Vetura
Vlorë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Vlorë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  VW Golf 4 -98
  Vetura

  VW Golf 4 -98

  Golf 4

  Vlorë Sot, 04:36
  1.800 €
 • 3 foto
  OKAZION GOLF 7
  Vetura

  OKAZION GOLF 7

  Shitet GOLF 7 1,2 TSI Blue Technology. Makina eshte improtuar nga zvicra dhe eshte mbajtur nga nje p

  Vlorë Dje, 18:10
  9.000 €
 • 6 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Me dogne te paguare ne gjendje perfekte 2.0tdi

  Vlorë Dje, 16:00
  4.200 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN CADDY
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADDY

  SHITET VW CADDY, 2009 , 1.9 NAFTE, MANUALE, ME KONDICIONER , VAJ FILTRA TE NDERRUARA, FERROTA TAMBUR

  Vlorë Dje, 15:05
  5.000 €
 • 11 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shes Golf IV 1.9 naftt TDi me i te kuqe . abs airbeg te 4 xhamat elektrik . gomat te vendosura t re

  Vlorë Dje, 00:52
  2.700 €
 • 4 foto
  VW POLO BLUE MOTION 1.2 DIESEL
  Vetura

  VW POLO BLUE MOTION 1.2 DIESEL

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Eshte teper ekonomike. Me dokumenta te paguara. Atsyeja e shi

  Vlorë 23 janar 19:29
  7.500 €
 • 1 foto
  VW PASSAT 1.9 NAFTE -03
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 NAFTE -03

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me dokumenta te paguara deri ne shkurt 2018

  Vlorë 22 janar 15:34
  3.500 €
 • 11 foto
  Volkswagen Touareg 2012  3.0 v6
  Vetura

  Volkswagen Touareg 2012 3.0 v6

  Shitet Volkswagen Touareg viti 2012 3.0 v6 nafte me 90.000 km. Makina eshte e blere ne Itali vetem

  Vlorë 20 janar 16:49
  23.000 €
 • 5 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  Shitet passat 1.9 nafte. Ne gjendje te shkelqyer. Nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi. Me dokumenta

  Vlorë 16 janar 12:29
  3.400 €
 • 1 foto
  Golf 5 --- 1.6 gas benzine
  Vetura

  Golf 5 --- 1.6 gas benzine

  Shitet golf 5 i 2004 1.6 gas benzine -- impiant fabrike landi renzo makina ka motorr anglez t 2007

  Vlorë 14 janar 14:21
  4.800 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen passat motorr 2.0 nafte 4500 euro
  Vetura

  Shitet Volkswagen passat motorr 2.0 nafte 4500 euro

  Shitet Volkswagen passat motorr 2.0 nafte shume ekonomik dhe ne gjendje te mire viti fund 2006 me

  Vlorë 13 janar 10:21
  4.500 €
 • 6 foto
   golf 4 GTI me 3 të kuqe 1.9 tdi
  Vetura

  golf 4 GTI me 3 të kuqe 1.9 tdi

  Shitet golf 4 GTI sportiv me 3 të kuqe naft turbo interkuler 1.9 tdi, motorr comoreli 6 marsha viti

  Vlorë 11 janar 15:28
  2.300 €
 • 7 foto
  Volkswagen transporter 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen transporter 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen transporter 1.9 tdi ,me te gjitha sherbimet e bera ! 5800 euro i diskutushem cel 0

  Vlorë 21 dhjetor 12:09
  5.800 €
 • 4 foto
  VW Lupo benzin
  Vetura

  VW Lupo benzin

  Volkswagen lupo, me motorr 1.0 benzine, kondicioner, shume ekonomike. Dokumentet të sapo prera për n

  Vlorë 20 dhjetor 17:44
  1.350 €
 • 9 foto
  Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!
  Vetura

  Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!

  Makina eshte ne gjendje perfekte me 87000 km te certifikuara tek volkswagen dhe me garanci, xhama te

  Vlorë 30 nëntor 19:56
  4.999 €
 • 9 foto
  Volkswagen caddy1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen caddy1.9 tdi

  Shitet volkwagen caddy 1.9 tdi. Me 186000 km. Me sherbimet e sapobera. Ne gjendje shume te mire e pe

  Vlorë 5 nëntor 17:02
  4.300 €
 • 5 foto
  GOLF 5 1.9 TDI AUTOMAT OKAZION
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDI AUTOMAT OKAZION

  Golf 5 1.9 TDI Sherbimet e bera Dje Vaj filtra Taketa Gominat Kamjo automatike DSG Sedilje Me Ngrohj

  Vlorë 20 tetor 19:18
  4.600 €
 • 7 foto
  VW Volkswagen Passat
  Vetura

  VW Volkswagen Passat

  Shitet Passat 2.5 nafte V6 Tdi. Makina eshte ne super gjendje me te gjitha sherbimet e kryera e gats

  Vlorë 19 tetor 15:39
  1.800 €
 • 7 foto
  Okazion VW Volkswagen 2009 /Ndrohet
  Vetura

