Vetura
Mitrovicë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  VW Touran 2.0 i ardhur nga zvicra rks
  Vetura

  VW Touran 2.0 i ardhur nga zvicra rks

  Shitet tourani 2.0 manual me 6 shpesi ni vit i vozitur ne kosov i ardhur. NGa zvicrra goma. T dimri

  Mitrovicë Dje, 10:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjes per VW Touran 2004
  Vetura

  Pjes per VW Touran 2004

  Pjes per VW Touran 2004 2.0 tdi 6 shpejtesi 7 ulse pjes per 044 149 797 +38649354408 viber

  Mitrovicë 1 shkurt 19:01
  2.400 €
 • 6 foto
  Shitet touran 1.9 tdi shum ne gjendje te mir
  Vetura

  Shitet touran 1.9 tdi shum ne gjendje te mir

  Shitet touran 1.9 tdi 6 shpejtsi shum ne gjendje te mir ende ska ardhur nga holanda javen qe vjen as

  Mitrovicë 19 nëntor 10:05
  2.700 €
 • 5 foto
  Shitet touran 1.9tdi 6 shpejtsi
  Vetura

  Shitet touran 1.9tdi 6 shpejtsi

  Shitet touran ende ska ardhur nga holanda shum ne gjendje te mir per infor Viber +31642055578 Vetura

  Mitrovicë 6 nëntor 19:55
  2.700 €
 • 11 foto
  Touran tdi Highline Navigacion i Doganuar
  Vetura

  Touran tdi Highline Navigacion i Doganuar

  Shitet vetura e tipit WV Touran 2.0 tdi modeli Highline i Doganuar Homologim dhe Kontrolle teknike

  Mitrovicë 1 nëntor 14:11
  6.900 €
 • 11 foto
  TOURAN 2.0TDI FACELIFT 2007 HIGHLINE RKS
  Vetura

  TOURAN 2.0TDI FACELIFT 2007 HIGHLINE RKS

  TELEFON: 📞《049596592》📞 Shes Touranin Facelift 2007 ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicrra i d

  Mitrovicë 17 tetor 17:12
  6.500 €
 • 1 foto
  2 ULSE PER TOURAN ULSET E 7 KOMPLET
  Vetura

  2 ULSE PER TOURAN ULSET E 7 KOMPLET

  SHES 2 ULSE TE MRAMA PER TAURAN JON KOMPLET ULSET JON ILKUR FABRIKISHT JO KTO QE JON NE FOTO TEL 04

  Mitrovicë 3 tetor 09:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  Shitet vetura Touran, Motorri 2.0 TDI gjendje prefekte, Menjaqi automatik DSG, Klim tronik funksiona

  Mitrovicë 21 shtator 10:37
  5.300 €
 • 5 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI Highline 2007
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI Highline 2007

  VW Touran 2.0 TDI Highline manual me 6 shpejtesi viti i prodhimit 12.2006 Kontakto në: +3834962612

  Mitrovicë 20 shtator 18:44
  6.800 €
 • 4 foto
  VW Tiuran 2008 1.9 TDI
  Vetura

  VW Tiuran 2008 1.9 TDI

  Ka liber dhe fatura te serviseve ne France dhe Kosove, i ardhur nga Franca ne gusht 2017, Km 257 000

  Mitrovicë 14 shtator 14:45
  6.800 €
 • 4 foto
  VW Turan 2008 1.9 TDI
  Vetura

  VW Turan 2008 1.9 TDI

  Me liber dhe fatura te serviseve (i ardhur nga Franca ne gusht 2017), 257 000, 5 ulese, 1.9 TDI,

  Mitrovicë 14 shtator 14:33
  6.800 €
 • 8 foto
  Shes Touran 1.9 tdi dsg shum i rujtun
  Vetura

  Shes Touran 1.9 tdi dsg shum i rujtun

  vetura osht n gjendje shum te mir ka ndrrum rrypin dhembsor te ndrrum ulen filterat

