Vetura

VW Volkswagen | T2 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

T2

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shes matorrin e kombit fave t 2 dizell 1.6
  Vetura

  Shes matorrin e kombit fave t 2 dizell 1.6

  Shes matirrin e kombit fave t 2 dizell 1.6 qmimi 190 eur viber +38344916435

  Lipjan Dje, 08:41
  190 €
 • 4 foto
  Shes Vw T2
  Vetura

  Shes Vw T2

  Shes kombin T2 me prokolic ne gjendje shum te mir 1.9 Td motorr tmir menjaqin 4 shpejci i qlajmruar.

  Mitrovicë 16 nëntor 21:37
  700 €
 • 11 foto
  Volkswagen T2
  Vetura

  Volkswagen T2

  Motori: 1.9 dizel. Transmisioni: 5 shpejtesi, manual. I servisuar ne cdo detaj. I clajmeruar. Kombi

  Pejë 16 nëntor 13:46
  2.200 €
 • 4 foto
  Podujev
  Vetura

  Podujev

  Shitet T2 ngjendje trregullt.bajm ndrrim me golf 2sh

  Podujevë 12 nëntor 09:20
  850 €
 • 7 foto
  Shes kamioneten t2
  Vetura

  Shes kamioneten t2

  Ne gjendje te rregullt

  Pejë 31 tetor 17:33
  1 €
 • 4 foto
  Shitet t2 me regjistrim
  Vetura

  Shitet t2 me regjistrim

  Kombi ne gjendje te rregullt motorrin 1.6 dizell regjstrim deri me 31.01.2020 , perkthimi behet meni

  Mitrovicë 21 tetor 19:50
  1.100 €
 • 4 foto
  Shitet Ww T2 / T3 / T4 1.9 Dizel 1 Vit Rks
  Vetura

  Shitet Ww T2 / T3 / T4 1.9 Dizel 1 Vit Rks

  Shitet Kombi Ww T2 Ne Gjendje Te Rregullt Kombi Eshte 1.9 Dizel Permban RKS 1 Vit , Gomat e Reja , G

  Skënderaj 19 tetor 20:29
  1.550 €
 • 2 foto
  SHES KOMBIN T2-1.9 Dizel
  Vetura

  SHES KOMBIN T2-1.9 Dizel

  Shes kombin T2 Dizel 1.9 Kombi osht ne gjendje te Mir Regjistrimderi me 06-08-2019 Kontak :044/49

  Prishtinë 29 shtator 12:57
  1.350 €
 • 4 foto
  Urgjent vw T2 dizell 1.7
  Vetura

  Urgjent vw T2 dizell 1.7

  Shes ose ndrroj. VW transporter 2 1.7 dizell fabrikisht hargjime shum te vogla Eshte ne gjendje te

  Prishtinë 28 shtator 03:41
  1.100 €
 • 7 foto
  shiet
  Vetura

  shiet

  t2

  Klinë 26 shtator 21:06
  1.350 €
 • 8 foto
  t2
  Vetura

  t2

  shitet

  Prishtinë 25 shtator 20:43
  1.350 €
 • 8 foto
  shitet t2
  Vetura

  shitet t2

  shitet

  Klinë 25 shtator 14:41
  1.350 €
 • 9 foto
  Vw volksvagen kombi t2
  Vetura

  Vw volksvagen kombi t2

  Kombi eshte ne gjendje shum te mir teknike per me shum na kontaktoni nr 044-573-785 044-343-252

  Ferizaj 24 shtator 21:29
  1.300 €
 • 2 foto
  Kombi TRANSPORTER VW T2
  Vetura

  Kombi TRANSPORTER VW T2

  Kombi eshte ne gjendje te rregullt, vetem Rexhistrimi i ka dalë ne Dhjetorë te 2018, punon shum mirë

  Vushtrri 24 shtator 12:00
  650 €
 • 2 foto
  Shes kombi
  Vetura

  Shes kombi

  Shitet kombi 1.6 dizel gjendje tmire rks iskadum

  Prishtinë 24 shtator 11:40
  450 €
 • 6 foto
  fave 2
  Vetura

  fave 2

  shitet ne gjendje shum temir matorr 1.9 dizell shum eshtrengune 9muj regjistrim urgjend shitet nghen

  Suharekë 24 shtator 08:10
  1.000 €
 • 2 foto
  T 2 1.6 dizell ndrrim I mundshem
  Vetura

  T 2 1.6 dizell ndrrim I mundshem

  Shitet t2 me.karrika 1.6 dizel nlibrez dizell regjistrim edhe dy jav baj ndrrim per info 04993

  Ferizaj 23 shtator 21:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kobi
  Vetura

  kobi

  shitet kobi T2 dizel 1.9 dizel ne gjendije te mirr urgjend

  Prizren 21 shtator 17:15
  750 €
 • 4 foto
  Kombi t2?
  Vetura

  Kombi t2?

