardhur nga gjermania 1.9 dizell viti 99

  Klinë 2 prill 12:01
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet Kombi T4 2.4 dizell
  Vetura

  Shitet Kombi T4 2.4 dizell

  Kombi ka regjistrim deri ne dhjetor 2019 eshte ne gjendje te rregullt . nr kontaktues 044574749 Bler

  Klinë 2 prill 06:51
  1.650 €
 • 2 foto
  Kombi T4 2.4 Dizell
  Vetura

  Kombi T4 2.4 Dizell

  Shitet kombi Transporter 4 i vitit 1992 eshte ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim deri ne dhjet

  Klinë 2 prill 06:50
  1.500 €