Vetura
Istog

Vetura në shitje në Istog | Manual |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  biciklet
  Vetura

  biciklet

  Shef bicikleten ne gjendje te rregullt mendeni me kontaktu edhe ne whatsapp ose viber +377456448

  Istog 31 maj 12:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opell
  Vetura

  Opell

  Opeli osht ne gjedje te rregull boj edhe drrim 38344315873

  Istog 30 maj 01:09
  1.600 €
 • 0 foto
  tirane
  Vetura

  tirane

  Fiat stilo 1.8 nafte ne gjendje te shkelqyer

  Istog 30 maj 00:20
  2.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen T2, T3 WhiteStar Edition
  Vetura

  Volkswagen T2, T3 WhiteStar Edition

  VW t3 multivan Whitestar ne gjendje te mire, 11 muaj regjistrim. Pjest te gjembat mbrapa ne anen e

  Istog 21 maj 17:34
  4.500 €
 • 0 foto
  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive
  Vetura

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Mercedes C250 si dhe të gjitha pjesët e tij

  Istog 12 maj 01:45
  600 €
 • 4 foto
  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog
  Vetura

  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog

  Shesim Pjesë të Veturave të Ndryshme.. Blejm Vetura të aksidentuara dhe ato që nuk i përdorni ,në RK

  Istog 25 shkurt 10:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Vectra C
  Vetura

  Opel Vectra C

  Shes ose nderroj Opel Vectra 2.2 dti, 125ps Viti 2003, me 10 muaj regjistrim. Vetura posedon: Klimat

  Istog 21 janar 12:02
  3.150 €
 • 2 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  komjoneta vw t4 ngjendje shum te mir motorri 1.9 td si dhe ka 1 vit regjistrim per ma shum na konta

  Istog 18 janar 15:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw Golf Plus 1.6 Tdi
  Vetura

  Vw Golf Plus 1.6 Tdi

  Shitet vw Golf Plus 1.6 Tdi i 2012 Vetura Asht ne gjendje shum te Mir per ma shum informata telefon

  Istog 28 dhjetor 19:53
  6.500 €
 • 0 foto
  Opel Astra
  Vetura

  Opel Astra

  Vetura shitet me tablla te huja bajm edhe nderrim !! Tel +46704502154 viber whasap

  Istog 11 dhjetor 21:59
  7.500 €
 • 10 foto
  Shitet Passat 3 C 2007
  Vetura

  Shitet Passat 3 C 2007

  Shitet pasat 3 c ne gjendje perfekte siq shifet ne foto me gjitha opcionet me kilometra te garantuar

  Istog 22 nëntor 09:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Hyundai santa fe 2.0 dizell
  Vetura

  Hyundai santa fe 2.0 dizell

  Shitet hyundai santa fe 2004 2.0 dizell 4x4 regjistrim deri ne dhjetor mundesi ndrrimi, per me shum

  Istog 21 nëntor 18:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mitsubishi
  Vetura

  Mitsubishi

  Shitet Mitsubishi Space Star 1.9did model comfort eshte vetur familjare shoenzimet e vogla ka klim p

  Istog 8 nëntor 11:39
  2.800 €
 • 3 foto
  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019
  Vetura

  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019

  Shitet Golf 3 1.9 turbo dizell manual regjistrim deri me 27.12.2019 servisim te kryer komplet rrypin

  Istog 19 tetor 21:49
  1.800 €
 • 6 foto
  Mercdes C200 viti 2010 pa dogane
  Vetura

  Mercdes C200 viti 2010 pa dogane

  Mercedes C200 Viti 2010 Km 244.000 Full Opcion Tel 044347949

  Istog 10 tetor 18:13
  8.900 €
 • 2 foto
  Peugeot 308 1.6 2010
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 2010

  Vetura është ne gjendje perfekte,me te gjitha serviset me rregull, është me vetem 73mi te kalume ,fu

  Istog 3 tetor 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 4 1.9tdi
  Vetura

  Golf 4 1.9tdi

  Vetura osht e gjendje shkelqyshme.Gumat te reja tanat servista me kohe .Koqnicat te raja komplet.Rr

