Automjete
Kukës

Automjete në shitje në Kukës

 • 5 foto
  Shitet SHARAN 6+1 Business Class gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet SHARAN 6+1 Business Class gjendje perfekte

  VW SHARAN TDI (2 te kuqe) viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dh

  Kukës Sot, 20:21
  5.500 €
 • 9 foto
  VW pollo 2006 1.4 tdi 234.000km me targa te huaja
  Vetura

  VW pollo 2006 1.4 tdi 234.000km me targa te huaja

  Shitet vw polo viti prodhimit 2006 me targa te huaja eshte ne gjendje shum te mir ka 234.000km me li

  Kukës Sot, 19:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RIMORKIO
  Autopjese dhe paisje

  RIMORKIO

  Shitet rimorkio I ardhur nga Gjermania,me letra Ne funksion te mire Me goma te reja,me koshnica

  Kukës Sot, 18:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf 3 kabriolet -95
  Vetura

  VW Golf 3 kabriolet -95

  shitet per arsye mosperdorimi pa dokomente.

  Kukës Sot, 13:55
  600 €
 • 4 foto
  mercedenz - benz 250
  Vetura

  mercedenz - benz 250

  eshte shume e mire ne gjendje motorrike nuk ka nevoje per asnje sherbim , e mbajtur mir letrat i ka

  Kukës Sot, 12:24
  1.800 €
 • 9 foto
  Audi A6 2.0 naftë Automatik
  Vetura

  Audi A6 2.0 naftë Automatik

  Audi A6 2.0 nafte Automatik ne gjendje perfekte klimatronik lleda para pas navi park assist goma te

  Kukës Sot, 11:12
  13.500 €
 • 10 foto
  Audi A6 2.0 TDI Manual 6+1
  Vetura

  Audi A6 2.0 TDI Manual 6+1

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga zvicrra,ma dogane te paguar.Mundesi nderrimi

  Kukës Sot, 09:47
  6.300 €
 • 7 foto
  Audi A6 2.4 benzine/gaz sapo ardhur nga ZVICRA??
  Vetura

  Audi A6 2.4 benzine/gaz sapo ardhur nga ZVICRA??

  Audi A6 S-Line 2.4 Benzine/gaz kamio automat 8G tronic(8marshe) tapiceri lekure navigator disce S-li

  Kukës Dje, 23:39
  7.500 €
 • 11 foto
  Passat 1.9 Tdi Di Tkuqe, Manual, Super gjendje,
  Vetura

  Passat 1.9 Tdi Di Tkuqe, Manual, Super gjendje,

  Shitet Passat fundi 2001, 1.9 TDI (DI) e kuqe tipi i karburantit,Nafte, kambio Manuale. Kilometra 2

  Kukës Dje, 22:02
  2.400 €
 • 11 foto
  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03

  Vw Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe 2003 Makina eshte e ardhur nga zvicra Full Opcion Me te gjitha servise

  Kukës Dje, 18:59
  3.500 €
 • 1 foto
  Goma 195/65 / R15
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/65 / R15

  Goma per golf IV,pasat e tej e tej...Nr 15,shum te reja ,te perdora 1 muaj ,gomat shoqerohen me disq

  Kukës Dje, 14:55
  150 €
 • 1 foto
  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara
  Vetura

  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara

  Makina esht ne gjenddje shum te mir the ekonomike

  Kukës Dje, 13:47
  1.700 €
 • 5 foto
  VW Passat -97
  Vetura

  VW Passat -97

  Makina esht ne gjendje perfekte shitet per arsie emigrimi

  Kukës Dje, 11:13
  2.200 €
 • 1 foto
  RIMORKIO -03 ENGRIT AKSIN GOMA TE REJA KRONE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  RIMORKIO -03 ENGRIT AKSIN GOMA TE REJA KRONE

  044566000 RIMORKIO KRONE VITI 2003 E NGRIT AKSIN GOMA TE REJA 044566000 MAN-TGX- 18-440 VITI 2009 FU

  Kukës Dje, 10:23
  5.500 €
 • 1 foto
  Valak papuqe BOMAG FAYAT GROUP I RI 2014 DIESEL
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valak papuqe BOMAG FAYAT GROUP I RI 2014 DIESEL

  wacer zhabic zhabica 2014 2013 2012 044566000 wacer papuqe ngjeshses dheut kocka valakat jan te ri v

  Kukës Dje, 10:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës Dje, 01:28
  2.250 €
 • 3 foto
  Shes 2Fener +maskarino per polo 2013
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2Fener +maskarino per polo 2013

  Feneret jan ne gjendje shume te mire megjith maskarino te ardhura nga zvicrra,jan origjinal jo te dy

  Kukës 12 dhjetor 15:36
  200 €
 • 8 foto
  Ford Galaxy 1.9 TDI
  Vetura

  Ford Galaxy 1.9 TDI

  Ford Galaxy 1.9 TDI. 6 marshe me vende 6+1 me xhama te zi origjinal me sensor parkingu para mbrapa.

