Vetura
Vlorë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Vlorë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

  • 1 foto
    Golf 5 --- 1.6 gas benzine
    Vetura

    Golf 5 --- 1.6 gas benzine

    Shitet golf 5 i 2004 1.6 gas benzine -- impiant fabrike landi renzo makina ka motorr anglez t 2007

    Vlorë Sot, 21:44
    4.800 €
  • 9 foto
    Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!
    Vetura

    Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!

    Makina eshte ne gjendje perfekte me 87000 km te certifikuara tek volkswagen dhe me garanci, xhama te

    Vlorë Sot, 08:53
    4.999 €
  • 3 foto
    VW Golf 4 -98
    Vetura

    VW Golf 4 -98

    Golf 4

    Vlorë Dje, 04:36
    1.800 €
  • 6 foto
    VW Golf dizel
    Vetura

    VW Golf dizel

    Me dogne te paguare ne gjendje perfekte 2.0tdi

    Vlorë 11 nëntor 16:00
    4.200 €
  • 11 foto
    VW Golf 4
    Vetura

    VW Golf 4

    Shes Golf IV 1.9 naftt TDi me i te kuqe . abs airbeg te 4 xhamat elektrik . gomat te vendosura t re

    Vlorë 11 nëntor 00:52
    2.700 €
  • 5 foto
    GOLF 5 1.9 TDI AUTOMAT OKAZION
    Vetura

    GOLF 5 1.9 TDI AUTOMAT OKAZION

    Golf 5 1.9 TDI Sherbimet e bera Dje Vaj filtra Taketa Gominat Kamjo automatike DSG Sedilje Me Ngrohj

    Vlorë 20 tetor 19:18
    4.600 €
  • 5 foto
    golf 1.9 automat
    Vetura

    golf 1.9 automat

    shitet golf 5 1.9 nafte kam io automat ne gjendje shum te mire. Me letra te paguara deri ne mars.

    Vlorë 26 shtator 20:07
    2.990 €
  • 8 foto
    OKAZION SHITET GOL 5.1.9.NAFT.VITI 2007.MANUAL.
    Vetura

    OKAZION SHITET GOL 5.1.9.NAFT.VITI 2007.MANUAL.

    OKAZION SHITET GOL 5 1.9.NAFT.MANUALE.VITI 2007.FULL OPSION MAKINA ESHT E SAPO TATGUAR DHE ME LETRA

    Vlorë 25 shtator 00:17
    4.500 €
  • 9 foto
    Golf IV R-Line 2.8 VR6 4x4 4 motion
    Vetura

    Golf IV R-Line 2.8 VR6 4x4 4 motion

    Golf mk4 model R32,super full,super i veçante! 2.8 Benzine,VR6 4x4 4 motion 210HP motorr me zinxhir!

    Vlorë 23 shtator 09:13
    Me Marrveshje
  • 8 foto
    VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..
    Vetura

    VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

    Vw Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat tim

    Vlorë 22 shtator 17:09
    4.499 €
  • 2 foto
    Shitet Volkswagen Golf V 1.9
    Vetura

    Shitet Volkswagen Golf V 1.9

    Ngjyre blu e sapo ardhur nga Italia me dogane dhe taksa te paguar!

    Vlorë 22 shtator 10:55
    4.300 €
  • 6 foto
    ❌ VW GOLF 5  Full Options 2.0 Benzin❌
    Vetura

    ❌ VW GOLF 5 Full Options 2.0 Benzin❌

    Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike , look GTI , navi i golfit 6 , ser

    Vlorë 15 shtator 18:12
    3.700 €
  • 0 foto
    vw volkswagen
    Vetura

    vw volkswagen

    Golf 5 1.9nafte, disqe sportive,Me dokumenta dhe dogan te paguara

    Vlorë 14 shtator 20:24
    4.000 €
  • 8 foto
    MUNDSI NDERRIMI !!!golf 5 OKAZIONNNNNNNN
    Vetura

    MUNDSI NDERRIMI !!!golf 5 OKAZIONNNNNNNN

    Golf 5 2.0 naft viti 2006 manual 6+1 shum ekonomik frena me ajer amortizator sport impiant muzike xh

    Vlorë 13 shtator 10:56
    4.600 €
  • 5 foto
    GOLF 5 1.9 TDI AUTOMAT
    Vetura

    GOLF 5 1.9 TDI AUTOMAT

    Golf 5 1.9 TDI Sherbimet e bera Dje Vaj filtra Taketa Gominat Kamjo automatike DSG Sedilje Me Ng

    Vlorë 12 shtator 16:03
    4.700 €
  • 2 foto
    Golf 4 1.6 benzine
    Vetura

    Golf 4 1.6 benzine

    Shitet golf 4 1.6 benzine viti i prodhimit 2001 me te gjitha sherbimet e bera.rrip faze i hedhur set

    Vlorë 5 shtator 21:56
    2.000 €
  • 10 foto
    VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..
    Vetura

    VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

    VW Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat mot

    Vlorë 4 shtator 17:55
    4.299 €
  • 11 foto
    VW GOLF 7 MODEL USA GTI
    Vetura

