Vetura
Kukës

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Passat 1.9 Tdi Di Tkuqe, Manual, Super gjendje,
  Vetura

  Passat 1.9 Tdi Di Tkuqe, Manual, Super gjendje,

  Shitet Passat fundi 2001, 1.9 TDI (DI) e kuqe tipi i karburantit,Nafte, kambio Manuale. Kilometra 2

  Kukës Dje, 22:02
  2.400 €
 • 5 foto
  VW Passat -97
  Vetura

  VW Passat -97

  Makina esht ne gjendje perfekte shitet per arsie emigrimi

  Kukës Dje, 11:13
  2.200 €
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës Dje, 01:28
  2.250 €
 • 12 foto
  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005  shitet per 4000
  Vetura

  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005 shitet per 4000

  Volsvagen Touran .2.0 Nafte. Ngjyre Gri viti 2005 bashke dhe me 4 goma dimerore te reja. cmimi 40

  Kukës 26 janar 13:10
  4.000 €
 • 11 foto
  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03

  Vw Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe 2003 Makina eshte e ardhur nga zvicra Full Opcion Me te gjitha servise

  Kukës 26 janar 11:44
  3.500 €
 • 4 foto
  OKAZION! PASSAT 2006 SUPER GJENDJE !!3500 EURO!!
  Vetura

  OKAZION! PASSAT 2006 SUPER GJENDJE !!3500 EURO!!

  Shes passat tdi 2.0 , viti 2006 ne krah te kundert. Super gjendje motorrike dhe xhenerike, . 141 mij

  Kukës 26 janar 10:37
  3.500 €
 • 1 foto
  WV Golf 4 -04 4 Motion 2.0 Benzine??????
  Vetura

  WV Golf 4 -04 4 Motion 2.0 Benzine??????

  WV Golf 4 importuar nga Zvicrra ne gjendje perfekte. 4x4 me 4 goma reja disqe alumini me 120 mije km

  Kukës 25 janar 20:43
  2.500 €
 • 5 foto
  VW Golf 3 kabriolet -95
  Vetura

  VW Golf 3 kabriolet -95

  shitet per arsye mosperdorimi pa dokomente.

  Kukës 25 janar 13:55
  600 €
 • 9 foto
  VW pollo 2006 1.4 tdi 234.000km me targa te huaja
  Vetura

  VW pollo 2006 1.4 tdi 234.000km me targa te huaja

  Shitet vw polo viti prodhimit 2006 me targa te huaja eshte ne gjendje shum te mir ka 234.000km me li

  Kukës 16 janar 18:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION! PASSAT 2006 3500 EURO!!
  Vetura

  OKAZION! PASSAT 2006 3500 EURO!!

  Shes passat tdi 2.0 , viti 2006 ne krah te kundert. Super gjendje motorrike dhe xhenerike, . 141 mij

  Kukës 12 janar 18:23
  3.500 €
 • 9 foto
  Shitet Passat CC
  Vetura

  Shitet Passat CC

  Passat CC 2.0 L viti 2010 115,000 milje. Ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem.

  Kukës 5 janar 12:43
  5.000 €
 • 8 foto
  VW Golf plus Automatic DSG
  Vetura

  VW Golf plus Automatic DSG

  Shitet golf plus Automatic DSG 2.0 naft ne gjendje perfekte shum i paster si mbrenda ashtu dhe jasht

  Kukës 2 janar 12:08
  5.700 €
 • 5 foto
  Shitet SHARAN 6+1 Business Class gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet SHARAN 6+1 Business Class gjendje perfekte

  VW SHARAN TDI (2 te kuqe) viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dh

  Kukës 18 dhjetor 01:42
  5.500 €
 • 3 foto
  Passat ??
  Vetura

  Passat ??

  Shitet Vw Passat I sapo ardhur nga Gjermania !!!! Full 2.0 Nafte Viti Fundi 2006 Makina Posedon: =

  Kukës 25 nëntor 15:48
  6.000 €
 • 4 foto
  Shitet pasat 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet pasat 1.9 TDI

  Makina eshte ne gjendje pune shume te mire e rinovuar totalisht motorr tdi te golfit 3 te 98 me harx

  Kukës 23 nëntor 13:47
  1.300 €
 • 3 foto
  Shes Sharan 2.0 Tdi
  Vetura

  Shes Sharan 2.0 Tdi

  shes sharonin e 2006 ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorrike nafte me letra te sapo prera

  Kukës 18 nëntor 13:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  Makina ka tapiceri të pastër. Gjama elektrik.

  Kukës 10 nëntor 17:02
  2.700 €
 • 5 foto
  Shitet Tauran 2009
  Vetura

  Shitet Tauran 2009

  Shitet touran 2.0 viti 2009 full opsion !

