• VW Bora - TDI 4x4 6+1

  VW Bora - TDI 4x4 6+1

  VW Bora 1.9 TDI 4x4 I inportuar nga zvicrra kondicioner ulese me nxemje gjama elektronik ne gjendje shum te mire pa dogan verejtje makina ndodhet ne Kosove ( Ferizaj) viber +37744670064

  1.899 €
  Kukës
  Sot, 17:44
 • Ford S-Max diesel

  Ford S-Max diesel

  Ford s-max 2.0 diesel me targa zvicrrane pa dogan ne gjendje perfekte Verejtje makina ndodhet ne Kosove ( Ferizaj ) info viber +37744 550 509

  3.999 €
  Kukës
  Sot, 17:44
 • Mercedes CDI automatic

  Mercedes CDI automatic

  Mercedes 3.2 CDI automatic avangard I inportuar nga Gjermania kondicioner ulse me.nxemje tempomat ne gjendje perfekte makina ndodhet ne Kosove (Ferizaj) viber +37744670064

  1.750 €
  Kukës
  Sot, 17:44
 • Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara

  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara

  Makina esht ne gjenddje shum te mir the ekonomike

  1.700 €
  Kukës
  Sot, 14:55
 • Frekuentore Elektrik Elektromotorra, etj

  Frekuentore Elektrik Elektromotorra, etj

  Frekuentore elektrik te ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire pune. Tek ne mund te gjeni edhe: Elektromotorra, Pompa Uji, Kompresora, Ventilatore, Aparate Saldimi, etj. Per me shume: 00 377 44 4

  Me Marrveshje
  Kukës
  Sot, 14:53
 • Okazion Audi A4

  Okazion Audi A4

  Vetem sot shitet aud A4 1982 cm tani i ardhur nga zvicrra me goma dimri e vere euro 4 kambio automat me sensor parkingu mbrapa nuk ka nevoj per asnje sherbim cdo gje funksionale super makine per njere

  2.799 €
  Kukës
  Sot, 10:35
 • Caddy

  Caddy

  Makina esht e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar.

  4.680 €
  Kukës
  Dje, 19:23
 • VW Caddy dizel

  VW Caddy dizel

  Caddy

  4.900 €
  Kukës
  Dje, 16:39
 • Super Audi

  Super Audi

  Shitet Ose Ndrrohet Audi A4 1.9 Tdi ne super gjendje pa asnje gervishtje e gatshme per cdo lloje prove me servise te sapo bera e jap me garanci ndrrohet me makine me te njejten vler KRAH ANGLEZ

  2.700 €
  Kukës
  Dje, 14:26
 • Ofrohet kredi (BKR nuk ka problem) Dear Sir / Mada

  Ofrohet kredi (BKR nuk ka problem) Dear Sir / Mada

  Ofrohet kredi (BKR nuk ka problem) Dear Sir / Madam, kreditimit të drejtë, marrëveshje të ndershme dhe të shtypura pafund. Trajtim brenda 48 orëve dhe vetëm pronarët holandeze investitorët. Mesazhet B

  2.000 €
  Kukës
  Dje, 14:25
 • Ofrohet kredi (BKR nuk ka problem) Dear Sir / Mada

  Ofrohet kredi (BKR nuk ka problem) Dear Sir / Mada

  Ofrohet kredi (BKR nuk ka problem) Dear Sir / Madam, kreditimit të drejtë, marrëveshje të ndershme dhe të shtypura pafund. Trajtim brenda 48 orëve dhe vetëm pronarët holandeze investitorët. Mesazhet B

  2.000 €
  Kukës
  Dje, 14:25
 • Audi A6

  Audi A6

  Makina shitet per pjese ose mund te rregullohet por ka disa demtime motori eshte shume ne gjendje te mire impjanti vetem 1 muj eshte perdor me vlere 850 euro te gjitha dekumentat i ka ne rregull t

  1.000 €
  Kukës
  26 mars 13:46
 • Mercedes Sprinter 412 viti i prodhimit 1999

  Mercedes Sprinter 412 viti i prodhimit 1999

  shes Mercedes sprinter viti i prodhimit 1999 ne gjendje te mir teknike. Sprinteri gjindet ne kosov

  6.000 €
  Kukës
  25 mars 16:45
 • Zogj nga italia me shumic

  Zogj nga italia me shumic

  Njoftoj fermert per rritjen e zogjve ne shqipri kosov dhe maqedoni jam prezantues i firmes itsliane ,ku ju bajm furnizimin me zogj te vegjel nji ditor me shumic per te gjith fermert e licencuar per im

