Vetura

Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Gaz | Manual |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Gaz

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  pasat
  Vetura

  pasat

  vetura asht ne gjendje te rregullt nuk ka korezion baj ndrrim me kombi ose vetur me te vogel regjis

  Obiliq 8 shtator 20:43
  650 €
 • 3 foto
  Opel vekter 2.0 me klim
  Vetura

  Opel vekter 2.0 me klim

  Opel vekter benzin plin posodon klim centrall abes punon mir goma tmira perkthimi menjeher

  Fushë Kosovë 8 prill 22:48
  490 €
 • 12 foto
  Volkswagen Polo 1.2 Trendline
  Vetura

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline Përdorur Data e regjistrimit 09/2008 Transmisioni Manual transmitti

  Leposaviq 17 shkurt 12:30
  2.000 €
 • 3 foto
  Audi A4 Lim. Atracción Top gepflegt sehr sauber
  Vetura

  Audi A4 Lim. Atracción Top gepflegt sehr sauber

  Audi A4 Lim. Atracción Top gepflegt sehr sauber Regjistrimi i regjistrimit 04/2007 Transmisioni T

  Shkodër 14 shkurt 19:11
  2.000 €
 • 2 foto
  Ford Endacak 2.5 TD 109ch D. TAKSI vini-up, marina blu dhe gri me hard-top në 10900€ Clim
  Vetura

  Ford Endacak 2.5 TD 109ch D. TAKSI vini-up, marina blu dhe gri me hard-top në 10900€ Clim

  Ford Endacak 2.5 TD 109ch D. TAKSI vini-up, marina blu dhe gri me hard-top në 10900€ Clim Mbyllje

  Gjirokastër 2 janar 10:21
  10.900 €