Vetura
Vlorë

Vetura në shitje në Vlorë | Manual |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Ford Focus
  Vetura

  Ford Focus

  Shitet Ford Focus e sapo ardhur Nga gjermania .gjendja top.km orgjinale sherbimet e kryera ne gjerma

  Vlorë Dje, 23:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet audi A2
  Vetura

  Shitet audi A2

  Audi 1.4 nafte . Shitwt me dokumenta te rregullta . I perdor shume pak nga femer .

  Vlorë Dje, 19:23
  2.500 €
 • 4 foto
  VW POLO BLUE MOTION 1.2 DIESEL
  Vetura

  VW POLO BLUE MOTION 1.2 DIESEL

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Eshte teper ekonomike. Me dokumenta te paguara. Atsyeja e shi

  Vlorë 1 prill 20:29
  7.500 €
 • 7 foto
  Opel Astra 1.4 benzine
  Vetura

  Opel Astra 1.4 benzine

  Motorr 1.4 benzine.... Eshte ekonomik...Eshte ne gjendje shume te mire..... Vaj filtra t nderruar...

  Vlorë 1 prill 19:58
  1.800 €
 • 1 foto
  Vito cdi 109
  Vetura

  Vito cdi 109

  vito nafte 2.2 ne gjendje te mir 5+1 vende kambio manual 6 marsha shum i paster dy celsa liber sherb

  Vlorë 1 prill 19:17
  11.500 €
 • 1 foto
  Volvo V50, 2.0D, 2005
  Vetura

  Volvo V50, 2.0D, 2005

  Pershendetje, Ne shitje Volvo V50, viti 2005, 2.0 nafte, km 240,000 Makina shitet per arsye mos perd

  Vlorë 1 prill 15:28
  3.800 €
 • 1 foto
  Golf 5 --- 1.6 gas benzine
  Vetura

  Golf 5 --- 1.6 gas benzine

  Shitet golf 5 i 2004 1.6 gas benzine -- impiant fabrike landi renzo makina ka motorr anglez t 2007

  Vlorë 1 prill 14:06
  4.800 €
 • 4 foto
  Toyota Avensis, 2005, disel 2,2,
  Vetura

  Toyota Avensis, 2005, disel 2,2,

  Makina eshte ne gjendje shume te mir si motorike dhe xhenerike, e paster jashte e Brenda, letra te p

  Vlorë 1 prill 12:25
  3.800 €
 • 0 foto
  Okazion.Opel Corsa 1.3nafte
  Vetura

  Okazion.Opel Corsa 1.3nafte

  Shitet opel corsa 1.3 naft per arsye emigrimi.Makina eshte ne gjendje shum te mir me sherbimet e ber

  Vlorë 1 prill 10:12
  2.000 €
 • 3 foto
  FORD FOCUS-04
  Vetura

  FORD FOCUS-04

  SHITET FORD FOCUS 2004 , 1.8 TDDI, 225 MIJE KM, ME KONDICIONER I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE. MAKINA

  Vlorë 1 prill 09:56
  2.200 €
 • 10 foto
  Opel Zafira 1.7 Cdti -10 195000 km
  Vetura

  Opel Zafira 1.7 Cdti -10 195000 km

  Shes OPEL ZAFIRA. Viti i prodhimit 2010 Motor 1.7 Cdti Ecoflex shum e shpejt 0-100 per 11s dhe shum

  Vlorë 1 prill 08:54
  6.300 €
 • 3 foto
  VW Golf 4 -98
  Vetura

  VW Golf 4 -98

  Golf 4

  Vlorë 1 prill 05:36
  1.800 €
 • 0 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes fiat stilo jtd 1.9 naft shum ekonomike makina ka pak koh qe ka ardhur na italia letrat I mbaroj

  Vlorë 1 prill 00:13
  2.800 €
 • 8 foto
  Opel Meriva 1.7 Nafte
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 Nafte

  Shitet Opel Meriva -Viti i prodhimit : 11 / 2003 -Fuqia motorike : 1.7 kw -Lloji i karburantit : Na

  Vlorë 31 mars 22:51
  2.500 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN CADDY
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADDY

  SHITET VW CADDY, 2009 , 1.9 NAFTE, MANUALE, ME KONDICIONER , VAJ FILTRA TE NDERRUARA, FERROTA TAMBUR

  Vlorë 31 mars 16:05
  5.000 €
 • 12 foto
  Nissan Primestar dizel
  Vetura

  Nissan Primestar dizel

  Nissan Primastar 2.0 Tdci 114 Kf 4 Cilindra Konsumi i kombinuar 7,5 l/100 km Urban 9 l/100 km Extra

