Elektronikë
Mitrovicë

Elektronikë në shitje në Mitrovicë

 • 1 foto
  Iphone 4s
  Telefona celulare

  Iphone 4s

  Ne gjendje te mire me adapter

  Mitrovicë Sot, 12:11
  40 €
 • 0 foto
  New Apple iPhone XS MAX - 64 GB - Gold (Unlocked)
  Telefona celulare

  New Apple iPhone XS MAX - 64 GB - Gold (Unlocked)

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Mitrovicë Sot, 11:51
  50 €
 • 11 foto
  paisje te reja me qira
  Lojra per PC / Videolojra

  paisje te reja me qira

  kemi kto lojra me qira . pikado fabi rrakitaqki fliper xhiboks boxer biljardo boks internet cafe pla

  Mitrovicë Sot, 11:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung A7 model i ri gold
  Telefona celulare

  Samsung A7 model i ri gold

  Shes Samsung Galaxy A7 2018 model europian i ardhun nga Suedia , shifet eshe ne foto e ka vulen e v

  Mitrovicë Sot, 11:45
  185 €
 • 10 foto
  LEXUES PER BARKODA - PRINTER TERMIK PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  LEXUES PER BARKODA - PRINTER TERMIK PER BARKODA

  *BARCODE SCANNER LLOJE TE NDRYSHME . *PRINTERA TERMIK PER KUPONA CMIME. DEKLARAC

  Mitrovicë Sot, 11:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  HONEYWELL QUANTUM I RI NE PAKET
  Pjese per kompjuter

  HONEYWELL QUANTUM I RI NE PAKET

  *HONEYWELL QUANTUM MS3580 I RI NE PAKET *PËRSHTATET ME TGJITHA LLOJET E ARKAVE FISKALE,GEKOS,DUKAGJ

  Mitrovicë Sot, 11:37
  139 €
 • 10 foto
  ORBIT METROLOGIC BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  ORBIT METROLOGIC BARCODE SCANNER

  *HONEYWELL METROLOGIC ORBIT......................... *LEXUES I BARKODAV 6muaj GARANCION...........

  Mitrovicë Sot, 11:37
  129 €
 • 3 foto
  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA

  ⚪️TYSSO BLP300 PRINTER PËR BARKODA ⚪️ÇMIMI 199€ ⚪️ POROSITË ONLINE KOSOVË,SHQIPËRI,MAQED

  Mitrovicë Sot, 11:37
  199 €
 • 2 foto
  TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm
  Pjese per kompjuter

  TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm

  *TYSSO PRP-300 *Madhësia e letrës-80 mm *Teknologjia-Direct Thermal *Rezolucioni-576 pika/vije , 48

  Mitrovicë Sot, 11:37
  129 €
 • 2 foto
  TYSSO ALL IN ONE TP8515
  Pjese per kompjuter

  TYSSO ALL IN ONE TP8515

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Tysso Pos terminal Pos10

  Mitrovicë Sot, 11:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LEXUES I BARKODEVE HONEYWELL SOLARIS BARCODE SCAN
  Pjese per kompjuter

  LEXUES I BARKODEVE HONEYWELL SOLARIS BARCODE SCAN

  ➡️Produktet origjinale me 6uaj GARANCION nga brendi HONEYWELL i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅B

  Mitrovicë Sot, 11:36
  159 €
 • 5 foto
  HONEYWELL VOYAGER MS9500 BARCODE SCANNER I RI
  Pjese per kompjuter

  HONEYWELL VOYAGER MS9500 BARCODE SCANNER I RI

  *HONEYWELL VOYAGER MS9500 AUTOMATIK.................................... *LEXUES I BARKODAV........

  Mitrovicë Sot, 11:36
  99 €
 • 5 foto
  SYMBOL MOTOROLA BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SYMBOL MOTOROLA BARCODE SCANNER

  SYMBOLMOTOROLA ........................................... *LEXUES I BARKODAV.............….......

  Mitrovicë Sot, 11:36
  96 €
 • 1 foto
  Tysso barcode scanner
  Pjese per kompjuter

  Tysso barcode scanner

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Barcode scanner Tysso

  Mitrovicë Sot, 11:36
  35 €
 • 5 foto
  Printer termik tysso prp350 për reastauranta
  Pjese per kompjuter

  Printer termik tysso prp350 për reastauranta

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅1vit GARANCION ✅Prin

  Mitrovicë Sot, 11:36
  189 €
 • 2 foto
  TYSSO ALL IN ONE POSS1000
  Pjese per kompjuter

  TYSSO ALL IN ONE POSS1000

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Tysso Pos terminal Pos1

  Mitrovicë Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iphone 6 128GB ??
  Telefona celulare

  Iphone 6 128GB ??

