Vetura
Vlorë

Vetura në shitje në Vlorë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Peugeot 207 Nafte 1.4 HDI Me dogane Viti 2007..
  Vetura

  Peugeot 207 Nafte 1.4 HDI Me dogane Viti 2007..

  Peugeot modeli 207 moto 1.4 nafte HDI me dogane te paguare viti 2007 ngjyre e zeze me 2 celsa abs es

  Vlorë Sot, 01:03
  2.999 €
 • 0 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes fiat stilo jtd 1.9 naft shum ekonomike makina ka pak koh qe ka ardhur na italia letrat I mbaroj

  Vlorë Dje, 23:13
  2.800 €
 • 8 foto
  Toyota Rav4 Crossover / Motor D-4D 2.2 nafte
  Vetura

  Toyota Rav4 Crossover / Motor D-4D 2.2 nafte

  Toyota Rav4 Crossover 4x4 Motor D-4D 2.2 nafte Vit prodhimi fund 2008. 182.000 km origjinale te cert

  Vlorë Dje, 23:10
  7.800 €
 • 2 foto
  Renault clio 1.5 dci
  Vetura

  Renault clio 1.5 dci

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, Nuk ka asnje lloj problemi. Shume ekonomike, taksat dhe sigur

  Vlorë Dje, 22:56
  2.200 €
 • 7 foto
  Okazion OPEL MERIVA 2006
  Vetura

  Okazion OPEL MERIVA 2006

  Shitet OPEL MERIVA viti 2006 per arsye emigracioni nuk jam tregtar makinash.Te gjitha sherbimet te b

  Vlorë Dje, 22:49
  2.900 €
 • 8 foto
  Opel Meriva 1.7 Nafte
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 Nafte

  Shitet Opel Meriva -Viti i prodhimit : 11 / 2003 -Fuqia motorike : 1.7 kw -Lloji i karburantit : Na

  Vlorë Dje, 21:51
  2.500 €
 • 8 foto
  Opel Meriva 1.7 naft 4 porta
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 naft 4 porta

  Shes opel meriva 1.7 nafte viti 2007 me 4 porta bisqe alumimi xhama te zinje orgjinale 4 xhama elekt

  Vlorë Dje, 21:38
  2.800 €
 • 5 foto
  Automat e klas 220
  Vetura

  Automat e klas 220

  Esht ne gjendje shum te mire automat sallon gjys rrob gjys meshin shum i paster me ngroje sedile kli

  Vlorë Dje, 20:08
  5.200 €
 • 0 foto
  Okazion C-CLASS 1.8 NAFTE AUTOMAT ME LETRA
  Vetura

  Okazion C-CLASS 1.8 NAFTE AUTOMAT ME LETRA

  -E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me

  Vlorë Dje, 19:55
  15.999 €
 • 8 foto
  ✅ML nafte 2996cc, Pa dogane, cmimi i diskutushem
  Vetura

  ✅ML nafte 2996cc, Pa dogane, cmimi i diskutushem

  ✅Shitet mercedes-benz ml300 nafte e vitit 2008 me ✅115.000 KM✅ ORIGJINALE! Gjendje Perfekte.

  Vlorë Dje, 19:55
  11.000 €
 • 6 foto
  T gjitha sherbimet LETRA 1 VIT SH.PAK I DISKTUSHEM
  Vetura

  T gjitha sherbimet LETRA 1 VIT SH.PAK I DISKTUSHEM

  Shitet Mercedes Benz A class W168 🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj

  Vlorë Dje, 19:55
  1.999 €
 • 10 foto
  SHITET GMC ( E blere me 0km, 1 pronar )
  Vetura

  SHITET GMC ( E blere me 0km, 1 pronar )

  Shitet GMC Envoy 4X4 4.2 Benzine e pershtatshme per impiand gazi e blere me 0km ne Kanada - VITI

  Vlorë Dje, 19:53
  3.999 €
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ C 220 EVO AUTOMAT
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 220 EVO AUTOMAT

  MERCEDES BENZ C MOTOR 220 EVO ELEGANC ME KAMJO AUTOMATIKE NE GJENDJE SHUME MIRE MAKINA ESHTE ME DOG

  Vlorë Dje, 19:07
  4.750 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz ML 350 BlueEfficiency
  Vetura

  Mercedes Benz ML 350 BlueEfficiency

  Mercedes Benz ML 350 BlueEfficiency. Full options. Model europian. Air matic.

