Elektronikë
Kukës

Elektronikë në shitje në Kukës

 • 3 foto
  Bilardo
  Lojra per PC / Videolojra

  Bilardo

  Shesim bilardo garlando pa gjetona.

  Kukës 1 tetor 19:53
  45.000 Lek
 • 3 foto
  Galaxy Note10 256gb aura e Zezë (e pa bllokuar).
  Telefona celulare

  Galaxy Note10 256gb aura e Zezë (e pa bllokuar).

  Njohja e fytyrës, Karikimi i shpejtë pa tela, Kamera ultra e gjerë me kënd, ekrani AMOLED, Ekrani i

  Kukës 24 shtator 14:16
  400 €
 • 1 foto
  iPhone 6s 16GB, Space gray
  Telefona celulare

  iPhone 6s 16GB, Space gray

  Shitet ne gjendje shum te mire funksionale, pak i perdorur

  Kukës 9 shtator 19:20
  160 €
 • 1 foto
  FALAS 100%
  Shtepiza loje

  FALAS 100%

  Përshëndetje/ ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një

  Kukës 7 shtator 07:11
  10.000 €
 • 0 foto
  SHITET DJ E KOMPLETUAR GATI PER PUNE
  Audio / CD / Stereo

  SHITET DJ E KOMPLETUAR GATI PER PUNE

  Shiten komplet dy bokse dynacord e104 350w copa origjinal te pa hapur asnjehere, dy bokse talmus spa

  Kukës 29 gusht 20:12
  1.300 €
 • 1 foto
  Huawei P30 Lite
  Telefona celulare

  Huawei P30 Lite

  Huawei P30 Lite 128GB MAR-LX3A Dual Sim (FACTORY UNLOCKED) 6.15\" 4GB RAM 24MP Viber:-+234708537155

  Kukës 28 gusht 13:29
  270 €
 • 6 foto
  Shiten 5 lojra të Nintendo 64 Orgjinal
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 5 lojra të Nintendo 64 Orgjinal

  Të gjitha lojra janë orgjinale dhe punojn pa Problem , çmimi sipas marrveshje , mundë të më kontakto

  Kukës 25 gusht 16:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Printer ne gjendje te mir pune
  Pjese per kompjuter

  Printer ne gjendje te mir pune

  Eshte ne gjendje te mir pune printon me ngjyra eshte prodhim i viteve te fundit shitet per arsye mos

  Kukës 22 gusht 22:58
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Apple Macbook Pro 13.3 201813in 8gb 256GB TouchBar
  Kompjutera

  Apple Macbook Pro 13.3 201813in 8gb 256GB TouchBar

  Karakteristikat kryesore të produktit: Viti i lëshimit 2018 Memory 8GB Karakteristikat e tastierës m

  Kukës 22 gusht 09:09
  400 €
 • 1 foto
  J3-2016
  Telefona celulare

  J3-2016

  J3-2016 ne gjendje te mir i

  Kukës 3 gusht 22:26
  100 Lek
 • 1 foto
  Shitet ose nderrohet me iPhone 7+ dhe lek nga un
  Telefona celulare

  Shitet ose nderrohet me iPhone 7+ dhe lek nga un

  Gjendje 10/10 ka dhe 2 muaj qe ti mbaroj garancia i ardhur nga Anglia e jap me karikusen e vet orgji

  Kukës 27 korrik 23:23
  250 €
 • 1 foto
  Nokia 3310
  Telefona celulare

  Nokia 3310

  Esht ne gjendje shum te mir

  Kukës 8 korrik 15:41
  100 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Ari (i Hapur) A2101
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Ari (i Hapur) A2101

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Ari (i Hapur) A2101

  Kukës 1 korrik 16:54
  550 €
 • 2 foto
  ri Apple iPhone X 256gb
  Telefona celulare

  ri Apple iPhone X 256gb

  ri Apple iPhone X 256gb

  Kukës 27 qershor 06:08
  420 €
 • 0 foto
  Shiten dy ampli hifonics
  Audio / CD / Stereo

  Shiten dy ampli hifonics

  Shiten 2 copa ampli hifonics te ardhur prej gjermanis ngjendje shum tmir 3000rms 6000wat per cop

  Kukës 19 qershor 15:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  2 Telefone te arshur nga Zvicra
  Telefona celulare

  2 Telefone te arshur nga Zvicra

  Shiten dy telefona celular Soni dhe Samsung S3S ardhur nga zvicra te pa perdorur ne Shqiperi e as ne

