Vetura

Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Manual |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Benc
  Vetura

  Benc

  Gjendja e motorrit eshte shum e mire frenat me abs cmim i diskutushem me letra per 1 vit korrik 2020

  Elbasan Sot, 20:50
  1.600 Lek
 • 4 foto
  Alfa romeo 156 JTD 1.9 okazion
  Vetura

  Alfa romeo 156 JTD 1.9 okazion

  Makina ne gjendje shum te mire kondicioner me klima modl 156 jtd tapiceri bezh letra te prera deri n

  Kurbin Sot, 20:49
  2.500 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

  Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina dispo

  Kavajë Sot, 20:48
  3.100 €
 • 5 foto
  Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002
  Vetura

  Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002

  Vetura osht ne gjendje te rrregullt edhe e rujt si mbrenda ashtu edhe jasht vetura i ka gjitha serv

  Prishtinë Sot, 20:47
  4.850 €
 • 7 foto
  Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps SPORT ndrrohet
  Vetura

  Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps SPORT ndrrohet

  Shitet gollf 5 GTI 6 shpejtsi 2005 regjistrim 10 muj drita xenon dita mjegulle 4 dyer centrall felln

  Malisheve Sot, 20:47
  7.299 €
 • 7 foto
  Shitet Ford Transit i ardhur nga zvicra
  Vetura

  Shitet Ford Transit i ardhur nga zvicra

  Shitet fort tranzit 2.6 dizel 260000 te kalume , regjistrimi i skaduar ne gjendje shume te mire. Pe

  Prizren Sot, 20:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vetura me qera
  Vetura

  Vetura me qera

  Ju ofrojmë vetura të llojeve të ndryshme me qera, prej 15Euro.

  Gjilan Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes fiat 1.9. Dizell
  Vetura

  Shes fiat 1.9. Dizell

  Shes fiatin 1.9 dizell

  Prishtinë Sot, 20:41
  2.250 €
 • 3 foto
  Kia Sorento
  Vetura

  Kia Sorento

  Shes Kia Sorento 2.5 crdi 143.000 km origjinale te gjitha sherbimet e kryera letra per 1 vit ne gjen

  Durrës Sot, 20:35
  3.500 €
 • 11 foto
  VW Polo 1.9 TDI
  Vetura

  VW Polo 1.9 TDI

  Shitet VW Polo 1.9 TDI, Viti 2006 Facelift Servisin komplet e ka te krym e ka librin e servisit, go

  Prishtinë Sot, 20:34
  5.400 €
 • 7 foto
  shitet mitsubishi l200
  Vetura

  shitet mitsubishi l200

  Shitet Mitsubishi l200 viti2003 ne gjendje super .nuk nderoet.

  Berat Sot, 20:34
  700 €
 • 6 foto
  Shitet vw caddy 2.0 sdi 2006
  Vetura

  Shitet vw caddy 2.0 sdi 2006

  Shitet vw caddy ne gjendje te rregullt,2.0 sdi dhe me klim

  Prishtinë Sot, 20:29
  3.500 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010

  Shitet Peugeot 1.6 nafte manual me 184.000 km te vetat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Tiranë Sot, 20:29
  3.200 €
 • 3 foto
  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.
  Vetura

  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

  T.4.Kombi.1.9.Dizel.Viti.93.Ka Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej

  Prishtinë Sot, 20:28
  1 €
 • 6 foto
  Mercedes.410.Dizel.Me Uls.Ne Aksion.
  Vetura

  Mercedes.410.Dizel.Me Uls.Ne Aksion.

  Mercedes.410..Dizel.Viti.91.Ka Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej

  Prishtinë Sot, 20:28
  1 €
 • 4 foto
  OKAZION!! VW CADDY MAX 2009_0673036657
  Vetura

  OKAZION!! VW CADDY MAX 2009_0673036657

  Shitet per arsye mosperdorimi, VW CADDY MAX 6+1, VP: 2009, MANUALE, CILINDRATA: 1896CC, NAFTE. Makin

  Tiranë Sot, 20:26
  8.500 €
 • 3 foto
  Per Golf.4.1.15.E.
  Vetura

  Per Golf.4.1.15.E.

  Opel Vctra.2.2.Dizel.viti.2001.Regj.02.02.2019.Ka Klim Abs Servo Muzik Goma te mire M+S.Ne Llapushni

  Prishtinë Sot, 20:25
  15 €
 • 2 foto
  Jv.Muzika.40.Euro.
  Vetura

  Jv.Muzika.40.Euro.