  Kukës 12 dhjetor 15:19
  5.300 €
 • 12 foto
  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005  shitet per 4000
  Vetura

  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005 shitet per 4000

  Volsvagen Touran .2.0 Nafte. Ngjyre Gri viti 2005 bashke dhe me 4 goma dimerore te reja. cmimi 40

  Kukës 12 dhjetor 13:10
  4.000 €
 • 11 foto
  audi a 4 2.7 v6
  Vetura

  audi a 4 2.7 v6

  makina esht ne gjendje shum te mir ,e gatshme per cdo lloj prove ,dokumetat te prera per 1 vit,makin

  Kukës 11 dhjetor 23:21
  11.500 €
 • 3 foto
  Opel Zafira -03
  Vetura

  Opel Zafira -03

  Opel zafira me dokumenta te bera deri ne janar 2017 motor 2.2

  Kukës 11 dhjetor 21:34
  2.900 €
 • 2 foto
  Mercedes sprinter 315 viti 2007
  Kamionë

  Mercedes sprinter 315 viti 2007

  Shes ose e ndrroi me makin te vogel .golf 6 ose audi 3 she 4 she pasat ose shes me pare kamioni ka d

  Kukës 11 dhjetor 20:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BMW Seria 1
  Vetura

  BMW Seria 1

  BMW Seria 1 119D ne gjendje shum te mir. Te gjitha sherbimet e bera. E paster si brenda dhe jashta.

  Kukës 11 dhjetor 15:19
  5.300 €
 • 6 foto
  rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  rimorkio

  Shitet rimorkio eshte ne gjendje teper te mir me gjdo sen ne fuksion e srvisume me goma te treja

  Kukës 11 dhjetor 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FADROME JCB *NE GJENDJE*
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  FADROME JCB *NE GJENDJE*

  Shitet fadroma Jcb

  Kukës 11 dhjetor 10:30
  6.500 €
 • 3 foto
  Beton perzierse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Beton perzierse

  Shes Betonjerken, ne gjendje shum te mir. Gjindet ne Zvicerr. Per info lajmrohu. Tung Fehimi

  Kukës 10 dhjetor 21:21
  16.800 €
 • 8 foto
  Kran
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kran

  Kran Ndertimi

  Kukës 10 dhjetor 21:20
  11.000 €
 • 4 foto
  Disqe me goma 18 per Golf 4 audi a 3
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me goma 18 per Golf 4 audi a 3

  Disqet jan shume te pastra edhe gomat te mira siq shihen ne fotoper info nr e tel 0685040555 viber w

  Kukës 9 dhjetor 18:19
  400 €
 • 5 foto
   Opel Astra portobagazh
  Vetura

  Opel Astra portobagazh

  Shitet OPEL ASTRA Porto bagazh, ngjyre gri, vit prodhim 1999, kambio manuale, kondicioner, mp3, xham

  Kukës 9 dhjetor 09:42
  2.300 €
 • 5 foto
  SHITET SCANIA KOKA E KAMIONIT ME TRAILER KIPER
  Kamionë

  SHITET SCANIA KOKA E KAMIONIT ME TRAILER KIPER

  She kamionin SCANIA 144 / 460 Kiper viti i prodhimit esht ne fund te viti 1999 Kamioni esht ne gjend

  Kukës 8 dhjetor 10:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Turbo per ford mondeo 2.0 TDCI NATE
  Autopjese dhe paisje

  Turbo per ford mondeo 2.0 TDCI NATE

  Turboja eshte ne gjendje shume te mire e ardhur nga austria per me shume info ne tel

  Kukës 7 dhjetor 20:02
  150 €
 • 7 foto
  PJES PER LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5
  Vetura

  PJES PER LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5

  PJES PER LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5 2002 AUTOMATIK VIBER +38344100141 WHATSAPP +37744100141 GJEN

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJES KEMBIMI PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007
  Vetura

  PJES KEMBIMI PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007

  PJES PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007 Tel : 044 100 141 Whatsapp : +37744100141 Viber : +38344100141 Mag