  Mitrovicë 12 shtator 15:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tauran 1.9 Dizel 6 shpejtci
  Vetura

  Tauran 1.9 Dizel 6 shpejtci

  Shitet taurani ngjendje tregull teknike dhe optike Vetura osht bluemotion Klim Tempomat 5 ulse

  Mitrovicë 12 shtator 09:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Touran 1.9 Tdin7 ulse
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 Tdin7 ulse

  shitet touran 1.9 tdi i thjesht me 7 ulse fellnet plus gumat e dimrit me bandash regjistrim deri n

  Mitrovicë 7 shtator 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Touran R Lilne
  Vetura

  Touran R Lilne

  Vetura ne shitje

  Mitrovicë 7 shtator 09:48
  5.899 €
 • 2 foto
  Tauran 2007
  Vetura

  Tauran 2007

  Shes tauran 2007 1.9 me 7 ulse

  Mitrovicë 7 shtator 09:47
  1 €
 • 2 foto
  ULSET E 7 PER TOURAN KOMPLET FABRIKSIHT
  Vetura

  ULSET E 7 PER TOURAN KOMPLET FABRIKSIHT

  Shes ulset e 7 per touran komplet fabrikisht Touran 2003 -- 2012 Tel 049265060

  Mitrovicë 6 shtator 08:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN CROSS 2.0 TDI, \'10 AUTOMATIK
  Vetura

  VW TOURAN CROSS 2.0 TDI, \'10 AUTOMATIK

  Viber +38349442443 & WhatsApp +38649442443 VW TOURAN CROSS 2.0 TDI, \'10 AUTOMATIK 180000km me l

  Mitrovicë 29 gusht 15:13
  7.950 €
 • 4 foto
  Shitet touran shum ne gjendje te mir
  Vetura

  Shitet touran shum ne gjendje te mir

  Shitet touran shum ne gjendje te mir ende ska ardhur nga holanda per infor Viber 0031642055578

  Mitrovicë 29 gusht 14:33
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet touran po sa ka ardhur nga holanda
  Vetura

  Shitet touran po sa ka ardhur nga holanda

  Shitet touran 1.9 tdi po sa ka ardhur nga holanda shum ne gjendje te mir per infor 0031642055578 Vib

  Mitrovicë 27 gusht 17:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Taouran 2.0 highline 7 ulse
  Vetura

  Taouran 2.0 highline 7 ulse

  Shitet Taouran 2.0 TDI Manuel 6 shpejtsi te interesuarit mund te konktaktojn ne keta nr: +3834933716

  Mitrovicë 21 gusht 00:25
  5.999 €
 • 5 foto
  Taouran 2.0 highline 7 ulse
  Vetura

  Taouran 2.0 highline 7 ulse

  Shitet Taouran 2.0 TDI Manuel 6 shpejtsi te interesuarit mund te konktaktojn ne keta nr: +3834933716

  Mitrovicë 21 gusht 00:15
  6.149 €
 • 9 foto
  Touran 1.9 TDI Rks 10 Muj 7 Ulse
  Vetura

  Touran 1.9 TDI Rks 10 Muj 7 Ulse

  Shitet WV Touran 1.9 TDI Posedon: Rks 10 Muj 6 Shpejci + R Esp Airbag Bord kompjuter Klim Vp 20

  Mitrovicë 20 gusht 13:58
  5.600 €
 • 8 foto
  Touran RLine-DSG
  Vetura

  Touran RLine-DSG

  Shes Touran Rline DSG automatik multitronik me komanda ne vollan, full extra navi, sensora parkingu

  Mitrovicë 19 gusht 15:59
  5.900 €
 • 10 foto
  Shitet Tauran
  Vetura

  Shitet Tauran

  Shes veturen Tauran viti 2005 TDI 2.0 regjistrim 29.10.2019 7 ulse ne gjendje te mire pres bleres s