  Istog 28 shtator 14:02
  5.500 €
 • 0 foto
  Shes pjes per nissan patrol 3.3
  Vetura

  Shes pjes per nissan patrol 3.3

  Shes pjes per nissan patrol 3.3 Viber +38345699079 numer tjeter 046122686

  Istog 26 shtator 22:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 2 ndrrim me pikap
  Vetura

  Golf 2 ndrrim me pikap

  Golf 2 1.6 dizell viti i prodhimit 1991 regjistrimi i ka skadu qe 1 muj ne gjendje shum tmir ndrrohe

  Istog 25 shtator 08:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjip Nissan terrano 2.7 4x4
  Vetura

  Gjip Nissan terrano 2.7 4x4

  Shitet gjipi nissan terrano 2.7 4x4 ne gjendje perfekte

  Istog 23 shtator 16:57
  4.000 €
 • 2 foto
  Renault Laguna 2.2 Dizell 2002 150ps RKS
  Vetura

  Renault Laguna 2.2 Dizell 2002 150ps RKS

  Shitet Reno laguna 2.2 dizell viti 2002 150 ps 6 shpejtsi rks deri janar ne gjendje te mir . Drita l

  Istog 22 shtator 20:21
  2.500 €
 • 5 foto
  NISAN
  Vetura

  NISAN

  Shitet NISANI 2.5 133 ps viti prodhimit 2003 ne gjendje perfekte ne targa ne huaja .

  Istog 21 shtator 20:24
  5.750 €
 • 4 foto
  Nisan Navara
  Vetura

  Nisan Navara

  Shitet NISAN NAVARA 2.5 dizel 116 ps viti i prodhimit 2004 ne gjendje perfekte

  Istog 21 shtator 20:16
  4.900 €
 • 1 foto
  audi a6 c4
  Vetura

  audi a6 c4

  shitet ose nderrohet audi a6 c4 1997 2.5 Tdi ngjendje shum tmir ndrrim i mundshem

  Istog 20 shtator 20:12
  2.450 €
 • 4 foto
  Vektra 1.8 b
  Vetura

  Vektra 1.8 b

  shitet vektra gjendje te mir si kareseri si motorr ka rigjistrim deri 18.10.2019 boj edhe ndrrim

  Istog 20 shtator 18:12
  1.150 €
 • 4 foto
  Opel vekter 1.8 b
  Vetura

  Opel vekter 1.8 b

  shitet vektra gjendje te mir si kareseri si motorr ka rigjistrim deri 18.10.2019 boj edhe ndrrim

  Istog 20 shtator 18:12
  1.250 €
 • 6 foto
   Wv
  Vetura

  Wv

  Ne Gjendje perfekte .2.0 benzin

  Istog 19 shtator 18:21
  7.700 €
 • 6 foto
  Opel insignia
  Vetura

  Opel insignia

  Opel insignia viti 2009 2.0 qmimi 8500

  Istog 17 shtator 22:18
  1 €
 • 10 foto
  Golf 6 2010 2.0
  Vetura

  Golf 6 2010 2.0

  Vetura është ne gjendje perfekte me te gjitha serviset, prej zvicrres ni pronar, është teper e rujtu

  Istog 17 shtator 17:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Combo 1.7 2002
  Vetura

  Opel Combo 1.7 2002

  Shitet Opel Combo 1.7 rks i skaduar 4 goma te dimrit 4 goma te veres

  Istog 17 shtator 14:38
  1.650 €
 • 10 foto
  Fiat
  Vetura

  Fiat

  Shitet fiat bravo benxin 1.6 me.klim ne gje dje shum te mir regjistrim i sapo.skaduar perkthime behe

  Istog 17 shtator 13:18
  390 €
 • 2 foto
  Shitet golfi 3
  Vetura

  Shitet golfi 3

  Shitet golf 3 dizell motorr 1.9 turbo gjendje profekte regjistrim deri mujn e 7 te viti 2020 me gjit

