Elektronikë
Shkodër

Elektronikë në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Shitet ps4 me lojna
  Telefona celulare

  Shitet ps4 me lojna

  • Tjetër
  • Cubot
  Shkodër Sot, 00:27
  240 Lek
 • 2 foto
  Mini laptop Acer Aspire One AOA150
  Kompjutera

  Mini laptop Acer Aspire One AOA150

  Shitet mini laptop Acer Aspire One AOA15

  Shkodër Dje, 17:06
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Laptop HP
  Kompjutera

  Laptop HP

  Shitet laptop HP pothuajse i ri 1 muaj i

  Shkodër Dje, 17:05
  83.000 Lek
 • 7 foto
  shiten kufje agjentesh
  Shtesa per telefon celulare

  shiten kufje agjentesh

  shiten kufje agjentesh , shume te vecant

  Shkodër Dje, 15:50
  20 €
 • 4 foto
  PC WINDOWS 7 I KOMPLETUAR
  Kompjutera

  PC WINDOWS 7 I KOMPLETUAR

  • Model Tjeter
  Shkodër Dje, 15:18
  100 Lek
 • 9 foto
  Xbox Seria S 2020
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox Seria S 2020

  Technoalb

  Shkodër Dje, 15:05
  400 Lek
 • 5 foto
  realme 7 pro
  Telefona celulare

  realme 7 pro

  • Tjetër
  • realm 7pro
  Shkodër Dje, 13:25
  200 €
 • 1 foto
  Xbox 360 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 slim

  • Xbox 360 Slim
  Shkodër Dje, 12:18
  8.000 Lek
 • 2 foto
  shitet s6 edge ka nevoj per ekran
  Telefona celulare

  shitet s6 edge ka nevoj per ekran

  • Samsung
  • Galaxy S6 edge
  Shkodër Dje, 10:25
  15 Lek
 • 2 foto
  shitet 5s
  Telefona celulare

  shitet 5s

  • Apple
  • iPhone 5s
  Shkodër Dje, 10:22
  40 Lek
 • 3 foto
  shitet doogee 10 mij lek
  Telefona celulare

  shitet doogee 10 mij lek

  • Tjetër
  • Doogee
  Shkodër Dje, 10:17
  10 Lek
 • 1 foto
  shiten blackberry
  Telefona celulare

  shiten blackberry

  • BlackBerry
  • Bold Touch 9900
  Shkodër Dje, 10:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten nokia
  Telefona celulare

  shiten nokia

  • Nokia
  • 3310
  Shkodër Dje, 10:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung a10s
  Telefona celulare

  Samsung a10s

  • Samsung
  • Galaxy A10s
  Shkodër 14 qershor 22:47
  90 €
 • 2 foto
  Shitet ps4 500gb
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps4 500gb

  • PS4
  Shkodër 14 qershor 22:07
  250 €
 • 2 foto
  Telefon Xiaomi (MI A1) 64GB
  Telefona celulare

  Telefon Xiaomi (MI A1) 64GB

  • Tjetër
  • MI A1
  Shkodër 14 qershor 21:17
  150 €
 • 1 foto
  Shitet IPhone 7 ne gjendje te mir Pune
  Telefona celulare

  Shitet IPhone 7 ne gjendje te mir Pune

  • Apple
  • iPhone 7
  Shkodër 14 qershor 20:39
  170 €
 • 2 foto
  Shitet xbox 360 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet xbox 360 slim

  • Xbox 360
  Shkodër 14 qershor 19:46
  120 €
 • 3 foto
  °IPHONE XR 64GB°
  Telefona celulare

  °IPHONE XR 64GB°

  • Apple
  • iPhone XR
  Shkodër 14 qershor 18:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lazer dopio profesional 100 mij lek
  Audio / CD / Stereo

  Lazer dopio profesional 100 mij lek

  Shitet per arsye mosperd

  Shkodër 14 qershor 17:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kase me toch scren dhe printer 200 mij lek
  Pjese per kompjuter

  Kase me toch scren dhe printer 200 mij lek

  Kasa asht profesionale e arshun nga jash

  Shkodër 14 qershor 17:48
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Printer termik për restorante
  Pjese per kompjuter

  Printer termik për restorante

  Është blerë jashtë pak i përdorur

  Shkodër 14 qershor 17:47
  1.200 Lek
 • 2 foto
  Bokse profesional jbl
  Audio / CD / Stereo

  Bokse profesional jbl

  Shiten per arsye mbyllje biznesi

  Shkodër 14 qershor 17:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Robot scan martins profedional
  Audio / CD / Stereo

  Robot scan martins profedional

  Ne gjendje pune shiten per mbyllje bizne

  Shkodër 14 qershor 17:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lazer professional
  Audio / CD / Stereo

  Lazer professional

  Me gjate shikoje be internet te dhenat,

  Shkodër 14 qershor 17:46
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Amplifika profesionale 2 cop
  Audio / CD / Stereo

  Amplifika profesionale 2 cop

  Shum oak te perdorura

  Shkodër 14 qershor 17:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lazer profesional cift 150 euro
  Audio / CD / Stereo

  Lazer profesional cift 150 euro

  Ne gjendje pune shiten per arsye mosperd

  Shkodër 14 qershor 17:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin shkume
  Audio / CD / Stereo

