Patundshmeri
Kukës

Patundshmeri në shitje në Kukës

 • 8 foto
   VILE 2-KATESHE
  Shtepi / Vila

  VILE 2-KATESHE

  Shitet vile me 2-kate me dokumenta te rregullta. Siperfaqe ndertimi 495 m2 dhe siperfaqe totale pron

  Kukës Sot, 06:47
  220.000 €
 • 0 foto
  Shitet Vile 2 kateshe 100m prane tregut.
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile 2 kateshe 100m prane tregut.

  Shitet vile 2 kateshe te tregu rruga kryesore Me letra te rregullta Certifikate pronesie Siperfaqe

  Kukës 16 nëntor 17:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas;;
  Dhoma

  oferte falas;;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Kukës 15 nëntor 13:57
  30.000 €
 • 11 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi 2 katshshe ne lagjja e re ne kukes kati 2 ka 3 dhoma gjumi tualet korridor kati par ka

  Kukës 22 gusht 21:23
  95 €
 • 5 foto
  APARTAMENT 2+1 plus AP TJETER i 1+1 L 6 KATI 2
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 plus AP TJETER i 1+1 L 6 KATI 2

  shitet apartament tek lagja 6 pallati 6 kati 2 ngjitur me materrnitetin shtepia eshte e mobiluar to

  Kukës 17 maj 07:36
  43.300 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 Kukes
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 Kukes

  Shitet apartament 2+1 ( kuzhina, 2 tualete, 2 dhoma gjumi, ballkon) ne Kukes... Apartamenti shitet i

  Kukës 10 prill 12:28
  45.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Kukes cmimi Okazion!
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Kukes cmimi Okazion!

  Shitet shtepi 1+1 me hapesire te bollshme , me mundesi per shtese ! Per me shume na kontaktoni

  Kukës 4 prill 08:09
  28.000 €
 • 4 foto
  Okazion! Shitet shtëpia
  Shtepi / Vila

  Okazion! Shitet shtëpia

  Shitet shtepija ne kukes lagjia re e ndertuar para nje viti e mobiluar totalisht me mobilje bashkoho

  Kukës 3 prill 20:28
  65.000 €
 • 8 foto
  Lagje re
  Shtepi / Vila

  Lagje re

  Shitet shtepija ne kukes lagjia Re. E ndertur para nje viti e mobiluar totalisht me mobilje italiane

  Kukës 3 prill 20:06
  65.000 €
 • 2 foto
   Shtepi Okazion!!! Lagjia e re Kukes
  Shtepi / Vila

  Shtepi Okazion!!! Lagjia e re Kukes

  Shitet vila okazion!!!! E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese me 2 troje nga 225m2 ... e

  Kukës 3 prill 08:31
  90.000 €
 • 0 foto
  Shitet dhe ndrrohet
  Apartment / Banesa

  Shitet dhe ndrrohet

  Shitet hyrje 122m2 kati 5 dhe ndrrohet me makin

  Kukës 3 prill 07:41
  400 €
 • 0 foto
  Shitet Nderrohet
  Shtepi / Vila

  Shitet Nderrohet

  Shitet Apartament Lagjja 5 Kati 5 pamje nga gjallica. 1+1 62 m2 guzhine aneks dhome gjumi banjo bal

  Kukës 3 prill 07:12
  60.000 Lek
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shitet apartment me hapesire 114 m2 Kati I 5. ApartamentI perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe dhom ndenje

  Kukës 3 prill 06:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Shtepi Private
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private

  Shitet Shtepi Private 2 kateshe 200 m2 e mobiluar dhe 350 m2 toke. Kati i pare ka 1 songjorno,1 sall

  Kukës 2 prill 04:05
  140.000 €
 • 0 foto
  Shitje shtepie ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitje shtepie ne qender

  Jam Feriz Biba nga qyteti i Kukesit. Shes shtepi ne qende te qytetit te Kukesit 1+1 gjysme e mobilua

