Vetura
Shkodër

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Shkodër

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Golg 5 1.9 Kamio automatike
  Vetura

  Golg 5 1.9 Kamio automatike

  Shitet golf 5 1.9 kamio autoamtike me odagne te pagume sensor pargingu ne gjednej shume te mire si x

  Shkodër Sot, 21:36
  5.200 €
 • 4 foto
  Golf 1.9 2007
  Vetura

  Golf 1.9 2007

  Makine ne gjendje shume te mire. Me klm origjinale 182 mije me letra te paguara , makina i ka te gji

  Shkodër Sot, 20:42
  4.500 €
 • 6 foto
  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI
  Vetura

  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI

  VITI 1999 KONDICIONER ABS AIRBAG KAMBIO MANUALE DISQE ALUMINI VAJ E FILTRA TE NDERRUARA GJENDJE PER

  Shkodër Sot, 19:16
  2.400 €
 • 7 foto
  golf 5 2005
  Vetura

  golf 5 2005

  golf 5 2.0 tdi viti 2005 kamio manuale 6 marrsha dogane e paguar .

  Shkodër Dje, 08:26
  3.900 €
 • 4 foto
  VW Golf 6 TDI 2.0
  Vetura

  VW Golf 6 TDI 2.0

  Golf 6 Viti prodhimit 2010 i prodhuar per Gjermani. Motor 2.0 nafte. Kambjo Manuale. Navigator rns 5

  Shkodër 11 nëntor 17:55
  9.900 €
 • 0 foto
  Shitet VW Golf 5!
  Vetura

  Shitet VW Golf 5!

  Shitet VW Golf ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike!

  Shkodër 5 nëntor 12:15
  3.700 €
 • 5 foto
  Shitet Gofl 5 karavan vitit 2008
  Vetura

  Shitet Gofl 5 karavan vitit 2008

  Shitet Volkswagen golf vw . Viti 2008 . Motor 1,9 nafte shume ekonomike. Kamio manuale. E sapoard

  Shkodër 1 nëntor 11:31
  4.500 €
 • 2 foto
  VW Golf V / GT / 2.0 TDI / DSG / 170HP ??
  Vetura

  VW Golf V / GT / 2.0 TDI / DSG / 170HP ??

  Volkswagen Golf 5 modeli GT fabrikisht me motor 2.0 diesel 125KW 170 HP shum i shpejt dhe ekonomik 5

  Shkodër 21 tetor 19:04
  6.400 €
 • 4 foto
  Golf 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 1.9 TDI

  Makina esht e sapo ardhur nga jasht me dogane te paguar si dhe me sherbime te bera. Cmimi pak i disk

  Shkodër 21 tetor 14:45
  3.900 €
 • 11 foto
  VW Golf 5 / 1.9 TDI / DSG / 2006 ??
  Vetura

  VW Golf 5 / 1.9 TDI / DSG / 2006 ??

  FB - iAUTO Insta @iauto_shkoder Volkswagen Golf V i sapo ardhur nga gjermania me motorr 1.9 TDI e

  Shkodër 15 tetor 08:04
  5.300 €
 • 7 foto
  VW Gti -10
  Vetura

  VW Gti -10

  Vw Gti Fabrike Shume e paster estetikisht.... Cdo sherbim i bere ne Koncensionaria Porche Albania...

  Shkodër 14 tetor 12:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Golf 5 2.0 6+1 marsha 200kw-06
  Vetura

  Shitet Golf 5 2.0 6+1 marsha 200kw-06

  Shitet VW Golf 5 Per Pjes!! 2.0 nafte manual 6+1 marsha 200kw fuqi shum e shpejt viti 2006 Gjama el

  Shkodër 8 tetor 13:21
  2.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 Kamio Automatike Auto Olti
  Vetura

  Golf 5 1.9 Kamio Automatike Auto Olti

  Shitet golf 5 1.9 me te gjithe letrat shqipatre ne gjendje shume te mire si xhnenerike ashtu edhe mo

  Shkodër 3 tetor 08:28
  4.500 €
 • 6 foto
  GTI Fabrike
  Vetura

  GTI Fabrike

  Gti Fabrike 2011 xhamat e zinje fabrike 220 mije kilometra origjinale Sherbimet e bera ne kohe Moto

  Shkodër 1 tetor 19:00
  10.000 €
 • 5 foto
  Golf V nafte,1.9 TDI ,
  Vetura

  Golf V nafte,1.9 TDI ,

  Golf V nafte,1.9 TDI , Manual me 6 marsha,me dogan te paguar.