  Iphone 6 128GB CE evropian i ardhur nga Zvicrra

  Mitrovicë Sot, 10:39
  210 €
 • 0 foto
  Z400 3.2Ghz / Gtx 1050 Ti - - - Zbritje
  Kompjutera

  Z400 3.2Ghz / Gtx 1050 Ti - - - Zbritje

  Z400 Workstation •CPU: Quad-Core Intel Xeon W3565 processor @ 3.2 GHz •RAM: 8GB DDR3 •HDD: 50

  Mitrovicë Sot, 10:30
  270 €
 • 0 foto
  Shiten 10 kompjutera per lojra.
  Kompjutera

  Shiten 10 kompjutera per lojra.

  Dell Precision T1650 • Intel Xeon E3-1220 v2 3.1 Ghz up to 3.5 •16 Ram DDR3 ECC • 500 Gb Hard

  Mitrovicë Sot, 10:24
  420 €
 • 2 foto
  Lenovo ThinkStation S20
  Kompjutera

  Lenovo ThinkStation S20

  Lenovo ThinkStation S20 Specification : Intel® Xeon® Processor W3550 3.07Ghz 8 Gb Ram 250 Hdd Nvidi

  Mitrovicë Sot, 10:24
  210 €
 • 0 foto
  Nr vip val ipko
  Shtesa per telefon celulare

  Nr vip val ipko

  Nr ViP val ipko 044999929-044996999-044888388 049555545 -049989999 043822222 043559555 043888488 043

  Mitrovicë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HDD Hitachi 400GB
  Pjese per kompjuter

  HDD Hitachi 400GB

  HDD Hitachi 400GB 7200RPM made in thailand eshte pak i perdorun qmimi 20 euro mund te shkruani ne vi

  Mitrovicë Sot, 09:18
  20 €
 • 6 foto
  Samsung Galaxy A9 2018
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A9 2018

  Shes Samsung Galaxy A9 2018, 6gb ram memorie dhe 128gb rom, i porsa ardhur nga Gjermania, ne gjendje

  Mitrovicë Sot, 08:45
  355 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy Note 9
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 9

  Shes Samsung Galaxy Note 9 , me 128gb, komplet me pako dhe paisje origjinale, i perdorur vetem 1 mua

  Mitrovicë Sot, 08:45
  530 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S8+
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8+

  Shes Samsung Galaxy S8+, me 64gb ne gjendje shume te mire teknike, telefoni eshte me xham te krisur

  Mitrovicë Sot, 08:44
  230 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy A50 128Gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A50 128Gb

  Shes Samsung Galaxy A50 me 128gb, i ri me pako dhe paisje, i porsa ardhur nga Gjermania.... Kontakt

  Mitrovicë Sot, 08:44
  265 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy J7 2017
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J7 2017

  Shes Samsung Galaxy J7 2017, i porsa ardhur nga Gjermania, ne gjendje shum te mire teknike dhe.optik

  Mitrovicë Sot, 08:43
  140 €
 • 6 foto
  Samsung Galaxy A5 2016
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A5 2016

  Shes Samsung Galaxy A5 2016, i porsa ardhur nga Gjermania, ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optik

  Mitrovicë Sot, 08:42
  135 €
 • 4 foto
  iPhone 6 fullunlocok
  Telefona celulare

  iPhone 6 fullunlocok

  Shes iPhone 6 fullunlock me 16gb, ne gjendje shum te mire teknike dhe option... Kontakt edhe ne vib

  Mitrovicë Sot, 08:41
  120 €
 • 4 foto
  iPhone Se
  Telefona celulare

  iPhone Se

  Shes iPhone Se me 16gb fullunlock, i ardhur nga Gjermania, ne gjendje shum te mire teknike dhe optik

  Mitrovicë Sot, 08:40
  125 €
 • 4 foto
  iPhone 6 fullunlock
  Telefona celulare

  iPhone 6 fullunlock

  Shes iPhone 6 fullunlock me 16gb, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike... Kontakt edhe ne vib

  Mitrovicë Sot, 08:40
  115 €
 • 4 foto
  iPhone 5s fullunlock
  Telefona celulare

  iPhone 5s fullunlock

  Shes iPhone 5s fullunlock me 16gb, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike... Kontakt edhe ne vi

  Mitrovicë Sot, 08:39
  75 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S5 Neo
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S5 Neo

  Shes samsung galaxy S5 Neo, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike... Kontakt edhe ne viber +38

  Mitrovicë Sot, 08:39
  85 €
 • 0 foto
  Playststion 3 me qip multiman 80 euro
  Lojra per PC / Videolojra

  Playststion 3 me qip multiman 80 euro

  Shitet Playstation 3 me qip multiman rreth 15 lojra te instalume. Gjojstikat i ka fallc, me kabell.