  Ford 2.2.Turbo Benzine..Regj.30.06.2016. Viti.10.11.1990.Qmimi i Fundi.1500.Euro.Me Ndrrime.1800.Eur

  Prishtinë Sot, 20:25
  29 €
 • 1 foto
  Golf 3.30.Euro.2.
  Vetura

  Golf 3.30.Euro.2.

  Golf 3 1.9.Dizel.Viti.22.05.1992.Servo Centrall Regj.29.03.2017.Muzika Goma ne aksion qmimi.1900.eur

  Prishtinë Sot, 20:24
  29 €
 • 11 foto
  OKAZION!! Nissan Qashqai,2008,2.0 Nafte,nga Franca
  Vetura

  OKAZION!! Nissan Qashqai,2008,2.0 Nafte,nga Franca

  Shitet Nissan Qashqai e Vitit 2008 Ngjyre Gri Gloss(nuk merr gervishtje kollaj) 2.0 Nafte, Manuale.

  Tiranë Sot, 20:22
  6.999 €
 • 2 foto
  Audi A6 dizel
  Vetura

  Audi A6 dizel

  Audi A6 1.9 nafte shum ekonomik ne gjendjen shum te mir sherbimet te bera te gjitha .vaj filtra te n

  Tropojë Sot, 20:17
  3.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 1,6 HDI Full Gjermania
  Vetura

  Peugeot 308 1,6 HDI Full Gjermania

  Shitet Peugeot 308 model i ri 1.6 nafte klima abs esp kompjuter bordi xhama elektrike pasqyra elektr

  Fier Sot, 20:16
  4.900 €
 • 10 foto
  Audi A3 2,0 TDI Ambiente Gjermania Full
  Vetura

  Audi A3 2,0 TDI Ambiente Gjermania Full

  Shitet Audi A3 2,0 TDI Ambiente Klimatronik 6-Marsha Pipa parkimi Radio-CD xhama dhe pasqyra elektri

  Fier Sot, 20:15
  3.900 €
 • 11 foto
  Fiat Punto Evo Twinair Full Gjermania
  Vetura

  Fiat Punto Evo Twinair Full Gjermania

  Model 2013 Me dogane te paguar E importuar nga Gjermania Kilometra te pershkruara. 78000 ORIGJINAL

  Fier Sot, 20:13
  4.999 €
 • 9 foto
  Amarok 2.0 tdi 4x4
  Vetura

  Amarok 2.0 tdi 4x4

  Vw amarok 2.0 tdi 4x4.E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komple

  Gjakovë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  Mercedes Benz ... A140 ...benzin.. Ne gjenjde te mir teknike Pa punuar ne shqiperi Me targa te hua

  Kavajë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CITROEN C1 - RKS - VITI 2009 -
  Vetura

  CITROEN C1 - RKS - VITI 2009 -

  Citroen C1..1.0 benzin .... Viti i prodhimit 23-12-2008 .... Tabela - RKS - .... Regjistrim deri me

  Prishtinë Sot, 20:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020
  Vetura

  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020

  Shes karrotrecin me te gjitha dok deri ne mars 2020. Shitet 2.8 milion

  Lezhë Sot, 20:05
  2.800 Lek
 • 11 foto
  VW GOLF Variant 2.0 TDI SKY XENON HIGHLINE
  Vetura

  VW GOLF Variant 2.0 TDI SKY XENON HIGHLINE

  Shitet Golf 6 Karavan veture familjare: 2.0 Tdi 6 shpejsi SKY (tavan nga xhami) Highline Chromeline

  Prishtinë Sot, 20:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI
  Vetura

  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI

  MAKINA ESHTE TARGUAR DHE JAN KRYER TE GJITHA SHERBIMET...MOTOR 1.6 DIEZEL HDI.. SHUM EKONOMIKE...FUL

  Fier Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHLEP AUTO BARTJE MARIMANGA 24H 044 285 202
  Vetura

  SHLEP AUTO BARTJE MARIMANGA 24H 044 285 202

  AUTO BARTJE 24H 044 285 202

  Prishtinë Sot, 20:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet peugeot viti 2003 me benzin ekonomike .... ne gjendje shume te mire letrat deri ne janar 2019

  Lushnjë Sot, 19:58
  2.000 €
 • 6 foto
  Golf 1
  Vetura

  Golf 1

  Golf 1 1.6 disel 1983 viti ( fabrikisht gti )

  Gjilan Sot, 19:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opel gsi
  Vetura

  Opel gsi

  Shitet opel kadett GSI 2.0 benxin kabriolet ne gjendje te rregullt kilometra te garantune 94.000km

  Gjilan Sot, 19:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENAULT MEGANE 1.5 NAFT
  Vetura

