Sherbime
Mitrovicë

Sherbime në shitje në Mitrovicë

 • 0 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Mitrovicë 18 nëntor 22:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BEJM ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE 6
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE 6

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSE

  Mitrovicë 18 nëntor 22:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mermer
  Sherbime

  Mermer

  Dy gur mermer per shang kuzhine te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes boj edhe ndrrim me ndonjë sen

  Mitrovicë 18 nëntor 13:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve
  Sherbime

  Bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve

  bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve ne menyre profesionale, pastrimi i oxhaqeve te shtepi

  Mitrovicë 18 nëntor 03:15
  10 €
 • 0 foto
  M2-Patundshmëri
  Sherbime

  M2-Patundshmëri

  Agjensioni m² është agjension për patundshmëri i cili synimin e tij e ka në ndërmjetësimin e Shitble

  Mitrovicë 17 nëntor 08:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha Viber--

  Mitrovicë 12 nëntor 13:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ponuda privatnog zajma E-mail: bermudez01960@gmail.com
  Sherbime

  Ponuda privatnog zajma E-mail: [email protected]

  Ponuda privatnog zajma E-mail: [email protected] Madam i g. Hello! vi tražite kredit, ali

  Mitrovicë 11 nëntor 04:09
  5.000 €
 • 9 foto
  Elektro ICO Profesional
  Sherbime

  Elektro ICO Profesional

  ICO Profesional Kompani per rregullimin e instalimeve Elektrike ne Ter Kosoven ne menyr Profesionale

  Mitrovicë 9 nëntor 12:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rrobaqepsia "MODA E"
  Sherbime

  Rrobaqepsia "MODA E"

  Dyqani jone ofron te gjitha sherbimet lidhur me rrobaqepsin. Qe te bindeni me sherbimet tona na vizi

  Mitrovicë 7 nëntor 15:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pastrimi i kanalizimave \"Sylejmani\"
  Sherbime

  Pastrimi i kanalizimave \"Sylejmani\"

  Ofrojme sherbime per pastrimin e kanalizimeve te brendshne dhe te jashtme me makina profesionale ,

  Mitrovicë 7 nëntor 11:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pastrimi i Kanalizimave dhe Oxhaqeve “Sylejmani
  Sherbime

  Pastrimi i Kanalizimave dhe Oxhaqeve “Sylejmani

  •Bejm Hapjen Dhe. Pastrimin E Kanalizimave. • Maqin Profesionale •Shikimin me Kamere Gypave

  Mitrovicë 7 nëntor 11:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Offer of loan fast and reliable
  Sherbime

  Offer of loan fast and reliable

  I am an individual who offers loans to people in need with a capital that should be used in the shor

  Mitrovicë 22 tetor 15:57
  1.000 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Mitrovicë 18 tetor 21:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE..
  Sherbime

  KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE..

  KOMPANIA- EXTRA -E\'-SPECIALIZUAR.- PËR -PASTRIM -SHTEPIVE-LOKALE-OBJEKTE --GEJAT [kauqa-shtepive]

  Mitrovicë 18 tetor 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY FOR SALE WhatsApp..+1(949) 3298726
  Sherbime

  TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY FOR SALE WhatsApp..+1(949) 3298726

  Undetectable Counterfeit Money Online to print and sell perfect Grade A counterfeit banknotes of ove

  Mitrovicë 2 tetor 15:57
  1.000 €
 • 3 foto
  Thas per pelet
  Sherbime

  Thas per pelet

  Thas te dimenzioneve te ndryshem per paketime

  Mitrovicë 26 shtator 11:57
  1 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Sherbime

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Mitrovicë 23 shtator 13:00
  45.600.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Mitrovicë 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Sherbime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  ANGEBOT DARLEHEN OHNE PROTOKOLL Hallo, Sie suchen ein Darlehen, um Ihre Aktivitäten oder ein Proje

  Mitrovicë 14 shtator 06:54
  5.000 €
 • 0 foto
  webfaqe+ app
  Sherbime

  webfaqe+ app

  kerkoj nje programist qe me programon Webfaqe etj....ne gjuhen shqipe etj...