  Kukës 7 nëntor 15:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PASSAT 2006 - SUPERGJENDJE 3500€
  Vetura

  PASSAT 2006 - SUPERGJENDJE 3500€

  Passat 2.0 tdi Viti : 2006 Karburanti : Nafte Kambio Automatike/Steptronic Kilometra : 141 mije milj

  Kukës 7 nëntor 09:31
  3.500 €
 • 4 foto
  Sharan td +i te kuqe
  Vetura

  Sharan td +i te kuqe

  Shes sharan super gjendje nk i mungon asgj e vogel me letra 6+1 cel srz flm Viber 0685239777 2800€

  Kukës 4 nëntor 20:10
  1 Lek
 • 4 foto
  SHITET GOLF 5 TDI
  Vetura

  SHITET GOLF 5 TDI

  SHITET GOLF 5 TDI DIZEL V.P 11/2005 EURO 4 I SAPO ARDHURA NGA GJERMANIA TEMPOMAT 6 SHPEJTESI G

  Kukës 3 nëntor 13:07
  2.650 €
 • 7 foto
  OKAZIONN!!!! PASSAT CC
  Vetura

  OKAZIONN!!!! PASSAT CC

  VW Passat CC AMERIKAN 2.0 Benzin TSI I Pershatur per Gaz 100% , Viti Prodhimit fundi 2012 , sedilje

  Kukës 21 tetor 12:13
  7.600 €
 • 6 foto
  Golf 4 me DI te kuqe 6 viti 2002
  Vetura

  Golf 4 me DI te kuqe 6 viti 2002

  shes golf 4 ne gjendje shume te mire shitet per arsyje mos pordorimi viti 2002 me DI te kuqe 6 marsh

  Kukës 21 tetor 10:10
  2.800 €
 • 0 foto
  Okazjon
  Vetura

  Okazjon

  Ne super gjendej .me sherbime te bera.me letra te sapo prera.2000 ero i diskutuar.

  Kukës 17 tetor 16:18
  1.750 €
 • 0 foto
  VW PASSAT - 1.9 TDI - 3C - COMFORTLINE SAPO ARDHUR
  Vetura

  VW PASSAT - 1.9 TDI - 3C - COMFORTLINE SAPO ARDHUR

  VW PASSAT COMFORTLINE. NDODHET NE KUKES MOTOR 1.9 TDI — 77kw SUPER EKONOMIK. VITI FUND 2005, MODEL

  Kukës 17 tetor 11:01
  3.999 €
 • 5 foto
  vw sharan freestyle 2006 BlueETEC
  Vetura

  vw sharan freestyle 2006 BlueETEC

  Shitet sharon i sapo hardhur me dokumenta te sapo bera 4+1 ,motorr 2.0 tdi me tek boshte sistem port

  Kukës 11 tetor 08:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Passat 2.0 TDI(pa dogan)
  Vetura

  Passat 2.0 TDI(pa dogan)

  Shitet passat 2.0 TDI viti 2006 kambio manuale 6+1 marshe ne gjendje shum te mir motorike dhe gjener

  Kukës 10 tetor 11:52
  3.000 €
 • 0 foto
  Passat 1.9 TDI I e kuqe
  Vetura

  Passat 1.9 TDI I e kuqe

  Shitet Volkswagen Passat, viti 2000 ,me 6 marsha + R. Kondicioner,aribag,abs ,tempomat . Gomat e rej

  Kukës 9 tetor 12:46
  2.700 €
 • 3 foto
  Shitet Passat
  Vetura

  Shitet Passat

  Shitet Passat 2005 fund 2.0 naft manuale 6 me marshe makina Ka 2 qelse sigurimi derin 12.08.2020

  Kukës 3 tetor 22:17
  5.750 €
 • 4 foto
  Vs Passat 1.9 TDI Comfirtline
  Vetura

  Vs Passat 1.9 TDI Comfirtline

  Vw Passat 1.9 TDI VITI PRODHIMIT 2005 , , , KLIMA AUTO 2 ZONA , TAKSA TE PAGUARA DERI 25.12.2019 Gj

  Kukës 29 shtator 01:45
  4.300 €
 • 4 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI PA TE KUQE
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI PA TE KUQE

  Passat

  Kukës 26 shtator 21:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  Volkswagen passat. Me letra te paguara deri ne korrik te vitit 2020. Te gjitha sherbimet te kryera.

