Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Mitrovicë

 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Mitrovicë Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Mitrovicë Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Mitrovicë Sot, 06:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES 2 COPA ANTIMINERS S9 14Ths BEJ NRRIM ME VETUR
  Vetura

  SHES 2 COPA ANTIMINERS S9 14Ths BEJ NRRIM ME VETUR

  SHES ANTIMINERS S9 14THs TE REJA BOJ NRRIM ME VETUR SHTOJ EDHE PARE NESE ME KONVENON PER MA SHUM NE

  Mitrovicë Sot, 06:12
  1 €
 • 9 foto
  AUDI A4 S-Line 2.0 Tdi Automatik Viti 23-11-2007
  Vetura

  AUDI A4 S-Line 2.0 Tdi Automatik Viti 23-11-2007

  Shitet Audi a4 2.0 Tdi Dizel Marsh Automatik Posedon komanda ne timon ulse lekure s-line 4 Navigacj

  Mitrovicë Sot, 06:11
  5.999 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Mitrovicë Sot, 06:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  opel zafir
  Vetura

  opel zafir

  Shitet opel zafira 2.0 esht ne gjendje te mir posedon bord kompjuterik mbyllje qendrore (centrall )

  Mitrovicë Sot, 05:36
  3.700 €
 • 11 foto
  Golf 2 1.6 Turbo Dizell - 1vit RKS
  Vetura

  Golf 2 1.6 Turbo Dizell - 1vit RKS

  WV Golf 2 1.6 Turbo Dizell Posedon: Rks 1 Vit Shiber Muzik Mp3 Aux Karrikat E Golfi 3 Gja

  Mitrovicë Sot, 05:32
  1.300 €
 • 0 foto
  Bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve
  Sherbime

  Bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve

  bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve ne menyre profesionale, pastrimi i oxhaqeve te shtepi

  Mitrovicë Sot, 04:15
  10 €
 • 4 foto
  Volkswagen Caddy 1.9 TDi U shit flm Merrjep
  Vetura

  Volkswagen Caddy 1.9 TDi U shit flm Merrjep

  Shes veturen e punes Vw Caddy te posa ardhur nga jasht. Dmth i padoganuar. Vetura punon fenomenal n

  Mitrovicë Sot, 03:28
  3.400 €
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Mitrovicë Sot, 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PULA KLLUQ
  Kafshe ferme

  PULA KLLUQ

  SHITET PULA KLLUQ PA VEZË

  Mitrovicë Sot, 01:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepija me lokale Qmim i volitshem
  Shtepi / Vila

  Shtepija me lokale Qmim i volitshem

  Shes shtepin me dy lokale shtepija gjendet ne lagjen shipol te mitrovices perball. Furres te vjeter

  Mitrovicë Sot, 01:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  qante per biciklete
  Paisje per sport

  qante per biciklete

  qanta per biciklete qanta WHEEL UP me 2 xhepa anash per shishe te ujit qmimi 20 euro qante ROCKBROS

  Mitrovicë Sot, 00:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjese per biciklete per biciklete
  Paisje per sport

  pjese per biciklete per biciklete

  dorza grips GIZA silicon 6 euro dorza grips ROCKBROS me unaza te kuqe dhe te kaltert 8 euro 1 kompl

  Mitrovicë Sot, 00:39
  6 €
 • 2 foto
  fanelle-dres per biciklizem
  Paisje per sport

  fanelle-dres per biciklizem

  dres per biciklizem CRIVIT madhesia XL e re pa perdore qmimi 10 euro ma kan pru nga jasht por me bje

  Mitrovicë Sot, 00:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  drite per biciklete
  Paisje per sport

  drite per biciklete

  drite SOLARSTORM X3 LED per biciklete,2 goma-silikon per montimin e drites.. komplet me bateri 35 e

  Mitrovicë Sot, 00:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Helmete per biciklete
  Paisje per sport

  Helmete per biciklete

  helmeta CAIRBULL size L 58cm deri 62cm helmeta eshte e re pa perdore. qmimi 35 euro. numrin e tel.

