Vetura
Kukës

Vetura në shitje në Kukës | Manual |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Audi A5 1.8 TFSI 2X S-Line Manuel ( Pa Dogan )
  Vetura

  Audi A5 1.8 TFSI 2X S-Line Manuel ( Pa Dogan )

  Audi A5 2X S-Line 1.8 TFSI Viti 2015 E Sa Po Ardhur Nga Gjermania ( Pa Dogan ) Veq 56.000 Km Me Lib

  Kukës Sot, 16:30
  14.900 €
 • 8 foto
  Golf IV 1.9 tdi
  Vetura

  Golf IV 1.9 tdi

  Shitet golf IV 1.9 tdi i thjeshte. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike e sa

  Kukës Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  GOLF 1.9, VITI 2002, NAFTE
  Vetura

  GOLF 1.9, VITI 2002, NAFTE

  Shitet Golf 4, 1.9 nafte Viti 2002 EUR 3 UND D4 Ne gjendje perfekte Kontakti: +38349110750

  Kukës Sot, 14:11
  1.600 €
 • 4 foto
  VW Caddy -06
  Vetura

  VW Caddy -06

  Shes vw caddy ne gjendje te rregullt,i posardhur nga gjermania, ka karrikat me nxemje, klim, gjama e

  Kukës Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion. BMW 330 sport
  Vetura

  Okazion. BMW 330 sport

  shitet bmw 330 benzin gaz, me sherbime te bera vaj filtra , e ardhur nga zvicra, me komanda ne timon

  Kukës Sot, 11:46
  3.500 €
 • 11 foto
  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03

  Vw Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe 2003 Makina eshte e ardhur nga zvicra Full Opcion Me te gjitha servise

  Kukës Sot, 11:43
  3.500 €
 • 4 foto
  Passat 2.0 TDI(pa dogan)
  Vetura

  Passat 2.0 TDI(pa dogan)

  Shitet passat 2.0 TDI viti 2006 kambio manuale 6+1 marshe ne gjendje shum te mir motorike dhe gjener

  Kukës Sot, 08:14
  3.000 €
 • 7 foto
  Golf 5 2.0 tdi 2004 nga zvicra
  Vetura

  Golf 5 2.0 tdi 2004 nga zvicra

  Shes veturen golf 5 2.0 tdi 2004 ne gjendje shume te mire vetura posedon 250.000 km ka te ndrruar ko

  Kukës Sot, 00:42
  2.400 €
 • 3 foto
  Opel Zafira -03
  Vetura

  Opel Zafira -03

  Opel zafira me dokumenta te bera deri ne janar 2017 motor 2.2

  Kukës Dje, 22:34
  2.900 €
 • 4 foto
  BMW Seria 1
  Vetura

  BMW Seria 1

  BMW Seria 1 119D ne gjendje shum te mir. Te gjitha sherbimet e bera. E paster si brenda dhe jashta.

  Kukës Dje, 22:14
  5.300 €
 • 8 foto
  Ford Galaxy 1.9 TDI
  Vetura

  Ford Galaxy 1.9 TDI

  Ford Galaxy 1.9 TDI. 6 marshe me vende 6+1 me xhama te zi origjinal me sensor parkingu para mbrapa.

  Kukës Dje, 22:14
  5.300 €
 • 5 foto
  VW Golf 3 kabriolet -95
  Vetura

  VW Golf 3 kabriolet -95

  shitet per arsye mosperdorimi pa dokomente.

  Kukës Dje, 14:55
  600 €
 • 5 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shes mercedes c220 evo full ekstra ne gjendje shum te mir vetura gjindet ne Kosov- pej

  Kukës Dje, 14:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel corsa
  Vetura

  Opel corsa

  Shitet oepl corsa viti 2006 nafte fuqija 1.3 shum ekonomik.. per me shm konatakto vajber +41 76 520

  Kukës Dje, 13:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  mercedenz - benz 250
  Vetura

  mercedenz - benz 250

  eshte shume e mire ne gjendje motorrike nuk ka nevoje per asnje sherbim , e mbajtur mir letrat i ka

  Kukës Dje, 13:24
  1.800 €
 • 0 foto
  Okazjon
  Vetura

  Okazjon

  Ne super gjendej .me sherbime te bera.me letra te sapo prera.2000 ero i diskutuar.

