Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Ford transit 1.9 naft
  Vetura

  Ford transit 1.9 naft

  Ford tranzit 1.9 naft manual me gjitja letrat shqiptare ne gjendje te mir Kontakt : 0693143555....

  Tiranë Sot, 14:37
  3.300 €
 • 9 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 MANUALE.
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 MANUALE.

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale e sapo ardhur. Mjeti ka gjendje perfekte ka 4 gomat e reja

  Tiranë Sot, 14:07
  4.500 €
 • 10 foto
  Toyota Aygo 1.4 naft manual 2006 bli me keste
  Vetura

  Toyota Aygo 1.4 naft manual 2006 bli me keste

  shitet toyota aygo 2006 naft manual e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mire me dogane te

  Tiranë Sot, 14:06
  3.600 €
 • 4 foto
  Shitet ne gjendje perfekte sport
  Vetura

  Shitet ne gjendje perfekte sport

  Shitet Motor kamio freksion i sapo bere. . Makina esht ne gjendje shume te mire ... kondisioner 4 g

  Tiranë Sot, 14:05
  2.000 €
 • 11 foto
  SEAT LEON 2.0 TDI 2009 182.000km
  Vetura

  SEAT LEON 2.0 TDI 2009 182.000km

  SEAT LEON 2.0 TDI 2009 182.000km NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE I RUAJTUN BRENDA DHE JAS

  Tiranë Sot, 14:05
  4.600 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110 PS 2009
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110 PS 2009

  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110 PS 2009 NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA POSE

  Tiranë Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fiat Punto 1.6 JTD 2009 94.000km (PA DOGAN)
  Vetura

  Fiat Punto 1.6 JTD 2009 94.000km (PA DOGAN)

  Fiat Punto 1.6 JTD 2009 94.000km NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I ARDHUR NGA ZVICRA POSEDON:koman

  Tiranë Sot, 14:04
  4.300 €
 • 0 foto
  AUTO 999 SKODA FABIA 1.4 BENZINE PANORAMA
  Vetura

  AUTO 999 SKODA FABIA 1.4 BENZINE PANORAMA

  Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: BEZHE Kamjo......: MANUAL Ftohja.....: Klima Digitale Fuqia KW..:

  Tiranë Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AUTO999 SKODA FABIA HIGHLINE 1.2 BENZINE
  Vetura

  AUTO999 SKODA FABIA HIGHLINE 1.2 BENZINE

  Viti: 2011 Modeli: FABIA 1.2 BENZIN Karburanti: Benzin Ngjyra.....: Bezhë Kamjo......: Manual Ftohja

  Tiranë Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUTO999 SKODA FABIA HIGHLINE 1.2 BENZINE
  Vetura

  AUTO999 SKODA FABIA HIGHLINE 1.2 BENZINE

  Viti: 2011 Modeli: FABIA 1.2 BENZIN Karburanti: Benzin Ngjyra.....: Bezhë Kamjo......: Manual Ftohja

  Tiranë Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Opel Vectra 1.6 benzin , (PA DOGAN)
  Vetura

  Opel Vectra 1.6 benzin , (PA DOGAN)

  makina eshte e sapoardhur nga gjermania .me klim .airbeg etj ne gjendje shume te mire

  Tiranë Sot, 14:03
  880 €
 • 3 foto
  Audi A3 Sportback 2006
  Vetura

  Audi A3 Sportback 2006

  Audi A3 sportback, Manual 6 marshe. Taksat deri ne gusht 2019, siguracioni deri ne shtator. 230.000

  Tiranë Sot, 14:01
  4.500 €
 • 4 foto
  Shes Mercedes Benz ML
  Vetura

  Shes Mercedes Benz ML

  Shes makinen M.Benz ML Shume e mirembajtur Timon anglez 3900 euro i diskutueshem

  Tiranë Sot, 14:00
  3.900 €
 • 3 foto
  Tiran shitet audi a4 gjendje te mir 1.9 naft
  Vetura

  Tiran shitet audi a4 gjendje te mir 1.9 naft

  shtitet

  Tiranë Sot, 14:00
  3.500 €
 • 6 foto
  AUTO999 LANDROVER FREELANDER 2.0 NAFTE 4X4 2001
  Vetura

  AUTO999 LANDROVER FREELANDER 2.0 NAFTE 4X4 2001

  AUTO999 LANDROVER FREELANDER 2.0 NAFTE 4X4 2001 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri metalixato Kamj

  Tiranë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ C200CDI CLASSIC 2002 MANUAL
  Vetura