  Kukës 7 qershor 16:28
  30 €
 • 2 foto
  Iphone 5C 16 Gb
  Telefona celulare

  Iphone 5C 16 Gb

  Ne shitje ne gjendje te mire

  Kukës 2 qershor 18:12
  50 €
 • 0 foto
  Sony Xperia Z4
  Telefona celulare

  Sony Xperia Z4

  shes sony xperia Z4 i ardhur nga Gjermania një muaj i përdorur xhendja 10/10 me kuti karikus kufje x

  Kukës 29 maj 08:14
  160 Lek
 • 4 foto
  Shitet gaming pc
  Kompjutera

  Shitet gaming pc

  Shitet pc gaming per arsye mos perdorimi Shoqerouet ma ,maus ,tastjer ,mouse pad redragon dhe ekran

  Kukës 28 maj 02:39
  400 €
 • 3 foto
  iphone x 256gb - hapësirë gri
  Telefona celulare

  iphone x 256gb - hapësirë gri

  iphone x 256gb - hapësirë gri

  Kukës 11 maj 21:31
  465 €
 • 3 foto
  markë e re, Samsung Galaxy S10 vulosur në kuti
  Telefona celulare

  markë e re, Samsung Galaxy S10 vulosur në kuti

  markë e re, Samsung Galaxy S10 vulosur në kuti

  Kukës 28 prill 04:14
  500 €
 • 1 foto
  shes laptop toshiba
  Kompjutera

  shes laptop toshiba

  shes laptop toshiba 15.6inch i3 gen2 180gb hdd 1ore bateri 0698881993 viber whatsapp

  Kukës 26 prill 20:30
  145 €
 • 0 foto
  shes 2 kompiutra (hp)
  Kompjutera

  shes 2 kompiutra (hp)

  Shes 2 kompiutra hp.jan windows 7.njeri eshte windows 7 ultimate.Te dh kompiutrat jane full akses (m

  Kukës 24 prill 20:13
  230 €
 • 3 foto
  Apple iphone x 256gb - ngjyrë argjendi
  Telefona celulare

  Apple iphone x 256gb - ngjyrë argjendi

  Apple iphone x 256gb - ngjyrë argjendi

  Kukës 19 prill 19:50
  415 €
 • 2 foto
  macbook pro 15\'\' new
  Kompjutera

  macbook pro 15\'\' new

  6-core Intel Core i7 procesor gjenerata e 8 me një frekuencë prej 2.6 GHz, Turbo Boost deri në 4.3 G

  Kukës 19 prill 19:36
  600 €
 • 3 foto
  markë e re 256gb Apple iphone 8 plus - e hapur
  Telefona celulare

  markë e re 256gb Apple iphone 8 plus - e hapur

  markë e re 256gb Apple iphone 8 plus - e hapur

  Kukës 19 prill 18:52
  350 €
 • 4 foto
  ri Apple iPhone X me 256gb - hapur
  Telefona celulare

  ri Apple iPhone X me 256gb - hapur

  ri Apple iPhone X me 256gb - hapur

  Kukës 17 prill 12:03
  415 €
 • 4 foto
  Samsung galaxy note 5
  Telefona celulare

  Samsung galaxy note 5

  Shitet Samsung galaxy note 5 note5 32gb i bardhe ne gjendje shume te mire . shoqerohet me karikuesin

  Kukës 13 prill 19:30
  19.800 Lek
 • 3 foto
  i ri, argjendi iPhone x me 256gb të hapur
  Telefona celulare

  i ri, argjendi iPhone x me 256gb të hapur

  i ri, argjendi iPhone x me 256gb të hapur

  Kukës 7 prill 04:49
  415 €
 • 7 foto
  Zemim per Darsma Dj . Disco
  Audio / CD / Stereo

  Zemim per Darsma Dj . Disco

  Zerim Eshte ne Kosove ne Gjaokove per te interesuar. Jan Kto Brende: JLb ,Yamaha , Ev, Das Bassbna

  Kukës 6 prill 15:24
  300 €
 • 3 foto
  TOSHIBA C660-1TT
  Kompjutera

  TOSHIBA C660-1TT

  shitet TOSHIBA C660-1TT 15.6inch 4GB RAM 180GB HDD (5.5GB/s) 1GB nVidia GRAFIK 1ore mban baterin i a

  Kukës 5 prill 12:05
  170 €
 • 0 foto
  PS4-Play Station 4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4-Play Station 4

  Play station 4.I sapo blere 1 jave perdorim.1 leve origjinale bashk me Ps, plus 2 lojra te instaluar

  Kukës 4 prill 11:09
  440 €
 • 0 foto
  Leva PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Leva PS3

  7 leva te reja, nje javperdorim (50 mijlek) secila

  Kukës 4 prill 10:46
  350.000 Lek
 • 0 foto
  Leva PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Leva PS4

  7 leva (2 te perdorura ) 60y mij lek nje leve e re (45 mij lek nje leve e perdorur )

  Kukës 4 prill 10:14
  390.000 Lek
 • 0 foto
  xbox one
  Lojra per PC / Videolojra

  xbox one

  xbox one te ardhur nga londra te pa perdorur.

