Vetura
Mitrovicë

VW Volkswagen | T2 | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

T2

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shes Vw T2
  Vetura

  Shes Vw T2

  Shes kombin T2 me prokolic ne gjendje shum te mir 1.9 Td motorr tmir menjaqin 4 shpejci i qlajmruar.

  Mitrovicë 16 nëntor 21:37
  700 €
 • 4 foto
  Shitet t2 me regjistrim
  Vetura

  Shitet t2 me regjistrim

  Kombi ne gjendje te rregullt motorrin 1.6 dizell regjstrim deri me 31.01.2020 , perkthimi behet meni

  Mitrovicë 21 tetor 19:50
  1.100 €
 • 5 foto
  shes t2 7 muj regjistrim 1.6 dizell
  Vetura

  shes t2 7 muj regjistrim 1.6 dizell

  shes kombi t2 ne gjendje te mir teknike me regjistrim deri me daten15.04.2020 1.6 dizell 4 shpejci p

  Mitrovicë 16 shtator 19:36
  780 €
 • 8 foto
  Shes pjes per kombi t2 dhe ford focus
  Vetura

  Shes pjes per kombi t2 dhe ford focus

  Shes te gjitha pjest per kombi t2 dhe ford focus Tel 049260124 Viber +37744624093

  Mitrovicë 13 shtator 20:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes pjes per komba t 2
  Vetura

  shes pjes per komba t 2

  shesim pjes per komba ww t2 kemi gati te gjitha llojet e pjeseve kemi edhe motorra 1.9 dizel sdi te

  Mitrovicë 20 gusht 22:57
  200 €
 • 2 foto
  T2 per Marakli
  Vetura

  T2 per Marakli

  1.9 motorrin pa sigurim,gjendje tmir,hargjo shum pak,pa grijaqa dhez nvend,goma te veres dhe te dimr

  Mitrovicë 16 gusht 20:17
  1.300 €
 • 5 foto
   Shitet kombi VW T2
  Vetura

  Shitet kombi VW T2

  Shitet kombi VW T2 Motorri 1.9 TDI, ne gjendje te rregullt Menjaqi me 5 shpejtesi. Kombi brenda esh

  Mitrovicë 21 korrik 13:23
  995 €
 • 3 foto
  Shitet kamioneta T2 me regjistrim
  Vetura

  Shitet kamioneta T2 me regjistrim

  Kamioneta eshte ne gjendje te rregullt regjistrim ka deri me 27.07.2019

  Mitrovicë 5 korrik 13:49
  650 €
 • 4 foto
  VW T2
  Vetura

  VW T2

  Shes ndrroj kombin t2 1.6 diesel 4 shpejci nr 049400202 motorri punon shum kariserijaam si duket fot

  Mitrovicë 29 qershor 19:10
  600 €
 • 4 foto
  VW T2
  Vetura

  VW T2

  Shes ndrroj kombin t2 1.6 diesel 4 shpejci nr 049400202 motorri punon shum kariserijaam si duket fot

  Mitrovicë 28 qershor 22:49
  600 €
 • 3 foto
  Urgjend kombi
  Vetura

  Urgjend kombi

  Shes kombi f2 1.6 dizel ne gjendje te rregullt rigjistrimi i skaduar perkthimi kur te doni urgjend 0

  Mitrovicë 27 maj 11:14
  450 €
 • 3 foto
  Kombi t2 t3 t4
  Vetura

  Kombi t2 t3 t4

  Shes kombin 1,9 turbo me 9 ulse .Me 10 Muj Regjistrim Me Fellne 16 .Kombi osht tip top per kthimi b

  Mitrovicë 26 maj 14:24
  1.500 €
 • 5 foto
  t2 t3 t4
  Vetura

  t2 t3 t4

  Shes kombin t2 1.9 sdi regjistrim 1 vit goma te reja korp llamell treja vaj filtera te posa ndrrum

