Vetura
Kukës

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  WV Golf 4 -04 4 Motion 2.0 Benzine??????
  Vetura

  WV Golf 4 -04 4 Motion 2.0 Benzine??????

  WV Golf 4 importuar nga Zvicrra ne gjendje perfekte. 4x4 me 4 goma reja disqe alumini me 120 mije km

  Kukës 12 nëntor 13:38
  2.500 €
 • 5 foto
  VW Golf 3 kabriolet -95
  Vetura

  VW Golf 3 kabriolet -95

  shitet per arsye mosperdorimi pa dokomente.

  Kukës 11 nëntor 13:55
  600 €
 • 4 foto
  SHITET GOLF 5 TDI
  Vetura

  SHITET GOLF 5 TDI

  SHITET GOLF 5 TDI DIZEL V.P 11/2005 EURO 4 I SAPO ARDHURA NGA GJERMANIA TEMPOMAT 6 SHPEJTESI G

  Kukës 3 nëntor 13:07
  2.650 €
 • 6 foto
  Golf 4 me DI te kuqe 6 viti 2002
  Vetura

  Golf 4 me DI te kuqe 6 viti 2002

  shes golf 4 ne gjendje shume te mire shitet per arsyje mos pordorimi viti 2002 me DI te kuqe 6 marsh

  Kukës 21 tetor 10:10
  2.800 €
 • 0 foto
  Golf 3 1.6B Gaz
  Vetura

  Golf 3 1.6B Gaz

  Shitet golf 3 1.6 shpenzime te vogla arsyja mos perdorimi makina osht ne kosove por e dergoj deri ne

  Kukës 23 shtator 18:16
  660 €
 • 11 foto
  Golf 3 GTI , i e kuqe
  Vetura

  Golf 3 GTI , i e kuqe

  Golf 3 TDI (i)e kuqe Gjendje perfekte Kamje manuale Xhama te zinj origjinal 4 Xhama elektrik Goma te

  Kukës 19 shtator 16:21
  200.000 Lek
 • 11 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Golf 4 ME PORTOBAGAZH 1.9 TDI ME KAMIO MANUALE ,MOTORR, KAMIO DHE PJES XHENERIKE NE GJENDJE SHUM TE

  Kukës 16 shtator 18:53
  3 €
 • 7 foto
  VW Golf 7 2.0DSG
  Vetura

  VW Golf 7 2.0DSG

  Golf 7 2.0DSG 163500km liber servisi sensor para mrapa karriga me nxemje navi verejtje vetura gjind

  Kukës 16 shtator 17:24
  11.200 €
 • 1 foto
  Golf 1.6 B/Gaz
  Vetura

  Golf 1.6 B/Gaz

  Bej ndrim me ndonje gjip pa dogan ose ndonje vetur qe me konvenon vetura osht ne prishtine whatsapp

  Kukës 14 shtator 12:26
  1.100 €
 • 5 foto
  golf 4 1.9 tdi me [DI) t kuqe 6 +r marshe
  Vetura

  golf 4 1.9 tdi me [DI) t kuqe 6 +r marshe

  shitet golf 4 motorr 1.9 di e kuqr tip i ri me 6 marshe,,, shum e shpejt dhe ekonomike,,, ne gjendje

  Kukës 13 shtator 20:21
  2.800 €
 • 8 foto
  Golf IV 1.9 tdi
  Vetura

  Golf IV 1.9 tdi

  Shitet golf IV 1.9 tdi i thjeshte. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike e sa

  Kukës 7 shtator 10:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  golf 4 t(DI) e kuqe,, 6 marshe
  Vetura

  golf 4 t(DI) e kuqe,, 6 marshe

  shitet golf 4 1.9 tdi me dy t kuqe,,, kamjo manual 6 marshe,,, ne gjendje perfekte motorrike,, gjene

  Kukës 4 shtator 21:50
  2.800 €
 • 4 foto
  Golf 1.9 TDI i 2003 pa dogan
  Vetura

  Golf 1.9 TDI i 2003 pa dogan

  Makina rsht e sapoardhur nga jasht , super e mbajtur , esht euro 3 .

