Vetura
Kukës

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 12 foto
  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005  shitet per 4000
  Vetura

  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005 shitet per 4000

  Volsvagen Touran .2.0 Nafte. Ngjyre Gri viti 2005 bashke dhe me 4 goma dimerore te reja. cmimi 40

  Kukës Sot, 13:10
  4.000 €
 • 5 foto
  Shitet Tauran 2009
  Vetura

  Shitet Tauran 2009

  Shitet touran 2.0 viti 2009 full opsion !

  Kukës 7 nëntor 15:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Touran 1.9
  Vetura

  Touran 1.9

  Shitet Tourani 1.9 2006 235 mij kilometra gjendja prefekte makina sod ka hy ne Shqipëri ka sensora p

  Kukës 12 shtator 22:03
  3.000 €
 • 8 foto
  Touran 2.0 DSG 2010????Pa dogane
  Vetura

  Touran 2.0 DSG 2010????Pa dogane

  SHES VW TOURAN 2.0 DSG viti i prodhimit 2010 ne gjendje shume te mire . Vetura gjindet per momentin

  Kukës 6 shtator 20:52
  5.800 €
 • 5 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet Touran 2.0 tdi di te kuqe gjendja prefekte 262 mij kilometra viti 2005 manual me liber servis

  Kukës 31 gusht 01:34
  2.800 €
 • 4 foto
  Shitet Tourani 1.9
  Vetura

  Shitet Tourani 1.9

  Shitet Tourani Diezel 1.9 TDI (DI) te kuqe Viti i Prodhimit : 2004 I sapo ardhur nga Gjermania Km

  Kukës 18 korrik 17:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Volkswagen TOURAN Manual 6+1 2006
  Vetura

  Volkswagen TOURAN Manual 6+1 2006

  Volkswagen TOURAN Manual 6+1 2006 Shitet Volkswagen TOURAN 6+1, Diesel, Kambio Manuale me 6 marsha,

  Kukës 14 korrik 10:17
  4.900 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE

  Vw Touran 2.0 Tdi 140Ps 2005 vetura i ka 7 ulse Kilometra 240xxx Vetura eshte ne gjendje shume te

  Kukës 12 korrik 13:47
  3.900 €
 • 6 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet Touran 2004 1.9 TDI 6+R 7 ulse Pa dogan Makina ndodhet ne Kosov dhe esht pa dogan Per

  Kukës 10 korrik 20:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike 2008
  Vetura

  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike 2008

  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike Kamio Manuale 2008 Cmimi:6700 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+3

  Kukës 9 korrik 01:38
  6.700 €
 • 10 foto
  Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte
  Vetura

  Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte

  Shitet Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte Cmimi:4900 Euro Nr cel:+355682594618 Makina Pos

  Kukës 2 korrik 00:48
  4.900 €
 • 11 foto
  TOURAN kros Automatik DSG
  Vetura

  TOURAN kros Automatik DSG

  Shitet TOURAN Kros 2.0TDI, Automatik DSG 7 ulse viti i prodhimit 2009 Posedon klim,abs,central,ulse

  Kukës 30 qershor 16:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Touran DSG 2.0 (super oferte)
  Vetura

  Touran DSG 2.0 (super oferte)

  SHITET Touran 2.0 DSG vetura ka 5 ulese , eshte 110ps , full options ne gjendje shume te mire , ps q

  Kukës 26 qershor 16:32
  8.000 €
 • 3 foto
  VW Tourani 1.9
  Vetura

  VW Tourani 1.9

  Volkswagen Touran 1.9 TDI I sapo ardhur nga Gjermonia Automatik DSG Viti Prodhimit. 2006 Klimatron

  Kukës 22 qershor 18:32
  2.600 €
 • 7 foto
  Okazion! VW Touran 2.0TDi
  Vetura

  Okazion! VW Touran 2.0TDi

  Shitet VW Touran i vitit 2004 me motorr 2.0TDi me sendile lekure makina eshte shume e mbajtur nga te

  Kukës 17 qershor 19:07
  3.500 €
 • 7 foto
  Okazion! VW Touran 2.0TDi
  Vetura

  Okazion! VW Touran 2.0TDi

  Shitet VW Touran i vitit 2004 me motorr 2.0TDi me sendile lekure makina eshte shume e mbajtur nga te

  Kukës 16 qershor 14:45
  4.700 €
 • 5 foto
  Shitet Taurani 1.9
  Vetura

  Shitet Taurani 1.9

  Shitet Taurani 1.9 Dizel Vitit I Prodhimit :2009 I sapo ardhur nga Gjermania Karrigat me nxemje Gj

  Kukës 9 qershor 13:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volzvagen Tuaran
  Vetura

  Volzvagen Tuaran

  Ne gjendje shum te mire motorr 1.9 euro 4 çmimi 3000 euro pa dogane ose 3500 euro me dogane

  Kukës 1 qershor 15:39
  3.000 €
 • 4 foto
  Tauran 1.9 Tdi Okazion
  Vetura

  Tauran 1.9 Tdi Okazion

  Tauran 1.9Tdi ,Viti prodhimit fundi dhjetorit te 2006 Me letra te prera dhe sherbime te gjitha te b

  Kukës 28 maj 07:00
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet Tourani 1.9
  Vetura

