Vetura
Mitrovicë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Golf 6 tdi Automatik DSG modeli STYLE i doganuar
  Vetura

  Golf 6 tdi Automatik DSG modeli STYLE i doganuar

  Shitet vetura e tipit Golf tdi modeli TEAM i DOGANUAR HOMOLOGIM dhe KONTROLLE TEKNIKE Vetura posedo

  Mitrovicë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 1.9 tdi Automatik DSG UNITED i Doganuar
  Vetura

  Golf 1.9 tdi Automatik DSG UNITED i Doganuar

  Shitet vetura e tipit Golf 1.9 tdi DSG modeli UNITED i Doganuar,Homologuar dhe Kontrolle teknike Ve

  Mitrovicë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 6 2.0 TDI DSG Highline 2011
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI DSG Highline 2011

  Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE Automatik Dsg Viti i prodhimit 2011 pa dogan ne gjendje shum te mir tel vi

  Mitrovicë Sot, 14:45
  6.000 €
 • 7 foto
  Golf 6 diesel 2.0 - Regjistrimi pare
  Vetura

  Golf 6 diesel 2.0 - Regjistrimi pare

  Vetura e ka regjistrimin e pare ne Kosove, klime, airbage, abs, gomat e reja, te gjitha serviset e k

  Mitrovicë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Pasat 1.9 Dizell Rigjistrim 14.12.2019
  Vetura

  Shes Pasat 1.9 Dizell Rigjistrim 14.12.2019

  Shes Pasat Dizell 1.9 Fabrikisht Dizell Rigjitrim deri me 14.04.2019 Punon shum mir Osht shum i rujt

  Mitrovicë Sot, 14:27
  950 €
 • 8 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI -10
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI -10

  Shes Golf 6 2.0 Model NE 11.2009 Ne gjendje shum te mire teknike Fellne 16’ me goma te reja Klim

  Mitrovicë Sot, 14:10
  8.100 €
 • 10 foto
  VW Golf 4 1.9 Sdi I sapo ardhur nga Austria
  Vetura

  VW Golf 4 1.9 Sdi I sapo ardhur nga Austria

  VW Golf 4 1.9 Sdi I sapo ardhur nga Austria Pa Dogan Kilometëra të kaluara 270.000 Viti i prodhimit

  Mitrovicë Sot, 14:06
  1.050 €
 • 11 foto
  SHES TAURAN 1.9 TDI DIZELL AUTOMATIK DSG
  Vetura

  SHES TAURAN 1.9 TDI DIZELL AUTOMATIK DSG

  SHES TAURAN 1.9 TDI DIZELL AUTOMATIK DSG NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE VETURA POSEDON KL

  Mitrovicë Sot, 13:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES PASSAT 1.9 TDI DIZELL (I)TKUQE
  Vetura

  SHES PASSAT 1.9 TDI DIZELL (I)TKUQE

  SHES OSE NDRROJ PASSAT 1.9 TDI (I)TKUQE NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE VETURA POSEDON KLI

  Mitrovicë Sot, 13:47
  3.000 €
 • 9 foto
  golf 6 1.6 ushit flm merrjep
  Vetura

  golf 6 1.6 ushit flm merrjep

  ushit flm merrjep She\'s Vw Golf 6 1.6 tdi 2011 isapo doganuar edhe regjistruar ne emrin

  Mitrovicë Sot, 13:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kombi t2 t3 t4
  Vetura

  Kombi t2 t3 t4

  Shes kombin 1,9 turbo me 9 ulse .Me 10 Muj Regjistrim Me Fellne 16 .Kombi osht tip top per kthimi b

  Mitrovicë Sot, 13:44
  1.500 €
 • 11 foto
  Pasat 2.0tdi , highline, 2013, 168000km, me dogan.
  Vetura

  Pasat 2.0tdi , highline, 2013, 168000km, me dogan.

  Posedon: klimetronike, komanda ne timon , ulese gjysemlekure dhe me nxemje , navigacion dhe radio c

  Mitrovicë Sot, 13:42
  11.000 €
 • 5 foto
  golff
  Vetura

  golff

  Shes golfin dizell 1.9 turbo me regjistrim ne gjendeje te mir irujtur ipaqt per mashum ma kontaktoni

  Mitrovicë Sot, 13:19
  1.580 €
 • 9 foto
  Caddy 1.9 tdi 2001
  Vetura

  Caddy 1.9 tdi 2001

  She’s caddy 1.9 tdi ne gjendje perfekte i sapo ardhur Posedon fellne te mira Xhama elektrik Pas

  Mitrovicë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Touareg R-Line, 2008
  Vetura

  Touareg R-Line, 2008

  Vetura posedon gjendje perfekte mund te kontrollohet dhe provohet kudo.