  Mitrovicë 4 prill 23:28
  1.000 €
 • 1 foto
  shes kombi t2
  Vetura

  shes kombi t2

  shes kombin t2 1.9 ne gjendje te rregullt regjistrim 11 muj per me shum na kontakto ne nr 049 213 1

  Mitrovicë 3 prill 19:24
  1.000 €
 • 1 foto
  Shes kombin t2
  Vetura

  Shes kombin t2

  Shes kombin t2 regjistrimi iskaduar morirrin ezdi 1.9 ulen nuk eshpencon punon shumir 5 shpejtsi kom

  Mitrovicë 3 prill 13:19
  1.350 €
 • 0 foto
  Shitet wv T2 kombi 1.9 sdi per udhtar rks
  Vetura

  Shitet wv T2 kombi 1.9 sdi per udhtar rks

  Shes kombin wv t2 ngjendje te mir pune. Kombi posedon menjaqin 5 shpejci, gomat e dirmit, karaseri i

  Mitrovicë 3 prill 05:54
  800 €
 • 5 foto
  Shes t2 1.9 dizell 1 vit regjistrim
  Vetura

  Shes t2 1.9 dizell 1 vit regjistrim

  Shes wv t2 me ulse 1 vit regjistrim me 9 ulse 1.9 dizell ne gjendje shum te mir teknike per karaseri

  Mitrovicë 3 prill 00:21
  1.150 €
 • 5 foto
  T2 t3 Shes golf 2. Benzin 1.6 rexhistrim 1 vit
  Vetura

  T2 t3 Shes golf 2. Benzin 1.6 rexhistrim 1 vit

  Shes golfin 1.6 benzin 1 vit rexhistrim nr 043946954 boj ndrrim me kombi t2

  Mitrovicë 1 prill 21:05
  950 €
 • 3 foto
  ttt 2
  Vetura

  ttt 2

  shitet kombi 1.9 tdi shum i mir edhe i rujtun

  Mitrovicë 1 prill 11:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes t2 t3
  Vetura

  Shes t2 t3

  Shes kombin t2 transporet ne gjendje shum te mir 1.6 dizell I gaqshum per pun Vit 1991 Rks i skad

  Mitrovicë 31 mars 20:28
  650 €
 • 0 foto
  T2 t3 t4 shes kombin 1.9
  Vetura

  T2 t3 t4 shes kombin 1.9

  Shes kombin 1.9 dizel 5 shpejci ne gjendje te mir 9 ulse nr 043946954

  Mitrovicë 31 mars 07:12
  750 €
 • 4 foto
  T2 t3 t4 shes kombin 1.9 tdi
  Vetura

  T2 t3 t4 shes kombin 1.9 tdi

  Shes kombin 1.9 dizel 5 shpejci rexhistrim 14 -09-2019 ne gjendje shum tmir tip top 4 gomat treja me

  Mitrovicë 29 mars 22:23
  1.100 €
 • 2 foto
  Shes kombin t2 t3 t4 1.9 tdi
  Vetura

  Shes kombin t2 t3 t4 1.9 tdi

  Shes kombin 1.9 dizel 5 shpejci ne gjendje prefekte rexhistrim 7 muj 043946954

  Mitrovicë 16 mars 01:08
  950 €
 • 5 foto
  Shes t2 t3 t4 urgjent
  Vetura

  Shes t2 t3 t4 urgjent

  Shes kombin 1.9 dizel 4 shpejci ne gjendje shum tmir hipotek nuk osht perkthim menjeher rexhistrim

  Mitrovicë 7 mars 16:28
  800 €
 • 5 foto
  kombi t2 5muj rks
  Vetura

  kombi t2 5muj rks

  kombi osht i mshelt per pun baterin ja kom ble qe 1 muj tre 65€ motorrin e ka 1.6 kombi oshr ngjendj

  Mitrovicë 31 janar 22:15
  699 €