  Me Marrveshje
  Kukës
  25 mars 16:08
 • Opel astra

  Opel astra

  Po sa ka ardhur nga ch

  1 €
  Kukës
  25 mars 15:54
 • BMW 525i 2.5 Benzin+Gaz 2005 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  BMW 525i 2.5 Benzin+Gaz 2005 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga zvicra 525i benzin-gaz viti 2005 impianti i gazit i sapo montuar tek eltoni auto gaz me 2 vite garanci te gjitha sherbimet e sapo kryera ne zvic

  8.400 €
  Kukës
  25 mars 14:54
 • BMW 116i Benzin+Gaz 2006 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  BMW 116i Benzin+Gaz 2006 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga zvicra 1.6 benzin-gaz viti 2006 kilometra te garantuara 185000 me liber servisi goma te reja 100% clima 2 zonale start/stop shum e paster si bre

  6.400 €
  Kukës
  25 mars 14:45
 • shitet

  shitet

  makina eshte ne gjendje shume te mire as nje difekt apo gervishtje ne kabin eshte shume e ruajtur.dokumenta te rregullta deri ne janar 2018.e gatshme per gjdo lloj prove.cmimi i diskutueshem.faleminde

  2.600 €
  Kukës
  25 mars 09:34
 • VW Passat 1.9 Nafte TDI i diskutueshem

  VW Passat 1.9 Nafte TDI i diskutueshem

  VW Passat 2002 1.9 Nafte T(DI), me letra te paguara. Ne kushte teknike dhe motorike perfekte. 240000 km te kaluara Kabina ka nevoje per lyerje ne disa pjese. Te sapo nderruara rripi i fazes komplet V

  3.500 €
  Kukës
  24 mars 23:37
 • Gjenerator Rryme 680 kW

  Gjenerator Rryme 680 kW

  Gjenerator rryme 680 kW ne gjendje shume te mire. I perdorur shume pak dhe i importuar nga Zvicrra. Gjeneratori gjenden ne afersi te Pejes, ne Kosove. Per me shume: 0037744473077 0037744218429

  Me Marrveshje
  Kukës
  24 mars 14:53
 • Range Rover discovery 2017model Disqe i RII 1200€

  Range Rover discovery 2017model Disqe i RII 1200€

  Shes disqe 20 inc model 2017 me goma hankoonk te reja... Te sapoardhur nga zvicra Disqet komlet me goma 1200€ i rii Disqet jan orginal per range rover evuque dhe per range rover discove

  1.200 €
  Kukës
  24 mars 03:54
 • Disqe 19inc UNIVERSAL KESKIN

  Disqe 19inc UNIVERSAL KESKIN

  SHESE 4 DISQE TE RIN UNIVERSAL NE NUMER 19.VENE PER CDO LLOJ MAKINE. JANE ORGJINAL TE MARKES KESKIN. KONTAKT:+37744550095

  280 €
  Kukës
  24 mars 03:54
 • BMW X5 30 D PANORAMA ZVICRA

  BMW X5 30 D PANORAMA ZVICRA

  SHITET BMW X5 30D ME FULL OPSIONE ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME PANORAM LEKUR AUTOMATIK VITI 2006 NE GJENDJE PERFEKTE PER ME SHUME INFO KONTAKT NE NUMRIN: 044629505 X5 NDODHET NE PRIS

  Me Marrveshje
  Kukës
  23 mars 22:44
 • Mercedes 550 amg ZVICRA FULL OKAZION

  Mercedes 550 amg ZVICRA FULL OKAZION

  Shitet makina mercedes ndodhet ne kosove e biem ne kufi pa problem per te interesuarit eshte gati per dogan S550 AMG VITI I PRODHIMIT 2005 ne gjendje shum te mir teknike AMG EDITION . vetura posed

  Me Marrveshje
  Kukës
  23 mars 21:57
 • Makina te drurit

  Makina te drurit

  Maqina, makina te ndryshme per perpunim te drurit. Zdrukthtari/Marangoz Shes makina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me transporter - nivelizuese - shpo

  Me Marrveshje
  Kukës
  23 mars 20:29
 • OPEL MERIVA 1.3 CDTI, Dizell

  OPEL MERIVA 1.3 CDTI, Dizell

  OPEL MERIVA 1.3 CDTI, VETURA POSEDON; Klim ne funksion, Xhamat me rrym, Cd radio, Bordkompjuter, 2 qelsa, libra te servisit, etj etj. Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtun pa asni telash

