Vetura
Mitrovicë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Golf 7 1.6 TDI, 2014 FULL EXTRA
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI, 2014 FULL EXTRA

  Shes Golf 7, 1.6 TDI viti 2014, regjistrimi i parë ne Kosove ne gjendje perfekte FULL EXTRA: Liber

  Mitrovicë Dje, 20:54
  13.400 €
 • 10 foto
  Golf 5 1.9 United 2008 153.000km U shittflmmerrje
  Vetura

  Golf 5 1.9 United 2008 153.000km U shittflmmerrje

  Shes veturen e tipit Golf 5 modeli i veqant United viti fund 2008 1.9 Tdi 105 ps motorri model i ri

  Mitrovicë Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej te gjitha llojet e veturave 100 deri 500
  Vetura

  Blej te gjitha llojet e veturave 100 deri 500

  Blej te gjitha llojet e veturave me denim te qlajmrune me tabela te huaja. Fotot dergoni ne viber +3

  Mitrovicë Dje, 16:49
  400 €
 • 1 foto
  Blej vetura me denim edhe qlajmrune 100 deri 1000
  Vetura

  Blej vetura me denim edhe qlajmrune 100 deri 1000

  Blej vetura me denim veura te aksidentume viber +38349555413 +37745217372

  Mitrovicë Dje, 16:47
  240 €
 • 0 foto
  ?Blej vetura
  Vetura

  ?Blej vetura

  Blej te gjith veturat pa dogan rks qlajmrume per pjes 100-500 euro fotografit e veturav dergoni vib

  Mitrovicë Dje, 16:46
  450 €
 • 8 foto
  Blej vetura me tabela te huaja per pjes
  Vetura

  Blej vetura me tabela te huaja per pjes

  Blej vetura me tabela te huaja per pjes me cmimet me te mira VW Golf 3 VW Golf 4 VW Passat B4 VW Pa

  Mitrovicë 25 janar 16:38
  1.000 €
 • 1 foto
  Auto Pjes Te Naseri VW
  Vetura

  Auto Pjes Te Naseri VW

  Shesim pjes per golf 2-3 , audi , cady , opel , t2 , t4 , polo , pasat 2 etj gjindemi ne Shipol afer

  Mitrovicë 25 janar 12:41
  500 €
 • 8 foto
  Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014
  Vetura

  Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014

  Golfi 7 GTD 2.0 184 PS eshte me 24.11.2014 me garancion deri ne 24. 11. 2019 ne servis te autorizu

  Mitrovicë 24 janar 18:15
  24.900 €
 • 3 foto
  Shes Golf 2
  Vetura

  Shes Golf 2

  Shes Golf 2 Viti 1989 ne gjendje shume te mire vetura eshte Benzin 1.6 regjistrim i skaduar qe 10 d

  Mitrovicë 23 janar 12:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Pjes Per VW Golf 4 1.4 16V
  Vetura

  Shes Pjes Per VW Golf 4 1.4 16V

  viber kontakt +38649358144

  Mitrovicë 23 janar 08:41
  11 €
 • 8 foto
  shes Vw Golf 6
  Vetura

  shes Vw Golf 6

  She\'s Vw Golf 6 1.6 tdi 2011 i doganuar edhe regjistruar ne emrin tim Posedon klima tronic tempomat

  Mitrovicë 22 janar 17:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes per Golf 4
  Vetura

  Pjes per Golf 4

  shes per golf 4 fara maska dekoruse lidhmaska llanja te klimes te ujit branik shtopa te bardh dhe

  Mitrovicë 18 janar 10:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 2 dizel
  Vetura

  Golf 2 dizel

  Shitet Golf 2 1.6 dizel fabrikisht dizel viti i prodhimit 1988 me regjistrim deri 13-09-2019 Gjith

  Mitrovicë 18 janar 10:00
  930 €
 • 5 foto
  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012

  Shes golf VI 1.6 TDI-i te kuqe viti 10-09-2012 me kilometra 187000 posedon liber servisi me klim tem

  Mitrovicë 16 janar 07:51
  9.900 €
 • 1 foto
  Pedale per auto shkoll per golf 6
  Vetura

  Pedale per auto shkoll per golf 6

  Komplet mehanizmi i pedalev per Auto shkoll kan qene te montuara ne golf 6 te ardhur nga gjermania 0

  Mitrovicë 18 dhjetor 08:51
  100 €
 • 3 foto
  Shes Bandash 14 Per Golf
  Vetura

  Shes Bandash 14 Per Golf

  Shes 4 bandash 14 ne gjendje shum te mir pa goma per golf 2,3 opel. Per me shum na kontaktoni

  Mitrovicë 17 dhjetor 12:06
  30 €
 • 2 foto
  Shes Dy goma 13
  Vetura

  Shes Dy goma 13

  Shes dy goma 13 te mira pothuajse te reja

  Mitrovicë 30 nëntor 18:52
  35 €
 • 4 foto
  Golf 1 tdi Bej ndrim
  Vetura

  Golf 1 tdi Bej ndrim

  Golf 1 1.9 tdi ngjendje shume te mir teknike i regjistruar rks fabrikisht dizel Qmimi 2000 euro

