Vetura
Shkodër

Vetura në shitje në Shkodër

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Ocaziooon Golf Plus 1.9 Automat
  Vetura

  Ocaziooon Golf Plus 1.9 Automat

  Shitet Golf plus automat me 170 mije km te vertetuara me liber sherbimi dhe TUV (kolaudimi Gjerma)

  Shkodër Sot, 19:24
  4.800 €
 • 11 foto
  °FIAT GRANDE PUNTO SPORT 1.2 T-JET 2006°
  Vetura

  °FIAT GRANDE PUNTO SPORT 1.2 T-JET 2006°

  SHITET: GRANDE PUNTO SPORT SUPER GJENDJE MOTORRI 1.2 T-JET BENZINE (SUPER EKONOMIKE) KAMBIO MANUALE

  Shkodër Sot, 19:20
  2.699 €
 • 11 foto
  EVO 200 / Automat / 2007 / Me dogan / Sapoardhur✅
  Vetura

  EVO 200 / Automat / 2007 / Me dogan / Sapoardhur✅

  Mercedes-Benz C 200CDI ( EVO ) / Kambio automatike , viti prodhimit 12/2006 ( Model 2007 ) , 249.00

  Shkodër Sot, 19:12
  5.400 €
 • 8 foto
  VW passat CC
  Vetura

  VW passat CC

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Shkodër Sot, 19:10
  4.300 €
 • 6 foto
  Golf 6 Plus, Automatik
  Vetura

  Golf 6 Plus, Automatik

  Shes Golf 6 Plus viti 2012 dizel 1.6TDI, ngjyre hiri. 86000 miles. Posedon : air condition, tempoma

  Shkodër Sot, 19:00
  4.950 €
 • 11 foto
  TOYOTA RAV 4  2.2 nafte viti 2007
  Vetura

  TOYOTA RAV 4 2.2 nafte viti 2007

  Toyota Rav 4 2.2 nafte viti 2007 manuale me kondicioner, frena A.BS, Airbeg, kompiuter bordi , rad

  Shkodër Sot, 18:55
  6.300 €
 • 4 foto
  VW Golf 6 TDI 2.0
  Vetura

  VW Golf 6 TDI 2.0

  Golf 6 Viti prodhimit 2010 i prodhuar per Gjermani. Motor 2.0 nafte. Kambjo Manuale. Navigator rns 5

  Shkodër Sot, 18:55
  9.900 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benc Evo Avangard 220 Nafte vit 2007 ??
  Vetura

  Mercedes-Benc Evo Avangard 220 Nafte vit 2007 ??

  shitet mercedes-benc Evo avangard nafte 220 kamio automatik tip tronik me 223 mi km origjinale i ard

  Shkodër Sot, 18:41
  7.700 €
 • 9 foto
  Golf 5 Automatik 1.9 Nafte lekur navi sensor ??
  Vetura

  Golf 5 Automatik 1.9 Nafte lekur navi sensor ??

  shitet golf 5 nafte 1.9 automatat Dsg 6plus1 i sapo ardhur me dogan te paguar gjendja perfekt model

  Shkodër Sot, 18:41
  1 €
 • 9 foto
  E 220 BlueEfficiency 2010
  Vetura

  E 220 BlueEfficiency 2010

  mercedes benz e-klas e vitit 2010 motor 220 cdi shum ekonomik, kamio automatike tapiceri lekure me n

  Shkodër Sot, 18:41
  1 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz C200 viti 2010
  Vetura

  Mercedes Benz C200 viti 2010

  -Benz C-200 CDI -Viti i prodhimit 2010 -Me doganë të paguar -Kambje manuale -Shumë ekonomik -Sensor

  Shkodër Sot, 18:39
  7.450 €
 • 7 foto
  Hummer H2 benzin -05
  Vetura

  Hummer H2 benzin -05

  Shitet Hummer H2 ,Viti 2005 i sa po ardhur impjant gazi i ri ,ne gjendje shum te mire , FULL OPTI

  Shkodër Sot, 18:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Range Rover Sport 3.0 naft. 2016 Full
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 naft. 2016 Full

  Shitet Range Rover Sport 3.0 diesel ,E sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci

  Shkodër Sot, 18:13
  51.900 €
 • 8 foto
  R clase 2011
  Vetura

  R clase 2011

  Mercedes Benz R-Class 350 BLUETEC, viti 2011 me 132,000 km .ne gjendje perfekte ,jo taks luksi, me d

  Shkodër Sot, 18:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz Ml 350 2012 full
  Vetura

  Mercedes Benz Ml 350 2012 full

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 119.000 km.Viti 2012, , makina hapet dhe mbyllet me cels ne xhep , me