  Vlorë 31 mars 14:04
  9.400 €
 • 3 foto
  Reault clio
  Vetura

  Reault clio

  Renault clio 1.9 d 65 cv , me sherbime te kryera , letra t regullta deri n shkurt 2020, shitet per

  Vlorë 31 mars 12:00
  1 €
 • 3 foto
  Seat Leon benzin
  Vetura

  Seat Leon benzin

  1.6 benzin ne super form shitet per arsye largimi nga shqiperia

  Vlorë 31 mars 11:25
  2.500 €
 • 3 foto
  Nissan Terrano -97
  Vetura

  Nissan Terrano -97

  Makin shum e mbajtur si na jasht dhe na brenda

  Vlorë 31 mars 07:50
  4.200 €
 • 11 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shes Golf IV 1.9 naftt TDi me i te kuqe . abs airbeg te 4 xhamat elektrik . gomat te vendosura t re

  Vlorë 31 mars 01:52
  2.700 €
 • 6 foto
  Shitet Opel Corsa 1.3 nafte
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.3 nafte

  Opel Corsa 1.3 nafte, ne gjendje shum te mire motorrike, xhenerike, shume e paster si jasht edhe bre

  Vlorë 31 mars 01:06
  2.300 €
 • 3 foto
  Grande punto
  Vetura

  Grande punto

  Shitet me dogan te paguar motor 1.3 nafte viti 2007. E sapo ardhur nga italia

  Vlorë 30 mars 10:27
  3.400 €
 • 0 foto
  Shitet Kia Picanto e vitit 2006
  Vetura

  Shitet Kia Picanto e vitit 2006

  Shitet Kia Picanto 2006 me motorr 1.1 benzine , shume ekonomike , me taksa , siguarcion , kontroll

  Vlorë 30 mars 05:32
  2.699 €
 • 7 foto
  bmw 320d vp2006 manual
  Vetura

  bmw 320d vp2006 manual

  2.0 nafte..manuale..180mij km..sherbime te bera vetem tek bmw...letra te sapo prera

  Vlorë 29 mars 17:47
  4.500 €
 • 6 foto
  T gjitha sherbimet LETRA 1 VIT SH.PAK I DISKTUSHEM
  Vetura

  T gjitha sherbimet LETRA 1 VIT SH.PAK I DISKTUSHEM

  Shitet Mercedes Benz A class W168 🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj

  Vlorë 29 mars 15:29
  1.999 €
 • 4 foto
  Rav 4
  Vetura

  Rav 4

  Shitet rav4 super gjendje njgjyre blu e erret sdilje lekure e zeze me ngrohje fryrje dhe elktrike ,p

  Vlorë 26 mars 23:56
  7.200 €
 • 4 foto
  Opel Zafira Dti-16v
  Vetura

  Opel Zafira Dti-16v

  Okazion-shitet opel zafira 2000 naft viti 2001 vende 6+1,sherbimet te gjitha te bera, me dokumentaci

  Vlorë 26 mars 21:11
  2.300 €
 • 9 foto
  Nissan note
  Vetura

  Nissan note

  I diskutushem!!!

  Vlorë 12 mars 10:21
  4.500 €
 • 4 foto
  Okazionnnnn!!!!!!!!!
  Vetura

  Okazionnnnn!!!!!!!!!

  Shitet Benz Merzedes e class 220 cdi , shume ekonomik 4,8 l per 100 km rrug linje 6 marsha plus R ,s

  Vlorë 9 mars 19:13
  3.200 €
 • 4 foto
  VW Lupo benzin
  Vetura

  VW Lupo benzin

  Volkswagen lupo, me motorr 1.0 benzine, kondicioner, shume ekonomike. Dokumentet të sapo prera për n

  Vlorë 9 mars 19:05
  1.350 €
 • 11 foto
  Ford Fiesta 1.4 Nafte 2007
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 Nafte 2007

  Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte. Çmimi i patiskuteshem Viti i prodhimit Dhjetor 2007 Xhama te zinje ori

  Vlorë 7 mars 15:32
  3.000 €
 • 1 foto
  Shitet audi A2
  Vetura

  Shitet audi A2

  Shitet me dokumenta deri prill ..nafte 1.4

  Vlorë 6 mars 20:37
  2.500 €
 • 3 foto
  Benz w 124 E 250 20 v
  Vetura

  Benz w 124 E 250 20 v

  E250 20 valvulsh E class goma t reja vaj filtra bateri t sapondrruarr i paster nga t gjitha dokument

  Vlorë 6 mars 15:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi a6 bezine+gaz 1.8t dhe ndrohet
  Vetura

  Audi a6 bezine+gaz 1.8t dhe ndrohet

  Audi a6 viti 2000 kambio manuale shume ekonomike,me goma te reja, amorzator te rinj,taksa te sapo pr

  Vlorë 6 mars 15:32
  3.499 €
 • 8 foto
  Fiat Panda
  Vetura

  Fiat Panda

  I diskutushem!!!