  Kukës Dje, 12:47
  1.750 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz G300 1991
  Vetura

  Mercedes-Benz G300 1991

  Shes Mercedes Benz G 300,viti i prodhimit 1991. Ne gjendje perfekte Teknike dhe Optike.I importuar n

  Kukës Dje, 09:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzine Viti 2000 Manuale
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzine Viti 2000 Manuale

  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzine. Vit Prodhimi 2000 me dogane te sapo prere (Euro 4) e sapo ardhur nga

  Kukës Dje, 09:01
  1.500 €
 • 4 foto
  Shitet pasat 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet pasat 1.9 TDI

  Makina eshte ne gjendje pune shume te mire e rinovuar totalisht motorr tdi te golfit 3 te 98 me harx

  Kukës 15 gusht 18:00
  1.300 €
 • 4 foto
  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????
  Vetura

  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike me sherbime te sapo bera vaj filtra dhe te

  Kukës 15 gusht 18:00
  3.800 €
 • 0 foto
  shitet samrt
  Vetura

  shitet samrt

  shitet smar for fort viti 2005 1.1 benzin manual shum ekonomik vaj filtra te ndrruara makina nuk ka

  Kukës 15 gusht 17:31
  2.900 €
 • 1 foto
  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara
  Vetura

  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara

  Makina esht ne gjenddje shum te mir the ekonomike

  Kukës 15 gusht 14:47
  1.700 €
 • 8 foto
  Shes mercedes c220 cdi me targa te huaja
  Vetura

  Shes mercedes c220 cdi me targa te huaja

  Shes mercedes benz c220 cdi ne gjendje shum te mire si teknike edhe ne motorr punon super me klime m

  Kukës 15 gusht 13:18
  1.600 €
 • 5 foto
  VW Passat -97
  Vetura

  VW Passat -97

  Makina esht ne gjendje perfekte shitet per arsie emigrimi

  Kukës 15 gusht 12:13
  2.200 €
 • 5 foto
  AUDI A3 2.0 TDI 170PS QUATTRO 2009
  Vetura

  AUDI A3 2.0 TDI 170PS QUATTRO 2009

  Audi A3 2.0 tdi Viti 06.2009 Manual 6 speed 125kw 170ps Quattro 4x4 Sapo ardhur nga Zvicrra Me libe

  Kukës 15 gusht 08:37
  7.500 €
 • 7 foto
  FORD TOURNEO CONECT 1.8 TDCI 2004 5 ULSE
  Vetura

  FORD TOURNEO CONECT 1.8 TDCI 2004 5 ULSE

  Sapo ardhur nga Zvicrra Gjendje shum te mir Prishtine Tel. Viber whatsapp +38344207526

  Kukës 15 gusht 08:37
  2.250 €
 • 7 foto
  Subaru Trezia 1.3 benzin 111.000 km 2011 pa dogan
  Vetura

  Subaru Trezia 1.3 benzin 111.000 km 2011 pa dogan

  Shitet vetura e ardhur nga zvicrra Pa dogan me km 111.000 me liber Gjendje shum te mir Gjendet ne

  Kukës 15 gusht 08:37
  3.000 €
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës 15 gusht 02:28
  2.250 €
 • 5 foto
  Ford Galaxy
  Vetura

  Ford Galaxy

  •Ford Galaxy 1.9 •Vit prodhimi 2000 6+R • me dokumenta 4+1• me kondicioner •kilometra 2641

  Kukës 14 gusht 22:09
  2.900 €
 • 6 foto
  passat
  Vetura

  passat

  automjeti gjindet ne kosov ne gjendje te rregullt

  Kukës 14 gusht 21:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer gjenerike dhe estetike. Ka motorr 1.9 TDI. Nuk ka nevoje per as

  Kukës 14 gusht 16:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Të gjitha pjesët për Mitsubishi Outlander 4WD 2.0D
  Vetura

  Të gjitha pjesët për Mitsubishi Outlander 4WD 2.0D

  Të gjitha pjesët për Mitsubishi Outlander 4WD 2.0D 2007 ( Shesim vetëm pjesë, jo komplet ) Tel : 0

  Kukës 14 gusht 10:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjesë kembimi për Land Rover Discovery 2.7 2007
  Vetura

  Pjesë kembimi për Land Rover Discovery 2.7 2007

  Pjesë kembimi për Land Rover Discovery 2.7 TDV6 2007 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 1

  Kukës 14 gusht 10:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjesë për KIA SORENTO 2.5 CRDI 2009 170PS
  Vetura

