Vetura
Klinë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Golf plus automatik
  Vetura

  Golf plus automatik

  Shes golf plus 1.9 tdi automatik viti 2007 145000 km modeli goal I ruajtur

  Klinë 28 qershor 18:28
  7.200 €
 • 0 foto
  VW Golf plus 1.9 tdi automatik
  Vetura

  VW Golf plus 1.9 tdi automatik

  Shes ose ndrroj golf 5 plus 1.9 tdi dsg 2007 ne gjendje te rregullt km 145000 te garantuara me liber

  Klinë 27 qershor 09:45
  6.999 €
 • 3 foto
  Tauran 2.0 DSG AUTOMATIK
  Vetura

  Tauran 2.0 DSG AUTOMATIK

  Shite taurani 7 ulse.ne.gjendje shumm te mir.teknije 7 ulse 2.0 dizell automatik

  Klinë 24 qershor 08:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes passat
  Vetura

  Shes passat

  Shes passat 1.9 dizel i vitit 1989 ne gjendje te mire .. regjistrim deri ne fund te dhjetorit 2019

  Klinë 23 qershor 15:29
  1.300 €
 • 2 foto
  Passat 1.9 TD(i) 2004
  Vetura

  Passat 1.9 TD(i) 2004

  Shes passat 1.9 TDI viti 2004 ne gjendje perfekte km te garantuara 255 mij, vetuar nuk esht hipotek

  Klinë 19 qershor 14:27
  4.700 €
 • 8 foto
  Shes Kambi T4
  Vetura

  Shes Kambi T4

  Shes kamionete T 4 viti 2002 regjistrim ska shum shum e mir e rujtne ska asni defekt motorrin 2.5 s

  Klinë 16 qershor 20:41
  3.500 €
 • 3 foto
  Wv polo 1.6 benzin viti 98.
  Vetura

  Wv polo 1.6 benzin viti 98.

  Ne gjendje te mire pune. 1.6 benzin. Viti prodhimit 1998. Dyert central. Timonin hidraulik. per me

  Klinë 13 qershor 21:23
  1.500 €
 • 5 foto
  Shes jetta turbo disel rks
  Vetura

  Shes jetta turbo disel rks

  Shes jeta vp 87 motorrin 91 1,6 turbo dizell regjistrim deri ne shkurt 2020 osht shum i mir i rujtum

  Klinë 10 qershor 22:33
  1.100 €
 • 8 foto
  VW GOLF 1.9 TDI RKS
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI RKS

  Shitet Golf 4 1.9 TDI , modeli i parë i regjstruar deri ne Janar 2020 , ne gjendeje shume te mire te

  Klinë 10 qershor 15:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Pasat 1.9 tdi viti 2003 ne gjendje te mirè i rigjistruar deri ne gusht 2019

  Klinë 10 qershor 12:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten fellnet
  Vetura

  shiten fellnet

  shiten fellnet 205.55.16 per goll 4 shkoda audi a3 bojn edhe ne w buba edhe ne alfarome

  Klinë 8 qershor 21:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet passati
  Vetura

  Shitet passati

  Shitet passati 2.0 tdi blue motion dsg me liber servisi i ardhum nga zvicra me star stop senzora par

  Klinë 8 qershor 14:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat B7
  Vetura

  Passat B7

  Passat B7 2.0 dizel 2011 , i posa ardhun nga zvicra , i regjistruar Rks ,ne gjendje te mire teknik

  Klinë 8 qershor 13:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Caddy 7 SH VITI 2015 RKS
  Vetura

  VW Caddy 7 SH VITI 2015 RKS

  SHITET CEDI VITI 30.07 2015 KLIM GJAMAT NPULL REGJISTRIMI I PARE NE RKS DIZELL 1.6 TDI GOMAT TE R

  Klinë 8 qershor 13:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Caddy TDI 145ps
  Vetura

  VW Caddy TDI 145ps

  Shitet Caddy 1.9 tdi 145ps ne gjenjde te shkelqyr dhe i gatshem per qfare do lloj testi, regjistrimi

  Klinë 7 qershor 08:17
  4.000 €
 • 3 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Touran, 2004, Automatik DSG, RKS.