  Okazion VW Volkswagen 2009 /Ndrohet

  Ne gjendje shum te mir .Letra te sapo paguara. Mundesi ndrimi

  Vlorë 17 tetor 08:08
  4.300 €
 • 6 foto
  PASSAT 2008 AUTOMATIK (SHITET OSE NDEROHET)
  Vetura

  PASSAT 2008 AUTOMATIK (SHITET OSE NDEROHET)

  PASSATI esht ne gjendje te shkelqyer -kambio AUTOMATIK -motor 2.0 TDI (150kw) -salloni meshin + kamo

  Vlorë 10 tetor 19:37
  5.000 €
 • 7 foto
  Volkswagen Touran 1.9 TDI
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 TDI

  Volkswagen Touran 1.9 TDI , Viti 2006 . Makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana motorike dhe x

  Vlorë 8 tetor 23:04
  4.800 €
 • 6 foto
  Passat 1,9 nafte
  Vetura

  Passat 1,9 nafte

  Makina eshte shume ekonomike.Letrat te sapo paguara,vaj filtra,filtra kondicioneri karboni sapo nder

  Vlorë 6 tetor 16:45
  4.600 €
 • 0 foto
  VW Touareg 300 tdi
  Vetura

  VW Touareg 300 tdi

  VW Touareg Cel:0695306891 Me doganë të paguar.e sapo targuar Viti 2011 Motor 3.0 Naftë. 155 mijë K

  Vlorë 3 tetor 19:43
  1 €
 • 7 foto
  PASSAT AUTOMATIK (shitet ose nderrohet)
  Vetura

  PASSAT AUTOMATIK (shitet ose nderrohet)

  SHITE OSE NDERROHET PASSAT 2.0TDI -KAMBIO AUTIMATIK -NAVIGATOR -SEDILE MESHIN + KAMOSH -HOLD ST

  Vlorë 29 shtator 23:01
  5.000 €
 • 5 foto
  golf 1.9 automat
  Vetura

  golf 1.9 automat

  shitet golf 5 1.9 nafte kam io automat ne gjendje shum te mire. Me letra te paguara deri ne mars.

  Vlorë 26 shtator 20:07
  2.990 €
 • 8 foto
  OKAZION SHITET GOL 5.1.9.NAFT.VITI 2007.MANUAL.
  Vetura

  OKAZION SHITET GOL 5.1.9.NAFT.VITI 2007.MANUAL.

  OKAZION SHITET GOL 5 1.9.NAFT.MANUALE.VITI 2007.FULL OPSION MAKINA ESHT E SAPO TATGUAR DHE ME LETRA

  Vlorë 25 shtator 00:17
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Volkswagen Passat
  Vetura

  VW Volkswagen Passat

  Shitet volkswagen Passat : •Viti 2007 •Kambio automatike •2.0 TDI (Nafte) •Sedilje Lekure+K

  Vlorë 24 shtator 17:37
  4.999 €
 • 6 foto
  PASSAT 2008 AUTOMATIK (SHITET OSE NDERROHET)
  Vetura

  PASSAT 2008 AUTOMATIK (SHITET OSE NDERROHET)

  Shitet PASSAT B6 -KAMBIO : AUTOMATIK -MOTOR : 2.0 TDI -Makina eshte ne gjendje perfekte -Versioni fu

  Vlorë 23 shtator 21:17
  5.000 €
 • 3 foto
  Shitet wolksvagen passat 2.5 nafte
  Vetura

  Shitet wolksvagen passat 2.5 nafte

  Shitet passat 2.5 nafte v6. Makina esht ne gjendje shum te mire. Disqe zo wolksvagen,baxha xhami,sed

  Vlorë 23 shtator 12:16
  1.600 €
 • 9 foto
  Golf IV R-Line 2.8 VR6 4x4 4 motion
  Vetura

  Golf IV R-Line 2.8 VR6 4x4 4 motion

  Golf mk4 model R32,super full,super i veçante! 2.8 Benzine,VR6 4x4 4 motion 210HP motorr me zinxhir!

  Vlorë 23 shtator 09:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..
  Vetura

  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

  Vw Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat tim

  Vlorë 22 shtator 17:09
  4.499 €
 • 2 foto
  Shitet Volkswagen Golf V 1.9
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9

  Ngjyre blu e sapo ardhur nga Italia me dogane dhe taksa te paguar!

  Vlorë 22 shtator 10:55
  4.300 €
 • 7 foto
  Volkswagen PASSAT (SHITET ose NDERROHET)
  Vetura

  Volkswagen PASSAT (SHITET ose NDERROHET)

  Shes ose nderroj volkswagen passat i 2008 -Kambio : AUTOMATIC Tronic - 2.0 TDI 150kw -Navigator me t

  Vlorë 21 shtator 18:04
  5.000 €
 • 3 foto
  Volkzwagen touareg
  Vetura

  Volkzwagen touareg

  Makina esht ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike viti 2005, 2.5Naft .Xhama te zinj origjina

  Vlorë 21 shtator 10:51
  4.800 €
 • 5 foto
  Volkswagen Passat Okazion!!!
  Vetura

  Volkswagen Passat Okazion!!!