  Pjesë për KIA SORENTO 2.5 CRDI 2009 170PS

  Pjesë për KIA SORENTO 2.5 CRDI 2009 170PS (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Viber :

  Kukës 14 gusht 10:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MANUAL 2008
  Vetura

  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MANUAL 2008

  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MANUAL 2008 GJENDEMI NE MAGJISTRALEN PRISHTIN-MITROVIC KM5 TEL.0

  Kukës 14 gusht 10:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4
  Vetura

  Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4

  Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Viber

  Kukës 14 gusht 10:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pjesë për LAND ROVER FREELANDER 2 2.2d 2008
  Vetura

  Shes pjesë për LAND ROVER FREELANDER 2 2.2d 2008

  Pjesë për LAND ROVER FREELANDER 2 • 2008 • 2.2 TD4 4X4 • MANUAL 6 SHPEJTSI Tel: 044 100 141

  Kukës 14 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjesë kembimi për Mazda 6 2005 2.0D
  Vetura

  Pjesë kembimi për Mazda 6 2005 2.0D

  Pjesë për Mazda 6 2005 2.0D Tel.044 100 141 viber +38344100141 whatsapp +37744100141 gjendemi ne k

  Kukës 14 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES KEMBIMI HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI
  Vetura

  PJES KEMBIMI HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI

  SHES PJES PER HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI GJENDEMI NE KOSOVE - PRISHTINE tel. +38344100141 viber : +38

  Kukës 14 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES KEMBIMI PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN
  Vetura

  PJES KEMBIMI PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN

  PJES PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN GJENDEMI NE KOSOV PRISHTIN tel. +38344100141 viber : +38

  Kukës 14 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES KEMBIMI PER KIA SPORTAGE 1.7 2014
  Vetura

  PJES KEMBIMI PER KIA SPORTAGE 1.7 2014

  SHES PJES KEMBIMI PER KIA SPORTAGE 1.7 2014 GJENDEMI NE KOSOVE-PRISHTINE tel. +38344100141 viber :

  Kukës 14 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PJES KEMBIMI HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007
  Vetura

  PJES KEMBIMI HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007

  PJES PER HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007 GJENDEMI NE KOSOV PRISHTINE tel. +38344100141 viber : +383

  Kukës 14 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES KEMBIMI DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001
  Vetura

  PJES KEMBIMI DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001

  PJES PER DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN GJENDEMI NE KOSOV PRISHTIN tel. +38344100141 viber : +3834410

  Kukës 14 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes pjes kembimi per jeep liberty 2.5 crd
  Vetura

  Shes pjes kembimi per jeep liberty 2.5 crd

  SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.5 CRD GJENDEMI NE KOSOV PRISHTIN tel. +38344100141 viber : +383441

  Kukës 14 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PJES PER DODGE CALIBER 2.0 CRD 2007
  Vetura

  PJES PER DODGE CALIBER 2.0 CRD 2007

  PJES PER DODGE CALIBER 2.0 CRD 2007 PJES PER JEEP COMPASS 2.0 CRD 2007 GJENDEMI NE KOSOVE,PRISHTIN

  Kukës 14 gusht 10:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJES KEMBIMI PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007
  Vetura

  PJES KEMBIMI PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007

  PJES PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007 Tel : 044 100 141 Whatsapp : +37744100141 Viber : +38344100141 Mag

  Kukës 14 gusht 10:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjesë për NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2005
  Vetura

  Pjesë për NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2005

  Pjesë kembimi për NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2005 Tel. 044 100 141 Viber : +38344100141 Whatsapp : +377

  Kukës 14 gusht 10:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjesë kembimi për mazda RX-8
  Vetura

  Pjesë kembimi për mazda RX-8

  Pjesë për mazda RX-8 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Whatsapp : +37744100141 Viber

  Kukës 14 gusht 10:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz C200 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz C200 CDI

  Shes Mercedes Benz i ardhur nga gjermania mund te shkruani ne Viber ose WhatsApp :+38344405496

  Kukës 13 gusht 18:17
  2.200 €
 • 5 foto
   Opel Astra portobagazh
  Vetura

  Opel Astra portobagazh

  Shitet OPEL ASTRA Porto bagazh, ngjyre gri, vit prodhim 1999, kambio manuale, kondicioner, mp3, xham

  Kukës 13 gusht 14:08
  2.300 €