  2.900 €
  Kukës
  23 mars 14:36
 • VW POLO 1.9 TDi, Modeli Highline

  VW POLO 1.9 TDi, Modeli Highline

  VW POLO 1.9 TDi, Modeli Highline VETURA POSEDON; Klimatronik; xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Bordkopmjuter, Tempomat, 2 qelsa, Libra te Servisit kilometra te garantuara, i ardhur nga Gjermania, et

  4.200 €
  Kukës
  23 mars 14:35
 • PEUGEOT 307 2.0 HDi, AUTOMATIK

  PEUGEOT 307 2.0 HDi, AUTOMATIK

  PEUGEOT 307 2.0 HDi, AUTOMATIK VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, Nxemje ne sedile, Tempomat, Bordkompjuter, Komanda ne timon, SENZORA PARKIMI, xhamat me rrym, pasqyret me rrym, 2 qelsa, libra te

  5.000 €
  Kukës
  23 mars 14:34
 • AUDI A2 1.4 TDi, i ardhur nga Gjermani

  AUDI A2 1.4 TDi, i ardhur nga Gjermani

  AUDI A2 1.4 TDi, i ardhur nga Gjermani VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile, xhamat me rrym, pasqyret me rrym, SENZORA PARKIMI, telefon, cd radio,PANORAM, libra te servisit, Ne gj

  4.100 €
  Kukës
  23 mars 14:34
 • MERCEDES-BENZ C klas 220 CDi, modeli AVANDGARDE

  MERCEDES-BENZ C klas 220 CDi, modeli AVANDGARDE

  MERCEDES-BENZ C klas 220 CDi, modeli AVANDGARDE VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, Nxemje ne sedile, Tempomat, NAVIGACION, Cd radio, Komanda ne timon, Xhamat me rrym, pasqyret me rrym, SENZORA PA

  5.900 €
  Kukës
  23 mars 14:34
 • C220 cdi

  C220 cdi

  Mercde c220cdi viti 2003 Ka je manuale 6shpeci ..te gjith se shperimet e spo bera ..per me shum kontakto .... +41 76 520 81 82

  5.999 €
  Kukës
  23 mars 12:54
 • MERCEDES 220 C ELEGANC 03

  MERCEDES 220 C ELEGANC 03

  Shitet MERCEDES C 220CDI MODEL 2003 KILOMETRA TE GARATUMEEEE 214 MIJ VETURA GJINDET KOSOV PA PROBLEM E SJELL NE SHQIPERI I PO SA ARDHUN (PA DOGAN) ME SERVIS TE KRYM KOPLET ME NJE FJAL VETURA ESHT E

  Me Marrveshje
  Kukës
  23 mars 12:50
 • mercedenz - benz 250

  mercedenz - benz 250

  eshte shume e mire ne gjendje motorrike nuk ka nevoje per asnje sherbim , e mbajtur mir letrat i ka dri me date 31/12/2016

  1.800 €
  Kukës
  23 mars 12:50
 • Mercedes Benz E320 CDI AUTOMATIK 2003

  Mercedes Benz E320 CDI AUTOMATIK 2003

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga zvicra.E320 cdi viti 2003 automatik tip tronik sallon lekure sensor parkimi origjinal goma te reja full..pa dogane..

  1.900 €
  Kukës
  22 mars 23:04
 • Mercedes benz C220 cdi automatik i sapo ardhur

  Mercedes benz C220 cdi automatik i sapo ardhur

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga suedia 220 cdi automatik viti 2000 goma te reja shum e paster te gjitha sherbimet e sapo kryera.shitet per arsye mosperdorimi. Pa dogane.

  2.800 €
  Kukës
  22 mars 22:46
 • BMW X5 3.0 automatik modifikant panorama ZVICRA

  BMW X5 3.0 automatik modifikant panorama ZVICRA

  Full bmw x5 3.0d automatik modifikant klimatronik navi shanzher dvd korrikat likur me nxemje komanda ne timon senzora parkingu shiber xenon bixenon rne gjendje shum te mir ,na gjeni auto salllon arti

  7.500 €
  Kukës
  22 mars 21:39
 • Ford Transit super

  Ford Transit super

  Shes ford tranzit ne gjendje shume te mire i ardhur nga zvicra gomat 90% te reja i gatshem per cdo lloj pfove

  3.600 €
  Kukës
  22 mars 18:55
 • shitet makina

  shitet makina

  makina ne gjendje shume te mire me taksa te paguara per 1 vit ne gjendje per ta provuar cmimi i diskutushem

  2.390 €
  Kukës
  22 mars 18:55
 • Toyota RAV 4

  Toyota RAV 4

  Shitet Toyota Rav 4 viti 2007 Naft . Kamio manuale me dogane te prere gati per targa . Makina eshe 4×4 nuk ka nevoj per asnje llloj sherbimi nuk eshte as e lyer ka bojen e vet te fabrikes . Cmimi i d

  8.500 €
  Kukës
  22 mars 17:58
 • DELL SHITEN OSE NDRRIM ME MAKIN

  DELL SHITEN OSE NDRRIM ME MAKIN

  Shes kompjutra per arsyje mos pordorimi ose nderrohen me makin ne te njeten vlere 7 kompjutra me te gjitha dhe tavolinat.