  Mitrovicë 26 nëntor 15:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Golfi 5 dizel 1.9
  Vetura

  Shitet Golfi 5 dizel 1.9

  Golfi 5 eshte 1.9 dizel, i vitit 2008, ka 1 vit regiistrim, ne gjendje te shkelqyer. Eshte veture fa

  Mitrovicë 25 nëntor 15:16
  6.800 €
 • 0 foto
  RENT A CAR \"SHPEJTIMI\" MITROVICË
  Vetura

  RENT A CAR \"SHPEJTIMI\" MITROVICË

  Rent a car \"Shpejtimi\" Lëshojm vetura me qera, qmime te volitëshme me vetura te ndryshme. Oferta

  Mitrovicë 25 nëntor 01:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 1.9 tdi

  Golf 1.9 tdi dizell në gjendje të mir

  Mitrovicë 22 nëntor 23:42
  490 €
 • 3 foto
  Shitet Golf 2 ne gjendje te mir 1.9 SDI
  Vetura

  Shitet Golf 2 ne gjendje te mir 1.9 SDI

  Shitet Golf 2 ne gjendje te mir regjistrim nuk ka motorrin ne gjendje te mir 1.9 SDI perkthimi behet

  Mitrovicë 21 nëntor 09:55
  850 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 TDI dsg 2011
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI dsg 2011

  Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE Automatik Dsg Viti i prodhimit 2011 pa dogan ne gjendje shum te mir tel vi

  Mitrovicë 19 nëntor 20:18
  6.000 €
 • 10 foto
  Golf 4.TDI 1.9 VP 21.12.2005
  Vetura

  Golf 4.TDI 1.9 VP 21.12.2005

  Shitet Golf 4 1.9 TDI vp 21.12.2005 Km 24000 me liber te servisit i po sa ardhur nga gjermanija ne g

  Mitrovicë 18 nëntor 18:00
  1.700 €
 • 5 foto
  Golf 6 ---VITI--- 10-09-2012
  Vetura

  Golf 6 ---VITI--- 10-09-2012

  Shes golf VI 1.6 TDI-i te kuqe viti 10-09-2012 me kilometra 180084 posedon liber servisi me klim tem

  Mitrovicë 12 nëntor 08:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes golf2 1.9 dizell 8 muaj regjistrim
  Vetura

  Shes golf2 1.9 dizell 8 muaj regjistrim

  Shes golfin 1.9 dizell në gjendje shumë të mirë i ruajtur si jashtë ashtu edhe brenda në letra ësht

  Mitrovicë 21 tetor 23:39
  950 €
 • 0 foto
  VW Golf 1.9 Tdi - Rks i qlajmruar - v.p 2000 .
  Vetura

  VW Golf 1.9 Tdi - Rks i qlajmruar - v.p 2000 .

  vetura osht ne gjendje shum tmir per me shum, kontakto 049666799 ose 045987797 vetura ka klim funkc

  Mitrovicë 21 tetor 20:20
  3.099 €
 • 3 foto
  Shes Golf 2
  Vetura

  Shes Golf 2

  Shes Vw golf 2 1.6 dizell motorr shum tmir 5 shpejci per me shum na kontaktoni

  Mitrovicë 21 tetor 18:01
  420 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI 2010
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI 2010

  Vw golf 6 2.0 TDI i doganuar dhe regjistruar ne fund te 2009 vetura posedon Klimatronik Radio Navi

  Mitrovicë 17 tetor 09:27
  7.800 €
 • 10 foto
  Golf 6 GTD sport exlusive RKS
  Vetura

  Golf 6 GTD sport exlusive RKS

  Golf 6 2.0 GTD 125 kw 170 ps dizell . -Automjeti eshte ne gjendje teknike dhe optike Shum te rregull

  Mitrovicë 16 tetor 21:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Golf 5, 2007,
  Vetura

  Shitet Golf 5, 2007,

  Manual Targa RKS 5,dyer , Dizel Ngjyra E zeze,metalike,Vetura ne gjendje te rregullt

  Mitrovicë 14 tetor 10:43
  6.800 €
 • 11 foto
  GOLF 6 2.0 TDI BLUEMOTION RKS FULL EXTRA
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI BLUEMOTION RKS FULL EXTRA

  GOLF 6 2.0 TDI -TEAM- VITI I PRODHIMI 11/2008 KLIMTRONIC XHAMA ME RRYM SENZORA PARKINGU PARA MRAPA

  Mitrovicë 14 tetor 10:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  golf 6 1.6 ushit flm merrjep
  Vetura

  golf 6 1.6 ushit flm merrjep

  ushit flm merrjep She\'s Vw Golf 6 1.6 tdi 2011 isapo doganuar edhe regjistruar ne emrin

  Mitrovicë 10 tetor 21:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 5- 1.9 TDI VITI 2006 I RI
  Vetura

  VW GOLF 5- 1.9 TDI VITI 2006 I RI

  Shitet vetura Golf 5, Motorri 1.9 TDI, Manuel 6 shpejtesi, Klima tronik funksionale, Cenzora parkimi