  Kukës 2 shtator 22:58
  1.500 €
 • 4 foto
  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????
  Vetura

  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike me sherbime te sapo bera vaj filtra dhe te

  Kukës 29 gusht 19:25
  3.800 €
 • 11 foto
  Golf 3 1.8 B Tabela Ch
  Vetura

  Golf 3 1.8 B Tabela Ch

  Vetura gjindet ne Kosov ne Gjilan Vetura osht golf 3 1.8 benzin osht 100% ne rregull ne matorr mbr

  Kukës 29 gusht 12:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 1.9 TDI i 2003 pa dogan
  Vetura

  Golf 1.9 TDI i 2003 pa dogan

  Makina esht e sapoardhur nga jasht

  Kukës 28 gusht 22:03
  1.600 €
 • 3 foto
  Shes Golf 4 1.9TDI
  Vetura

  Shes Golf 4 1.9TDI

  Të dhënat e makinës -Viti i prodhimit 1999 -1.9 (i thjeshtë) -Me tre dyer (tek der) -Servisi (vaj d

  Kukës 26 gusht 20:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4 ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo lloj prove me letra deri ne janar 2020 motor

  Kukës 26 gusht 08:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golfi 4 ngjyr blu me disqe alumini motor 1.9 nafte me 4 dyer shitet per pjes se eshte p

  Kukës 26 gusht 08:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  golf 4 1.9 t(DI) 6+r marshe
  Vetura

  golf 4 1.9 t(DI) 6+r marshe

  shitet golf 4 1.9 tdi me dy t kuqe 6 marshe ne gjendje shum te mire,,shum e shpejt dhe ekonomike,, n

  Kukës 24 gusht 11:06
  2.900 €
 • 7 foto
  GOLF 1.9, VITI 2002, NAFTE
  Vetura

  GOLF 1.9, VITI 2002, NAFTE

  Shitet Golf 4, 1.9 nafte Viti 2002 EUR 3 UND D4 Ne gjendje perfekte Kontakti: +38349110750

  Kukës 20 gusht 18:12
  1.600 €
 • 7 foto
  Golf 5 2.0 tdi 2004 nga zvicra
  Vetura

  Golf 5 2.0 tdi 2004 nga zvicra

  Shes veturen golf 5 2.0 tdi 2004 ne gjendje shume te mire vetura posedon 250.000 km ka te ndrruar ko

  Kukës 17 gusht 00:42
  2.400 €
 • 6 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  She’s Golf4 viti 2006 full ekstra sapo i ardhur nga gjermania Makina ështëne kosov pej

  Kukës 7 gusht 18:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 5 2.0 TDI pa dogan
  Vetura

  Golf 5 2.0 TDI pa dogan

  Shitet golf 5 2.0 TDI euro 4 ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga suedia (gati per dogan)kambio

  Kukës 3 gusht 11:18
  2.800 €
 • 7 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet Golf 4 me letra motor 1.9 me naft me 4 dyer me disqe alumini goma te reja nr kontakti 068

  Kukës 29 korrik 16:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 5 1.9 GOAL
  Vetura

  Shitet Golf 5 1.9 GOAL

  Volswagen Golf naft 1.9 TDI,GOAL 2006 Shum ekonomike Sherbime te sapo kryera si nderrim vaj motorri

  Kukës 22 korrik 22:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Golf 5 1.9
  Vetura

  Shes Golf 5 1.9

  Shes Golf 5 1.9 TDI N GJENDJE TRREGULLT VITI I PRODHIMIT 2006 (Kontroll dhe limitim i shpejtsis aut

  Kukës 20 korrik 21:52
  3.600 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 1.9 tdi DI e kuqe
  Vetura

  VW Golf 4 1.9 tdi DI e kuqe

  shitet golf 4 1.9 tdi me dy t kuqe 131 hp 6 marshe,, ne gjendje shum te mire,, nuk ka nevoj per asgj

  Kukës 19 korrik 07:38
  2.800 €
 • 8 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  She’s Golf4 viti 2006 full ekstra makina gjindet ne kosov pej

  Kukës 18 korrik 20:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf VI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  VW Golf VI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  *VW Golf VI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG, *Dizell, *2000 cc (2.0 TDI), *Automatik DSG *Viti i prodhimit 20

  Kukës 18 korrik 13:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 7 2.0 TDI Automatik Lux GTD Nga Zvicrra ??
  Vetura

  Golf 7 2.0 TDI Automatik Lux GTD Nga Zvicrra ??

  Golf 7 Look GTD Viti 2013 2.0 TDI Automatik Tiptronik F1 Timon i Sa Po Ardhur Nga Ch Pa Dogan Komand

  Kukës 17 korrik 20:06
  9.500 €
 • 8 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 2.0 Sdi Per me shum Info tel: +38344-497-111.+38349-497-111

  Kukës 13 korrik 00:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 4 TDI (DI) te kuqe 4 motion
  Vetura

  Golf 4 TDI (DI) te kuqe 4 motion

  Shes golf 4 disel ne gjendje te mir me targa zvicrrane goma te reja 4X4 xhamat e zeza disqe 16 coll

  Kukës 12 korrik 00:26
  2.300 €
 • 4 foto
  Okazion  golf V, 1.6 benzin-gaz (100%)
  Vetura