  Klinë 5 qershor 16:47
  4.600 €
 • 0 foto
  Gollf 3) 1.6 turbo dizell
  Vetura

  Gollf 3) 1.6 turbo dizell

  Shitet gollf 3)1.6 turbo dizell qmimi si. Pas marrveshjes

  Klinë 31 maj 09:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Veturen Volkswagen Touareg
  Vetura

  Shes Veturen Volkswagen Touareg

  Shes veturen VW Touareg ne gjendje shume te mir dhe shume i ruajtur . Per info: 045 554 801 vi

  Klinë 28 maj 16:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vw pasat regjistrim deri28-12 -2019
  Vetura

  Vw pasat regjistrim deri28-12 -2019

  shitet nrrohet pasti 1.9 tdi nrrim me pasat 4 shtoj pare

  Klinë 28 maj 14:32
  1.700 €
 • 7 foto
  Passat TDI (me dy t’kuqe), tip top,me 6 shpejtesi!
  Vetura

  Passat TDI (me dy t’kuqe), tip top,me 6 shpejtesi!

  PASSAT, 1.9 TDI (me dy tkuqe) DIESEL, VITI PRODHIMIT 2001, KLIM FUNKSIONALE, XHAMA ME RRYME, CENTRA

  Klinë 26 maj 14:31
  3.800 €
 • 0 foto
  VW Golf 6+
  Vetura

  VW Golf 6+

  Shitet vetura familjare golf 6+ viti 2009 me dogane dhe homologim te sapo kryera ne gjendje shume te

  Klinë 25 maj 13:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shite golf 2
  Vetura

  Shite golf 2

  Shitet golf 2 n gjendje shum t mir me 2 par qelsa servisat e kryer para 1 muji komplet 1.6 dizell

  Klinë 24 maj 15:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vetura vwGolf4 1.9tdi 1999.
  Vetura

  Shitet vetura vwGolf4 1.9tdi 1999.

  Shitet vetura vw golf4 1.9tdi i të kuqe,vetura eshte e posa ardhur nga slovenia,ne gjendje te mir te

  Klinë 22 maj 09:20
  1.350 €
 • 4 foto
  ceddy 1.9 tdi
  Vetura

  ceddy 1.9 tdi

  ceddy 1.9 tdi i ardhur nga gjermanij 193 mij kilometra ne gjendje te mir shum i rujtme pres blers se

  Klinë 20 maj 23:59
  4.000 €
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 URGJEND 1 VIT RIGJISTRIM
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 URGJEND 1 VIT RIGJISTRIM

  SHES KOMBIN T4 URGJENT NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON SHUM MIR PA ASNJE DEFEKT 1.9 DIZELL SE HARGJIT A

  Klinë 19 maj 08:40
  2.100 €
 • 3 foto
  Golf 2 dizell
  Vetura

  Golf 2 dizell

  Shitet ndrrohet 046147303

  Klinë 17 maj 22:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 URGJEND 1 VIT REGJISTRIM
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 URGJEND 1 VIT REGJISTRIM

  SHES KOMBIN T4 URGJENT PUNON SHUM MIR PA ASNJE DEFEKT 1.9 DIZELL MATORRI AS NI GREM ULJE SE HARGJIT

  Klinë 15 maj 20:39
  2.100 €
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 1VIT RIGJISTRIM URGJENT
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 1VIT RIGJISTRIM URGJENT

  SHES KOMBIN T4 URGJENT PUNON SHUM MIR PA ASNJE DEFEKT 1.9 DIZELL MATORRI AS NI GREM ULJE SE HARGJIT

  Klinë 14 maj 16:37
  2.050 €
 • 7 foto
  Shitet vw t4 2.5 TDI
  Vetura

  Shitet vw t4 2.5 TDI

  Shitet vw t4 2.5 TDI me dogan te paguar

  Klinë 14 maj 14:38
  2.700 €
 • 4 foto
  URGJENT VW T4 2.5 TDI (i) te gjelbert viti 2000
  Vetura

  URGJENT VW T4 2.5 TDI (i) te gjelbert viti 2000

  Kombi esht ne gjendje teper te mire dhe pa defekte. Viti prodhimit 2000 Regjistrim deri me 21.01.202

  Klinë 13 maj 09:30
  3.000 €
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 1 VIT RIGJISTRIM URGJENT URGJENT
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 1 VIT RIGJISTRIM URGJENT URGJENT

  SHES KOMBIN T4 URGJENT PUNON MIR PA AS NJE DEFKT 1.9 DIZELL 1 VIT RIGJISTRIM HI NDRRIM ME NAJ GOLF 4

  Klinë 11 maj 22:23
  2.050 €
 • 7 foto
  Shitet vetura Golf 2
  Vetura

  Shitet vetura Golf 2

  Ne gjendje shum te mir, regjistrim 7 muaj.