    VW GOLF 7 MODEL USA GTI

    Volkswagen Golf 7 2.0 BENZINE i sapoardhur nga USA! Makina eshte ne gjendje optimale FULL OPTION. Ka

    Vlorë 1 shtator 10:21
    24.000 €
  • 5 foto
    Volkswagen Golf V
    Vetura

    Volkswagen Golf V

    Golf V 1.9 nafte , 6 marsha, letrat deri Maj 2020, Kit faze para 5 mije km, ferrota dhe disqe frenas

    Vlorë 31 gusht 12:04
    3.200 €
  • 5 foto
    VW Golf V dizel
    Vetura

    VW Golf V dizel

    Golf V 1.9 nafte , 6 marsha, letrat deri Maj 2020, Kit faze para 5 mije km, ferrota dhe disqe frenas

    Vlorë 31 gusht 12:00
    3.200 €
  • 9 foto
    Okazion Golf 6 vetem per pak diteee!!
    Vetura

    Okazion Golf 6 vetem per pak diteee!!

    Shitet Golf 6 2009 2.0 TDI 140cv. Makines si ka munguar asnje sherbim cdo sherbim i eshte bere ne ko

    Vlorë 30 gusht 17:53
    6.000 €
  • 5 foto
    golf 5
    Vetura

    golf 5

    Shitet Golf 5 motorr 1.9 naft TDI ,me 6 marsha +R. viti prodhimit, fundi 2006 e sapo targuare, e har

    Vlorë 29 gusht 13:27
    4.690 €
  • 8 foto
    Volkswagen Golf
    Vetura

    Volkswagen Golf

    Okazion!!!

    Vlorë 26 gusht 13:42
    1.350 €
  • 7 foto
    Golf GTI
    Vetura

    Golf GTI

    Shitet golf 5 me luk GTI turbo i 2009 me sherbimet e bera me letra te paguara Xhama te zinje orig

    Vlorë 16 gusht 13:49
    5.000 €
  • 6 foto
    Golf VI
    Vetura

    Golf VI

    Golf 6 viti 2012 motorr 1.6 nafte bluemotion

    Vlorë 16 gusht 12:41
    9.300 €
  • 4 foto
    Okazion, golf 5 ne gjendje shume te mire
    Vetura

    Okazion, golf 5 ne gjendje shume te mire

    Volkswagel Golf 5, viti i prodhimit 2005, cilindrata 1.4 ekonomik. makina eshte me dokumenta te rreg

    Vlorë 10 gusht 14:15
    3.700 €
  • 6 foto
    Golf 4 Benzin Gaz 2002
    Vetura

    Golf 4 Benzin Gaz 2002

    Shitet per arsye mos perdorimi .Sherbimet te gjitha te bera

    Vlorë 7 gusht 08:08
    2.400 €
  • 6 foto
     golf 4 GTI me 3 të kuqe 1.9 tdi
    Vetura

    golf 4 GTI me 3 të kuqe 1.9 tdi

    Shitet golf 4 GTI sportiv me 3 të kuqe naft turbo interkuler 1.9 tdi, motorr comoreli 6 marsha viti

    Vlorë 7 gusht 07:39
    2.300 €
  • 4 foto
    Golf GTD automatik
    Vetura

    Golf GTD automatik

    Golf GTD 170cv automat bi-xenon led . vaj filtra rrip faze vollant goma te reja.ardhur nga gjermania

    Vlorë 5 gusht 07:35
    11.900 €
  • 3 foto
    Golf 4 tdi i e kuqe
    Vetura

    Golf 4 tdi i e kuqe

    Letrat te paguara per 1 vit kondicioner clima gomat te reja.. Okazion makima ka per ndruar vetem (t

    Vlorë 4 gusht 20:35
    2.100 Lek
  • 8 foto
    golf 4 viti 2000 gjendje perfekt 1.9 tdi i e kuqe
    Vetura

    golf 4 viti 2000 gjendje perfekt 1.9 tdi i e kuqe

    makina esht ne gjendje shum te mire sherbime te sapo bera,kit faze,ferrota + disqe brembo, vaj filtr

    Vlorë 2 gusht 20:22
    2.300 €
  • 2 foto
    Shitet Golf 4 , benzine
    Vetura

    Shitet Golf 4 , benzine

    Shitet Golf 4 benzine . Taksat jane te paguara dhe makina eshte ne gjendje te mire teknike . Te inte

    Vlorë 1 gusht 09:17
    1.900 €
  • 2 foto
    Golf 4 tdi_i e kuqe
    Vetura

    Golf 4 tdi_i e kuqe

    Makina ne gjendj te mir kondicioner climatronic letrat te paguara per 1 Vit

    Vlorë 31 korrik 14:44
    2.300 Lek
  • 5 foto
    Okazion Golf 4 shum i mbajtur 1.4 benzin
    Vetura

    Okazion Golf 4 shum i mbajtur 1.4 benzin

    Shitet VW Golf 4 1.4 benzin  dekumentat i kan mbaruar n 26 qeshor VITI I PRODHIMIT 2001-207000 KM  e

    Vlorë 31 korrik 11:26
    1.500 €
  • 8 foto
    golf 3 1.9 TD-I e kuqe motor golfi 4 super gjendje
    Vetura

    golf 3 1.9 TD-I e kuqe motor golfi 4 super gjendje

    disk specidisk dhe vullant i ri 2 pompat e freksionit te reja nje tek pedali dhe nje tek kamio vaj f

    Vlorë 22 korrik 01:02
    1.500 €
  • 4 foto
    Golf 5. Shitet/Nderrohet
    Vetura

    Golf 5. Shitet/Nderrohet

    Shitet golf 5 1.6 Benzin/Gas i 2005. Mundesi Ndërrimi.

