Vetura
Vlorë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Vlorë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  VW POLO BLUE MOTION 1.2 DIESEL
  Vetura

  VW POLO BLUE MOTION 1.2 DIESEL

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Eshte teper ekonomike. Me dokumenta te paguara. Atsyeja e shi

  Vlorë 1 prill 20:29
  7.500 €
 • 1 foto
  Golf 5 --- 1.6 gas benzine
  Vetura

  Golf 5 --- 1.6 gas benzine

  Shitet golf 5 i 2004 1.6 gas benzine -- impiant fabrike landi renzo makina ka motorr anglez t 2007

  Vlorë 1 prill 14:06
  4.800 €
 • 3 foto
  VW Golf 4 -98
  Vetura

  VW Golf 4 -98

  Golf 4

  Vlorë 1 prill 05:36
  1.800 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN CADDY
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADDY

  SHITET VW CADDY, 2009 , 1.9 NAFTE, MANUALE, ME KONDICIONER , VAJ FILTRA TE NDERRUARA, FERROTA TAMBUR

  Vlorë 31 mars 16:05
  5.000 €
 • 11 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shes Golf IV 1.9 naftt TDi me i te kuqe . abs airbeg te 4 xhamat elektrik . gomat te vendosura t re

  Vlorë 31 mars 01:52
  2.700 €
 • 4 foto
  VW Lupo benzin
  Vetura

  VW Lupo benzin

  Volkswagen lupo, me motorr 1.0 benzine, kondicioner, shume ekonomike. Dokumentet të sapo prera për n

  Vlorë 9 mars 19:05
  1.350 €
 • 3 foto
  OKAZION GOLF 7
  Vetura

  OKAZION GOLF 7

  Shitet GOLF 7 1,2 TSI Blue Technology. Makina eshte improtuar nga zvicra dhe eshte mbajtur nga nje p

  Vlorë 5 mars 17:40
  9.000 €
 • 4 foto
  Okazion, golf 5 ne gjendje shume te mire
  Vetura

  Okazion, golf 5 ne gjendje shume te mire

  Volkswagel Golf 5, viti i prodhimit 2005, cilindrata 1.4 ekonomik. makina eshte me dokumenta te rreg

  Vlorë 27 shkurt 17:28
  3.700 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen passat motorr 2.0 nafte 4500 euro
  Vetura

  Shitet Volkswagen passat motorr 2.0 nafte 4500 euro

  Shitet Volkswagen passat motorr 2.0 nafte shume ekonomik dhe ne gjendje te mire viti fund 2006 me

  Vlorë 26 shkurt 19:47
  4.500 €
 • 1 foto
  VW PASSAT 1.9 NAFTE -03
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 NAFTE -03

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me dokumenta te paguara deri ne shkurt 2018

  Vlorë 24 shkurt 13:48
  3.500 €
 • 5 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  Shitet passat 1.9 nafte. Ne gjendje te shkelqyer. Nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi. Me dokumenta

  Vlorë 16 janar 12:29
  3.400 €
 • 6 foto
   golf 4 GTI me 3 të kuqe 1.9 tdi
  Vetura

  golf 4 GTI me 3 të kuqe 1.9 tdi

  Shitet golf 4 GTI sportiv me 3 të kuqe naft turbo interkuler 1.9 tdi, motorr comoreli 6 marsha viti

  Vlorë 11 janar 15:28
  2.300 €
 • 7 foto
  Volkswagen transporter 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen transporter 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen transporter 1.9 tdi ,me te gjitha sherbimet e bera ! 5800 euro i diskutushem cel 0

  Vlorë 21 dhjetor 12:09
  5.800 €
 • 9 foto
  Volkswagen caddy1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen caddy1.9 tdi

  Shitet volkwagen caddy 1.9 tdi. Me 186000 km. Me sherbimet e sapobera. Ne gjendje shume te mire e pe

  Vlorë 5 nëntor 17:02
  4.300 €
 • 7 foto
  VW Volkswagen Passat
  Vetura

  VW Volkswagen Passat

  Shitet Passat 2.5 nafte V6 Tdi. Makina eshte ne super gjendje me te gjitha sherbimet e kryera e gats

  Vlorë 19 tetor 15:39
  1.800 €
 • 7 foto
  Volkswagen Touran 1.9 TDI
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 TDI

  Volkswagen Touran 1.9 TDI , Viti 2006 . Makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana motorike dhe x

  Vlorë 8 tetor 23:04
  4.800 €
 • 6 foto
  Passat 1,9 nafte
  Vetura

  Passat 1,9 nafte

  Makina eshte shume ekonomike.Letrat te sapo paguara,vaj filtra,filtra kondicioneri karboni sapo nder

  Vlorë 6 tetor 16:45
  4.600 €
 • 8 foto
  OKAZION SHITET GOL 5.1.9.NAFT.VITI 2007.MANUAL.
  Vetura

  OKAZION SHITET GOL 5.1.9.NAFT.VITI 2007.MANUAL.