  Pasati eshte ne gjendje te shkelqyer.Sherbimet te sapo bera. Motor 2.0 nafte shume ekonomike.Full op

  Vlorë 21 shtator 00:24
  5.000 €
 • 4 foto
  Passat 2001 1.8T krah anglez
  Vetura

  Passat 2001 1.8T krah anglez

  Volkswagen passat 2001 1.8T 20 valvula e vecant n llojn e vet gaz benzin ne leje qarkullimi. Kamjo m

  Vlorë 20 shtator 22:12
  2.200 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Lupo + Ford Focus
  Vetura

  Shitet Volkswagen Lupo + Ford Focus

  Volkswagen Lupo Letrat per nje vit te paguara. 1.4 Naft 200000 km Sherbimet te gjitha te bera 1300

  Vlorë 20 shtator 18:52
  4.800 €
 • 4 foto
  Passat 2001 1.8T gaz benzin krah anglez
  Vetura

  Passat 2001 1.8T gaz benzin krah anglez

  Volkswagen passat 2001 1.8T 20 valvula e vecant n llojn e vet gaz benzin ne leje qarkullimi. Kamjo m

  Vlorë 20 shtator 17:52
  2.200 €
 • 6 foto
  Volkswagen eos 2007
  Vetura

  Volkswagen eos 2007

  Motorr 2.0 tdi 140 kuaj fuqi

  Vlorë 17 shtator 18:44
  5.000 €
 • 10 foto
  Shitet Volkswagen Tiguan 2010 2.0 Automatik
  Vetura

  Shitet Volkswagen Tiguan 2010 2.0 Automatik

  Kambio Automatike 6 marsha + indietro 4×4 motorë 2.0 nafte ajër i kondicionuar elektronik. Me navi

  Vlorë 16 shtator 17:25
  11.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran 2.0 naft
  Vetura

  Volkswagen touran 2.0 naft

  Volkswagen touran 2.0 naft viti 2004 serdile lekur xhama te zinj original goma te reja makina esht n

  Vlorë 16 shtator 10:17
  4.900 €
 • 6 foto
  ❌ VW GOLF 5 Full Options 2.0 Benzin❌
  Vetura

  ❌ VW GOLF 5 Full Options 2.0 Benzin❌

  Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike , look GTI , navi i golfit 6 , ser

  Vlorë 15 shtator 18:12
  3.700 €
 • 9 foto
  Pasat 1.9 t(di) e kuqe viti 2002
  Vetura

  Pasat 1.9 t(di) e kuqe viti 2002

  Shitet Pasat 1.9 tdi e kuqe ne gjendje shum te mir e mbajtur me merak letrat deri ne janar 2020 cmim

  Vlorë 15 shtator 12:21
  3.000 €
 • 0 foto
  vw volkswagen
  Vetura

  vw volkswagen

  Golf 5 1.9nafte, disqe sportive,Me dokumenta dhe dogan te paguara

  Vlorë 14 shtator 20:24
  4.000 €
 • 8 foto
  MUNDSI NDERRIMI !!!golf 5 OKAZIONNNNNNNN
  Vetura

  MUNDSI NDERRIMI !!!golf 5 OKAZIONNNNNNNN

  Golf 5 2.0 naft viti 2006 manual 6+1 shum ekonomik frena me ajer amortizator sport impiant muzike xh

  Vlorë 13 shtator 10:56
  4.600 €
 • 11 foto
  VW Passat CC, 2.0 TDI Nafte, Manual 6+R, 2013
  Vetura

  VW Passat CC, 2.0 TDI Nafte, Manual 6+R, 2013

  VW PASSAT CC, 2.0 TDI Nafte, Manual 6+R, Viti 2013, 117 000 KM me liber sherbimesh, Start/Stop, Xeon

  Vlorë 12 shtator 16:37
  13.000 €
 • 5 foto
  GOLF 5 1.9 TDI AUTOMAT
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDI AUTOMAT

  Golf 5 1.9 TDI Sherbimet e bera Dje Vaj filtra Taketa Gominat Kamjo automatike DSG Sedilje Me Ng

  Vlorë 12 shtator 16:03
  4.700 €
 • 11 foto
  Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008
  Vetura

  Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008

  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj 220.000 Km Origjinale

  Vlorë 11 shtator 23:38
  5.000 €
 • 9 foto
  Shitet ose mundesi nderrimi wolsvagen phaeton 3.0
  Vetura

  Shitet ose mundesi nderrimi wolsvagen phaeton 3.0

  Me letra dhe targa shqiptare. Sallon meshin kafe. Sedilje dhe timon me memorje. Perde origjinale. Pa

  Vlorë 11 shtator 13:47
  7.500 €
 • 3 foto
  Shitet polo 1.4 nafte
  Vetura

  Shitet polo 1.4 nafte

  Eshte ne gjendje te mir makina

  Vlorë 11 shtator 13:19
  1.700 €