  Mitrovicë Sot, 00:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  telefona CUBOT dhe KAZAM
  Telefona celulare

  telefona CUBOT dhe KAZAM

  CUBOT S550 PRO 3gb ram 16gb memory kamera 13mpx mbrapa dhe 8mpx perpara ekrani 5.5 inch qmimi 100 e

  Mitrovicë Sot, 00:37
  30 €
 • 7 foto
  Mbrojtese shiu,balte per biciklete
  Paisje per sport

  Mbrojtese shiu,balte per biciklete

  mbrojtese shiu,balte per biciklete. qmimi 8 euro. krahe-mbrojtese te zeza per biciklete per uje dhe

  Mitrovicë Sot, 00:37
  8 €
 • 9 foto
  Drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive
  Paisje per sport

  Drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive

  drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive. jan te firmes GACIRON dhe WHEEL UP. drita mbushet

  Mitrovicë Sot, 00:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtes telefoni per biciklet
  Paisje per sport

  Mbajtes telefoni per biciklet

  mbajtes telefoni per biciklete qmimi 10 euro kontakti i pare nepermjet email-it. email adresen e shk

  Mitrovicë Sot, 00:36
  10 €
 • 0 foto
  syza sportive rockbros
  Paisje per sport

  syza sportive rockbros

  syza sportive rockbros. numrin e tel. ua dergoj nepermjet email-it. adresen e email-it e shkruani te

  Mitrovicë Sot, 00:36
  25 €
 • 2 foto
  timon-a,vollan-a per biciklete
  Paisje per sport

  timon-a,vollan-a per biciklete

  vollan per biciklete. madhesia 720mm x 31.8mm qmimi 15 euro. qafa-llulla qmimi 12 euro numrin e tele

  Mitrovicë Sot, 00:36
  12 €
 • 10 foto
  Shes bmw 318 posedon centrall hidroalik
  Vetura

  Shes bmw 318 posedon centrall hidroalik

  Shes bmw 318 posedon centrall hidroalik klim guma te reja ne gjendje extra te mir e qlajmruar Tel:04

  Mitrovicë Sot, 00:30
  2.300 €
 • 5 foto
  X5 per pjes Auto PjesServis Fidi
  Vetura

  X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

  Kemi pjes te shumllojshe te bmw's prej viti 1980 deri 2005 te seris 316-318-320-323-325-328-330-520

  Mitrovicë Sot, 00:30
  999 €
 • 5 foto
   Auto Pjesë Servis BMW Fidaimi Rekë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Auto Pjesë Servis BMW Fidaimi Rekë

  Auto-Pjesë&Servis BMW Kemi pjese te shumllojshme te BMW-se e30 e34 e36 e38 e39 e46 etjjjjj.....

  Mitrovicë Sot, 00:30
  1.250 €
 • 9 foto
  BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë
  Vetura

  BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë

  Kemi pjesë vetem per BMW e28/e30/e34/e36/e38/e39/e46... Tel: 049494549 +viber. 049584868 +viber... K

  Mitrovicë Sot, 00:30
  1.500 €
 • 11 foto
  BMW Pjese&Servis
  Autopjese dhe paisje

  BMW Pjese&Servis

  Auto Pjes Servis BMW \'\'FiDi\'\' Kemi pjes te shumllojshme te BMW-s. e30-e34-e36-e39-e46 eettjjjj.