  Makin shkume

  E bleme jashte ne gjendje te mire 100 mi

  Shkodër 14 qershor 17:46
  10.000 Lek
 • 1 foto
  6 GPU Mining Kit New
  Pjese per kompjuter

  6 GPU Mining Kit New

  CPU - Pentium Gold G5420 3.8GHz MBO - As

  Shkodër 14 qershor 16:57
  70.000 Lek
 • 2 foto
  Hydrogel film(qese mbrojtese)per Samsung Note 10+
  Telefona celulare

  Hydrogel film(qese mbrojtese)per Samsung Note 10+

  • Samsung
  • Galaxy Note 10+
  Shkodër 14 qershor 16:31
  2.000 Lek
 • 6 foto
  Nderroj Samsung S20+ me S20 Ultra/Note 20 Ultra
  Telefona celulare

  Nderroj Samsung S20+ me S20 Ultra/Note 20 Ultra

  • Samsung
  • Galaxy S20+
  Shkodër 14 qershor 16:31
  480 €
 • 3 foto
  Iphone 12 ME GARANCI NGA APPLE DERI 2022,Bateria 100%
  Telefona celulare

  Iphone 12 ME GARANCI NGA APPLE DERI 2022,Bateria 100%

  • Apple
  • iPhone 12
  Shkodër 14 qershor 10:24
  680 €
 • 3 foto
  shitet iphone 8 plus
  Telefona celulare

  shitet iphone 8 plus

  • Apple
  • iPhone 8 Plus
  Shkodër 14 qershor 10:24
  270 Lek
 • 1 foto
  sub buffer boks 1000w (wat)
  Audio / CD / Stereo

  sub buffer boks 1000w (wat)

  • first ( Austria )
  Shkodër 14 qershor 00:41
  20 €
 • 3 foto
  TANLET 8 INCH
  Telefona celulare

  TANLET 8 INCH

  • Alcatel
  • Pixi 3
  Shkodër 13 qershor 21:07
  6.000 Lek
 • 1 foto
  A12
  Telefona celulare

  A12

  • Samsung
  • Galaxy A12
  Shkodër 13 qershor 17:53
  15.000 Lek
 • 5 foto
  OKAZION Printer termik 80 mm Rongta + skaner barcode 80€
  Pjese per kompjuter

  OKAZION Printer termik 80 mm Rongta + skaner barcode 80€

  Shitet printer termik 80 mm i markes Ron

  Shkodër 12 qershor 13:26
  80 €
 • 1 foto
  Qese mbrojtese(Hydrogel film)per Samsung S8 Plus
  Telefona celulare

  Qese mbrojtese(Hydrogel film)per Samsung S8 Plus

  • Samsung
  • Galaxy S8 Plus
  Shkodër 12 qershor 11:40
  1.300 Lek
 • 4 foto
  Mackbook Air
  Kompjutera

  Mackbook Air

  • Macbook Air
  Shkodër 11 qershor 19:46
  250 €
 • 4 foto
   MacBook Pro (Retina, 15-inch)
  Kompjutera

  MacBook Pro (Retina, 15-inch)

  MacBook Pro 15 (Late-2013) me këto param

  Shkodër 11 qershor 15:47
  700 €
 • 3 foto
  Iphone 6s 64gb
  Telefona celulare

  Iphone 6s 64gb

  • Apple
  • iPhone 6s
  Shkodër 11 qershor 13:44
  9.000 Lek
 • 3 foto
  Kasetofon Volkswagen Golf 5/6 dhe Passat
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon Volkswagen Golf 5/6 dhe Passat

  Okazion !! Kasetofon Volkswagen Golf 5/6

  Shkodër 11 qershor 11:36
  200 €
 • 2 foto
  Kompjutera dhe monitore per call center i5
  Kompjutera

  Kompjutera dhe monitore per call center i5

  Shes 4 cop kompjutera i5 3470, 8gb ram,

  Shkodër 11 qershor 05:32
  199 €
 • 5 foto
  Telefon kinez
  Telefona celulare

  Telefon kinez

  • Huawei
  • Model Tjeter
  Shkodër 10 qershor 21:43
  120 €
 • 5 foto
  NEC Versa M 320
  Kompjutera

  NEC Versa M 320

  Per pjese laptop

  Shkodër 10 qershor 21:42
  35 €
 • 3 foto
  Fujitsu per pjese
  Kompjutera

  Fujitsu per pjese

  Fujitsu siemens per pjese

  Shkodër 10 qershor 21:42
  50 €
 • 3 foto
  Karikues origjinal laptopi
  Pjese per kompjuter

  Karikues origjinal laptopi

  Shitet osé nderohet ushqyes origjinal po

  Shkodër 10 qershor 21:41
  30 €
 • 3 foto
  Shitet monitor 19” HP ne gjendje te shkelqyer
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitor 19” HP ne gjendje te shkelqyer

  —————————————â

  Shkodër 10 qershor 19:46
  50 €
 • 2 foto
  shes apple
  Kompjutera

  shes apple

  • Macbook Air
  Shkodër 10 qershor 16:14
  300 €
 • 9 foto
  ??? ART 315 PASSIV
  Audio / CD / Stereo

  ??? ART 315 PASSIV

  • RCF
  Shkodër 10 qershor 14:35
  450 €