  Shkodër Sot, 18:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Gl 350 viti 2011
  Vetura

  Gl 350 viti 2011

  Gl 350 bluetec dogan e paguar Super gjendje Viti fundi 2011.cel 0697796969

  Shkodër Sot, 18:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   ML 350 BLUETEC 2011 GRAND EDITION
  Vetura

  ML 350 BLUETEC 2011 GRAND EDITION

  ML 350 BLUETEC 2011 GRAND EDITION nuk e kap taksa e luksit) VITI I PRODHIMIT 2011. MODEL GRAND E

  Shkodër Sot, 18:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedez Benz ML350 Bluetec
  Vetura

  Mercedez Benz ML350 Bluetec

  Mercedes-Benz ML 350 bluetec. Viti Prodhimit 2011 me 165.000 km. Full Options ,Kamer parkimi , xhama

  Shkodër Sot, 18:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC AMG LUK
  Vetura

  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC AMG LUK

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2012, Ngjyre e bardhe perle, makina hapet dhe mbyllet

  Shkodër Sot, 18:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  E klas 220 cdi automatic
  Vetura

  E klas 220 cdi automatic

  Shes Eklas 220cdi automatic vitit fund 2011 blueficent ne super gjendje me letra te paguara per nji

  Shkodër Sot, 18:06
  13.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 Kamio Automatike Auto Olti
  Vetura

  Golf 5 1.9 Kamio Automatike Auto Olti

  Shitet golf 5 1.9 me te gjithe letrat shqipatre ne gjendje shume te mire si xhnenerike ashtu edhe mo

  Shkodër Sot, 17:57
  4.500 €
 • 11 foto
  Mercedez ben 4 Matik
  Vetura

  Mercedez ben 4 Matik

  Shitet mercedez benz avangard viti 2006 kamio automatike dogane te pagume 4*4 kater matik ne gjendje

  Shkodër Sot, 17:49
  7.500 €
 • 11 foto
  Mercedez Benz Cls
  Vetura

  Mercedez Benz Cls

  Shitet mercedez cls viti 2007 me dogane te pagume sensor pargingu kapanxhe sedilje me nxmeje para ed

  Shkodër Sot, 17:49
  8.500 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 2009 FULL OPSION
  Vetura

  VW TOURAN 2009 FULL OPSION

  🔔E SAPO ARDHUR NGA Belgjika..🔔SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 KM. VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG

  Shkodër Sot, 17:49
  7.800 €
 • 3 foto
  Mitsubishi Pajero DiD
  Vetura

  Mitsubishi Pajero DiD

  Tapiceri lekure me sedilje me ngrohje dhe fryerje, timon druri, navigator, tavan xhami, karikator cd

  Shkodër Sot, 17:10
  4.000 €
 • 7 foto
  VW Gti -10
  Vetura

  VW Gti -10

  Vw Gti Fabrike Shume e paster estetikisht.... Cdo sherbim i bere ne Koncensionaria Porche Albania...

  Shkodër Sot, 17:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Renult Laguna
  Vetura

  Renult Laguna

  Renault Lagun Privilegio 1.9 DCI Pasqyra me Komand me kondicioner perde origjinale , me te gjitha s

  Shkodër Sot, 17:00
  1.700 €
 • 8 foto
  Shitet E250
  Vetura

  Shitet E250

  Shitet E250 viti 95 me kondisoner funksjonal me letra per 1 vit pa asnje kalbzim

  Shkodër Sot, 16:57
  3.300 €
 • 6 foto
  TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT FULL OPSION
  Vetura

  TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT FULL OPSION

  TOYOTA RAV 4 VITI 2006 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIJA KAMBIO MANUALE XHAMA TE ZI ORIGJIMALE NDEZJE ME

  Shkodër Sot, 16:49
  5.800 €
 • 5 foto
  C CLAS 220 CDI 2007 AUTOMAT DHE NDERRIM
  Vetura

  C CLAS 220 CDI 2007 AUTOMAT DHE NDERRIM

  C CLAS I ARDHUR NGA GJERMANIJA ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 220 CDI VITI DHJETOR 2007 KAMBIO AUTOMATIKE

  Shkodër Sot, 16:48
  8.500 €
 • 3 foto
  SPRINTER 311 MAX
  Vetura

  SPRINTER 311 MAX

  Shitet Sprinter 311 ne gjendje prefekte, 4injektore te ri edhe EGR e re.makina nuk ka nevoje per asg

  Shkodër Sot, 16:46
  8.200 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E250 NAFTE Automat
  Vetura

  Mercedes Benz E250 NAFTE Automat

  Shitet mercedes benz E250 Nafte Automat...Ne gjendje shume te mire...dokumenta deri ne dhjetor...shi