  Kukës 4 prill 09:49
  289 €
 • 4 foto
  6 Xboxone Microsoft 2017 1 MEGA
  Lojra per PC / Videolojra

  6 Xboxone Microsoft 2017 1 MEGA

  xboXone te paperdorura me garanci te ardhur nga londra per biznes per arsyje te mia nuk e kam hpur.

  Kukës 4 prill 09:43
  298 €
 • 5 foto
  Iphone 6 & 5
  Telefona celulare

  Iphone 6 & 5

  Shitet iphone 6 19000 lek edhe iphone 5 9000 lek Me prdorim perfekt Deri me dat 22 max do jen ne sh

  Kukës 4 prill 08:38
  19.000 Lek
 • 0 foto
  Boks
  Audio / CD / Stereo

  Boks

  Shes boks 1800wat .

  Kukës 4 prill 08:04
  250 €
 • 1 foto
  Okazion amplifikator
  Audio / CD / Stereo

  Okazion amplifikator

  amplifikatro muzike per te fiksuar pas muzikes. nxitoni. se nuk gjihen leht te tilla dhe me kete qmi

  Kukës 4 prill 03:47
  260 €
 • 0 foto
  Shitet bassi hifonics 2000 rms
  Audio / CD / Stereo

  Shitet bassi hifonics 2000 rms

  Shitet bassi hifonics 4000 wat (2000 rms) me lleda i ardhur prej gjermanis i blejtun para 1 muji i r

  Kukës 4 prill 01:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet iphone 5s
  Telefona celulare

  Shitet iphone 5s

  Gjendja 8/10 Nuk i punon shenja e gishtit dhe kufjet Bateri origjinale Ekran origjinal

  Kukës 3 prill 21:52
  115 Lek
 • 1 foto
  Samsung galaxy J7 2018 prime 2
  Telefona celulare

  Samsung galaxy J7 2018 prime 2

  I sapo blere Prodhuar ne korrik te 2018 me te gjitha pajisjet kufje dhe karikuse Paramentrat : 32G

  Kukës 3 prill 21:03
  210 €
 • 0 foto
  Shitet Bos dhe amplifit
  Audio / CD / Stereo

  Shitet Bos dhe amplifit

  Shes boks muzike me amplifide per makina, per arsye mos perdorimi eshte ne gjendje perfekte pune

  Kukës 3 prill 18:38
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet!
  Telefona celulare

  Shitet!

  Shitet per arsye mospordorimi😉

  Kukës 3 prill 17:51
  70 Lek
 • 3 foto
  Shes Nokia biznes
  Telefona celulare

  Shes Nokia biznes

  Ne gjendje shume te mir asnje gervishtje. I pa perdorur. Per me shum kontaktoni ne whatsapp ose vibe

  Kukës 3 prill 17:09
  60 €
 • 0 foto
  Samsun s5 verizon 4g lte si i ri shitet 180 mi lek
  Telefona celulare

  Samsun s5 verizon 4g lte si i ri shitet 180 mi lek

  Shes samsung galazy s5 verizon 4g lte 180 mi leke per arsye mosperdorimi se kam bler tel tjeter tash

  Kukës 3 prill 14:36
  180.000 Lek
 • 1 foto
  samsung s5
  Telefona celulare

  samsung s5

  shes samsung s5 per arsye mosperdorimi oer arsye mosperdorim 180 mileke sepse kam bler tjeter

  Kukës 3 prill 14:36
  180.000 Lek
 • 3 foto
  Printer HP format A4 okazion.....!
  Kompjutera

  Printer HP format A4 okazion.....!

  printer, skanim, fax, USB, wffi,. printim me ngjyra po ashtu. format A4 prineteri eshte pothuajse i

  Kukës 3 prill 14:17
  100 €
 • 0 foto
  PS3 games
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 games

  shiten keto dy lojra qe do te gozhdojn mbas play stationit me aventur te papar. i kam bler te reja d

  Kukës 3 prill 14:17
  22 Lek
 • 2 foto
  HP officejet pro 6830
  Pjese per kompjuter

  HP officejet pro 6830

  printer, skanim, fax, USB, wffi,. printim me ngjyra po ashtu. tuchscreen. format A4 printeri eshte

  Kukës 3 prill 14:17
  100 €