  Shitet kombi t2 1.9turbo dizell regjistrim 9muj karrika 8+1 ngjendje perfekte nr 044718330

  Prishtinë 18 shtator 19:11
  1.250 €
 • 9 foto
  te2
  Vetura

  te2

  shitet kamijoneta te2 ne gjendje te rregull me regjistrim 10.5.2020 matirrin 1.9 origjinal tvetin ma

  Prishtinë 17 shtator 07:54
  1.200 €
 • 5 foto
  shes t2 7 muj regjistrim 1.6 dizell
  Vetura

  shes t2 7 muj regjistrim 1.6 dizell

  shes kombi t2 ne gjendje te mir teknike me regjistrim deri me daten15.04.2020 1.6 dizell 4 shpejci p

  Mitrovicë 16 shtator 19:36
  780 €
 • 6 foto
  Vw T2 1.6 dizell 5 shpejtsi
  Vetura

  Vw T2 1.6 dizell 5 shpejtsi

  Shitet t2 model i fundit 5 shpejtsi Viti 1991 kamioneta esht duble kabin ne gjendje shum tmir Rigjis

  Gjilan 16 shtator 18:16
  850 €
 • 9 foto
  Kombi t2 1.6 Dizell viti 86 BojmNdrrim
  Vetura

  Kombi t2 1.6 Dizell viti 86 BojmNdrrim

  Kombi t2 1.6 dizell motorr pej matmirve interjer te paqt karaseri te mir pa korizjon goma 15 me C

  Prishtinë 14 shtator 18:18
  880 €
 • 8 foto
  Shes pjes per kombi t2 dhe ford focus
  Vetura

  Shes pjes per kombi t2 dhe ford focus

  Shes te gjitha pjest per kombi t2 dhe ford focus Tel 049260124 Viber +37744624093

  Mitrovicë 13 shtator 20:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamioneta
  Vetura

  Kamioneta

  Shitet kamioneta 1.6 turbo diesel regjistrim deri n qershor 2020

  Gjilan 13 shtator 13:33
  1.200 €
 • 9 foto
  SHES KOMBI T2 DIZELL.1.6.RKS.15.03.2020
  Vetura

  SHES KOMBI T2 DIZELL.1.6.RKS.15.03.2020

  Shes kombi dizell 1.6 viti 89. Rks 15.03.2020. Kombi osht per udhtar me 8+1ulse Matorrin eka tmir va

  Lipjan 10 shtator 17:01
  1.300 €
 • 6 foto
  Kombi t2
  Vetura

  Kombi t2

  Shes kombin t2 ne gjendje te rregullt per mashum info qmimi sipas marrveshjes

  Prishtinë 10 shtator 11:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kombi shitet
  Vetura

  Kombi shitet

  Shitet kombi ne gjendje te rregullt ne librez shkrun 1.6 motorrin eka 1.9 regjistrimi skadun per me

  Prizren 9 shtator 21:23
  650 €
 • 4 foto
  Kombi T2 regjistrim 9 muaj
  Vetura

  Kombi T2 regjistrim 9 muaj

  Shes kombi T2 ne gjendje te rregullt motorrin 1.6 dizell, i ka edhe ulset mbrapa 2 rena, bejm edhe n

  Podujevë 9 shtator 14:57
  750 €
 • 5 foto
  Kamioneta T2 1.9 disel
  Vetura

  Kamioneta T2 1.9 disel

  Kamioneta eshte ne gjendje shum te mir teknike motori e ka 1.9 disel foort tmir eshte i servisum .dm

  Ferizaj 9 shtator 14:36
  1.000 €
 • 5 foto
  T2 kombi 1.9
  Vetura

  T2 kombi 1.9

  Shes Kombin 1.9 dizel motorrin e turbos 4 shpejci 9 ulse Nlibrez gomat e mira Ulse num hargjon shpe

  Prishtinë 6 shtator 21:36
  780 €
 • 5 foto
  Kamioneta T2 1.9 Dizell
  Vetura

  Kamioneta T2 1.9 Dizell

  Kamioneta eshte ne gjendje te mir pune motorin e ka 1.9 dizell ne gjendje shum te miir. Regjistrim e

  Ferizaj 6 shtator 10:34
  1.100 €
 • 4 foto
  Shitet T2 bejm ndrrim
  Vetura

  Shitet T2 bejm ndrrim

  Shitet t2 ne gjendje shum te mir motorrin 1.9 i thjesht bej ndrrim (kingja ose mzat) Viber +3834443

  Klinë 4 shtator 22:31
  1.000 €
 • 7 foto
  SHES KOMBI T2 DIZELL 1.6.RKS.15.03.2020
  Vetura