  Mitrovicë 18 gusht 14:22
  5.700 €
 • 7 foto
  shitet touran 1.9 tdi 77 kw viti 2007 i regjistrua
  Vetura

  shitet touran 1.9 tdi 77 kw viti 2007 i regjistrua

  shes touran 1.9 tdi 77 kw viti 2007 ne gjendje shum te mir me gjitha serviset e kryera klimatronik

  Mitrovicë 17 gusht 21:46
  6.900 €
 • 6 foto
  VW Touran 1.9 TDI
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI

  Shes VW Touran 1.9 TDI Manuel 6shpejtesi 5 ulse ne gjendje perfekte me shpenzime te vogla pa verejt

  Mitrovicë 17 gusht 20:21
  1 €
 • 0 foto
  VW Volkswagen touran 2.0 2005 rks
  Vetura

  VW Volkswagen touran 2.0 2005 rks

  VW volkswagen touran 2.0 viti 2005 tabela kosovare regjistrim ka deri nentor nuk esht hipotek posedo

  Mitrovicë 16 gusht 14:48
  5.500 €
 • 4 foto
  Touran 2.0 tdi
  Vetura

  Touran 2.0 tdi

  Touran 2.0 tdi ne gjendje perfekte

  Mitrovicë 10 gusht 18:08
  3.200 €
 • 3 foto
  Touran 2009
  Vetura

  Touran 2009

  Shitet vetura touran viti 2009 ne gjendje te mire, qmimi 7000 euro, te interesuarit le te na kontakt

  Mitrovicë 8 gusht 16:46
  7.000 €
 • 3 foto
  Touran 2009
  Vetura

  Touran 2009

  Shitet vetura touran viti 2009 ne gjendje perfekte, qmimi 7199 te interesuarit le te kontaktojn ne t

  Mitrovicë 5 gusht 07:47
  7.199 €
 • 12 foto
  CROSS TOURAN 2.0 2012 4X4
  Vetura

  CROSS TOURAN 2.0 2012 4X4

  Shitet TOURAN CROSS 2.0 TDI 2012 170PS Vetura posedon:navi tmadh me AUX SD CARD BLUETOOTH, 4xhamat

  Mitrovicë 1 gusht 17:33
  10.800 €
 • 3 foto
  Touran 2009
  Vetura

  Touran 2009

  Shitet vetura touran viti 2009 automatik, ne gjendje perfekte, qmimi 7200 euro

  Mitrovicë 30 korrik 18:48
  7.200 €
 • 5 foto
  Shes tauran 2.0 automatik
  Vetura

  Shes tauran 2.0 automatik

  Tauran 7 ulse panoram automatik full extra

  Mitrovicë 28 korrik 16:34
  13.000 €
 • 11 foto
  TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE - DSG - 1 VIT RKS FULL EXTRA
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE - DSG - 1 VIT RKS FULL EXTRA

  TOURAN 2.0 TDI // 7 ULSE // DSG AUTOMATIK 2005 // REGISTRIM 1 VIT - TE PLOT KLIMTRONIC -- NAVIGAT

  Mitrovicë 27 korrik 20:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES TAURAN 1.9 TDI DIZELL AUTOMATIK DSG
  Vetura

  SHES TAURAN 1.9 TDI DIZELL AUTOMATIK DSG

  SHES TAURAN 1.9 TDI DIZELL AUTOMATIK DSG NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE VETURA POSEDON KL

  Mitrovicë 22 korrik 21:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shitet vetura familjare
  Vetura

  shitet vetura familjare

  shitet vetura 1.9 tdi me 7 ulse manual rks i skaduar ska denim perkthim i menjehershum

  Mitrovicë 22 korrik 10:59
  5.000 €
 • 3 foto
  Touran 1.9tdi rks 11muj ne ngjendje shum tmir
  Vetura

  Touran 1.9tdi rks 11muj ne ngjendje shum tmir

  Touran 1.9 tdi 6shpejtsi Rks 11muj mudesi autorizimi Klima ac Goma treja Fellne shum tmira Ulse 7 t