  Mitrovicë Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet touran 1.9 tdi 77 kw viti 2007 i regjistrua
  Vetura

  shitet touran 1.9 tdi 77 kw viti 2007 i regjistrua

  shes touran 1.9 tdi 77 kw viti 2007 ne gjendje shum te mir me gjitha serviset e kryera klimatronik

  Mitrovicë Sot, 13:00
  6.900 €
 • 5 foto
  VW POLO FULL UNITED 2008
  Vetura

  VW POLO FULL UNITED 2008

  Shitet VW Polo 1.4TDI-I t\'kuqe viti 2008 Model UNITED, Regjistrimi i pare n\'Kosove deri me 6 shtat

  Mitrovicë Sot, 12:55
  6.200 €
 • 7 foto
  Kombi T5 1.9 TDI Viti 2006
  Vetura

  Kombi T5 1.9 TDI Viti 2006

  Shes Kombin T5 1.9 TDI Ne gjendje shum te mir Viber +38649717869 049717869

  Mitrovicë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet polo rks 1.4 tdi rks 2006
  Vetura

  Shitet polo rks 1.4 tdi rks 2006

  Shitet polo rks 1.4 tdi viti 2006 rks gjendje te mire diesel goma te mira 044 443 426

  Mitrovicë Sot, 12:42
  4.500 €
 • 10 foto
  Shes passat 3C ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Shes passat 3C ne gjendje shum te mire

  Shes pasat 3C viti i prodhimit 2006 . Por modeli i 2007 me partikifilter me shpenzime 5.5 ne 100km m

  Mitrovicë Sot, 12:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shes Passat 2013 variant 2.0 DSG BMT
  Vetura

  shes Passat 2013 variant 2.0 DSG BMT

  Shes veturen ne gjendje shum te mir vetura posedon Klim ,tempomat, navigation rns510 Bluetooth 4×Gja

  Mitrovicë Sot, 12:39
  12.990 €
 • 6 foto
  Touareg 2.5 tdi ne gjendje perfekte
  Vetura

  Touareg 2.5 tdi ne gjendje perfekte

  Shes veturen touareg 2.5 tdi me 6 shpejci ne gjendje perfekte pa asni defekt perkthim i menjehershem

  Mitrovicë Sot, 11:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Passat cc 2.0 tdi 6shpejci
  Vetura

  Passat cc 2.0 tdi 6shpejci

  Shes vetuten passat cc 2.0 tdi me 6 shpejci viti 2008 klim tronik navi pulla nvollan ne gjendje perf

  Mitrovicë Sot, 11:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 4-1.9 Tdi-Rks - Boj ndrrim
  Vetura

  VW Golf 4-1.9 Tdi-Rks - Boj ndrrim

  vetura osht ne gjendje te mir si nga ana mekanike ashtu edhe optike . vetura posedon : Klim ac funk

  Mitrovicë Sot, 11:38
  3.200 €
 • 3 foto
  Shitet vetura Passat
  Vetura

  Shitet vetura Passat

  Passat dizell 1.9 TDI (DI) të kuqe,viti i prodhimit 2001.Vetura është në gjendje shumë të mirë. Vetu

  Mitrovicë Sot, 11:38
  3.500 €
 • 7 foto
  VW Polo 1.6 Tdi-1 vit rigjistrim-v.p 2009
  Vetura

  VW Polo 1.6 Tdi-1 vit rigjistrim-v.p 2009

  vetura osht shum ne gjendje tmir . posedon : Klim funkcionale , gjamat me rrym , pasqyret me rrym ,

  Mitrovicë Sot, 11:37
  7.200 €
 • 2 foto
  jetta 1.9 disel
  Vetura

  jetta 1.9 disel

  shitet jetta 1.9 disel

  Mitrovicë Sot, 11:21
  650 €
 • 6 foto
  VW T4 Benzin Pa Dogan
  Vetura

  VW T4 Benzin Pa Dogan

  Shitet

  Mitrovicë Sot, 11:20
  520 €
 • 5 foto
  Pasat 3c Rks 5 muaj
  Vetura

  Pasat 3c Rks 5 muaj

  Shes pasatin 3c 2.0 benzin automatik ne gjendje shum tmir per ma shum ntel

  Mitrovicë Sot, 11:04
  4.800 €
 • 0 foto
  shitet vetura familjare  me 1 vit regjistrim
  Vetura

  shitet vetura familjare me 1 vit regjistrim

  Shitet vetura me 5 ulse 1.9 tdi klimatronic tempomat board compjuter regj13.03.2020 perkthim i menh

  Mitrovicë Sot, 11:02
  5.300 €
 • 8 foto
  shitet vetura familjare
  Vetura

  shitet vetura familjare

  shitet vetura 1.9 tdi me 7 ulse manual rks i skaduar ska denim perkthim i menjehershum

  Mitrovicë Sot, 11:02
  5.000 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 automatic
  Vetura

  Golf 6 2.0 automatic

  Shes golf 6 automatic 2.0 tdi viti I prodhimit 2011 140 hp pa dogan per me shum kontakt

  Mitrovicë Sot, 09:43
  6.600 €
 • 9 foto
  VW Passat 3C 2.0 TDI ME MOTOR TE GOLF 6 VP 2010
  Vetura

  VW Passat 3C 2.0 TDI ME MOTOR TE GOLF 6 VP 2010

  VW Passat 3C 2.0 TDI 103 kw 140 ps Highline viti 2010 I posa ardhun Vetura Posedon Liber te servisi