  Shkodër 30 shtator 09:37
  4.700 €
 • 6 foto
  GOLF 3 1.9 NAFTE VITI 97
  Vetura

  GOLF 3 1.9 NAFTE VITI 97

  Me dokumenta per nje vit.....kondicioner.....airbag....ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Shkodër 27 shtator 18:25
  1.200 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 TDI I- (te kuqe) 1999
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI I- (te kuqe) 1999

  Golf 4 1.9 TDI I - te kuqe Viti 1999 Kondicioner Abs Disqe alumini Sport Goma te reja Dokumenta te

  Shkodër 27 shtator 18:24
  1.600 €
 • 7 foto
  VW Golf 6 2011
  Vetura

  VW Golf 6 2011

  Shes golf 6 2011 1.6 naft 105 kuaj manual me look GTI Makina ka 135 mije km e gatshme per cdo dhoj

  Shkodër 27 shtator 14:44
  9.500 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 4 2001 6marsha tdi e kuqe
  Vetura

  Shitet Golf 4 2001 6marsha tdi e kuqe

  Makina eshte ne gjendje perfekte!! E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj!! Me dokumenta te sapop

  Shkodër 25 shtator 19:33
  2.400 €
 • 1 foto
  Golf III | 1,8 Benzin | 1997 ?
  Vetura

  Golf III | 1,8 Benzin | 1997 ?

  Shitet : Golf III , 🚙 Goma Vere + Dimri ( Te Reja ) Regjistrim deri ne fund te muajit Nentor ,2019

  Shkodër 25 shtator 15:07
  1.700 €
 • 2 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  VWgolf 5.. 1.9nafte me 6+1 marshe 190 mije km origjinale eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike,gj

  Shkodër 25 shtator 06:06
  4.350 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet Golf 5
  Vetura

  Okazion Shitet Golf 5

  ▶️Modeli: Golf 5 e vecante ne llojin e saj ▶️Motorri: 1.9cc Ne gjendje shume te mire shume

  Shkodër 24 shtator 23:36
  4.600 €
 • 11 foto
  Ocaziooon Golf Plus 1.9 Automat
  Vetura

  Ocaziooon Golf Plus 1.9 Automat

  Shitet Golf plus automat me 170 mije km te vertetuara me liber sherbimi dhe TUV (kolaudimi Gjerma)

  Shkodër 24 shtator 08:30
  4.800 €
 • 3 foto
  Okazin golf 5
  Vetura

  Okazin golf 5

  Shite golf 5 gjendje perfekte viti 2004 disqe gti origjinale me goma te reja 95% , vaj filta te nder

  Shkodër 22 shtator 18:02
  4.000 €
 • 9 foto
  Golf 5 Automatik 1.9 Nafte lekur navi sensor ??
  Vetura

  Golf 5 Automatik 1.9 Nafte lekur navi sensor ??

  shitet golf 5 nafte 1.9 automatat Dsg 6plus1 i sapo ardhur me dogan te paguar gjendja perfekt model

  Shkodër 21 shtator 21:30
  1 €
 • 9 foto
  Golf 5 super super full
  Vetura

  Golf 5 super super full

  Shitet Golf 5 2005 makina esht ne gjenje te shkelqyer ska nevoj per sherbimin me te vogel makina ka

  Shkodër 21 shtator 12:41
  5.500 €
 • 4 foto
  Golf 5 2.0 tdi
  Vetura

  Golf 5 2.0 tdi

  Golf 5 2.0 tdi full options gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike shitet per arsye mosperdorimi

  Shkodër 20 shtator 22:58
  4.000 €
 • 7 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 1.9

  Shkodër 20 shtator 19:32
  2.600 €
 • 5 foto
  GOLF 5 TDI PERFEKT
  Vetura

  GOLF 5 TDI PERFEKT

  Shitet Golf V 2.0 TDI nafte. Gjendja perfekte. Tapiceri shume e paster , xhama te zi origjinal , nav

  Shkodër 19 shtator 22:23
  4.300 €
 • 4 foto
  Golf iv 2000
  Vetura

  Golf iv 2000

  Shitet golf iv viti 2000 Ne gjendje te shkelqyer kamera parkimi xeno,bixeno navigator te madh

  Shkodër 19 shtator 16:50
  2.300 €
 • 10 foto
  GOLF 1,9 KAMIO AUTOAMTIKE AUTO OTLI
  Vetura

  GOLF 1,9 KAMIO AUTOAMTIKE AUTO OTLI

  Shitet golf 5 1.9 kamio autoamtike dogane te pagume senosr pargingu navigator te madh xhama te zi or

  Shkodër 17 shtator 16:59
  5.200 €
 • 7 foto
  Golf VI 2.0 TDI
  Vetura

  Golf VI 2.0 TDI

  Golf 6 manual 2.0 tdi , kamjo manuale ka 225 mij km me gjitha librat e sherbimit.

  Shkodër 17 shtator 15:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Golf 5 full option
  Vetura

  VW Golf 5 full option

  Makina ka drita automatike,pasqyra me nxirje,navigator Golf 6,mood lighting RGB me bluetooth,disqe 1

  Shkodër 16 shtator 21:54
  4.800 €
 • 5 foto
  Okazion Golf 4 1.9 nafte T-DI t\'kuqe 6 marsha !!!
  Vetura

  Okazion Golf 4 1.9 nafte T-DI t\'kuqe 6 marsha !!!