  MERCEDES BENZ C200CDI CLASSIC 2002 MANUAL

  MERCEDES BENZ W203● •VITI : 2002• •MANUAL : 6 + 1• •KILOMETRA : 347946• •SENSOR DRIT

  Tiranë Sot, 13:57
  3.300 €
 • 10 foto
  OKAZION TOYOTA RAV 4 Full Opsion
  Vetura

  OKAZION TOYOTA RAV 4 Full Opsion

  Okazion! TOYOTA RAV 4 D-CAT Full opsion 2.2 Naft vit prodhimi fundi 2006. Makina eshte ne super su

  Tiranë Sot, 13:57
  6.200 €
 • 4 foto
  Corolla 2.0 nafte, kambio manuale , perfekte
  Vetura

  Corolla 2.0 nafte, kambio manuale , perfekte

  Toyota Corolla 2.0 nafte, manuale, kondicioner me climatronic, radio-cd, abs+airbag, 4 xhamat elektr

  Tiranë Sot, 13:57
  3.700 €
 • 11 foto
  BMW E46 2002
  Vetura

  BMW E46 2002

  BMW seria 3 - E46 320D (110kw/150hp), viti 2002, blu e erret, ne gjendje optimale vizuale dhe mekani

  Tiranë Sot, 13:57
  3.600 €
 • 9 foto
  Toyota Auris 2008
  Vetura

  Toyota Auris 2008

  Shitet Toyota Auris Viti 2008 Nafte 2.00 motorri Kambio manuale 239000 km Me dogan te paguar Maki

  Tiranë Sot, 13:56
  5.200 €
 • 11 foto
  Shes wv pasat 2.0 tdi viti 2007 full options 4700€
  Vetura

  Shes wv pasat 2.0 tdi viti 2007 full options 4700€

  Te Dhenat: Shes Volkswagen Passat Highline 2.0 TDI 4 motion ( me motorrin e ri 8 valvula), me tapi

  Tiranë Sot, 13:56
  4.700 €
 • 11 foto
  OKAZION AUTOMJET DIPLOMATIK SPRINTER 515 CDI
  Vetura

  OKAZION AUTOMJET DIPLOMATIK SPRINTER 515 CDI

  OKAZION!! AUTOMJET DIPLOMATIK MERCEDES BENZ SPRINTER 515 CDI 20+1 VENDE TE SHENUARA DHE NE LEJEN E

  Tiranë Sot, 13:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion Citroen C4
  Vetura

  Okazion Citroen C4

  Shes Citroen C4 viti 2011, kambio manuale, 1.4 benzine, 197 mije km origjinale te verifikueshme tek

  Tiranë Sot, 13:54
  4.599 €
 • 4 foto
  Shitet Seat Ibiza
  Vetura

  Shitet Seat Ibiza

  Shitet Seat Ibiza e prodhuar ne dhjetor 2011 dhe e blere tek Porsche Albania ne maj 2012. Motorr 1.4

  Tiranë Sot, 13:52
  5.300 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz
  Vetura

  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz

  Shitet Daewoo Matiz 800 cc benxin/gaz ne gjendje te shkelqyer ,sapo jane bere sherbimet vaje filtra

  Tiranë Sot, 13:51
  1.700 €
 • 3 foto
  Ford Focus
  Vetura

  Ford Focus

  Shitet Ford Focus 1.8 TDCi nafte. 115 kuajfuqi. Kilometra te pershkruar 204,000. Kolaudimi i makines

  Tiranë Sot, 13:51
  2.400 €
 • 4 foto
  Benz C Class 220 cdi
  Vetura

  Benz C Class 220 cdi

  Shite c class 220 cdi viti 2001 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumenta te sapoprera d

  Tiranë Sot, 13:50
  2.700 €
 • 8 foto
  vw golf 5 1.9 tdi
  Vetura

  vw golf 5 1.9 tdi

  200mij km 1.9 tdi 105 viti 2006 letrat mbarojn fund tetori gjendja shum e mire makina ka nevoj vete

  Tiranë Sot, 13:47
  4.400 €
 • 6 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet Golf4 1.4 benzin viti 1999 ne gjendje te mire. Kolaudimi deri ne shkurt 2020 siguracion deri

  Tiranë Sot, 13:47
  1.900 €
 • 4 foto
  Ford Everest 2,5 naft ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Ford Everest 2,5 naft ne gjendje shum te mire

  Ford Everest 2,5 naft me 62mij km origjinale ,ka qen per shume kohe embyllur ne garazhd , 6+1 vend

  Tiranë Sot, 13:47
  12.000 €
 • 0 foto
  Shiten depozita 86,000 litershe
  Vetura

  Shiten depozita 86,000 litershe

  Shiten depozita 86,009 litershe. Materiali hekur & mangan. Ne gjendje te mire. Per cdo info kont

  Tiranë Sot, 13:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet renault megane
  Vetura

  Shitet renault megane

  Shitet renault megane 1.9 dci,kondicjoner,xhama elektrik,abs,ndezje start/stop me pult,disqe renault

  Tiranë Sot, 13:45
  2.400 €
 • 9 foto
  Shitet Mersedes
  Vetura

  Shitet Mersedes

  C class 180 motorri 2000 cc.Impjanti i gazit i montuar ne shqiperi me garanci.Dritat auto kseno led.