  1.000 €
  Kukës
  22 mars 17:30
 • Goma Eskvatorit

  Goma Eskvatorit

  shes dy gumat e bagerit 15.5 / 55 / R 18 ose 385/55 R 18 jan te reja njera osht me badash gumat gjinden ne kosov ne Gjilan qmimi i volitshum

  Me Marrveshje
  Kukës
  22 mars 13:46
 • OKAZION VW Golf V 2.0 6+1 Manual euro 4

  OKAZION VW Golf V 2.0 6+1 Manual euro 4

  VW GOLF V 2.0 TDI HIGHLINE*R-LIN MANUAL 6+1 VW GOLF V 2.0 TDI HIGHLINE R-LINE FULL -VITI PRODHIMIT 2004 modeli 2005 -EURO 4 - 226000 KM ORIGJINALE, -Ngjyrë Blu Erret - PAKETA R-LINE SPORT ME 6 CD

  4.600 €
  Kukës
  22 mars 12:55
 • Shes rrakitaqki fabi viber

  Shes rrakitaqki fabi viber

  Shes rrakitaqki Fabi ne gjendje shum te mir Fabi gjindet ne Ferizaj-Kosov

  399 €
  Kukës
  22 mars 12:29
 • Vw Golf 4 00

  Vw Golf 4 00

  Vw golf 4 SDI (portobagazh) Taksa te paguara per 1 vit ABS ESP SRS CLIMA TRONIC XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE + REZISTENC TIMON ELEKTRO-HIDRAULIK GOMA TE REJA 187.000km VAJ FILTRA RRYP MOTORRI TE S

  Me Marrveshje
  Kukës
  22 mars 10:35
 • Audi A4 benzin

  Audi A4 benzin

  Shes Audi A4 1.8 benzin shume i paster si jash dhe brenda kamjo automatik i ardhur nga zvicra gomat 95%te reja pa dogan shitet per arsyje mos perdorimi

  3.200 €
  Kukës
  22 mars 07:35
 • shiten

  shiten

  shiten palloj te ri me kerahet te zi dhe negjyrat stendart po ashtu dhe pellumbat kosov

  1 €
  Kukës
  21 mars 23:59
 • GOLF V 4MOTION (4X4) SPORTLINE nga ZVICRRA🇨🇭

  GOLF V 4MOTION (4X4) SPORTLINE nga ZVICRRA🇨🇭

  Shitet vetura golf V, i ardhur nga zvicrra. Vetura eshte seria sportline. 4x4, sedilet me ngrohje, sensora prapa, felne etj. Vetura eshte e mirembajtur shume mire ne servis te autorizuar te VW. 049 2

  4.200 €
  Kukës
  21 mars 22:34
 • VW TOURAN 7 SEDILE i ARDHUR NGA ZVICRRA🇨🇭

  VW TOURAN 7 SEDILE i ARDHUR NGA ZVICRRA🇨🇭

  Shitet vetura Toruan i ardhur nga Zvicrra. Vetura ka 7 ulse, eshte diesel , model Highline. Kilometrat i ka te garantuara. Posedon sensora, klime, goma te reja me felne,e shume gjera tjera. 049 222 30

  3.999 €
  Kukës
  21 mars 22:34
 • Okazion VW Golf 6 benzine nga Gjermania

  Okazion VW Golf 6 benzine nga Gjermania

  Okazion.. Vetura Golf 6 1.4 Benzine i ardhur nga Gjermania. Vetura eshte ne gjendje shume te mire. Kilometrat e garantuara eshte me ni fjal tip top. Per me shume kontaktoni : +38649222303 049 222 303

  4.999 €
  Kukës
  21 mars 22:34
 • Shtepi ne Kukes

  Shtepi ne Kukes

  Shitet shtepi ne lagjen 3 2!+1 me sip 120 m katror e rikonstruktuar totatalisht cdo gje e re dhe e kohes cmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Kukës
  21 mars 22:25