  Mitrovicë 8 shtator 14:09
  1 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  tenda karrika tavolina 045518260

  Mitrovicë 2 shtator 15:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Posebna ponuda vrlo pouzdanog i brzog zajma novca
  Sherbime

  Posebna ponuda vrlo pouzdanog i brzog zajma novca

  Na raspolaganju imam zajam novca od 2 000 € do 8 000 000 € uz kamatnu stopu od 2% godišnje pod vrlo

  Mitrovicë 1 shtator 02:18
  20.000 €
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Mitrovicë 29 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Heqjen e iCloud CLEAN 100% 1-3 dite
  Sherbime

  Heqjen e iCloud CLEAN 100% 1-3 dite

  Cmimet: iPhone 6/6+/6s - 100€ iPhone 6s+/7 - 120€ iPhone 7+ = 130€ iPhone 8 - 150€ iPhone 8+/X - 160

  Mitrovicë 26 gusht 08:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Mitrovicë 26 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi pa mashtrim
  Sherbime

  Kredi pa mashtrim

  është realitet në ditët e sotme që mashtrimi merr përsipër në fushën e kredisë për individë ose komp

  Mitrovicë 25 gusht 17:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Mitrovicë 24 gusht 03:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Mitrovicë 24 gusht 03:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Mitrovicë 23 gusht 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Mitrovicë 21 gusht 11:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Mitrovicë 21 gusht 05:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Mitrovicë 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  funksionim i dobët zero
  Sherbime

  funksionim i dobët zero

  kredi pa protokoll ne ofrojmë kredi për individë dhe kompani nga 5,000 € deri në 10,000,000 €, me nj

  Mitrovicë 19 gusht 11:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kupona Fiskal
  Sherbime

  Kupona Fiskal

  Shes kupona fiskal per perjudhen TM2, PRILL,MAJ,QERSHOR 2019, VLERA 1100€, 70 KUPONA.

  Mitrovicë 13 gusht 11:24
  30 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Mitrovicë 11 gusht 14:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Mitrovicë 9 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Mitrovicë 9 gusht 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bakllava
  Sherbime

  Bakllava

  Shesim bakllava per festen e Kurban Bajramit

  Mitrovicë 8 gusht 20:26
  15 €
 • 2 foto
  Fustan me qeta
  Sherbime

  Fustan me qeta

  Fustan me qera

  Mitrovicë 8 gusht 16:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera viber 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera viber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Mitrovicë 7 gusht 06:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha- kulma tba

  Mitrovicë 6 gusht 07:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar midis individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia e ofruar midis individëve seriozë

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Mitrovicë 4 gusht 06:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260Tenda karr
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260Tenda karr

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Mitrovicë 3 gusht 15:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Mitrovicë 3 gusht 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 123 shym temir terujtun as kun te gervisht
  Sherbime

  Shes 123 shym temir terujtun as kun te gervisht

  Shes 1-2-3-shum temir as kun te gervishur me qmim te volitshum 100 euro qmimi disku tushem+38349831

  Mitrovicë 2 gusht 16:24
  100 €
 • 0 foto
  Shtylla me qera
  Sherbime

  Shtylla me qera

  Jap shtylla me qera

  Mitrovicë 29 korrik 21:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individë të rëndë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individë të rëndë

  Zyra më e mirë e financave me interes shumë më të madh është këtu për t\'ju ndihmuar. Nga tani e tut

  Mitrovicë 29 korrik 19:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Mitrovicë 22 korrik 21:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim të volitshëm ne tere ko

  Mitrovicë 22 korrik 17:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Mitrovicë 22 korrik 15:01
  Me Marrveshje