  SHES KOMBI T2 DIZELL 1.6.RKS.15.03.2020

  Shes kombi dizell 1.6.viti 89.rks.15.03.2020 Kombi osht ne gjendje tmir . Ntrapa osht i shtrengun G

  Lipjan 3 shtator 15:58
  1.300 €
 • 0 foto
  Shitet kombi t2 nGjendje tmir shum.
  Vetura

  Shitet kombi t2 nGjendje tmir shum.

  shitet kombi t2 motorii 1.9 dizell ngjendje shum t mirë qmimi me marrveshje per mashum vib/ +383 44

  Lipjan 3 shtator 11:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  T2 1.7 viti 90 e qlajmrune
  Vetura

  T2 1.7 viti 90 e qlajmrune

  Shitet kamioneta ne gjendje te mir perkthimi menihershem

  Ferizaj 2 shtator 21:09
  700 €
 • 9 foto
  KOMBI T2 TRANSPORTER DIZELL.1.6.RKS.15.03.2020
  Vetura

  KOMBI T2 TRANSPORTER DIZELL.1.6.RKS.15.03.2020

  SHES KOMBI TRANSPORTER DIZELL 1.6.VITI 89. KOMBI OSHT SHUM I MIRMBAJTUN SI NMATORR SI NTRAPA.KOMBI O

  Lipjan 2 shtator 15:47
  1.300 €
 • 2 foto
  Vw t2 1.9 sdi
  Vetura

  Vw t2 1.9 sdi

  Shes vw t2 1.9sdi ne gjendje shum te mir igatshem per pun servisin komplet ule filtera te ndrrune ko

  Prishtinë 30 gusht 20:05
  900 €
 • 5 foto
  Shes t2 1.6 turbo diesel
  Vetura

  Shes t2 1.6 turbo diesel

  Shes t2 1.6 turbo diesel n gjendje shum te mir teknike registrim i skaduar

  Viti 27 gusht 20:54
  800 €
 • 4 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet golf2 1.6 turbo dizell rks dej 27-03-2020 ne gjendje shum tmir

  Gllogoc 26 gusht 07:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi T2 1.9 Sdi
  Vetura

  Kombi T2 1.9 Sdi

  Shes kombin t2 1.9 sdi motorrin e tipav te ri ne gjendje shum te mir rks 044971142

  Pejë 25 gusht 23:23
  650 €
 • 2 foto
  Shitet t2 1.7 dizell
  Vetura

  Shitet t2 1.7 dizell

  Shitet t2 dizell me regjistrim

  Ferizaj 21 gusht 19:28
  500 €
 • 3 foto
  shes pjes per komba t 2
  Vetura

  shes pjes per komba t 2

  shesim pjes per komba ww t2 kemi gati te gjitha llojet e pjeseve kemi edhe motorra 1.9 dizel sdi te

  Mitrovicë 20 gusht 22:57
  200 €
 • 1 foto
  Kombi t2 Dizell 9 Ulse boj Ndrrim
  Vetura

  Kombi t2 Dizell 9 Ulse boj Ndrrim

  Shes kombi t2 dizell 1.6 ne gjendje perfekte 9 ulse ec shume mire u shtrenguar kuke per terheqje etj

  Lipjan 19 gusht 14:59
  600 €
 • 6 foto
  Shitet Kamioneta VW 1996 dizel
  Vetura

  Shitet Kamioneta VW 1996 dizel

  Shitet Kamioneta. Viti 1996 Dizel, 6 ulese. 2900€ 044265731

  Shtime 17 gusht 15:59
  2.900 €
 • 5 foto
  Kamioneta
  Vetura

  Kamioneta

  Kamionete Doublekabine 3 dyer, Viti 1996 Dizel. Km241931 Cmimi 2900€, 044 265 731

  Shtime 17 gusht 14:55
  2.900 €
 • 2 foto
  T2 per Marakli
  Vetura

  T2 per Marakli

  1.9 motorrin pa sigurim,gjendje tmir,hargjo shum pak,pa grijaqa dhez nvend,goma te veres dhe te dimr

  Mitrovicë 16 gusht 20:17
  1.300 €
 • 5 foto
  Shes t2 1.9
  Vetura

  Shes t2 1.9

  shes t2 ne gjendje te rregullt mator 1.9 tdi ule nuk hargjon i rujtem shum

  Gjilan 14 gusht 17:54
  2.000 €
 • 5 foto
  Kombi T2
  Vetura

  Kombi T2

  Shes kombin T2 diesel 1.9, regjistrim i skaduar , ne gjendje te rregullt +38345888012

  Prishtinë 14 gusht 16:06
  650 €
 • 1 foto
  Urgjent shes t2
  Vetura

  Urgjent shes t2

  Shes kombin t2 uegjent motorrin TDI 99 viti 5 shpejtsi regjistrimi i skaduar 049467128 Vibre +3834

  Pejë 13 gusht 10:31
  700 €