  Kukës 25 shtator 09:18
  2.350 €
 • 0 foto
  Golf 3 1.6B Gaz
  Vetura

  Golf 3 1.6B Gaz

  Shitet golf 3 1.6 shpenzime te vogla arsyja mos perdorimi makina osht ne kosove por e dergoj deri ne

  Kukës 23 shtator 18:16
  660 €
 • 10 foto
  VW Passat 3C 1.9 TDI pa dogan
  Vetura

  VW Passat 3C 1.9 TDI pa dogan

  Shitet VW Passat 3c 1.9 TDI pa dogan viti i prodhimit 2007 Posedon klim,abs,central,ulset me nxemje

  Kukës 22 shtator 00:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet passat
  Vetura

  Shitet passat

  Shitet passat B_6automat DSG 2.0 Nafte , pilot automatik ,vit prodhimi 2007 280.000 km, te gjitha s

  Kukës 21 shtator 10:23
  7.200 €
 • 11 foto
  Golf 3 GTI , i e kuqe
  Vetura

  Golf 3 GTI , i e kuqe

  Golf 3 TDI (i)e kuqe Gjendje perfekte Kamje manuale Xhama te zinj origjinal 4 Xhama elektrik Goma te

  Kukës 19 shtator 16:21
  200.000 Lek
 • 7 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG MODEL 2010 IPO SA ARDHEN
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG MODEL 2010 IPO SA ARDHEN

  Pasat 2.0 tdi Automatik komanda ne timon senzor parkingi senzor shiu me klima trronik karrikat me nx

  Kukës 17 shtator 16:35
  4.700 €
 • 11 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Golf 4 ME PORTOBAGAZH 1.9 TDI ME KAMIO MANUALE ,MOTORR, KAMIO DHE PJES XHENERIKE NE GJENDJE SHUM TE

  Kukës 16 shtator 18:53
  3 €
 • 7 foto
  VW Golf 7 2.0DSG
  Vetura

  VW Golf 7 2.0DSG

  Golf 7 2.0DSG 163500km liber servisi sensor para mrapa karriga me nxemje navi verejtje vetura gjind

  Kukës 16 shtator 17:24
  11.200 €
 • 1 foto
  Golf 1.6 B/Gaz
  Vetura

  Golf 1.6 B/Gaz

  Bej ndrim me ndonje gjip pa dogan ose ndonje vetur qe me konvenon vetura osht ne prishtine whatsapp

  Kukës 14 shtator 12:26
  1.100 €
 • 5 foto
  golf 4 1.9 tdi me [DI) t kuqe 6 +r marshe
  Vetura

  golf 4 1.9 tdi me [DI) t kuqe 6 +r marshe

  shitet golf 4 motorr 1.9 di e kuqr tip i ri me 6 marshe,,, shum e shpejt dhe ekonomike,,, ne gjendje

  Kukës 13 shtator 20:21
  2.800 €
 • 4 foto
  Touran 1.9
  Vetura

  Touran 1.9

  Shitet Tourani 1.9 2006 235 mij kilometra gjendja prefekte makina sod ka hy ne Shqipëri ka sensora p

  Kukës 12 shtator 22:03
  3.000 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI FULL OPSION- 05
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI FULL OPSION- 05

  VW PASSAT 1.9 TDI I I TE KUQE VITI 2005 I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA 0698858535

  Kukës 11 shtator 09:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw passat 1,9 tdi
  Vetura

  Vw passat 1,9 tdi

  Shes vw passat 1,9 tdi .viti 1999 , letrat e sapopaguara , me kondicioner , goma 80 % , shume e past

  Kukës 8 shtator 18:58
  2.500 €
 • 8 foto
  Golf IV 1.9 tdi
  Vetura

  Golf IV 1.9 tdi

  Shitet golf IV 1.9 tdi i thjeshte. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike e sa

  Kukës 7 shtator 10:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 2.0 DSG 2010????Pa dogane
  Vetura

  Touran 2.0 DSG 2010????Pa dogane

  SHES VW TOURAN 2.0 DSG viti i prodhimit 2010 ne gjendje shume te mire . Vetura gjindet per momentin

  Kukës 6 shtator 20:52
  5.800 €
 • 6 foto
  golf 4 t(DI) e kuqe,, 6 marshe
  Vetura

  golf 4 t(DI) e kuqe,, 6 marshe

  shitet golf 4 1.9 tdi me dy t kuqe,,, kamjo manual 6 marshe,,, ne gjendje perfekte motorrike,, gjene

  Kukës 4 shtator 21:50
  2.800 €
 • 5 foto
  SHITET VW CADDY 1.9
  Vetura

  SHITET VW CADDY 1.9

  shitet vw caddy 1.9. Me dokumenta te rregullta per 1 vit. e ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte

  Kukës 3 shtator 17:12
  5.800 €
 • 4 foto
  Golf 1.9 TDI i 2003 pa dogan
  Vetura

  Golf 1.9 TDI i 2003 pa dogan

  Makina rsht e sapoardhur nga jasht , super e mbajtur , esht euro 3 .

  Kukës 2 shtator 22:58
  1.500 €
 • 6 foto
  SHITET PASAT OKAZION
  Vetura

  SHITET PASAT OKAZION

  Shitet pasat 1.9 TDI ,viti fundi i 2001,me 6 marsha,me klima funksionale,goma te reja100%,gjendja e

  Kukës 2 shtator 16:57
  2.500 €