Makineri dhe inventare në shitje në Kukës

 • 5 foto
  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova

  PER ME SHUM VIZITONI FAQEN TON GACEBOOK ..Makinakosova.. punojm si ndemjetsus kosov-turqi .maqedoni

  Kukës Dje, 10:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINA PER DATES AFATIT
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATES AFATIT

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Kukës 15 tetor 13:46
  750 €
 • 6 foto
  Makina suvatimi
  Makineri dhe inventare

  Makina suvatimi

  Shes makina suvatimi Makinat jane te pa perdorura Makinat jane me te gjitha pjeset percjellese . G

  Kukës 9 gusht 18:25
  5.000 €
 • 8 foto
  Paisje per laborator dentar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per laborator dentar

  Paisje per laborator dentar. Disa nga paisjet nuk jane te perdorura.

  Kukës 8 korrik 13:56
  1.500.000 Lek
 • 1 foto
  Furre Pasticerie
  Makineri dhe inventare

  Furre Pasticerie

  Shes furre Pastiçerie ne gjendje te shkelqyer Lainox E sapoardhur nga jashte

  Kukës 21 maj 17:23
  1.800 €
 • 0 foto
  Kompresor CompAir 200 kW
  Makineri dhe inventare

  Kompresor CompAir 200 kW

  Kompresor ajri me elektromotor 200 kw. I ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire pune.

  Kukës 20 maj 10:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makina per prodhimin e dritareve nga druri
  Makineri dhe inventare

  Makina per prodhimin e dritareve nga druri

  Shes dy makinat per prodhimin e dritareve, frezin dhe cafin. Makinat jane ne gjendje shume te mire d

  Kukës 4 prill 09:22
  9.500 €
 • 0 foto
  SHITET SOLARIUMI
  Makineri dhe inventare

  SHITET SOLARIUMI

  SHITET SOLARIUM KY QE ESHTE NE FOTO GJENDET NE GJERMANI ATA QE KAN INTERES NE BAZE TE MARREVESHJES M

  Kukës 4 prill 05:40
  3.000 €
 • 2 foto
  Saldatriqe
  Makineri dhe inventare

  Saldatriqe

  Shes saldatriqen 60-90 A (Amper), 220 Volt (Monofaze), shkrin elektroda deri ne 2.5mm. e ardhur nga

  Kukës 4 prill 03:51
  150 €
 • 9 foto
  makina optike nidek
  Makineri dhe inventare

  makina optike nidek

  nidek le1000 + ice mini nidek lex1000 + ice mini + lex drill

  Kukës 3 prill 11:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RAFTE METALIKE PER MAGAZINA
  Makineri dhe inventare

  RAFTE METALIKE PER MAGAZINA

  SHITE RAFTE METALIKE PER MAGAZINA

  Kukës 3 prill 11:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Inventar per kafene / lokal karrika shankerice etj
  Makineri dhe inventare

  Inventar per kafene / lokal karrika shankerice etj

  Shes inventarin komplet te per kafene ose lokal ne Prizren, Kosove. - Shanku - Tavolina shankerica

  Kukës 2 prill 12:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin ( Banak )
  Makineri dhe inventare

  Tavolin ( Banak )

  Tavolin prej Xhami per reklam dimenzionet 80x235cm nalsia 120cm

  Kukës 2 prill 09:42
  350 €
 • 1 foto
  Furre picash dhe brumatriqe
  Makineri dhe inventare

  Furre picash dhe brumatriqe

  Ne gjendje te mire pak te perdorura

  Kukës 2 prill 05:05
  1.500 €
 • 2 foto
  Mobilje per berber
  Makineri dhe inventare

  Mobilje per berber

  Jane te mbajtura pak te perdorura...jane ne funksion per pune...

  Kukës 2 prill 04:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET FRIGORIFER DY KAPAKESH PROFESIONAL
  Makineri dhe inventare

  SHITET FRIGORIFER DY KAPAKESH PROFESIONAL

  SHITET FRIGORIFER DY KAPAKESH PROFESIONAL Me ftohje te thelle dhe ngrirje,me fryrje me ajer,komplet

  Kukës 2 prill 01:28
  750 €
 • 0 foto
  KOMPRESOR AJRI
  Makineri dhe inventare

  KOMPRESOR AJRI

  SHITET KOMPRESOR AJRI 4 PISTONA ME FTOHJE ME UJE PRESIONI MAX 10.5 BAR I GATSHEM PER PUNE

  Kukës 1 prill 11:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KARCHER HD 1090, KARCHER 1050, KARCHER HD 1000 ETJ
  Makineri dhe inventare

  KARCHER HD 1090, KARCHER 1050, KARCHER HD 1000 ETJ

  Shiten makina per larje te automjeteve, kemi lloje te ndryshme te ardhura nga Gjermania. KARCHER HD

  Kukës 1 prill 02:32
  690 €
 • 4 foto
  Aparata per akullore te firmes italiane"CARPIGIAN"
  Makineri dhe inventare

  Aparata per akullore te firmes italiane"CARPIGIAN"

  Shes aparatat per akullore te firmes se njohur italiane "CARPIGIANI" ne gjendje shum te mire.Per me

  Kukës 16 mars 07:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjekse kafe
  Makineri dhe inventare

  Pjekse kafe

  Shitet pjekse kafe 30 kg shum e mire ,makineri paketimi automatike ,mulli kafe 25

  Kukës 3 mars 10:10
  1 €
 • 0 foto
  okazion ,shiten ose nderrohen
  Makineri dhe inventare

  okazion ,shiten ose nderrohen

  Shitet kaldaje me tuba bakri ,radiator plus qe punon me dru dhe lend djegse nafte,solar etje,bashke

  Kukës 12 shkurt 15:53
  3.700 €
 • 0 foto
  Okazion ! Shiten ose nderohen!
  Makineri dhe inventare

  Okazion ! Shiten ose nderohen!

  Shitet kaldaje me tuba bakri ,radiator plus qe punon me dru dhe lend djegse nafte,solar etje,e kompl

  Kukës 12 shkurt 08:53
  3.700 €
 • 0 foto
  okazion
  Makineri dhe inventare

  okazion

  shitet kaldaje 40kw me tuba bakri dhe radioatora, pompe lende djegse plus qe punon dhe me dru

  Kukës 11 shkurt 11:53
  2.000 €
 • 2 foto
  Pjes per parukeri
  Makineri dhe inventare

  Pjes per parukeri

  Cmimi i diskutushem

  Kukës 6 shkurt 18:08
  550 €
 • 2 foto
  vakum
  Makineri dhe inventare

  vakum

  vakum i ipornga zvicrra

  Kukës 26 janar 21:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina per Xhama Termopan
  Makineri dhe inventare

  Makina per Xhama Termopan

  Shitet Makina per Larje e xhamave Termopan Makina per Gaz per xhama Trropan 3 Tavolina te ogla 1 Tav

  Kukës 15 janar 13:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Makineri dhe inventare

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Kukës 14 nëntor 15:15
  111 €