  Kukës 1 prill 06:31
  3.300.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartamenti 1+1 Kukes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 1+1 Kukes

  Pershendetje. Jam Feriz Biba. Shes shtepi 1+1 ne qytetin e Kukesit ne qender. Kush eshte i interesua

  Kukës 1 prill 06:26
  3.300.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi apartament
  Apartment / Banesa

  Shtepi apartament

  Ne qender te qytetit kukes rruga xhamis shitet shtepi 2+1kati 3 lagje 4 ndodhet perballe market germ

  Kukës 1 prill 06:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shtepi apartament 2+1

  Shitet shtepi apartament 2+1kati:3 pallati:11lagje:4 vendodhja kukes,50metra nga qendra 6katesh, ne

  Kukës 1 prill 04:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepi apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepi apartament 2+1

  Kukes Ne qender rruga xhamise, perballe market germizi, Shitet shtepi 2+1pallati:11 kati:3 lagja:4 k

  Kukës 1 prill 02:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  servis dhe shitje te motorr sharrave
  Garazh

  servis dhe shitje te motorr sharrave

  Servisi i motor sharrave TE XHEMA bejm shitjen dhe servisimin e te gjitha llojeve te motor sharrave

  Kukës 14 mars 21:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkojme nje familje per banim falas dhe pune ne K
  Shtepi / Vila

  Kerkojme nje familje per banim falas dhe pune ne K

  Kerkojme nje familje per banim falas dhe ofrojme pune paga 300 Euro. Per me shume info kontaktoni ne

  Kukës 17 shkurt 18:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Alartament
  Apartment / Banesa

  Alartament

  Shitet apartamenti ne kukes Ndertim i ri kati i 5 me siperfaqe 114 m2 apartamenti perbehet nga 2 dh

  Kukës 16 shkurt 18:22
  1 €
 • 0 foto
  Shitet Apartamenti 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti 1+1

  Shitet apartamenti 1+ 1 . E rikonstruktuar dhe mobiluar kohet e fundit. Uje 24 ore , e paisur me dep

  Kukës 13 shkurt 16:12
  26.000 €
 • 5 foto
  Shtepi private ne Tirane + 1000 meter toke
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Tirane + 1000 meter toke

  Shitet shtepi ne Valias Tirane,shtepia eshte rregulluar para kater viteve nuk ka banuar askush per s

  Kukës 16 janar 19:02
  48.000 €
 • 3 foto
  Shtepi ne qender Kukes shitet
  Apartment / Banesa

  Shtepi ne qender Kukes shitet

  Shitet shtepi-apartament- 2+1 ne qender Kukes te vodafoni ose stacioni i taxsive Tiranes,esht ne kat

  Kukës 16 janar 00:22
  37.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2+1 Kat 5 Tarraca Rinovuar Okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2+1 Kat 5 Tarraca Rinovuar Okazion

  Shtepia ndodhet ne lagjen 5 qytetit pallati 2 nga hyrja perball gazetave shtepia esht ne gjende te m

  Kukës 13 janar 17:12
  380.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet dyqan 43m2 ne kukes
  Apartment / Banesa

  Shitet dyqan 43m2 ne kukes

  Shitet dyqan 43 m2 ke lagja numer 5 ke mapot e vjetra. Pallati i pare ke shetitorja me hipotek. Cmi

  Kukës 10 janar 12:22
  35.000 €
 • 0 foto
  prishtine
  Apartment / Banesa

  prishtine

  shes apartamentin 100m.objekti privat sistem banesor me hyrje dhe oborr te veqant. gjindemi ne akta

  Kukës 2 janar 13:02
  200.000 €
 • 1 foto
  URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 3% INTEREST RATE CONTACT US
  Dhoma

  URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 3% INTEREST RATE CONTACT US

  Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your

  Kukës 19 gusht 11:52
  150.000 €