  Vlorë Dje, 18:56
  27.000 €
 • 2 foto
  Citroen Xsara Picaso, 1.6 Nafte, 2007
  Vetura

  Citroen Xsara Picaso, 1.6 Nafte, 2007

  Citroen Xsara Picaso Viti: 2007 Motori: 1.6 Nafte 200 000 kilometra. Dogana e paguar

  Vlorë Dje, 18:53
  2.200 €
 • 10 foto
  Mercedez Benz C 300 4matic (AMG STYLING PACKAGE)
  Vetura

  Mercedez Benz C 300 4matic (AMG STYLING PACKAGE)

  C Class 300 4 Matic AMG STYLING PACKAGE Viti 2012 115.000 km origjinale Tavan xhami Kambio Automat

  Vlorë Dje, 18:14
  14.400 €
 • 4 foto
  Ford Fiesta automat 1.4 nafet viti 2008
  Vetura

  Ford Fiesta automat 1.4 nafet viti 2008

  Çmimi: 3 600 EUR i diskutushm Viti: 2008 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 160 000 - 169 999 Kar

  Vlorë Dje, 18:13
  3.600 €
 • 6 foto
  C240 gaz -benzin
  Vetura

  C240 gaz -benzin

  Shitet C240 4matic v6 Gaz-benzine ( i shenuar ne leje) Makina ka 200.000 km origjinale. Opsionet:

  Vlorë Dje, 17:59
  4.900 €
 • 0 foto
  Audi A8 3.0Tdi Quattro Full Options
  Vetura

  Audi A8 3.0Tdi Quattro Full Options

  Audi A8 2006(model 2007) Disqe 19 dhe goma ne gjendje te mire Sedilje lekure me ngrohje/ftohje/mas

  Vlorë Dje, 17:34
  9.000 €
 • 8 foto
  Toyota auris 2.2 naft d4d 105 mij km full option
  Vetura

  Toyota auris 2.2 naft d4d 105 mij km full option

  Shes toyota auris 2.2 naft 177kuaj fuqi viti 2009 me 105 mij kilometra origjinale mund ti kontrollon

  Vlorë Dje, 16:36
  6.500 €
 • 7 foto
  Hyundai 1x20 1.6 naft viti 2012
  Vetura

  Hyundai 1x20 1.6 naft viti 2012

  Shes hyundai 1.6 naft ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike sensor parkimi clima manuale 6

  Vlorë Dje, 16:34
  6.500 €
 • 4 foto
  Rav 4
  Vetura

  Rav 4

  Shitet rav4 super gjendje njgjyre blu e erret sdilje lekure e zeze me ngrohje fryrje dhe elktrike ,p

  Vlorë Dje, 16:15
  7.200 €
 • 6 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Me dogne te paguare ne gjendje perfekte 2.0tdi

  Vlorë Dje, 16:00
  4.200 €
 • 1 foto
  Shitet ose nderohet
  Vetura

  Shitet ose nderohet

  Shitet ose nderohet ne gjendje shume te mire dhe shume shume ekonomike

  Vlorë Dje, 15:59
  2.999 €
 • 4 foto
  Toyota Avensis, 2005, disel 2,2,
  Vetura

  Toyota Avensis, 2005, disel 2,2,

  Makina eshte ne gjendje shume te mir si motorike dhe xhenerike, e paster jashte e Brenda, letra te p

  Vlorë Dje, 15:39
  3.800 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN CADDY
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADDY

  SHITET VW CADDY, 2009 , 1.9 NAFTE, MANUALE, ME KONDICIONER , VAJ FILTRA TE NDERRUARA, FERROTA TAMBUR

  Vlorë Dje, 15:05
  5.000 €
 • 9 foto
  Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!
  Vetura

  Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!

  Makina eshte ne gjendje perfekte me 87000 km te certifikuara tek volkswagen dhe me garanci, xhama te

  Vlorë Dje, 13:38
  4.999 €
 • 12 foto
  Nissan Primestar dizel
  Vetura

  Nissan Primestar dizel

  Nissan Primastar 2.0 Tdci 114 Kf 4 Cilindra Konsumi i kombinuar 7,5 l/100 km Urban 9 l/100 km Extra

  Vlorë Dje, 13:04
  9.400 €
 • 0 foto
  BMW 530 nafte Okazion
  Vetura

  BMW 530 nafte Okazion

  Shitet BMW 530 nafte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike me te gjitha sherbimet te bera

  Vlorë Dje, 12:17
  2.700 €
 • 11 foto
  Mercedez E211 Avangard 270 cdi 2002 navi automat
  Vetura

  Mercedez E211 Avangard 270 cdi 2002 navi automat

  Shitet mercedez benz E211 avangard 270 cdi kamjo automat tronic, tapiceri lekure,klima me 2 zona aud

  Vlorë Dje, 11:49
  5.500 €
 • 10 foto
  Volvo cx90
  Vetura

  Volvo cx90

  *VITI 2010 *BENZINE + GAZ *KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIK *KLIMA 2 ZONALE *KLIMA EDHE PER ZONEN MBRAPA

  Vlorë Dje, 11:12
  14.000 €
 • 3 foto
  Reault clio
  Vetura

  Reault clio

  Renault clio 1.9 d 65 cv , me sherbime te kryera , letra t regullta deri n shkurt 2020, shitet per