  Mitrovicë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes caddy po sa ardhur ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Shes caddy po sa ardhur ne gjendje shum te mir

  Shes pikap Cadyy posedon klim goma re reja karrikat me nxemje kuken qdo sen ne rregull

  Mitrovicë Sot, 09:15
  3.100 €
 • 0 foto
  Vw Tiguan 2.0 Tdi Automatik,Sport&Style 4x4
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 Tdi Automatik,Sport&Style 4x4

  Shitet Vw Tiguan 2.0 Tdi Automatik Viti 2009 Klimatronik Uleset me nxemje Vallonin me pulla Senzor s

  Mitrovicë Sot, 09:06
  9.700 €
 • 11 foto
  GOLF 6 2.0 TDI 2009 SHUM I RUJTUN
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI 2009 SHUM I RUJTUN

  GOLF 6 2.0 TDI REGISTRIM I PARE NE KOSOVE VITI I PRODHIMI 2009 LIBER TE SERRVISIT SEVISUAR QD

  Mitrovicë Sot, 08:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes veture Audi A 4 shum ne gjendje te mir
  Vetura

  Shes veture Audi A 4 shum ne gjendje te mir

  Shes A 4 shum ne gjendje te mir posedon klim centrall hidrolik goma te reja Dizell 1. 9 per me shum

  Mitrovicë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Passati
  Vetura

  Shitet Passati

  Shitet Passati ne gjendje shume te mire, ika te gjitha serviset e kryne, kaishin dhomzor, vajin gurt

  Mitrovicë Sot, 08:24
  5.000 €
 • 0 foto
  Fellge 14coll per polo me 5 vrima. Viber
  Vetura

  Fellge 14coll per polo me 5 vrima. Viber

  Shiten fellget 14 coll jane per pollo me 5 vrima. Viber.

  Mitrovicë Sot, 07:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Polo 1.4 Tdi 2004
  Vetura

  Polo 1.4 Tdi 2004

  Shitet Polo 1.4tdi, 5 dyer, manual 5+R, Klima AC, sigurim 1 vitë në gjendje super të mirë përkthehet

  Mitrovicë Sot, 06:57
  4.300 €
 • 11 foto
  Passat B7 2011
  Vetura

  Passat B7 2011

  Vetura e posa ardhur nga gjermania ne gjendje te Shkelqyer

  Mitrovicë Sot, 03:12
  8.500 €
 • 6 foto
  Lupo 1,0 Benzin 4Klipa
  Vetura

  Lupo 1,0 Benzin 4Klipa

  Vetura esht ne gjendje te mir teknike dhe optike Ka shiberdah qe qelet deri ne fund Ka fellge te buk

  Mitrovicë Sot, 00:57
  2.150 €
 • 9 foto
  Shes Golf 2 Turbo Dizel Rks,90sh..Gjendje perfekte
  Vetura

  Shes Golf 2 Turbo Dizel Rks,90sh..Gjendje perfekte

  Shes Golf 2 Turbo Dizell...vp 90sh Vetura posedon... • Motorr 1.6 Turbo Dizel (Gjendje shum te m

  Mitrovicë Dje, 23:35
  1.650 €
 • 11 foto
  WV-T4 Trasporter 2.4 turbo dizell
  Vetura

  WV-T4 Trasporter 2.4 turbo dizell

  Shitet WV-T4 Trasporter 2.4 turbo dizell, viti i prodhimit 1992, ne gjendje perfekte si teknike asht

  Mitrovicë Dje, 22:01
  2.900 €
 • 1 foto
  Auto Pjes Te Naseri VW
  Vetura

  Auto Pjes Te Naseri VW

  Shesim pjes per golf 2-3 , audi , cady , opel , t2 , t4 , polo , pasat 2 etj gjindemi ne Shipol afer

  Mitrovicë Dje, 21:51
  500 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 DSG
  Vetura

  Golf 6 2.0 DSG

  Shitet golf 6 2.0 disel automatik DSG me ni fjal tip top per VIBER +38349121812

  Mitrovicë Dje, 21:41
  6.600 €
 • 2 foto
  Shes pasatin 1.9 tdi automatik tiptronik
  Vetura

  Shes pasatin 1.9 tdi automatik tiptronik

  Shes pasatin 1.9 tdi automatik tiptronik Klim abs karrika ilkur me nxemje fellne 1vit rigjistrim

  Mitrovicë Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Golf 2 dizell 1.6
  Vetura

  Shes Golf 2 dizell 1.6

  shes Golf 2 ne gjendje ma te mir sbon hiq Dizell 1.6 turbo 5 shpejsi 11 muj regjistrim perkthimi beh

  Mitrovicë Dje, 21:20
  1.100 €
 • 6 foto
  Caddy 1.9 TDI
  Vetura

  Caddy 1.9 TDI

  Shitet i Doganuar

  Mitrovicë Dje, 20:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep
  Vetura

  Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

  ☎️☎️☎️ 049604426 Shes veturen Passat dsg automatik i sapo importuar nga gjermania, Pa d

  Mitrovicë Dje, 20:35
  Me Marrveshje