  Mitrovicë Sot, 00:30
  900 €
 • 7 foto
  Bëjm blerjen e vetures  BMW
  Vetura

  Bëjm blerjen e vetures BMW

  Bejme blerjen e llojit BMW qfare do me Kon ne targa te huja edhe te aksidentume etj prej viti 1980de

  Mitrovicë Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë
  Vetura

  Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë

  Pjesë vetem per BMW te Fidi Mitrovicë-Rekë tel 049584868 ose 049494549 +Viber

  Mitrovicë Sot, 00:29
  555 €
 • 9 foto
  Auto Pjesë&Servis BMW
  Vetura

  Auto Pjesë&Servis BMW

  Kemi pjes te shumm llojshme te BMWs motora te ndryshum fellne trapa interier shofershajmne etj... e2

  Mitrovicë Sot, 00:29
  300 €
 • 9 foto
  AUTU PJESĒ FIDI
  Vetura

  AUTU PJESĒ FIDI

  Kemi shume lloje te bmw Bmw E28, E30, E34, E36, E38, E39, E46, X5

  Mitrovicë Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Auto pjesë BMW FiDi
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjesë BMW FiDi

  Auto Pjes Servis BMW ''FiDi''. Kemi pjes te shumllojshme te BMW-s e30-e34-e36-e39-e46 etj. Kemi m

  Mitrovicë Sot, 00:29
  1.110 €
 • 9 foto
  SHITET SHTËPIA NË MITROVICË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA NË MITROVICË

  - SHTËPIA NË SHITJE I DISKUTUSHËM - SHTËPIA ËSHTË 2 KATSHE - NË KATIN E PARË POSEDON KORIDORIN, S

  Mitrovicë Sot, 00:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 1.9 tdi Navigacion i Doganuar
  Vetura

  Golf 1.9 tdi Navigacion i Doganuar

  Shitet vetura e tipit Golf 1.9 tdi modeli Highline i Doganuar Vetura posedon Klima,Navigacion,Gjama

  Mitrovicë Sot, 00:11
  5.800 €
 • 11 foto
  Golf 1.9 tdi i Doganuar Homologim dhe K.Teknike
  Vetura

  Golf 1.9 tdi i Doganuar Homologim dhe K.Teknike

  Shitet vetura e tipit Golf 1.9 tdi modeli Comfortline i Doganuar,Homologim dhe Kontrolle teknike Ve

  Mitrovicë Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne e re per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne e re per VW

  Shitet fellne e re e pa perdorur Fellnja ben per Golf 5,6,7,Touran,Shkoda,Seat,Tiguan etj etj Fell

  Mitrovicë Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejm prodhimin e mobileve dhe Riparimin
  Mobilje

  Bejm prodhimin e mobileve dhe Riparimin

  Te gjitha lojet e mobileve i riparojm per ma shum na kontaktoni nr 044977148

  Mitrovicë Sot, 00:10
  11 €
 • 6 foto
  Prodhimi dhe Riparimi i mobileve
  Mobilje

  Prodhimi dhe Riparimi i mobileve

  Bejm prodhimin e mobileve dhe riparimin per ma shum na kontaktoni nr 044977148

  Mitrovicë Sot, 00:09
  11 €
 • 0 foto
  ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore dore

  smart

  Mitrovicë Dje, 23:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044374385
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044374385

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven. për më shum informata

  Mitrovicë Dje, 23:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERD

  Mitrovicë Dje, 23:55
  37 €
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Mitrovicë Dje, 23:48
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Mitrovicë Dje, 23:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Mitrovicë Dje, 23:42
  60 €
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Mitrovicë Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  renault scenic 1.5 d urgjent
  Vetura

  renault scenic 1.5 d urgjent

  ne gjendje te mir shitet urgjent per arsye financiare

  Mitrovicë Dje, 23:37
  2.600 €
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  U OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6 F

  Mitrovicë Dje, 23:37
  60 €
 • 6 foto
  Audi A3 2.0 TDI Automatik s-tronic 12/2013 RKS
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Automatik s-tronic 12/2013 RKS

  Audi a3 2.0 tdi automatik s-tronik viti i prodhimit 2013 model 2014 , tash i doganuar dhe regjistrua

  Mitrovicë Dje, 23:36
  14.700 €