  Vlorë Dje, 11:00
  1 €
 • 3 foto
  Seat Leon benzin
  Vetura

  Seat Leon benzin

  1.6 benzin ne super form shitet per arsye largimi nga shqiperia

  Vlorë Dje, 10:25
  2.500 €
 • 3 foto
  Nissan Almera 1.5 dizel
  Vetura

  Nissan Almera 1.5 dizel

  Shitet Nissan Almera 1.5 nafte e zeze me 5 porta. pasqyra xhama elektrike. komanda ne timon.viti 200

  Vlorë Dje, 10:18
  2.500 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz ML 250 Blutec vitit 2012
  Vetura

  Mercedes Benz ML 250 Blutec vitit 2012

  Shitet ML 250 blutec e vitit 2012,me motor 2.2 nafte,makina harxhon shum pak,model europian jo e ard

  Vlorë Dje, 10:00
  25.000 €
 • 6 foto
  Shitet Audi A4 2.0 T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.0 T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010

  Shitet Audi A4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike. Makina eshte model Kanadez e zhdoganua

  Vlorë Dje, 08:07
  9.800 €
 • 3 foto
  Nissan Terrano -97
  Vetura

  Nissan Terrano -97

  Makin shum e mbajtur si na jasht dhe na brenda

  Vlorë Dje, 06:50
  4.200 €
 • 11 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shes Golf IV 1.9 naftt TDi me i te kuqe . abs airbeg te 4 xhamat elektrik . gomat te vendosura t re

  Vlorë Dje, 00:52
  2.700 €
 • 11 foto
  Q7 3000 dizel
  Vetura

  Q7 3000 dizel

  Shese audi Q7 ne gjendje te shkelqyer,ose nderroj me makin me te vogel,plus diferenca na anna e bler

  Vlorë Dje, 00:10
  15.000 €
 • 6 foto
  Shitet Opel Corsa 1.3 nafte
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.3 nafte

  Opel Corsa 1.3 nafte, ne gjendje shum te mire motorrike, xhenerike, shume e paster si jasht edhe bre

  Vlorë Dje, 00:06
  2.300 €
 • 7 foto
  Okazion Alfa Romeo Mito
  Vetura

  Okazion Alfa Romeo Mito

  Shes Alfa Romeo Mito te vitit 2013 Makina i ka te gjitha sherbimet e kryera ne kohe goma te reja me

  Vlorë 10 nëntor 21:37
  5.700 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz E280 4MATIC
  Vetura

  Mercedes Benz E280 4MATIC

  Benz E 280 EVO Motori v6 pa taks lluksi,model EVO Avangarde ,sherbime te gjitha te kryera ( vaj fil

  Vlorë 10 nëntor 20:50
  8.000 €
 • 7 foto
  Volkswagen transporter 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen transporter 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen transporter 1.9 tdi ,me te gjitha sherbimet e bera ! 5800 euro i diskutushem cel 0

  Vlorë 10 nëntor 19:59
  5.800 €
 • 4 foto
  MERCEDES C200 CDI 2012 MANUAL
  Vetura

  MERCEDES C200 CDI 2012 MANUAL

  MERCEDES 200 CDI MANUAL 2012 108.000 KM.I SAPO TARGUAR.START & STOP NE TRAFIK. KAMJO MANUALE 6 M

  Vlorë 10 nëntor 17:57
  15.000 €
 • 3 foto
  Mercedes-benz E-class w211
  Vetura

  Mercedes-benz E-class w211

  Shitet mercedes E-class w211 avantgard,vitprodhim fund 2003 model 2004. Motor 220 nafte,kambio manu

  Vlorë 10 nëntor 16:29
  5.900 €
 • 3 foto
  SHITET OSE NDERROHET ME MAKIN ME VLERE ME TE ULET.
  Vetura

  SHITET OSE NDERROHET ME MAKIN ME VLERE ME TE ULET.

  BENCI NE GJENDJE SHUM TE MIRE. SENSORE PARKIMI ORIGJINAL SEDILJE ME NGROHJE GOMA TE KATERTA TE REJA

  Vlorë 10 nëntor 14:03
  3.800 €
 • 3 foto
  C class 220 ⛔⛔URGJENTT⛔⛔
  Vetura

  C class 220 ⛔⛔URGJENTT⛔⛔

  Shitet c class 220 cdi ..me nafte ekonomike per motorrin qe ka ..makina eshte shume e paster dhe e m

  Vlorë 10 nëntor 13:29
  3.600 €
 • 2 foto
  AudiA3
  Vetura

  AudiA3

  Salloni i makines eshte lekure.

  Vlorë 10 nëntor 13:07
  4.500 €
 • 0 foto
  Sprinter Okazion nderrohet me Vito
  Vetura

  Sprinter Okazion nderrohet me Vito

  Shitet Mercedes Benz Sprinter i vitit 2002 ne super gjendje,232.000 kilometra,6 goma akull te reja,t

  Vlorë 10 nëntor 12:40
  7.500 €
 • 7 foto
  Bmw 630i ne shitje. Gjendje perfekte
  Vetura

  Bmw 630i ne shitje. Gjendje perfekte

  Bmw 630i . Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100%. 205 mij km t

  Vlorë 10 nëntor 12:17
  9.500 €