  Istog 16 shtator 22:13
  1.600 €
 • 1 foto
  Opel insignia 2.0
  Vetura

  Opel insignia 2.0

  Opel insignia 2.0 160 Ps viti 2009 e doganuar qe 5muaj qmimi 8000 €

  Istog 16 shtator 16:23
  1 €
 • 6 foto
  Passat 3
  Vetura

  Passat 3

  Passat 3 1.9 Turbo Disel rigjistrim deri me 24 dhjetor Rryp motorrit te ndrrum ne gjendje te rregul

  Istog 15 shtator 15:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Reno laguna
  Vetura

  Reno laguna

  Shitet vetura Reno Laguna 2.2dci dizel,posedon klim,abs,esp,ulse lekur,tempomat,komanda ne vollan,fe

  Istog 14 shtator 23:16
  3.300 €
 • 5 foto
  Shes Kombi
  Vetura

  Shes Kombi

  Shes kombin ne gjendje te rregullt tabela te zvicrres

  Istog 13 shtator 12:53
  5.400 €
 • 6 foto
  shitet. nrrohet
  Vetura

  shitet. nrrohet

  shitet ne gjendje te rregullt dhe ndrrohen viti 98 2.2 dizell. centrall karrikat me nxemje klim ce

  Istog 13 shtator 08:26
  1.400 €
 • 0 foto
  ddsfsdf
  Vetura

  ddsfsdf

  ddasdasd

  Istog 11 shtator 22:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  opel
  Vetura

  opel

  shes opel corsa ne gjendje te rregull 1.2 benzin boj edhe ndrim munsishem viber +38349668244

  Istog 10 shtator 17:08
  450 €
 • 5 foto
  Gjyp, pikup 4x4
  Vetura

  Gjyp, pikup 4x4

  Ne gjendje te mir, per me shum informata ne Telefon.

  Istog 8 shtator 21:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shes golfin dizell 1.9 i thjesht ne gjendje te mir te gjitha serviset e kryera hargjimet shum te vo

  Istog 8 shtator 14:42
  3.900 €
 • 7 foto
  SHES URGJENT AUDI -6 viti 2011
  Vetura

  SHES URGJENT AUDI -6 viti 2011

  AUDI A6 AUTOMATIK 3.0 TDI fest lit’s 257000 KM ( LIBER SERVISI ) TE GARANTUARA VITI I PRODHIM

  Istog 8 shtator 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet opel frontera
  Vetura

  Shitet opel frontera

  Shitet opel frontera 2.5 disel ngjendje trregullt dy dyrsh viti 1987 e kaltert

  Istog 7 shtator 23:41
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet kambi
  Vetura

  Shitet kambi

  Shitet kambi ne gjendje te rregullt regjistrim deri ne qeshor per me shum info mund te shikoni

  Istog 7 shtator 09:48
  1.400 €
 • 2 foto
  Astra
  Vetura

  Astra

  Vetura eshte 1.6 benzin ecotec e ardhur nga zvicrra,ka klima automatik mbylllje automatike,ka radio

  Istog 4 shtator 21:31
  450 €
 • 3 foto
  Golf 2 dizel 1.6
  Vetura

  Golf 2 dizel 1.6

  Golf 2 dizel 1.6

  Istog 4 shtator 21:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet urgjent vetura
  Vetura

  Shitet urgjent vetura

  Shes golf 3 1.9 dizell i thjesht ne gjendje shum te mir shpenzime t vogla i shtrengum i rujtun perfe

  Istog 2 shtator 19:37
  1.700 €
 • 0 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  Shitet vetura Passat 2

  Istog 2 shtator 17:47
  500 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 TDI 4 Montion pa dugan
  Vetura

  Passat 2.0 TDI 4 Montion pa dugan

  Ne gjendje shum te mir

  Istog 2 shtator 16:47
  4.600 €
 • 4 foto
  Citroen berlingo 2006
  Vetura

  Citroen berlingo 2006

  Citroen berlingo 2006 Ne gjendje te rregullt 044160195 ndrrim me qka te me konvenon

  Istog 1 shtator 17:52
  Me Marrveshje