  OKAZION SHITET GOL 5 1.9.NAFT.MANUALE.VITI 2007.FULL OPSION MAKINA ESHT E SAPO TATGUAR DHE ME LETRA

  Vlorë 25 shtator 00:17
  4.500 €
 • 3 foto
  Shitet wolksvagen passat 2.5 nafte
  Vetura

  Shitet wolksvagen passat 2.5 nafte

  Shitet passat 2.5 nafte v6. Makina esht ne gjendje shum te mire. Disqe zo wolksvagen,baxha xhami,sed

  Vlorë 23 shtator 12:16
  1.600 €
 • 9 foto
  Golf IV R-Line 2.8 VR6 4x4 4 motion
  Vetura

  Golf IV R-Line 2.8 VR6 4x4 4 motion

  Golf mk4 model R32,super full,super i veçante! 2.8 Benzine,VR6 4x4 4 motion 210HP motorr me zinxhir!

  Vlorë 23 shtator 09:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..
  Vetura

  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

  Vw Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat tim

  Vlorë 22 shtator 17:09
  4.499 €
 • 2 foto
  Shitet Volkswagen Golf V 1.9
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9

  Ngjyre blu e sapo ardhur nga Italia me dogane dhe taksa te paguar!

  Vlorë 22 shtator 10:55
  4.300 €
 • 3 foto
  Volkzwagen touareg
  Vetura

  Volkzwagen touareg

  Makina esht ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike viti 2005, 2.5Naft .Xhama te zinj origjina

  Vlorë 21 shtator 10:51
  4.800 €
 • 4 foto
  Passat 2001 1.8T krah anglez
  Vetura

  Passat 2001 1.8T krah anglez

  Volkswagen passat 2001 1.8T 20 valvula e vecant n llojn e vet gaz benzin ne leje qarkullimi. Kamjo m

  Vlorë 20 shtator 22:12
  2.200 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Lupo + Ford Focus
  Vetura

  Shitet Volkswagen Lupo + Ford Focus

  Volkswagen Lupo Letrat per nje vit te paguara. 1.4 Naft 200000 km Sherbimet te gjitha te bera 1300

  Vlorë 20 shtator 18:52
  4.800 €
 • 4 foto
  Passat 2001 1.8T gaz benzin krah anglez
  Vetura

  Passat 2001 1.8T gaz benzin krah anglez

  Volkswagen passat 2001 1.8T 20 valvula e vecant n llojn e vet gaz benzin ne leje qarkullimi. Kamjo m

  Vlorë 20 shtator 17:52
  2.200 €
 • 6 foto
  Volkswagen eos 2007
  Vetura

  Volkswagen eos 2007

  Motorr 2.0 tdi 140 kuaj fuqi

  Vlorë 17 shtator 18:44
  5.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran 2.0 naft
  Vetura

  Volkswagen touran 2.0 naft

  Volkswagen touran 2.0 naft viti 2004 serdile lekur xhama te zinj original goma te reja makina esht n

  Vlorë 16 shtator 10:17
  4.900 €
 • 6 foto
  ❌ VW GOLF 5 Full Options 2.0 Benzin❌
  Vetura

  ❌ VW GOLF 5 Full Options 2.0 Benzin❌

  Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike , look GTI , navi i golfit 6 , ser

  Vlorë 15 shtator 18:12
  3.700 €
 • 9 foto
  Pasat 1.9 t(di) e kuqe viti 2002
  Vetura

  Pasat 1.9 t(di) e kuqe viti 2002

  Shitet Pasat 1.9 tdi e kuqe ne gjendje shum te mir e mbajtur me merak letrat deri ne janar 2020 cmim

  Vlorë 15 shtator 12:21
  3.000 €
 • 0 foto
  vw volkswagen
  Vetura

  vw volkswagen

  Golf 5 1.9nafte, disqe sportive,Me dokumenta dhe dogan te paguara

  Vlorë 14 shtator 20:24
  4.000 €
 • 8 foto
  MUNDSI NDERRIMI !!!golf 5 OKAZIONNNNNNNN
  Vetura

  MUNDSI NDERRIMI !!!golf 5 OKAZIONNNNNNNN

  Golf 5 2.0 naft viti 2006 manual 6+1 shum ekonomik frena me ajer amortizator sport impiant muzike xh

  Vlorë 13 shtator 10:56
  4.600 €
 • 11 foto
  VW Passat CC, 2.0 TDI Nafte, Manual 6+R, 2013
  Vetura