  Klinë 10 maj 20:32
  1.400 €
 • 2 foto
  shiten fellgat 16
  Vetura

  shiten fellgat 16

  shiten fellgat 16 per gollf 4 shkoda audi a3 pollo gumat ereja ikan garantoj per fellga nuk dridhin

  Klinë 2 maj 12:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Shes passat karavan 1.9 TDI ne gjendje shum te mir viti 1996 regjistrim 12 muaj per dukument ju gar

  Klinë 29 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kombi
  Vetura

  Shitet kombi

  Shitet kombi 1.9 furgon pa ulse ne gjendje te rregulltt i gatshem per qdo per me shum kontaktoni

  Klinë 29 prill 12:27
  3.200 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Sheees golfin 3 1.6 benzin ne gjendje te shkelqyshme teknike per ma shum kontakt

  Klinë 29 prill 11:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 4 tip top për qejf i blerë
  Vetura

  Golf 4 tip top për qejf i blerë

  Shes golf 4, 1.6 benzië. I ruajtur për qejf i blerë për qejf . Rks ka një vit e gjysmë. Ndërrim me

  Klinë 28 prill 22:15
  3.800 €
 • 5 foto
  VW GOLF 3 1.9TDI
  Vetura

  VW GOLF 3 1.9TDI

  Shitet Golf 3 1.9 TDI

  Klinë 28 prill 14:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Caddy 1.9 tdi
  Vetura

  Caddy 1.9 tdi

  Caddy 1.9 tdi me klime ne gjendje te mire teknike

  Klinë 28 prill 13:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 4TDI 1.9 rks 2002 Urgjent
  Vetura

  Golf 4TDI 1.9 rks 2002 Urgjent

  Ne gjendje shum tmir per ME shum na kontaktoni ne viber +38649693805

  Klinë 25 prill 20:04
  3.400 €
 • 7 foto
  CADDY 1.9 SDI , 2003
  Vetura

  CADDY 1.9 SDI , 2003

  Pikap CADDY 1.9 SDI dizell . Viti i prodhimit 2003 Gjendje te mir te ardhur nga austria . Kontakt 0

  Klinë 22 prill 14:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Touareg 2004
  Vetura

  VW Touareg 2004

  Touareg 2004 5.0 dizel Qmimi volitshem

  Klinë 17 prill 18:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  T 4
  Vetura

  T 4

  shitet kamioneta t4 1.9 dizllne gjendje te mir

  Klinë 15 prill 10:49
  2.400 €
 • 3 foto
  shitet golf3  1.9 dizel
  Vetura

  shitet golf3 1.9 dizel

  shitet golf3 1.9 dizel esht ne gjendje shum shum te mir sa po ardhur na slovenija mund te na kont

  Klinë 13 prill 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  box xhvoshnik BUFER
  Vetura

  box xhvoshnik BUFER

  shes bufer per automuzik ju dergoj edhe video

  Klinë 9 prill 23:52
  30 €
 • 5 foto
  Shes kombin
  Vetura

  Shes kombin

  Shes kombin viti prodhimit asht 1998 servisin e ka te krym nuk asht ne hipotek dhe çmimi sipas marrv

  Klinë 9 prill 20:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Caddy
  Vetura

  Caddy

  Shes pikapin 1.9 esdi viti 98 ne gjendje shum te mir per ma shum contakte viber nr+37745643220

  Klinë 9 prill 10:48
  1.100 €
 • 5 foto
  Shes sharan
  Vetura

  Shes sharan

  Shes VW sharan viti 2004 tabela t belgjikes Per shkak te 1 aksidenti në kosov deshiroj qe ta

  Klinë 9 prill 01:04
  1.500 €
 • 6 foto
  Shes golf 2 1.6 turbo dizell
  Vetura

  Shes golf 2 1.6 turbo dizell

  Shes golf 2 1.6 turbo dizell ne gjendje te rregullt motorrin e ka tip top

  Klinë 8 prill 22:03
  500 €
 • 4 foto
  Nderrus i shpejtesive automatik vw Lupo Audi A2
  Vetura

  Nderrus i shpejtesive automatik vw Lupo Audi A2

  Shitet nderruesi i shpejtesive automatik eshte komplet me te gjitha pjeset.

  Klinë 8 prill 21:56
  Me Marrveshje