  Tiranë Sot, 13:44
  4.300 €
 • 11 foto
   CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011 KLIMA PANORAM
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011 KLIMA PANORAM

  MAKINA GJENDET NE KOSOV PO MUND TE SJELET KUDO NE SHQIPERI PA PROBLEM... CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2

  Tiranë Sot, 13:43
  5.700 €
 • 11 foto
  Smart ForFour Nafte 2005 1.5 CDI
  Vetura

  Smart ForFour Nafte 2005 1.5 CDI

  OKAZION Shitet Smart Forfour Forca Motorrike: 1.5 CDI (I e kuqe) 3 pistona Euro 4 Kambio: Manuale K

  Tiranë Sot, 13:43
  3.500 €
 • 11 foto
  Smart Forfour 1.5 Nafte CDI 2005
  Vetura

  Smart Forfour 1.5 Nafte CDI 2005

  OKAZION Shitet Smart Forfour Forca Motorrike: 1.5 CDI (I e kuqe) 3 pistona Euro 4 Kambio: Manuale K

  Tiranë Sot, 13:43
  3.340 €
 • 3 foto
  Shes VW POLO ECO 2007 DIEZEL 1.4 ME 3 PISTONA
  Vetura

  Shes VW POLO ECO 2007 DIEZEL 1.4 ME 3 PISTONA

  Shes makinen vw polo eco viti 2007 dale ne rruge ne 2009,makina sapo ka ardhur ne gjendje te shkelqy

  Tiranë Sot, 13:41
  3.200 €
 • 7 foto
  caddy max 1.9 2009
  Vetura

  caddy max 1.9 2009

  cady max 2009 1.9 nafte e sapo ardhur zvicra ne. gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 13:41
  5.999 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 , VITI 2009,MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  VW GOLF 6 , VITI 2009,MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine+gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2

  Tiranë Sot, 13:40
  7.600 €
 • 11 foto
  VW POLO, VITI 2009, MOTORR 1.6 NAFTE, MANULE
  Vetura

  VW POLO, VITI 2009, MOTORR 1.6 NAFTE, MANULE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009

  Tiranë Sot, 13:40
  5.700 €
 • 11 foto
  DACIA SANDERO, VITI 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  DACIA SANDERO, VITI 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2

  Tiranë Sot, 13:39
  3.200 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Sot, 13:39
  10.500 €
 • 11 foto
  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE
  Vetura

  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, vit

  Tiranë Sot, 13:39
  5.000 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207, 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  PEUGEOT 207, 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz brc, kambio manuale, viti prodhim

  Tiranë Sot, 13:38
  3.900 €
 • 11 foto
  FIAT CROMA, VITI 2006, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Vetura

  FIAT CROMA, VITI 2006, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:38
  3.900 €
 • 1 foto
  Shitet Audi 80, viti 1993
  Vetura

  Shitet Audi 80, viti 1993

  Shitet Audi 80 i vitit 1993, ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike. Letrat i mbarojne ne mars.

  Tiranë Sot, 13:38
  150.000 Lek
 • 11 foto
  RENAULT KANGOO, 2002, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Vetura

  RENAULT KANGOO, 2002, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 11/2002

  Tiranë Sot, 13:38
  3.000 €
 • 0 foto
  AUTO999 TOYOTA YARIS 1.4 D-4D VITI 2005
  Vetura

  AUTO999 TOYOTA YARIS 1.4 D-4D VITI 2005

  AUTO999 TOYOTA YARIS 1.4 D-4D VITI 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: BLU E ERRET Kamjo......: man

  Tiranë Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  micubishi
  Vetura

  micubishi

  Makina ne gjendje shum te mire.

  Tiranë Sot, 13:37
  6.000 €
 • 3 foto
  rover 75
  Vetura

  rover 75

  shitet ose nderrohet rover 75 viti 2000 ne gjendje te mir cmimi i diskutushem

  Tiranë Sot, 13:37
  1.111.111 Lek