  Shkodër Sot, 16:35
  1.700 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz Sprinter 313 2007 i sapo ardhur
  Vetura

  Mercedes Benz Sprinter 313 2007 i sapo ardhur

  Mercedes Benz Sprinter 313

  Shkodër Sot, 16:35
  7.500 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz C220 Nafte Viti 1999
  Vetura

  Mercedes Benz C220 Nafte Viti 1999

  Shitet Mercedes Benz C220 Nafte viti 1999..Kondicioner ABS Airbag..me dokumenta deri ne dhjetor ...s

  Shkodër Sot, 16:35
  2.600 €
 • 1 foto
  me marrveshje
  Vetura

  me marrveshje

  me marrveshje

  Shkodër Sot, 16:35
  12.000 €
 • 1 foto
  SEAT LEON 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  SEAT LEON 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI

  Me dokumenta te rregullta deri ne shkurt 2020....kondicioner....airbag....ne gjendje te shkelqyer...

  Shkodër Sot, 16:34
  2.100 €
 • 3 foto
  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI

  Me dokumenta per nje vit...ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.....PER ME SHUME INFO KONTAKTO

  Shkodër Sot, 16:34
  1.000 €
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ E CLASS 320 VITI 2003
  Vetura

  MERCEDES BENZ E CLASS 320 VITI 2003

  Me dokumenta te rregullta....ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike....kondicioner....airba

  Shkodër Sot, 16:34
  4.200 €
 • 6 foto
  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI
  Vetura

  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI

  VITI 1999 KONDICIONER ABS AIRBAG KAMBIO MANUALE DISQE ALUMINI VAJ E FILTRA TE NDERRUARA GJENDJE PER

  Shkodër Sot, 16:34
  2.400 €
 • 1 foto
  Mercedes 200 me marrveshje
  Vetura

  Mercedes 200 me marrveshje

  makina eshte me dogane te paguar

  Shkodër Sot, 16:34
  12.000 €
 • 6 foto
  GOLF 3 1.9 NAFTE VITI 97
  Vetura

  GOLF 3 1.9 NAFTE VITI 97

  Me dokumenta per nje vit.....kondicioner.....airbag....ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Shkodër Sot, 16:33
  1.200 €
 • 2 foto
  VW Betle maggiolino 1972
  Vetura

  VW Betle maggiolino 1972

  shitet ose nderrohet

  Shkodër Sot, 16:33
  3.500 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz E200 BlueEfficiency
  Vetura

  Mercedes-Benz E200 BlueEfficiency

  🚗Mercedes-Benz E200 cdi BlueEfficiency 🗓Viti : 2012 📶Kilometra : 220.000 Km ⛽Karburati : Diesel .E

  Shkodër Sot, 16:28
  13.800 €
 • 12 foto
  SHITET MERCEDES 203
  Vetura

  SHITET MERCEDES 203

  Shitet Mercedes 203 Viti - 2004, Karburanti- diesel, Ngjyra-Gri, me klime, etj. Makina disponon kat

  Shkodër Sot, 16:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Benz R Clas 320 cdi shitet nderrohet
  Vetura

  Benz R Clas 320 cdi shitet nderrohet

  Shitet benz r clas 320 cdi e vitit 2008 ne gjendje perfekte gjenerike e motorrike mund te nderrohet

  Shkodër Sot, 16:03
  11.500 €
 • 5 foto
  Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik nderroh
  Vetura

  Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik nderroh

  Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik ne gjendje perfekte si gjenerike ashtu dhe nga pamja jash

  Shkodër Sot, 16:02
  11.500 €
 • 5 foto
  S 320 viti 07 Mundesi nderrimi
  Vetura

  S 320 viti 07 Mundesi nderrimi

  Shitet ose nderrohet S 320 viti 07 me te gjitha sherbimet e kryera.kamer para dhe mrapa.xhama te err

  Shkodër Sot, 15:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 1.9 2007
  Vetura

  Golf 1.9 2007

  Makine ne gjendje shume te mire. Me klm origjinale 182 mije me letra te paguara , makina i ka te gji

  Shkodër Sot, 15:44
  4.500 €
 • 4 foto
  Ford Focus 1.8 TDCI manual euro4 viti 2005 2006
  Vetura

  Ford Focus 1.8 TDCI manual euro4 viti 2005 2006

  E sapo ardhur nga hollanda me dogan te pagume me gjitha sherbimet , me garanci. 0698880099

  Shkodër Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes S CLAS 320
  Vetura

  Mercedes S CLAS 320

  145 .000 km origjinale.. 0698880099

  Shkodër Sot, 15:16
  Me Marrveshje