  VW Passat CC, 2.0 TDI Nafte, Manual 6+R, 2013

  VW PASSAT CC, 2.0 TDI Nafte, Manual 6+R, Viti 2013, 117 000 KM me liber sherbimesh, Start/Stop, Xeon

  Vlorë 12 shtator 16:37
  13.000 €
 • 11 foto
  Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008
  Vetura

  Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008

  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj 220.000 Km Origjinale

  Vlorë 11 shtator 23:38
  5.000 €
 • 3 foto
  Shitet polo 1.4 nafte
  Vetura

  Shitet polo 1.4 nafte

  Eshte ne gjendje te mir makina

  Vlorë 11 shtator 13:19
  1.700 €
 • 11 foto
  VW Passat CC
  Vetura

  VW Passat CC

  VW PASSAT CC 2.0 TDI. Makina esht ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe letra te pag

  Vlorë 10 shtator 10:59
  13.000 €
 • 0 foto
  Volkswagen lupo 1.7 nafte
  Vetura

  Volkswagen lupo 1.7 nafte

  Shitet 1500 € lupo 1.7 nafte me letra te paguara nje vite

  Vlorë 9 shtator 18:20
  1.500 €
 • 6 foto
  SHITET VW PASSAT 2.0 TDI 2002 (me DI te kuqe)
  Vetura

  SHITET VW PASSAT 2.0 TDI 2002 (me DI te kuqe)

  SHITET VW PASSAT 2.0 TDI 2002 (me DI te kuqe) Kambio Manuale. Makina eshte ne gjendje shume te mire

  Vlorë 8 shtator 11:50
  2.650 €
 • 0 foto
  W.polo
  Vetura

  W.polo

  OKAZION . Shitet W.polo 1.4 tdi viti 2006 sherbimet te gjitha te bera letra te paguara per 1vit .

  Vlorë 7 shtator 10:03
  2.999 €
 • 2 foto
  Golf 4 1.6 benzine
  Vetura

  Golf 4 1.6 benzine

  Shitet golf 4 1.6 benzine viti i prodhimit 2001 me te gjitha sherbimet e bera.rrip faze i hedhur set

  Vlorë 5 shtator 21:56
  2.000 €
 • 3 foto
  NEW BEETLE
  Vetura

  NEW BEETLE

  Makina eshte ne gjendja perfekt ska nevoj per as nje lloj sherbimi e vitit 2000 1.9 naft shum ekonom

  Vlorë 5 shtator 00:30
  2.500 €
 • 10 foto
  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..
  Vetura

  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

  VW Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat mot

  Vlorë 4 shtator 17:55
  4.299 €
 • 6 foto
  Volkswagen Caddy
  Vetura

  Volkswagen Caddy

  Okazion!!!

  Vlorë 4 shtator 12:46
  4.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen Golf V
  Vetura

  Volkswagen Golf V

  Golf V 1.9 nafte , 6 marsha, letrat deri Maj 2020, Kit faze para 5 mije km, ferrota dhe disqe frenas

  Vlorë 31 gusht 12:04
  3.200 €
 • 5 foto
  VW Golf V dizel
  Vetura

  VW Golf V dizel

  Golf V 1.9 nafte , 6 marsha, letrat deri Maj 2020, Kit faze para 5 mije km, ferrota dhe disqe frenas

  Vlorë 31 gusht 12:00
  3.200 €
 • 9 foto
  Okazion Golf 6 vetem per pak diteee!!
  Vetura

  Okazion Golf 6 vetem per pak diteee!!

  Shitet Golf 6 2009 2.0 TDI 140cv. Makines si ka munguar asnje sherbim cdo sherbim i eshte bere ne ko

  Vlorë 30 gusht 17:53
  6.000 €
 • 5 foto
  golf 5
  Vetura

  golf 5

  Shitet Golf 5 motorr 1.9 naft TDI ,me 6 marsha +R. viti prodhimit, fundi 2006 e sapo targuare, e har

  Vlorë 29 gusht 13:27
  4.690 €
 • 7 foto
  Passat CC 2013
  Vetura

  Passat CC 2013

  Shitet: VW Passat CC 2013 me motorr 2.0 naft me letra te paguara dhe ne gjendje perfekte ska nevoj p

  Vlorë 28 gusht 09:05
  13.000 €
 • 0 foto
  Gaz Benzin 1.6
  Vetura

  Gaz Benzin 1.6

  Ne gjendje shum te mier shitet per arsye mos perdorimi.Te gjitha serviset te bera.

  Vlorë 28 gusht 08:00
  2.500 €
 • 8 foto
  Volkswagen Golf
  Vetura

  Volkswagen Golf

  Okazion!!!

  Vlorë 26 gusht 13:42
  1.350 €