  Shitet Tourani 1.9

  Shitet Taurani 1.9 , Diesel , 11/2009 Karrikat me nxemje,i ardhur nga Gjermania 6 shpejtesi , 5 ul

  Kukës 14 maj 23:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGLINE VITI 2012
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGLINE VITI 2012

  • TOUARAN 2.0 TDI HIGHLINE • DSG AUTOMATIK TIPTRONIC • KARRIKA ME NXEMJE • VITI I PRODHIM

  Kukës 12 prill 21:30
  6.700 €
 • 3 foto
  Shes toruran
  Vetura

  Shes toruran

  Makina eshte ne gjendje te mire shitet per arsye se kam dy te tilla,makines jane bere te gjitha sher

  Kukës 4 prill 14:11
  3.500 €
 • 6 foto
  VW Touran 1.9 TDI
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI

  VW Touran 1.9 TDI me 7 karrige 124000 km + 4 fellga me guma Prizren- Kosovë

  Kukës 4 prill 12:43
  7.500 €
 • 4 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shes Touran 2.0 T(DI) tkuqe e sa po ardhur nga gjermania nuk ka asnje problem esht e gatshme per gjd

  Kukës 4 prill 06:44
  3.600 €
 • 9 foto
  Shes Tauran 1.6 Automatik
  Vetura

  Shes Tauran 1.6 Automatik

  Shes Tauran 1.6 Automatik.vetura e ardhne nga zvicrra,aposedon,klimatronik,abes,espe,centrall,airbeg

  Kukës 4 prill 02:35
  8.900 €
 • 10 foto
  Touran 1.9 tdi me targa te finlandes 2008
  Vetura

  Touran 1.9 tdi me targa te finlandes 2008

  Shitet vetura touran 1.9 tdi pa dogan me targa te finlandes vetura gjindet ne kosove-prishtine. Tel.

  Kukës 4 prill 01:58
  5.300 €
 • 4 foto
  Shitet makina urgjent
  Vetura

  Shitet makina urgjent

  Shes makinen Touran 1.9 dizell- viti 2004 - 7 ulese shes urgjend vetura ka targa te huaja (vetura as

  Kukës 4 prill 00:49
  2.800 €
 • 11 foto
  Shitet touran 2007 full opsion
  Vetura

  Shitet touran 2007 full opsion

  Shitet touran-07 pilot automatik kamio manuale 6+1 tapiceri shume e paster xhama te zinj origjinal s

  Kukës 3 prill 22:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Touran dsg
  Vetura

  Touran dsg

  Nga zvicrra

  Kukës 3 prill 21:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Touran 2.0 TDI viti 2003, manual 6 marshe
  Vetura

  Touran 2.0 TDI viti 2003, manual 6 marshe

  Shitet Touran 2.0 TDI me dy te kuqe, viti 2003, manual me 6 marshe. Gjendja e makines shume e mire s

  Kukës 3 prill 19:24
  4.200 €
 • 4 foto
  VW Touran 1.6 tdi 2011 viti
  Vetura

  VW Touran 1.6 tdi 2011 viti

  Shitet makina vw turan 1.6 tdi 2011 viti 7 ulse senzor mrapa, anash dhe para kamer mrapa ulset me

  Kukës 3 prill 15:38
  6.350 €
 • 3 foto
  Vw Tauran 2.0 tdi 2kuqe urgjent
  Vetura

  Vw Tauran 2.0 tdi 2kuqe urgjent

  Makina eshte shume gjendje regullt gjindet ne Kosove ne Prizren

  Kukës 3 prill 10:24
  3.200 €
 • 6 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Touran 2.0 tdi 7 karriga

  Kukës 2 prill 14:41
  3.500 €
 • 5 foto
  Touran 2.0 TDI Okazion
  Vetura

  Touran 2.0 TDI Okazion

  SHITET NGA AUTO MATMUJA TOURAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SAPO KA ERDHUR NGA G

  Kukës 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Touran 2004
  Vetura

  VW Touran 2004

  Mjeti eshte i paster brenda dhe jasht,ka servis te plote te kryer,i ardhur nga zvira dhe i çdoganuar

  Kukës 2 prill 01:04
  4.500 €
 • 5 foto
  VwTouran 1.9 TDI
  Vetura

  VwTouran 1.9 TDI

  1.9 Tdi Makine e inportuar nga Zhvicra, te gjitha sherbimet ne servise te autorizuara (bateri te s

  Kukës 1 prill 11:27
  4.999 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shes tuaran 1.9 disel viti e 2006 ka klim gjama me rrym

  Kukës 1 prill 09:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW TOURAN 1.9 TD(I)
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TD(I)

  Në gjendje teper tmir i rujten shum me servise tgjitha me kontroll 105ps Marshi 6+R nviber +383444

  Kukës 1 prill 08:32
  4.000 €
 • 8 foto
  Volkswagen TOURAN Manual 6+1 2006
  Vetura

  Volkswagen TOURAN Manual 6+1 2006

  Shitet Volkswagen TOURAN 6+1, Diesel, Kambio Manuale me 6 marsha, Full Options. Makina ka ardhur ng

  Kukës 1 prill 08:08
  5.800 €
 • 5 foto
  Touran 1.9 automatik
  Vetura

  Touran 1.9 automatik

  Shitet touran 1.9 tdi automatik viti 2005 i sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar gati per targ

  Kukës 1 shkurt 17:55
  4.499 €