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PJES KEMBIMI & SERVIS PER GJIPA TE NDRYSHEM
  Autopjese dhe paisje

  PJES KEMBIMI & SERVIS PER GJIPA TE NDRYSHEM

  AUTO PJES & SERVIS \" FATIJONI \" • BEJM SERVISIMIN E GJIPAVE TE NDRYSHEM • BEJM DIAGNOSIFI

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjesë për NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2005
  Vetura

  Pjesë për NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2005

  Pjesë kembimi për NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2005 Tel. 044 100 141 Viber : +38344100141 Whatsapp : +377

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION CADILLAC CTS 3.2B
  Vetura

  OKAZION CADILLAC CTS 3.2B

  Shes CADILLAC CTS 3.2B viti fund 2004 i ardhur nga zvicrra pa dogane full opsione qmimi 2999 euro

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  2.999 €
 • 6 foto
  Pjesë kembimi për mazda RX-8
  Vetura

  Pjesë kembimi për mazda RX-8

  Pjesë për mazda RX-8 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Whatsapp : +37744100141 Viber

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004
  Vetura

  Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004

  Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004 (shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Whatsapp : +

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  4X4 • PJES KEMBIMI PER FORISTRADA • 4X4
  Autopjese dhe paisje

  4X4 • PJES KEMBIMI PER FORISTRADA • 4X4

  AUTO PJES & SERVIS \" FATIJONI \" • BEJM SERVISIMIN E GJIPAVE TE NDRYSHEM • BEJM DIAGNOSIFI

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016
  Vetura

  PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016

  SHES PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 DIZELL 2016 29.000KM GJENDEMI NE KOSOV - PRISHTINE tel.

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PJESE KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.1 D
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.1 D

  PJESE KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.1D GJENDEMI NE KOSOVE.PRISHTINE tel. +38344100141 viber :

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fara R-LINE për VW Golf VII
  Autopjese dhe paisje

  Fara R-LINE për VW Golf VII

  Fara R-LINE për VW Golf VII Origjinal Tel 044 100 141 #mk7 #Rline #Headlights

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Braniku i parë për Škoda Kodiaq 2016-2019
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për Škoda Kodiaq 2016-2019

  Braniku i parë për Å koda Kodiaq 2016-2019 Origjinal Tel 044 100 141 #Å koda #Kodiaq #oem

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për VW CROSS TOURAN 2010-2015
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për VW CROSS TOURAN 2010-2015

  Braniku i parë për VW CROSS TOURAN 2010-2015 Origjinal Tel 044 100 141 #VW #Cross #Touran

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Braniku i parë me chrome për VW GOLF 7
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë me chrome për VW GOLF 7

  Braniku i parë me chrome për VW GOLF 7 Origjinal Tel 044 100 141 #VW #GOLF #MK7

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MOTORRA ME PAK KM, VW, AUDI, NISSAN, KIA, PEUGEOT
  Autopjese dhe paisje

  MOTORRA ME PAK KM, VW, AUDI, NISSAN, KIA, PEUGEOT

  • Motorra për : Kia Sportage 1.7 CRDI 2016-2019 Vw golf 7 1.6 TDI, 2.0 TDI Hyundai Tucson 1.7 CRD

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KOKE TIMONI VW GOLF 7, A3,SKODA OCTAVIA, SEAT LEON
  Autopjese dhe paisje

  KOKE TIMONI VW GOLF 7, A3,SKODA OCTAVIA, SEAT LEON

  Koke timoni elektronik për : VW Golf VII 2013- Audi A3 2012- Seat Leon 2012- Skoda Octavia III 2013

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fari i djatht për BMW X5 F15, X6 F16 adaptive xeno
  Autopjese dhe paisje

  Fari i djatht për BMW X5 F15, X6 F16 adaptive xeno

  Fari i djatht për BMW X5 F15, X6 F16 adaptive xenon Origjinal Tel 044 100 141 #BMW #X5 #X6 #F15 #F

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fari i majt për Audi A6 C7
  Autopjese dhe paisje

  Fari i majt për Audi A6 C7

  Fari i majt për Audi A6 C7 Origjinal Tel 044 100 141 #Audi #A6 #C7 #Headlight

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për Mercedes C-Class W205
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për Mercedes C-Class W205

  Braniku i parë për Mercedes C-Class W205 Origjinal Tel 044 100 141 #Mercedes #W205 #Cclass

  Kukës 5 dhjetor 13:54
  Me Marrveshje