  Mitrovicë Sot, 03:40
  80 €
 • 4 foto
  MBAJTES ME SHUMIC
  Telefona celulare

  MBAJTES ME SHUMIC

  SHES OSE NDRROJ MBAJTES PER TELEFONA ME SHUMIC ME NGJYRA TE NDRYSHME JAN AFER 4 APO 5 MI COPA NDRRI

  Mitrovicë Sot, 02:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Samsung J4 plus
  Telefona celulare

  Shitet Samsung J4 plus

  32 giga 2giga ram memorje

  Mitrovicë Sot, 00:05
  150 €
 • 3 foto
  Cd player
  Audio / CD / Stereo

  Cd player

  JVC Cd player mp3 usb aux bluetoth mikrofon 50Wx4 importuar nga danimarka

  Mitrovicë Dje, 22:28
  60 €
 • 5 foto
  Zmadhues
  Audio / CD / Stereo

  Zmadhues

  Zmadhues zeri per vetur grunch 1000 wat original Importuar nga danimarka

  Mitrovicë Dje, 22:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten i5 gen4 asus 144hz GTX1050Ti
  Kompjutera

  Shiten i5 gen4 asus 144hz GTX1050Ti

  Shiten 12 pc dhe 12 monitora Intel i5-4590 @3.30GHz 3.30GHz 12GB - Ram, 500GB HDD, DUAL-GTX1050T

  Mitrovicë Dje, 22:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjojstik Origjinal per PS2 Transporti Gratis
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjojstik Origjinal per PS2 Transporti Gratis

  Shitet gjojstiku origjinal i klasit te parë per PS2. Per me teper na kontaktoni në numrin e telefoni

  Mitrovicë Dje, 21:07
  25 €
 • 2 foto
  PRINTER TERMIK PER BARKODA 58MM
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK PER BARKODA 58MM

  ** PRINTER TERMIK PER BARKODA 58MM ME USB KABELL ...................................................

  Mitrovicë Dje, 18:59
  119 €
 • 5 foto
  PRINTERA PËR KUPONA BARKODA
  Pjese per kompjuter

  PRINTERA PËR KUPONA BARKODA

  PRINTERA PËR BARKODA,KUPONA,LLOJE TE NDRYSHME TË RI PA PËRDOR ME ÇMIME PROMOCIONALE TË GJITHA PAISJE

  Mitrovicë Dje, 18:59
  119 €
 • 0 foto
  Barcode scanner automatik Tysso
  Pjese per kompjuter

  Barcode scanner automatik Tysso

  ➡️Produktet origjinale me 1vit GARANCION nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Barco

  Mitrovicë Dje, 18:58
  68 €
 • 1 foto
  SUNLUX XL2024 MULTILINE BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL2024 MULTILINE BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2024 Barcode scanners ✅M

  Mitrovicë Dje, 18:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUNLUX XL 9309 WIRELESS BARCODE SCANNER 1D
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9309 WIRELESS BARCODE SCANNER 1D

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9309 Wireless Barcode scann

  Mitrovicë Dje, 18:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUNLUX XL 2302 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2302 2D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2302 2D Desktop Barcode sca

  Mitrovicë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUNLUX XL 9310 WIRELESS BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9310 WIRELESS BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9310 Wireless Barcode scann

  Mitrovicë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DATALOGIC HERON AUTOMATIK BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  DATALOGIC HERON AUTOMATIK BARCODE SCANNER

  *HONEYWELL DATALOGIC HERON AUTOMATIK......................... *LEXUES I BARKODAV.............…..

  Mitrovicë Dje, 18:56
  68 €
 • 1 foto
  SUNLUX XL 9309 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9309 2D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9309 2D Barcode scanners â

  Mitrovicë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUNLUX XL 9322 2D WIRELESS BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9322 2D WIRELESS BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9322 2D Wireless Barcode sc

  Mitrovicë Dje, 18:56
  Me Marrveshje