  Shitet Golf 4 1.9 nafte T-DI te kuqe motorr golf 5 6+1 marsha viti:99-00 4 dyer kondicioner gjitha

  Shkodër 16 shtator 07:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 5 KAMIO AUTOMATIKE AUTO OTLI
  Vetura

  GOLF 5 KAMIO AUTOMATIKE AUTO OTLI

  Shitet golf 5 1.9 kamio automatike dogane te pagume sensor pargingu vanigator te madh xhama te zi or

  Shkodër 15 shtator 14:48
  5.200 €
 • 11 foto
  Golf 5 1.9 Kamio automatike
  Vetura

  Golf 5 1.9 Kamio automatike

  Shitet golf 5 1.9 kamio automatike me dogane te pagume sensor pargingu xhama te zi origjinal ne gjen

  Shkodër 14 shtator 15:22
  5.500 €
 • 3 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shiten nderrohen disçe Golfi 4 -15 je gjendje shum te mir dhe te paster

  Shkodër 11 shtator 15:23
  100 €
 • 3 foto
  nderroj me c clas 220+ lek nga ana ime vetem cclas
  Vetura

  nderroj me c clas 220+ lek nga ana ime vetem cclas

  nderroj golf 4

  Shkodër 10 shtator 20:07
  1.900 €
 • 2 foto
  Volkswagen Golf 2.0 GTD / DSG / 2008 ??
  Vetura

  Volkswagen Golf 2.0 GTD / DSG / 2008 ??

  Volkswagen Golf Model GT fabrike, motorr 2.0 nafte tipi i ri, kamio automatike DSG e vitit 9/2008 e

  Shkodër 6 shtator 11:20
  6.500 €
 • 0 foto
  Kerkoj te ndrroj fenert me fener gti golf5
  Vetura

  Kerkoj te ndrroj fenert me fener gti golf5

  Kam fener golf 5 te thjesht por ne gjendje akull te re te sapo pastruar jasht dhe brenda po kerkoj f

  Shkodër 5 shtator 22:24
  50 Lek
 • 0 foto
  shes ose nderroj golf 4 1.9
  Vetura

  shes ose nderroj golf 4 1.9

  shes ose nderroj

  Shkodër 5 shtator 18:56
  1.900 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 4
  Vetura

  SHITET GOLF 4

  Goma te reja , disqe sportive , e paster absolut brenda dhe jashte !

  Shkodër 5 shtator 11:50
  2.800 €
 • 7 foto
  Golf 5 Automatik?☎️0686666183☎️?
  Vetura

  Golf 5 Automatik?☎️0686666183☎️?

  Golf 5 1.9 Viti 2006 0686666183 0677194555 🇩🇪VW GOLF V 🇩🇪VERSION GOAL 🇩🇪VITI 2006 🇩🇪KM 200.000 🇩🇪

  Shkodër 4 shtator 10:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf V 1.9 automat
  Vetura

  Golf V 1.9 automat

  Golf V 1.9 kamjo automat DSG 6 marshe, makina ka 209 mij km me gjitha librat e sherbimit dhe esht ne

  Shkodër 1 shtator 21:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf V 1.9 manual
  Vetura

  Golf V 1.9 manual

  Golf 5 1.9 kamjo manuale viti 12.12.2004.cmimi diskutueshem

  Shkodër 1 shtator 21:42
  4.500 €
 • 8 foto
  Golf per shitje 1.6, benzine
  Vetura

  Golf per shitje 1.6, benzine

  Ne gjendje shume te mire, e ardhur nga Zvicra, e pa punuar ne Shqiperi, me liber sherbimesh origjina

  Shkodër 1 shtator 19:48
  2.000 €
 • 4 foto
  VW GOLF 5 TDI PERFEKT
  Vetura

  VW GOLF 5 TDI PERFEKT

  Shitet Golf V 2.0 TDI nafte. Gjendja perfekte. Tapiceri shume e paster , xhama te zi origjinal , nav

  Shkodër 31 gusht 14:13
  4.300 €
 • 4 foto
  Golf3 Gt Shitet
  Vetura

  Golf3 Gt Shitet

  Golf 3 Gt Motorr 1.6Benxin I Thjeshte ,Kamjo Manual ,Pasyqra Elktrike Serdile Kroskot Disce+Goma Fe

  Shkodër 30 gusht 21:14
  800 €
 • 4 foto
  VW volkswagen Golf 5 2.0 tdi
  Vetura

  VW volkswagen Golf 5 2.0 tdi

  Volkswagen golf 5 ngjyra blu perle . Makina eshte full option me klim sensor pasqyra me sensot anti

  Shkodër 30 gusht 16:53
  4.000 €
 • 11 foto
  Shitet golf 6 d
  Vetura

  Shitet golf 6 d

  Shitet Volswagen golf 6 viti fundi 2011 motorr 1,6 naft.makina ka nje muaj qe ka ardh nga gjermanija

  Shkodër 29 gusht 14:20
  9.700 €