  Mitrovicë 10 tetor 11:39
  4.999 €
 • 6 foto
  Golf 6 2.0 TDI 2011
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 2011

  Golf 6 2.0 TDI viti 2011 i po sa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir 049330664

  Mitrovicë 8 tetor 12:49
  6.300 €
 • 3 foto
  golf 2 1.9 tdi
  Vetura

  golf 2 1.9 tdi

  golf 2 1.9 tdi te ndrume ule filtera kaish rebraqni gurtne te reja gomat e reja dimer regjistrim 8 m

  Mitrovicë 3 tetor 18:39
  950 €
 • 11 foto
  Golf 1.9 tdi DSG Automatik i Doganuar + Homologim
  Vetura

  Golf 1.9 tdi DSG Automatik i Doganuar + Homologim

  Shitet vetura e tipit Golf 1.9 tdi modeli Comfortline DSG Automatik i Doganuar Homologim dhe Kontrol

  Mitrovicë 3 tetor 17:50
  5.800 €
 • 7 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Shitet! Tipi dhe modeli: VW Golf 5 Viti 2004 Kilometrazha: 220,xxx Motorri: 1.9 tdim Serviset e kr

  Mitrovicë 2 tetor 00:35
  5.800 €
 • 10 foto
  GOLF 6 2.0TDI TRENDLINE 2009 FULL EKSTRA
  Vetura

  GOLF 6 2.0TDI TRENDLINE 2009 FULL EKSTRA

  Shes Golfin 6 ne gjendje perfekte i sapoardhur nga Gjermania pa dogan me libra te serviseve , i serv

  Mitrovicë 30 shtator 14:20
  5.999 €
 • 6 foto
  shes gollf 2 motorr menjaq gollf4 2001sh
  Vetura

  shes gollf 2 motorr menjaq gollf4 2001sh

  shes gollf 2 motorr menjaq gollf 4 karrika gollf 4 fellne tmira regjistrim te skadum shitet urgjen 2

  Mitrovicë 30 shtator 13:57
  550 €
 • 11 foto
  Golf 1.9 tdi i Doganuar Homologim dhe K.Teknike
  Vetura

  Golf 1.9 tdi i Doganuar Homologim dhe K.Teknike

  Shitet vetura e tipit Golf 1.9 tdi modeli Comfortline i Doganuar Homologim, dhe Kontrolle teknike V

  Mitrovicë 29 shtator 17:19
  6.600 €
 • 10 foto
  Golf 5 1.9 TDI viti 2006 6 shpejtsi
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI viti 2006 6 shpejtsi

  Golfi eshte ne gjendje extra te mire Viti i prodhimit fund te 2006 rks 6 muj Posedon libra servisi t

  Mitrovicë 28 shtator 22:13
  6.300 €
 • 4 foto
  Shitet Golf 5, 1.9 tdi e gjendje te mire!
  Vetura

  Shitet Golf 5, 1.9 tdi e gjendje te mire!

  E prodhuar ne vitin 2005, shitet Golfi ne gjendje te mire. Regjistrim 8 muaj, klima tronik, serviset

  Mitrovicë 28 shtator 15:10
  5.200 €
 • 7 foto
  SHES GOLF 3 1.9 Turbo Dizel RKS
  Vetura

  SHES GOLF 3 1.9 Turbo Dizel RKS

  Shes Golf 3 1.9 Turbo Dizel 📞049424243 Vetura posedon *Rks *Centrall *Klim AC *Servisin e kryer

  Mitrovicë 28 shtator 07:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7 2.0
  Vetura

  Golf 7 2.0

  viti 2915. 155000 te garantuara.2.0.mrena i paq si i ri. Regjistrimi i skadon me 22.05.2019. Shum pa

  Mitrovicë 27 shtator 14:22
  15.500 €
 • 8 foto
  Golf 6 GTD full extra .
  Vetura

  Golf 6 GTD full extra .

  Golf 6 2.0 GTD 125 kw 170 ps -diesel. -Automjeti eshte ne gjendje teknike dhe optike Shum te rregull

  Mitrovicë 26 shtator 19:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gollf 3
  Vetura

  Gollf 3

  Shitet gollf 3 benzin pa dogan ne gjendje te rregullt hargjimet shum te vogla viti 95 gjamat me rrym

  Mitrovicë 26 shtator 18:05
  550 €
 • 11 foto
  Golf 6 GTD - Exlusive RKS
  Vetura

  Golf 6 GTD - Exlusive RKS

  Golf 6 2.0 GTD 125 kw 170 ps -diesel. -Automjeti eshte ne gjendje teknike dhe optike Shum te rregull

  Mitrovicë 26 shtator 13:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Shes Golf 5 ne gjendje te rregullt, i regjistruar ne fillim te vitit 2019 ! Per me shum info kontakt

  Mitrovicë 26 shtator 00:12
  5.950 €
 • 5 foto
  049335473
  Vetura

  049335473

  Shef Golf 2 1.6 benxin ngjendje shum te mir me dypar guma me guma te dimrit dhe guma te veres me fel

  Mitrovicë 25 shtator 22:24
  1 €