    Vlorë 21 korrik 15:13
    4.200 €
  • 3 foto
    OKAZION GOLF 7
    Vetura

    OKAZION GOLF 7

    Shitet GOLF 7 1,2 TSI Blue Technology. Makina eshte improtuar nga zvicra dhe eshte mbajtur nga nje p

    Vlorë 18 korrik 14:32
    9.000 €
  • 3 foto
    Golf 4 1.9 tdi-i kuqe
    Vetura

    Golf 4 1.9 tdi-i kuqe

    Letrat te paguara per 1 vit kondicioner clima makina ne gjendje t mire

    Vlorë 15 korrik 09:52
    2.300 €
  • 0 foto
    Okazion Golf 4
    Vetura

    Okazion Golf 4

    Shitet Golf 4 ....Motor 1.4 Gaz(TNG) Benzine...shum ekonomike impjanti gazit Secuencial nga fabrika.

    Vlorë 13 korrik 15:50
    25 €
  • 2 foto
    shes Golf 4
    Vetura

    shes Golf 4

    shitet golf 4 me te gjitha sherbimet e kryera letrat e paguara deri ne qershor 2020 kambio manuale 6

    Vlorë 12 korrik 16:07
    20.200 €
  • 8 foto
    VW GOLF IV 2.8 V6 4 Motion 4x4 Super Full
    Vetura

    VW GOLF IV 2.8 V6 4 Motion 4x4 Super Full

    Golf mk4,Model r32! 2.8 Benzine V6 4x4 4 MOTION! Sallon lekure e zeze shume e paster,Navigator,Sedil

    Vlorë 6 korrik 21:05
    Me Marrveshje
  • 7 foto
    VW Golf Plus me dogane viti 2006..
    Vetura

    VW Golf Plus me dogane viti 2006..

    VW Golf Plus viti 2006 moto 2.0 nafte me dogane te paguare navi madhe sedilje me ngrohje klima goma

    Vlorë 5 korrik 14:11
    4.499 €
  • 4 foto
    golf dizel sdi
    Vetura

    golf dizel sdi

    Shitet golf 4 1.9 nafte me dokumeta te sapo bera vaj filtra te nderruar para 10 ditesh shume ekonomi

    Vlorë 4 korrik 14:47
    1.800 €
  • 5 foto
    Golf IV 2.8 V6 4x4 4 motion
    Vetura

    Golf IV 2.8 V6 4x4 4 motion

    Golf mk4 Model R32,Shume i veçante! 2.8 Benzine,V6, 4x4 4 Motion!210 HP, Sallon lekure e zeze shume

    Vlorë 29 qershor 10:13
    Me Marrveshje
  • 4 foto
    Golf 5 1.9 nafte viti 2004
    Vetura

    Golf 5 1.9 nafte viti 2004

    Shitet golf 5 motori 1.9 nafte viti 2004 kupe me letra te paguara.per me shume info...telefononi ne

    Vlorë 26 qershor 11:22
    3.800 €
  • 4 foto
    Golf 4 viti 2000
    Vetura

    Golf 4 viti 2000

    Makina esht ne gjendje perfekte condicioner me clima... Motori 1.9 tdi- I kuqe

    Vlorë 23 qershor 10:29
    2.000 €
  • 6 foto
    Golf IV 2.8 4x4 4 motion
    Vetura

    Golf IV 2.8 4x4 4 motion

    Golf Mk4 Model R32 Edicion i limituar,2.8 benzine 4x4 4 motion! Sallon lekure e zeze shume e paster,

    Vlorë 13 qershor 15:07
    Me Marrveshje
  • 2 foto
    golf 3 1.9 TD-I e kuqe motor golfi 4 super gjendje
    Vetura

    golf 3 1.9 TD-I e kuqe motor golfi 4 super gjendje

    perdorur viti i dyt ne shqiperi ...nuk ka nevoj per as nj lloj sherbimi golf 3 super gjendje dhe sh

    Vlorë 10 qershor 17:57
    1.700 €
  • 2 foto
    ENKI
    Vetura

    ENKI

    Golf VI 1,4 TSI Automatik Goma verore dhe dimerore te reja 150000 km Te gjitha sherbimet te certifi

    Vlorë 10 qershor 14:02
    5.900 €
  • 3 foto
    VW Golf dizel
    Vetura

    VW Golf dizel

    Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike si dhe xhenerike sherbimet te gjitha te bera + vaj-filt

    Vlorë 7 qershor 20:49
    1.800 €