  Mitrovicë 18 korrik 23:42
  5.600 €
 • 9 foto
  Shes ndrroj touran 1.9 6shpejsi rks 11muj
  Vetura

  Shes ndrroj touran 1.9 6shpejsi rks 11muj

  Touran 1.9 tdi Rks 11muaj Manual 6shpejsi Klimatronik Goma treja Fellne treja Ule filterA gumica te

  Mitrovicë 14 korrik 01:30
  5.600 €
 • 6 foto
  Touran 2.0 tdi. 2016
  Vetura

  Touran 2.0 tdi. 2016

  shitet touran 2.0 automatik dsg fund vitit 2016 full ekstra

  Mitrovicë 13 korrik 19:40
  14.200 €
 • 0 foto
  Touran 1.9 6shpejci
  Vetura

  Touran 1.9 6shpejci

  Touran per pjes 1.9TDI 6shpejci 049390680

  Mitrovicë 6 korrik 08:51
  1 €
 • 11 foto
  TOURAN 2.0 TDI EXTRA IRUAJTUR 2005
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI EXTRA IRUAJTUR 2005

  Tourani eshte ne gjendje extra te mire Viti i prodhimit mujn e 12 2004 rks DSG=Automatik Klim funksi

  Mitrovicë 1 korrik 20:49
  5.400 €
 • 9 foto
  TOURAN 2.0 TDI -DSG-2006 1 VIT RKS FULL EXTRA
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI -DSG-2006 1 VIT RKS FULL EXTRA

  TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK // REGISTRIM 1 VIT TE PLOT VITI I PRODHIMI 2005 MODEL 2006 KLIMTRO

  Mitrovicë 1 korrik 15:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet vetura familjare  me 1 vit regjistrim
  Vetura

  shitet vetura familjare me 1 vit regjistrim

  Shitet vetura me 5 ulse 1.9 tdi klimatronic tempomat board compjuter regj13.03.2020 perkthim i menh

  Mitrovicë 1 korrik 15:07
  5.300 €
 • 9 foto
  TOURAN 2.0 TDI -DSG-2006 1 VIT RKS FULL EXTRA
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI -DSG-2006 1 VIT RKS FULL EXTRA

  TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK // REGISTRIM 1 VIT TE PLOT VITI I PRODHIMI 2005 MODEL 2006 KLIMTRO

  Mitrovicë 28 qershor 22:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Touran DZG VP 2005
  Vetura

  Touran DZG VP 2005

  Shiten Tourani 2.0 TDI DZG Automatik extra ne gjendje tmir ka extra klim funksionale ulse me nxemje

  Mitrovicë 25 qershor 11:33
  5.200 €
 • 5 foto
  Touran 1.6 TDI DSG
  Vetura

  Touran 1.6 TDI DSG

  Shitet Tourani 1.6 TDI me I tkuqe Automatik. Vetura posedon menjaq tri DSG,Navi tmadh,kamer permas e

  Mitrovicë 19 qershor 14:36
  10.500 €
 • 7 foto
  Shes
  Vetura

  Shes

  Shes touranin 1.9 dsg shum I rujtun si jasht edhe Brenda senzor para mbrapa pulla nr timon autoparki

  Mitrovicë 16 qershor 22:31
  7.400 €
 • 6 foto
  VW Touran 1.9 tdi 6 shpejci 7 ulse
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi 6 shpejci 7 ulse

  Shes veturen tauran 1.9 tdi 6 shpejci 7 ulse ne gjendje shum tmir klim funkcionale tempomat nxemje n

  Mitrovicë 15 qershor 11:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shiter turan 2.0 ,DSG , 6 Shpejtsi , Fellne ,Lekur mbrenda , Panoram ,Vetura eshte ne gjendje prefek

  Mitrovicë 13 qershor 20:24
  Me Marrveshje