Vetura
Shkodër

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Shkodër

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Shitet volzvagen Sharon 2002 6+1 4×4
  Vetura

  Shitet volzvagen Sharon 2002 6+1 4×4

  Shitet volzvagen Sharon 4×4 serdile me ngrohje me disqe alumini me gjitha sherbimet e bera e sapo Ar

  Shkodër Sot, 08:24
  4.500 €
 • 2 foto
  VW Betle maggiolino 1972
  Vetura

  VW Betle maggiolino 1972

  shitet ose nderrohet

  Shkodër Sot, 07:58
  3.500 €
 • 4 foto
  Golf 1.9 2007
  Vetura

  Golf 1.9 2007

  Makine ne gjendje shume te mire. Me klm origjinale 182 mije me letra te paguara , makina i ka te gji

  Shkodër Sot, 00:28
  4.500 €
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 4 Motion
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 4 Motion

  Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte. 4 Motion 02.04.2009 260.000km me liber sherbimesh.

  Shkodër Dje, 23:20
  11.990 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  SHITET WOLSVAGEN TOURAN 2000 NAFT KAMBJO AUTOMAT MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR MAKINA ESHT 6+1

  Shkodër Dje, 22:29
  6.300 €
 • 9 foto
  Tuaran 1.9 2007
  Vetura

  Tuaran 1.9 2007

  Shitet Tuaran ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina eshte e sapo ardhur nga Austr

  Shkodër Dje, 22:21
  5.900 €
 • 2 foto
  VW Golf V / GT / 2.0 TDI / DSG / 170HP ??
  Vetura

  VW Golf V / GT / 2.0 TDI / DSG / 170HP ??

  Volkswagen Golf 5 modeli GT fabrikisht me motor 2.0 diesel 125KW 170 HP shum i shpejt dhe ekonomik 5

  Shkodër Dje, 22:11
  6.400 €
 • 11 foto
  VW Caddy Life / 1.9 TDI / 6+1??
  Vetura

  VW Caddy Life / 1.9 TDI / 6+1??

  Volkswagen Caddy Life me motorr 1.9 TDI modelit te ri, me kamio manuale . 6+1 vende mundesi kthimi

  Shkodër Dje, 22:11
  5.200 €
 • 11 foto
  VW Passat CC / 2.0 TDI / DSG / 2010 ??
  Vetura

  VW Passat CC / 2.0 TDI / DSG / 2010 ??

  Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjermania. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothu

  Shkodër Dje, 22:11
  13.500 €
 • 6 foto
  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI
  Vetura

  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI

  VITI 1999 KONDICIONER ABS AIRBAG KAMBIO MANUALE DISQE ALUMINI VAJ E FILTRA TE NDERRUARA GJENDJE PER

  Shkodër Dje, 19:56
  2.400 €
 • 11 foto
  Golg 5 1.9 Kamio automatike
  Vetura

  Golg 5 1.9 Kamio automatike

  Shitet golf 5 1.9 kamio autoamtike me odagne te pagume sensor pargingu ne gjednej shume te mire si x

  Shkodër Dje, 18:01
  5.200 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 2009 FULL OPSION
  Vetura

  VW TOURAN 2009 FULL OPSION

  🔔E SAPO ARDHUR NGA Belgjika..🔔SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 KM. VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG

  Shkodër Dje, 18:01
  7.800 €
 • 11 foto
  VW pasat 1.9 naft ekonomike 07.top.dogan.blu
  Vetura

  VW pasat 1.9 naft ekonomike 07.top.dogan.blu

  Okazion shitet VW pasat 1.9 naft super ekonomike ardhur nga jashte me dogan te paguar makina esht to

  Shkodër 11 tetor 13:31
  4.300 €
 • 11 foto
  Okazion.VW pasat.2012.full 1.9 naft.4 litra ne 100
  Vetura

  Okazion.VW pasat.2012.full 1.9 naft.4 litra ne 100

  Okazion per 2 dit stop..makina full familiare..4 litra ne 100..blu tec..no cument si e re..pa dogan.

  Shkodër 11 tetor 13:30
  7.999 €
 • 6 foto
  PASAT AUTOMAT OKAZION
  Vetura

  PASAT AUTOMAT OKAZION

  Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike,letrat e paguara deri ne maj 2020,ka disa ger

  Shkodër 11 tetor 10:13
  1.800 €
 • 8 foto
  SHITET VW CADDY 1.9 TDI VITI 2006  & 6+1 VEND
  Vetura

  SHITET VW CADDY 1.9 TDI VITI 2006 & 6+1 VEND

  SHITET MAKINA E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUM TE MIR 1.9 TDI LIFE VITI 2006 180000 K

  Shkodër 10 tetor 20:16
  5.100 €
 • 5 foto
  VW CADDY 07
  Vetura

  VW CADDY 07

  VW CADDY VITI 11.2007 1.9 DIESEL MANUALE ME DOGANE ME KLIME NE GJENDJE TE SHKELQYER ME LIBER SER

  Shkodër 10 tetor 20:10
  5.300 €
 • 5 foto
  Volkswagen Passat B6. //DSG//Viti 2008
  Vetura

