Vetura
Shkodër
Posto shpallje

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Mitsubishi Pajero

  Mitsubishi Pajero

  Makina eshte gjendje perfekte me motorr 2.8 pa turbo me balestra t rinforcuara. Gomma t reja mudterrain me letra deri 2018 per info flasim

  4.600 €
  Shkodër
  18 shtator 12:44
 • Mitsubishi Pajero 2.5 TD 4x4

  Mitsubishi Pajero 2.5 TD 4x4

  Shitet Mitsubishi pajero 2.5 TD e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire. Me dogan te paguar xhama elektrik pasqyra elektrike xhama te zinj origjinal.me 200.000 km origjinale...

  Me Marrveshje
  Shkodër
  10 shtator 14:44
 • MITSUBISHI

  MITSUBISHI

  MITSUBISH PAJERO -motorr 2.8 -kamjo automatike -goma te reja -baxho xhami -makina eshte ne gjendje shume te mira te gjitha sherbimet e sapo bera

  Me Marrveshje
  Shkodër
  7 shtator 14:54
 • Mitsubishi L 200 pick up 4x4 nafte 2.5

  Mitsubishi L 200 pick up 4x4 nafte 2.5

  Shitet Mitsubishi L 200 pick up 4x4 nafte 2.5, viti 2000, me kondicioner, frena A.B.S, Airbeg, radio cd,mbyllje qendrore me pult ,dyer xhama e pasqyra elektrike.. , makina eshte ne gjendje shume te mi

  Me Marrveshje
  Shkodër
  29 korrik 14:35
 • Mitsubishi 2.8

  Mitsubishi 2.8

  Pajero 2.8 ne gjendje te mire me dokumenta shqipetare 2300€ TImon anglez

  2.300 €
  Shkodër
  10 korrik 21:34
 • Mitsubishi L 200 pick up 4x4 nafte 2.5

  Mitsubishi L 200 pick up 4x4 nafte 2.5

  Mitsubishi L 200 pick up 4x4 nafte 2.5, me Kondicioner, Frena A.B.S, Airbeg, timon hidrolik, radio cd, mbyllje qendrore, dyer xhama e pasqyra elektrike....Makina eshte e sapo targuar ne gjendje shume

  Me Marrveshje
  Shkodër
  2 korrik 22:54
 • Shitet Mitsubishi Pajero 3.2

  Shitet Mitsubishi Pajero 3.2

  Makina esht ne gjendje te mire.Automat, xhama te erret, goma 90%.cmimi.i.diskutushem. Edhe nderrohet me benz ose audi.+/- diferencen

  Me Marrveshje
  Shkodër
  30 qershor 11:44
 • Berti

  Berti

  Shitet mirsubish pajero ... 4300€ okazion te gjitha sherbimet e bera

  4.300 €
  Shkodër
  20 qershor 09:02
 • Mitsubishi pajero sport

  Mitsubishi pajero sport

  Shitet mitsubishi pajero sport ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove . Shitet per arsye emigrimi

  6.500 €
  Shkodër
  18 qershor 16:44
 • Mitsubishi Pajero

  Mitsubishi Pajero

  Shes mitsubish pajero 2.8 nafte ne gjendje shume te mire

  Me Marrveshje
  Shkodër
  17 qershor 23:35
 • Mitsubishi DID 320 full opsion 4x4

  Mitsubishi DID 320 full opsion 4x4

  Makina eshte ne super gjendje me disqe origjinale me kilometra te veta xhama te zije origjinal me sensor parkigu drita kseno qmimi i diskutushem

  8.000 €
  Shkodër
  13 maj 17:45
 • Mitsubishi Pajero 2800

  Mitsubishi Pajero 2800

  Shitet mitsubishi pajeo 2800 nafte kambio automatike , makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike

  Me Marrveshje
  Shkodër
  4 maj 19:34
 • Mitsubishi

  Mitsubishi

  Shes Mitsubish pajero motorr 2.8 nafte kamjo automatike ne gjendje shume te mire pune

  Me Marrveshje
  Shkodër
  3 maj 23:57
 • MITSUBISHI PAJERO SPORT

  MITSUBISHI PAJERO SPORT

  Mitsubishi pajero sport 2.5 nafte ne gjendje perfekte Mundesi per qdo lloj prove nga ana juaj

  4.400 €
  Shkodër
  2 maj 09:35
 • Mitsubishi

  Mitsubishi

  Shitet makina ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike

  7.000 €
  Shkodër
  19 prill 13:44
 • Mitsubishi Pajero dizel

  Mitsubishi Pajero dizel

  Shitet mitsubishi pajero viti 1995 kamje manuale me 2 porta kondicioner

  2.900 €
  Shkodër
  8 prill 21:35
 • Mitsubishi l200

  Mitsubishi l200

  4×4 Letrat e paguara deri ne fund te shkurtit 2018

  5.500 €
  Shkodër
  2 prill 21:44
 • Pajero sport 2.5 tdi super

  Pajero sport 2.5 tdi super

  Foristrad ne gjendje shum te mir xhama te zi origjinal letra deri ne shtator te pagume mundesi nderrimi cmim pak i diskutushem goma gati te reja te sapo vume

  4.500 €
  Shkodër
  16 shkurt 17:45
 • Mitsubish Pajero 2.5 nafte

  Mitsubish Pajero 2.5 nafte

  Shitet mitsubish Pajero 2.5 nafte manuale shum ekonomike dhe mjaft e fuqishme. Eshte e ardhur nga france dhe me dogan te paguar. Makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera

  3.000 €
  Shkodër
  15 shkurt 13:38
 • Mitsubish 2002 300 dizel

  Mitsubish 2002 300 dizel

  Ne gjendje te mir me letra deri ne gusht Shitet per arsye

  4.444 €
  Shkodër
  12 shkurt 13:34
 • Mitsubishi L200 dizel

  Mitsubishi L200 dizel

  ne gjendje shume te mire

  5.500 €
  Shkodër
  5 shkurt 16:45
 • Makina eshte ne gjendje shum te mir ,,shitet per arsye emigrimi

  Makina eshte ne gjendje shum te mir ,,shitet per arsye emigrimi

  Mitsubish pajero 2001 nafte

  4.800 €
  Shkodër
  26 tetor 21:23