  Vlorë 6 mars 11:40
  4.500 €
 • 2 foto
  okazion c2 1.4 nafte 2006
  Vetura

  okazion c2 1.4 nafte 2006

  citroen c2 1.4 nafte 2006

  Vlorë 6 mars 11:20
  2.300 €
 • 9 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  I diskutushem!!!

  Vlorë 6 mars 11:20
  4.900 €
 • 1 foto
  fiat dublo
  Vetura

  fiat dublo

  dublo makin pune motori i thjesht pa turbo pa kondicioner gomat e reja vaj filtra t sapo bera letra

  Vlorë 6 mars 11:10
  2.200 €
 • 3 foto
  OKAZION GOLF 7
  Vetura

  OKAZION GOLF 7

  Shitet GOLF 7 1,2 TSI Blue Technology. Makina eshte improtuar nga zvicra dhe eshte mbajtur nga nje p

  Vlorë 5 mars 17:40
  9.000 €
 • 8 foto
  Toyota Rav4 Crossover / Motor D-4D 2.2 nafte
  Vetura

  Toyota Rav4 Crossover / Motor D-4D 2.2 nafte

  Toyota Rav4 Crossover 4x4 Motor D-4D 2.2 nafte Vit prodhimi fund 2008. 182.000 km origjinale te cert

  Vlorë 3 mars 14:00
  7.800 €
 • 4 foto
  Okazion, golf 5 ne gjendje shume te mire
  Vetura

  Okazion, golf 5 ne gjendje shume te mire

  Volkswagel Golf 5, viti i prodhimit 2005, cilindrata 1.4 ekonomik. makina eshte me dokumenta te rreg

  Vlorë 27 shkurt 17:28
  3.700 €
 • 3 foto
  Ford transit frigorifer benzin gaz
  Vetura

  Ford transit frigorifer benzin gaz

  Shitet furgoni i sapoardhur nga italia , makina eshte me motorr 2.3 benzin gaz me impjant landi renz

  Vlorë 27 shkurt 00:16
  10.000 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen passat motorr 2.0 nafte 4500 euro
  Vetura

  Shitet Volkswagen passat motorr 2.0 nafte 4500 euro

  Shitet Volkswagen passat motorr 2.0 nafte shume ekonomik dhe ne gjendje te mire viti fund 2006 me

  Vlorë 26 shkurt 19:47
  4.500 €
 • 8 foto
  Fiat Idea
  Vetura

  Fiat Idea

  I diskutushem!!!

  Vlorë 26 shkurt 12:09
  3.300 €
 • 1 foto
  VW PASSAT 1.9 NAFTE -03
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 NAFTE -03

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me dokumenta te paguara deri ne shkurt 2018

  Vlorë 24 shkurt 13:48
  3.500 €
 • 6 foto
  Alfa romeo 159 jtdm
  Vetura

  Alfa romeo 159 jtdm

  Shitet me dokumenta te paguara ne gjendje shume te mire motor 1.9 nafte 8 valvula

  Vlorë 24 shkurt 11:49
  4.600 €
 • 8 foto
  OPEL CORSA 2010 letra per 1 vit OKAZION
  Vetura

  OPEL CORSA 2010 letra per 1 vit OKAZION

  OPEL CORSA 2010 .xhama te zinj origjinal 4 goma te reja kompresor per gomat ne bagazh cmimi 3395eu

  Vlorë 21 shkurt 19:20
  3.395 €
 • 5 foto
  Shitet mercedes e 200. Benzine + gaz
  Vetura

  Shitet mercedes e 200. Benzine + gaz

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike. Impjanti i gazit eshte dixhital. Dokum

  Vlorë 16 shkurt 11:21
  3.500 €
 • 5 foto
  Bmw 330
  Vetura

  Bmw 330

  Shitet bmw 330 me dogan te paguar viti 2006 makina e sapo ardhur nga italia dhe esht e mbyllur ne ga

  Vlorë 15 shkurt 14:19
  8.000 €
 • 6 foto
  Opel zafira 1.7 naft i sapo ardhur 2010 7 vendesh
  Vetura

  Opel zafira 1.7 naft i sapo ardhur 2010 7 vendesh

  Opel zafira 1.7 naft manual viti prodhimit 2010 ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e bera s

  Vlorë 13 shkurt 17:05
  5.500 €