Patundshmeri
Kukës

Patundshmeri në shitje në Kukës

 • 6 foto
  Shtepi banimi 900m2 Trullë
  Shtepi / Vila

  Shtepi banimi 900m2 Trullë

  Shitet shtëpia nje kateshe me 3 dhoma dhe nje dycan i vogel ( 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe dhome nd

  Kukës 26 mars 17:26
  120.000 €
 • 8 foto
   VILE 2-KATESHE
  Shtepi / Vila

  VILE 2-KATESHE

  Shitet vile me 2-kate me dokumenta te rregullta. Siperfaqe ndertimi 495 m2 dhe siperfaqe totale pron

  Kukës 24 mars 08:24
  220.000 €
 • 3 foto
  Shtepia vendbanimi 900m^2 Trulle
  Shtepi / Vila

  Shtepia vendbanimi 900m^2 Trulle

  - [ ] Shitet shtëpia nje kateshe me 3 dhoma dhe nje dycan i vogel ( 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe dh

  Kukës 14 mars 13:22
  120.000 €
 • 3 foto
  Vendbanimi 900m2 trullë
  Shtepi / Vila

  Vendbanimi 900m2 trullë

  - [ ] Shitet shtëpia nje kateshe me 3 dhoma dhe nje dycan i vogel ( 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe dh

  Kukës 14 mars 13:14
  120.000 €
 • 0 foto
  Shitet Vile 2 kateshe 100m prane tregut.
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile 2 kateshe 100m prane tregut.

  Shitet vile 2 kateshe te tregu rruga kryesore Me letra te rregullta Certifikate pronesie Siperfaqe

  Kukës 16 nëntor 17:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas;;
  Dhoma

  oferte falas;;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Kukës 15 nëntor 13:57
  30.000 €
 • 11 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi 2 katshshe ne lagjja e re ne kukes kati 2 ka 3 dhoma gjumi tualet korridor kati par ka

  Kukës 22 gusht 21:23
  95 €
 • 1 foto
  URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 3% INTEREST RATE CONTACT US
  Dhoma

  URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 3% INTEREST RATE CONTACT US

  Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your

  Kukës 19 gusht 11:52
  150.000 €