  Volkswagen Passat B6. //DSG//Viti 2008

  Passat viti 2008,,,2motorr tipi i ri 2.0 nafte e ardhur nga Gjermania,,,,,,km origjinale 222000,,,me

  Shkodër 10 tetor 18:06
  6.899 €
 • 4 foto
  Golf 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 1.9 TDI

  Makina esht e sapo ardhur nga jasht me dogane te paguar si dhe me sherbime te bera. Cmimi pak i disk

  Shkodër 10 tetor 14:39
  3.900 €
 • 11 foto
  VW pasat 1.9 naft super ekonomike 2012.full full
  Vetura

  VW pasat 1.9 naft super ekonomike 2012.full full

  Okazion shitet VW pasat 1.9 naft super ekonomike e ardhur nga italia me letra italiane pa dogan.. Ma

  Shkodër 10 tetor 09:45
  6.999 €
 • 7 foto
  golf 5 2005
  Vetura

  golf 5 2005

  golf 5 2.0 tdi viti 2005 kamio manuale 6 marrsha dogane e paguar .

  Shkodër 10 tetor 08:20
  3.900 €
 • 2 foto
  VW Touran dizel -99
  Vetura

  VW Touran dizel -99

  Mjeti eshte mw dokomenta te rregullta deri ne janar te 2017 Me xhama elektrik me xhama te zi ori

  Shkodër 9 tetor 23:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Golf 6 TDI 2.0
  Vetura

  VW Golf 6 TDI 2.0

  Golf 6 Viti prodhimit 2010 i prodhuar per Gjermani. Motor 2.0 nafte. Kambjo Manuale. Navigator rns 5

  Shkodër 9 tetor 18:55
  9.900 €
 • 7 foto
  tiguan 2.0 tdi automat
  Vetura

  tiguan 2.0 tdi automat

  makina sapo ka ardhur nga jashte me dogan te paguar,motorr 2.0 tdi kambjo automat opsione xhama zi s

  Shkodër 9 tetor 17:56
  10.300 €
 • 11 foto
  VW Golf 5 / 1.9 TDI / DSG / 2006 ??
  Vetura

  VW Golf 5 / 1.9 TDI / DSG / 2006 ??

  FB - iAUTO Insta @iauto_shkoder Volkswagen Golf V i sapo ardhur nga gjermania me motorr 1.9 TDI e

  Shkodër 9 tetor 15:19
  5.300 €
 • 11 foto
  Okazion VW pasat 1.9 naft Automatik full 07.dogan
  Vetura

  Okazion VW pasat 1.9 naft Automatik full 07.dogan

  Okazion shitet VW pasat 1.9 naft super ekonomike me dogan te paguar makina esht top kret matorrike e

  Shkodër 8 tetor 17:49
  4.700 €
 • 5 foto
  volkswagen1.9tdi
  Vetura

  volkswagen1.9tdi

  makina eshte super gjendje e sapo ardhur nga gjermania tel serjoze 0672888777.

  Shkodër 8 tetor 16:44
  4.750 €
 • 2 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Shitet wv passat 1.9 tdi di e kuqe. Sedilje me ngrohje. Me te gjitha sherbimet e kryera. Me letra d

  Shkodër 8 tetor 16:07
  2.850 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 5 2.0 6+1 marsha 200kw-06
  Vetura

  Shitet Golf 5 2.0 6+1 marsha 200kw-06

  Shitet VW Golf 5 Per Pjes!! 2.0 nafte manual 6+1 marsha 200kw fuqi shum e shpejt viti 2006 Gjama el

  Shkodër 8 tetor 13:21
  2.000 €
 • 6 foto
  Golf 6 Plus, Automatik
  Vetura

  Golf 6 Plus, Automatik

  Shes Golf 6 Plus viti 2012 dizel 1.6TDI, ngjyre hiri. 86000 miles. Posedon : air condition, tempoma

  Shkodër 7 tetor 21:36
  4.950 €
 • 6 foto
  Shitet volsvagen turan 6+1
  Vetura

  Shitet volsvagen turan 6+1

  Shitet volsvagen turan me letra shum e paster si jasht ashtu dhe mrena çmimi i diskutueshem

  Shkodër 7 tetor 18:18
  4.700 €
 • 4 foto
  Wolswagen Polo 1.9 nafte viti 2003.
  Vetura

  Wolswagen Polo 1.9 nafte viti 2003.

  Shitet Wolswagen Polo 1.9 nafte viti 2003. Makina eshte ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo pro

  Shkodër 7 tetor 14:00
  1 €
 • 7 foto
  VW TOURAN, Viti 2014, Nafte, Full option
  Vetura

  VW TOURAN, Viti 2014, Nafte, Full option

  ➡️ VW Tuaran, 4+1, Nafte 1.6, Viti 22 Maj 2014 ➡️ TDI BlueMotion Technologhy, Stop/Start ne

  Shkodër 6 tetor 16:10
  14.800 €
 • 7 foto
  VW Gti -10
  Vetura

  VW Gti -10

  Vw Gti Fabrike Shume e paster estetikisht.... Cdo sherbim i bere ne Koncensionaria Porche Albania...

