?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Çmimi: Me Marrveshje
?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Detajet

Postuar
8 shkurt 2023 12:51
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Marshi
Automatik
Kilometrazha
170 000 - 179 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
CC

PĂ«rshkrimi

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘 PAGESA KESH DHE PER MES BANKE TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË DERGO OFERTEN TUAJ 24/7 VIBER OSE WHATSAPP +38349116515 AUTO-SHALA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎049116515 JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme