Elektronikë
Shkodër

Elektronikë në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Samsung Galaxy S6 Edge 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S6 Edge 64GB

  Shitet Samsung Galaxy S6 Edge 64GB ne gjendje te mire pa asnje gervishtje version amerikan T-Mobile

  Shkodër Sot, 06:43
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet j7 (3) dite perdorim
  Telefona celulare

  Shitet j7 (3) dite perdorim

  Shitet j7 2017 (3) dite perdorim europian i arllur nga italia shitet per arsye mos perdorimi

  Shkodër Dje, 17:05
  170 Lek
 • 3 foto
  Monitor DELL 19" Led Widescreen Model IN1930c
  Pjese per kompjuter

  Monitor DELL 19" Led Widescreen Model IN1930c

  __________________ Shitet Monitor DELL 19" Led Widescreen Model IN1930c Perdorur vetem pak muaj,

  Shkodër Dje, 15:25
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Monitor Pro DELL 22\" Led Widescreen Model P2210F
  Pjese per kompjuter

  Monitor Pro DELL 22\" Led Widescreen Model P2210F

  ___________________________ Shitet Monitor DELL 22\" Led Widescreen Model - Dell Professional P2210

  Shkodër Dje, 15:25
  7.500 Lek
 • 1 foto
  Samsung galaxy j5 prime
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j5 prime

  Eshte ne gjendje 10/10 2 jav i perdorur

  Shkodër Dje, 15:21
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung galaxy j5 prime
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j5 prime

  gjendja 10/10 (2jav i perdorur)

  Shkodër Dje, 15:21
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Galaxy S6 32gb
  Telefona celulare

  Shitet Galaxy S6 32gb

  Shitet Galaxy S6 ne gjendje shum te mire. Memorje 32gb. Pa asnje defekt. Cmimi i diskutueshem.

  Shkodër Dje, 10:52
  130 €
 • 1 foto
  Iphone 6s plus 128 GB
  Telefona celulare

  Iphone 6s plus 128 GB

  Ne gjendje 9/9

  Shkodër Dje, 02:35
  500 Lek
 • 0 foto
  Kompjuter PC
  Kompjutera

  Kompjuter PC

  Intel Core i5-3470S @ 2.90GHz + Compare Average CPU Mark Class: Desktop Socket: LGA1155 Clockspeed:

  Shkodër Dje, 02:13
  400 €
 • 7 foto
  Samsung J2 2017
  Telefona celulare

  Samsung J2 2017

  shitet samsung galaxy j2 (2017) ne gjendje shum te mir eshte plasaritur xhami mbrojtes e shes per ar

  Shkodër 20 korrik 20:24
  120 Lek
 • 0 foto
  Note 3
  Telefona celulare

  Note 3

  Samsung note 3 ndrrohet me me s5 ose iphon 6 telefoni eshte ne gjendje te mire

  Shkodër 20 korrik 19:56
  3.000.000 Lek
 • 7 foto
  Lap top mac
  Kompjutera

  Lap top mac

  Shitet lap top mac i ardhur nga USA ne gjendje perfekte edhe nderrohet

  Shkodër 20 korrik 18:22
  240 €
 • 2 foto
  Hard disk 500GB
  Pjese per kompjuter

  Hard disk 500GB

  I perdorur ne gjendje te mire

  Shkodër 20 korrik 18:21
  20 €
 • 4 foto
  Dvd player
  Pjese per kompjuter

  Dvd player

  I perdorur ne gjendje te mire

  Shkodër 20 korrik 18:21
  18 €
 • 2 foto
  RAM 2Gb
  Pjese per kompjuter

  RAM 2Gb

  Te perdorur

  Shkodër 20 korrik 18:21
  5 €
 • 0 foto
  USB 8GB
  Pjese per kompjuter

  USB 8GB

  USB 8 GB

  Shkodër 20 korrik 18:21
  10 €
 • 0 foto
  Mini HDMI adaptor
  Pjese per kompjuter

  Mini HDMI adaptor

  Mini HDMI adaptor

  Shkodër 20 korrik 18:21
  5 €
 • 2 foto
  Kufje PA tel
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje PA tel

  Shitet kufje PA tel e perdorur 1 jave

  Shkodër 20 korrik 18:20
  10 €
 • 2 foto
  Karikues i jashtem
  Shtesa per telefon celulare

  Karikues i jashtem

  Karikues i jashtem

  Shkodër 20 korrik 18:20
  5 €
 • 8 foto
  Xiaomi Mi Mix 3
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi Mix 3

  Shitet / Ndrrohet me iphone 8+ Gjendje akull i ri ne kuti DUAL LTE+ DUAL SIM ROM 128GB RAM 6 GB BATE

  Shkodër 20 korrik 15:35
  550 Lek
 • 7 foto
  Shiten paisje per Muzik
  Audio / CD / Stereo

  Shiten paisje per Muzik

  Shiten paisje per Muzik . Tel : 0692074773

  Shkodër 20 korrik 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   APPLE Karikues koke orogjinale per iphone USA
  Shtesa per telefon celulare

  APPLE Karikues koke orogjinale per iphone USA

  Karikues orogjinal apple per iphone te ardhur nga amerika jan te telefonave qe vijne ne kuti 20 euro

  Shkodër 20 korrik 13:36
  20 €
 • 3 foto
  Kompjuter asrock ion 3d
  Kompjutera

  Kompjuter asrock ion 3d

  Kompjuter asrock ion 3d eshte i vogel shifet edhe ne foto per mas me zan vend shum praktik lidhet dh

  Shkodër 20 korrik 13:36
  150 €
 • 3 foto
  Apple adapter type C to usb,hdmi, Charging
  Pjese per kompjuter

  Apple adapter type C to usb,hdmi, Charging

  Apple adapter origjinal a1621type C to usb,hdmi, Charging perdoret per laptopat e fundit apple qe nu

  Shkodër 20 korrik 13:35
  50 €
 • 0 foto
  Laptop hp 550 model
  Kompjutera

  Laptop hp 550 model

  Shes laptop hp i persorur ne gjendje pune core 2 duo 4 gb ram. Dvd 15.4 inc ekrani per pune te thje

  Shkodër 20 korrik 13:35
  80 €
 • 4 foto
  TABLET LAPTOP ASUS 2 NE 1 okazion nga gjermania
  Kompjutera

  TABLET LAPTOP ASUS 2 NE 1 okazion nga gjermania

  Shes laptop por qe persoret edhe si tablet asus version android. Eshte pothuajse i ri eshre me prek

  Shkodër 20 korrik 13:35
  90 €
 • 1 foto
  Ore samsung gear origjinale
  Shtesa per telefon celulare

  Ore samsung gear origjinale

  Shes ore samsung origjinale. Ora ka shum opsione, pergjigje telefonatash direkt ne te. Notifikimet,

  Shkodër 20 korrik 13:35
  60 €
 • 3 foto
  Hard Disk 3,5" Seagate Barracuda 500 GB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 3,5" Seagate Barracuda 500 GB

  ________________________ Hard Disk 3,5" Seagate Barracuda 500 GB Ne gjendje te Shkelqyer, pothua

  Shkodër 19 korrik 22:19
  6.000 Lek
 • 2 foto
  Hard Disk 3,5" Western Digital 1TB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 3,5" Western Digital 1TB

  ________________________ Hard Disk 3,5" Western Digital 1TB Ne gjendje te Shkelqyer, pothuajse i

  Shkodër 19 korrik 22:19
  7.500 Lek
 • 7 foto
  Okazion MOTOROLA NEXUS 6 Gjendja 10/10
  Telefona celulare

  Okazion MOTOROLA NEXUS 6 Gjendja 10/10

  Gjendja 10/10 i perdorur shume pak cmimi pak i diskutueshem. Nuk pranoj nderrime. MOTOROLA NEXUS 6

  Shkodër 19 korrik 21:20
  30.000 Lek
 • 1 foto
  iPhone 4s
  Telefona celulare

  iPhone 4s

  Gjendje super per nostalgjiket.

  Shkodër 19 korrik 19:07
  100 Lek
 • 5 foto
  🔥🔥🔥Super zbritje Iphone 7+ 128gb🔥🔥🔥
  Telefona celulare

  🔥🔥🔥Super zbritje Iphone 7+ 128gb🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Super zbritje Iphone 7+ 128gb🔥🔥🔥 🤝Vetem per 3 dite nga ❌395€ zbret ne ✅355€! 🌟🌟🌟Shfrytezoni

  Shkodër 19 korrik 18:32
  355 €
 • 2 foto
  Wireless qe lidhe Celularin me TV ne HDMI 2300 Lek
  Shtesa per telefon celulare

  Wireless qe lidhe Celularin me TV ne HDMI 2300 Lek

  Mirascreen Airplay Miracast 2 HDMI Adapter Dongle Digital Media Streamer 100% brand new and high q

  Shkodër 19 korrik 07:48
  2.300 Lek
 • 2 foto
  MXQ Pro Plus Amlogic S905 2GB RAM 16GB ROM TV Box
  Shtesa per telefon celulare

  MXQ Pro Plus Amlogic S905 2GB RAM 16GB ROM TV Box

  MXQ Pro Plus Amlogic S905 Quad Core 2GB RAM 16GB ROM Android 5.1 2.4G WIFI 100M LAN 4Kx2K H.265 HEV

  Shkodër 19 korrik 07:48
  60 €
 • 0 foto
  KERKOJ KAMERA PER IPHONE 7 PLUS
  Telefona celulare

  KERKOJ KAMERA PER IPHONE 7 PLUS

  KUSH KA TE SHKRUJ NE WHATSAPP 069 9180096 ME CMIM TE ARSYESHEN JO SI NE DYQANE APO SERVISE FLM

  Shkodër 18 korrik 10:31
  20 €
 • 0 foto
  shes j7
  Telefona celulare

  shes j7

  shes j7 2017 gjendje te mir pune me shenja minimale cmimi 150 mij

  Shkodër 18 korrik 09:31
  150 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer mural
  Shtesa per telefon celulare

  Frigorifer mural

  Frigorifer mural 330x200

  Shkodër 18 korrik 09:23
  2.500 €
 • 7 foto
  Xiaomi Redmi 6A
  Telefona celulare

  Xiaomi Redmi 6A

  Xiaomi Redmi 6A 16 GB ne gjendje perfekte 10/10 Per kontakt ne whatsapp ose viber +355693402830!

  Shkodër 18 korrik 02:23
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Nokia Lumia
  Telefona celulare

  Nokia Lumia

  Ne gjendje te mire pune

  Shkodër 17 korrik 19:38
  40 Lek
 • 2 foto
  Iphone 6 dhe 6s
  Telefona celulare

  Iphone 6 dhe 6s

  Iphone 6 16 gb ka probleme me kamren dhe xhamin e krisur pak Iphone 6s i rregullt me te gjitha gjend

  Shkodër 17 korrik 13:05
  200 €
 • 4 foto
  ???Super zbritje Iphone 7+ 128gb???
  Telefona celulare

  ???Super zbritje Iphone 7+ 128gb???

  🔥🔥🔥Super zbritje Iphone 7+ 128gb🔥🔥🔥 🤝Vetem per 3 dite nga ❌395€ zbret ne ✅355€! 🌟🌟🌟Shfrytezoni

  Shkodër 16 korrik 12:38
  355 €
 • 5 foto
  .🔥🔥🔥Shitet I Iphone 7+🔥🔥🔥.
  Telefona celulare

  .🔥🔥🔥Shitet I Iphone 7+🔥🔥🔥.

  📱Shitet IPHONE 7+ 128GB ✅Perdorur vetem nga 1 pronar ✅Shitet per arsye kalimi ne gjeneraten e re

  Shkodër 15 korrik 16:57
  395 €
 • 5 foto
  SAMSUNG S8 (3) MUAJ PERDORIM EUROPIAN G950F
  Telefona celulare

  SAMSUNG S8 (3) MUAJ PERDORIM EUROPIAN G950F

  Shitet s8 (3) Muaj perdorim pa asnje sheje perdorimi me gjith aksesoret orgjinal android 1.0 memor

  Shkodër 14 korrik 20:43
  320 Lek
 • 0 foto
  Xbox 360 me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 me chip

  Xbox 360 me chip me hadisk 120gb me disa lojra black ops 1.2.3 Gta 5 . Far cry 2

  Shkodër 14 korrik 20:11
  140 Lek
 • 0 foto
  shes iphone 5 edhe samsung tab 1
  Telefona celulare

  shes iphone 5 edhe samsung tab 1

  shes iphone 5 ne gjendje te mir ka vetem nje problem nuk i punon vec kamera. shes edhe nje samsung

  Shkodër 14 korrik 17:43
  50 Lek
 • 0 foto
  iphon 6 16
  Telefona celulare

  iphon 6 16

  shes iphon 6 16 gb ne gjendje te mir ose nderrohet me samsung

  Shkodër 14 korrik 09:14
  125 €
 • 3 foto
  Huawei p smart +
  Telefona celulare

  Huawei p smart +

  Shitet huawei p smart+ I ardhur nga Zvicra me kutin dhe karikusin origjinal dhe një vit garanci të i

  Shkodër 13 korrik 21:50
  220 €
 • 0 foto
  Shitet Samsung S8+ nderrohet me cl vler te njejt
  Telefona celulare

  Shitet Samsung S8+ nderrohet me cl vler te njejt

  Celulari eshte ne gjendje te mire, ka ca shenja te vogla anasht ke pjesa e aluminit por ekranin dhe

  Shkodër 13 korrik 11:30
  310 Lek
 • 4 foto
  Shiten paisje muzike
  Audio / CD / Stereo

  Shiten paisje muzike

  Professional wireless microphone system. I ri. Permban dy mikrofona, dy bokse dhe impianti qendror.

  Shkodër 12 korrik 11:47
  400 €
 • 0 foto
  shes samsung j5 2016 dhe samsung s3
  Telefona celulare

  shes samsung j5 2016 dhe samsung s3

  Samung j5 2016 i perdorur dhe samsung s3 po ashu i perdorur ne gjendje krejtesisht te re dhe bateri

  Shkodër 11 korrik 22:46
  12.000 Lek