  Shkodër 4 tetor 17:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TOUAREG 2011 TDI
  Vetura

  TOUAREG 2011 TDI

  🔴Shitet VW Touareg Viti 2011. 190km 🔴diesel 2980 kubik( jo takse luksi) 🔴Fenere me pika 🔴Tavan Kom

  Shkodër 3 tetor 22:20
  15.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 Kamio Automatike Auto Olti
  Vetura

  Golf 5 1.9 Kamio Automatike Auto Olti

  Shitet golf 5 1.9 me te gjithe letrat shqipatre ne gjendje shume te mire si xhnenerike ashtu edhe mo

  Shkodër 3 tetor 08:28
  4.500 €
 • 6 foto
  GTI Fabrike
  Vetura

  GTI Fabrike

  Gti Fabrike 2011 xhamat e zinje fabrike 220 mije kilometra origjinale Sherbimet e bera ne kohe Moto

  Shkodër 1 tetor 19:00
  10.000 €
 • 5 foto
  Golf V nafte,1.9 TDI ,
  Vetura

  Golf V nafte,1.9 TDI ,

  Golf V nafte,1.9 TDI , Manual me 6 marsha,me dogan te paguar.

  Shkodër 30 shtator 09:37
  4.700 €
 • 5 foto
  Passat Automatik
  Vetura

  Passat Automatik

  Shitet passat viti 2001 ne gjendje shum te mire makina nuk ka defekt shitet per arsye mos perdorimi

  Shkodër 29 shtator 21:07
  3.400 €
 • 8 foto
  pasat 1.9 tdi 07
  Vetura

  pasat 1.9 tdi 07

  makina esht me tgjitha letrat e paguara deri janar 2020 makina esht ne gjenjde perfekt shum e mbajtu

  Shkodër 29 shtator 09:36
  3.700 €
 • 6 foto
  GOLF 3 1.9 NAFTE VITI 97
  Vetura

  GOLF 3 1.9 NAFTE VITI 97

  Me dokumenta per nje vit.....kondicioner.....airbag....ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Shkodër 27 shtator 18:25
  1.200 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 TDI I- (te kuqe) 1999
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI I- (te kuqe) 1999

  Golf 4 1.9 TDI I - te kuqe Viti 1999 Kondicioner Abs Disqe alumini Sport Goma te reja Dokumenta te

  Shkodër 27 shtator 18:24
  1.600 €
 • 7 foto
  VW Golf 6 2011
  Vetura

  VW Golf 6 2011

  Shes golf 6 2011 1.6 naft 105 kuaj manual me look GTI Makina ka 135 mije km e gatshme per cdo dhoj

  Shkodër 27 shtator 14:44
  9.500 €
 • 5 foto
  Volswagen Polo
  Vetura

  Volswagen Polo

  Polo 1.9 nafte TDI Makina ne gjendje shume te mire

  Shkodër 26 shtator 16:53
  2.300 €
 • 10 foto
  Mundesi nderrimi
  Vetura

  Mundesi nderrimi

  Shitet ose ndrrohet sharan viti 2002 nafte 6 marrsha makina ka gjdo sherbim te ber volant kit grusht

  Shkodër 26 shtator 16:13
  3.500 €
 • 12 foto
  VW Volkswagen Pasat, porto bagazh.
  Vetura

  VW Volkswagen Pasat, porto bagazh.

  Shes pasat me porto bagazh, Mjeti disponon dokomentat e rregullta deri në gusht të 2020-tës. Makina

  Shkodër 26 shtator 12:32
  1.300 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 4 2001 6marsha tdi e kuqe
  Vetura

  Shitet Golf 4 2001 6marsha tdi e kuqe

  Makina eshte ne gjendje perfekte!! E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj!! Me dokumenta te sapop

  Shkodër 25 shtator 19:33
  2.400 €
 • 1 foto
  Golf III | 1,8 Benzin | 1997 ?
  Vetura

  Golf III | 1,8 Benzin | 1997 ?

  Shitet : Golf III , 🚙 Goma Vere + Dimri ( Te Reja ) Regjistrim deri ne fund te muajit Nentor ,2019

  Shkodër 25 shtator 15:07
  1.700 €
 • 4 foto
  Touran 1.9 naft automatike viti 2005
  Vetura

  Touran 1.9 naft automatike viti 2005

  Makina eshte ne gjendje shum te mir..gomat e reja me dogan te paguar.edhe nderrohet

  Shkodër 25 shtator 10:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Super Okazion Touran 2007 manual
  Vetura

  Super Okazion Touran 2007 manual

  Touran i ardhur nga Zvicera 2007 full opsion xhama te zi sedile me ngrohje drita automatike qe rrotu

  Shkodër 25 shtator 08:07
  5.500 €