  RENAULT MEGANE 1.5 NAFT

  RENAULT MEGANIE 1.5 NAFT SHUM EKONOMIK GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET E BERA GOMA 100%TE REJA

  Fier Sot, 19:53
  2.800 €
 • 5 foto
  Peugeot 207CC 2007 1.6 Naft Cabrio
  Vetura

  Peugeot 207CC 2007 1.6 Naft Cabrio

  Peugeot 207CC vit pridhimi 2007 motorr 1.6 turbo me naft shum ekonomike dhe e shpejt makina esht sh

  Fier Sot, 19:53
  3.300 €
 • 9 foto
  SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI 2007 ME KLIM
  Vetura

  SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI 2007 ME KLIM

  SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI PRODHIMIT 2007 NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE VETURA POSE

  Mitrovicë Sot, 19:53
  4.000 €
 • 11 foto
  SHES BMW 320 DIZELL 2.0 X DRIVE VITI 2012 NDRRIM
  Vetura

  SHES BMW 320 DIZELL 2.0 X DRIVE VITI 2012 NDRRIM

  SHES BMW 320 DIZELL 2.0 X DRIVE MOTORR ME ZINGJIR VETURA POSEDON KLIMA TRONIK ABS ESP BORD KOMPJUTER

  Mitrovicë Sot, 19:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 508 hdi 2.00
  Vetura

  Peugeot 508 hdi 2.00

  Peugeot 508 viti 2012 Vetura osht e ardhur nga Franca Vetura posedon Libra servisi online ne servis

  Ferizaj Sot, 19:51
  111 €
 • 8 foto
  Caddy maxi ,viti 2009 ,sapo targuar ,per 1 vit .
  Vetura

  Caddy maxi ,viti 2009 ,sapo targuar ,per 1 vit .

  Caddy maxi i sapo targuar letra per nje vit ,gomat & disqe te reja 2018 ,kit komplet rip faze ,p

  Fier Sot, 19:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  nrroj me lop
  Vetura

  nrroj me lop

  shes a po nrroj

  Pejë Sot, 19:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Citroen c5 URGJENT
  Vetura

  Citroen c5 URGJENT

  Shitet vetura diezel citroen c5 2.2 hdi excluzive modeli i vitit 2002 klm tronik abs esp cd senzor p

  Vushtrri Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bmw 318i (2006)
  Vetura

  Bmw 318i (2006)

  Vetura eshte ne gjendje shume te mir teknike posedon motor me zingjir 2.0 benzin senzora parkimi kli

  Prishtinë Sot, 19:46
  6.200 €
 • 0 foto
  Okazion tyota rav 4 2.2 cat egzekutiv
  Vetura

  Okazion tyota rav 4 2.2 cat egzekutiv

  Shitet tyota rav 4 full opsion per lloin e vet edhe ndrrohet

  Elbasan Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet URGJENT CITROENI
  Vetura

  Shitet URGJENT CITROENI

  Shitet vetura diezel citroen c5 2.2 hdi excluzive modeli i vitit 2002 klm tronik abs esp cd senzor p

  Prishtinë Sot, 19:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Toyota corolla
  Vetura

  Toyota corolla

  OKAZION.....Shitet Toyota corolla ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike e ardhur sot nga italia.

  Durrës Sot, 19:42
  2.800 €
 • 8 foto
  Shitet/Nderrohet Grande Punto e Re me rreth 600km
  Vetura

  Shitet/Nderrohet Grande Punto e Re me rreth 600km

  Shitet nje Fiat Grande Punto 1.2 benzine e vitit 31.10.2015 e regjistruar per here te pare ne shqip

  Tiranë Sot, 19:41
  7.500 €
 • 4 foto
  Toyota Avensis, 2005, disel 2,2,
  Vetura

  Toyota Avensis, 2005, disel 2,2,

  Makina eshte ne gjendje shume te mir si motorike dhe xhenerike, e paster jashte e Brenda, letra te p

  Vlorë Sot, 19:40
  3.800 €
 • 3 foto
  Ford Focus 1,8 TDI Urgjent
  Vetura

  Ford Focus 1,8 TDI Urgjent

  Shes Ford Fokusin, regjistrimi i parë, në gjendje perfekte, i ardhur nga Zvicrra, me të gjitha servi

  Ferizaj Sot, 19:36
  2.900 €
 • 7 foto
  Golf 2 1.6 td regj 1 vit karrika golf 6
  Vetura

  Golf 2 1.6 td regj 1 vit karrika golf 6

  vw golf 2 1.6 diesel intercooler 5 shpejtesi regjistrim rreth 1 vit te gjitha te reja karrika golf

  Podujevë Sot, 19:28
  2.000 €