  Okazion golf V, 1.6 benzin-gaz (100%)

  golf 5, me dogan te paguar , e sapoardhur nga gjermania, motor 1.6 SR, me impiant gazi i montuar ne

  Kukës 11 korrik 12:33
  3.000 €
 • 6 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  She’s Golf4 viti 2006 8.11.2006 Full ekstra sapo i ardhur nga gjermania makina gjindet ne kosov pe

  Kukës 9 korrik 19:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf VI GTD
  Vetura

  VW Golf VI GTD

  *VW Golf VI GTD *Viti prodhimit 2012, *Prejardhja nga zvicra, *Me dogana te paguar, *2000cc (2.0 TD

  Kukës 1 korrik 15:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 5
  Vetura

  Shitet Golf 5

  Shitet VW Golf 5 per arsye mosperdorimi.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike,me letra te

  Kukës 29 qershor 08:23
  4.000 €
 • 2 foto
  shiten fellna
  Vetura

  shiten fellna

  shiten fellna 18 per golf 4

  Kukës 28 qershor 17:17
  330 €
 • 8 foto
  VW Golf plus Automatic DSG
  Vetura

  VW Golf plus Automatic DSG

  Shitet golf plus Automatic DSG 2.0 naft ne gjendje perfekte shum i paster si mbrenda ashtu dhe jasht

  Kukës 27 qershor 20:54
  5.700 €
 • 9 foto
  Golf IV
  Vetura

  Golf IV

  Golf IV tdi pa te kuqe shume ekonomike .vit i prodhimit fundi i 2000 e kap 2001 letra deri ne janar

  Kukës 21 qershor 22:50
  2.200 €
 • 8 foto
  VW Golf VII 1.6 TDI
  Vetura

  VW Golf VII 1.6 TDI

  *VW Golf VII 1.6 TDI, *Dizell, *Automatik (DSG), *1600 cc (1.6 TDI), *Viti i prodhimit 2013, *Me do

  Kukës 20 qershor 10:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shitet golfi ne gjendje super , motorrike dhe gjenerike , shume e mbajtur vizualisht. me dok te rreg

  Kukës 17 qershor 18:09
  350.000 Lek
 • 7 foto
  Okazion Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Okazion Golf 5 1.9 TDI

  Ngjendje te mire gjenerike dhe motorrike me te gjitha serviset e kryera ne kohe

  Kukës 12 qershor 13:09
  3.950 €
 • 9 foto
  Shitet Golf plus automat DSG
  Vetura

  Shitet Golf plus automat DSG

  Shitet golf plus Automatic DSG 2.0 naft ne gjendje perfekte shum i paster si mbrenda ashtu dhe jasht

  Kukës 4 qershor 21:06
  5.700 €
 • 8 foto
  Vw Golf 6 2.0 R 271PS TARGA ZVICRANE
  Vetura

  Vw Golf 6 2.0 R 271PS TARGA ZVICRANE

  Vw Golf 6 2.0 R VITI PRODHIMIT 2011 , I SAPOARDHUR NGA ZVICRA 199KW 271PS FULL OPCIONE VETURA GJEN

  Kukës 4 qershor 18:46
  10.500 €
 • 7 foto
  VW Sportsvan 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  VW Sportsvan 2.0 TDI AUTOMATIK

  *VW Sportsvan 2.0 TDI, *Dizell, *Automatik (DSG), *2000 cc (2.0 TDI), *Viti i prodhimit 2015, *Me d

  Kukës 1 qershor 18:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf VI 1.6 TDI
  Vetura

  VW Golf VI 1.6 TDI

  *VW Golf VI 1.6 TDI, *Dizell, *1600 cc (1.6 TDI), *Viti i prodhimit 2010, *Board-computer, *Sistemi

  Kukës 1 qershor 09:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Golf Vl plus
  Vetura

  Shes Golf Vl plus

  Shes Golf Vl plus ne gjendje shum te mir 2.0 dizel 103 kw manual/ ulset me nxemje/ kondicioner/ libr

  Kukës 19 maj 12:14
  5.700 €
 • 9 foto
  VW Golf 4 -02
  Vetura

  VW Golf 4 -02

  Shes ose ndroj golf 4 1.9(di)tkuqe 6 masha 131 ps 96 kw 2001 gjamat me pull klim centall timon 3 4 d

  Kukës 15 maj 22:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 6•(R)•
  Vetura

  VW Golf 6•(R)•

  Shitet makina golf 6 R 2.0i 380hp 4x4 ne gjendje te regullt goma te reja nr kontakt 049-666-484 Ma

  Kukës 14 maj 21:25
  9.999 €