Vetura
Prizren

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Prizren

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Golf 7 Karavan 2.0 TDI Viti 2015 Pa Dogan
  Vetura

  Golf 7 Karavan 2.0 TDI Viti 2015 Pa Dogan

  Shes Golf 7 Karavan 2.0 TDI 6 shpejtsi 103 kw 140 ps Viti 2015 Pa dogan Posedon clim tronik navi tma

  Prizren Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 6 2.0 TDI 140 PS
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 140 PS

  Shitet Golf 6 2.0 TDI 140 PS Me te gjitha serviset, rrypin dhembezor, vajin, frenat etj. Regjistrim

  Prizren 12 nëntor 18:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 2 dizel
  Vetura

  Golf 2 dizel

  Golf 2 dizel ngjura e automjetit ësht e kaftë e qelt metalike 1.6 turbo dizel ska registrim kerri ë

  Prizren 11 nëntor 19:51
  850 €
 • 3 foto
  Shitet golf 4 1.6 bencin
  Vetura

  Shitet golf 4 1.6 bencin

  Shitet golf 4 1.6 benxin ne rks regjistrim la edhe 4 muj. 4 dyrsh mund te kontaktoni ne viber ne qdo

  Prizren 11 nëntor 00:25
  3.250 €
 • 2 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet Golf 4 ne gjendje shum te rregullt per qdo informat kontakto ne tel. 045 887847

  Prizren 8 nëntor 09:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI Viti 2009 (RKS)
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI Viti 2009 (RKS)

  Shes Golf 6 2.0 TDI 5 shpejtsi Viti 2009 (RKS) posedon clim tronik ulset me nxemje cd dvd xhamat me

  Prizren 7 nëntor 09:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW
  Vetura

  VW Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

  Eshte ne gjendje te rregullt. I ardhur nga Zvicrra, regjistrimi i 3 ne Kosov. Per me shum info. 0453

  Prizren 5 nëntor 11:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf dhe Shkoda
  Vetura

  Golf dhe Shkoda

  Veturat në shitje Golf 1.9 TDi dhe Shkoda Karavan 1.8 - 20 Ventila Benzin, veturat jan të ardhuna pr

  Prizren 4 nëntor 09:51
  1.800 €
 • 6 foto
  Golf 4 tdi 2 tkuqe
  Vetura

  Golf 4 tdi 2 tkuqe

  Shes golf 4 tdi me 2 tkuqe 140 ps, 6 shpjetsi fara,shtopa full led remus origjinal (fabrikisht)

  Prizren 3 nëntor 21:23
  5.500 €
 • 11 foto
  Vw Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG

  VW Golf 6 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimautomatic, Esp, Abs, Air

  Prizren 3 nëntor 16:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw Golf VII 2.0 GTD Automatik DSG
  Vetura

  Vw Golf VII 2.0 GTD Automatik DSG

  Vw Golf VII 2.0 GTD Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag S

  Prizren 21 tetor 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 2. 1.3. .90 .ndrm me polo1.4 b
  Vetura

  Golf 2. 1.3. .90 .ndrm me polo1.4 b

  Shes golf 2 . Ingjeksion 1.3 benzin ne gjendje te mir .Regjistrim deri mujn e 8 viber. + 377456

  Prizren 20 tetor 09:02
  1.100 €
 • 11 foto
  maqina te zdruktaris
  Vetura

  maqina te zdruktaris

  abrikter zdruktarie me 3funksiona sharr strug burgi shpojs me 10 shpata dhe zingjir 20brisqi te frez

  Prizren 19 tetor 21:12
  3.500 €
 • 11 foto
  shitet golf 7 var 4 motion 2.0 TDI 2014
  Vetura

  shitet golf 7 var 4 motion 2.0 TDI 2014

  shitet golf 7 var .4 motion 2.0 TDi viti 2014 maunal 6 shpejtsi preadhja nga zvicra i doganuar 1594

  Prizren 19 tetor 09:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 5Plus
  Vetura

  Golf 5Plus

  SHES GOLF 5 plus 1.9 TDI 77 KW VITI 2006 I POSA REGJISTRUAR DERI GUSHT 2020 KLIMA TRONIK ESP ABS S

  Prizren 19 tetor 01:21
  5.700 €
 • 0 foto
  Shes veturen golf 2 89
  Vetura

  Shes veturen golf 2 89

  Shitet vetura golf 2i vitit 1989 benzin1.3 ne gjendje te rregullt me regjistrim te skadum .

  Prizren 16 tetor 09:07
  700 €
 • 5 foto
  Shes golf 4 dizell 1.9 TDi
  Vetura

  Shes golf 4 dizell 1.9 TDi

  Shes golf 4 dizell 1.9 tdi i thjesht viti 2000 i regjistruar rks deri fund klim funksjons

  Prizren 15 tetor 19:03
  4.250 €
 • 9 foto
  Golf 6 plus 2.0 TDI
  Vetura

  Golf 6 plus 2.0 TDI

  Golf 6 plus 2.0 TDI Manual 5+1R Klima A/C Pasqyret Dhe Xhamat Elektronik Karikat Me Nxemje Dritat Pe

  Prizren 15 tetor 16:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 5 plus 1.4 benzin klime,10 muaj rks
  Vetura

  Golf 5 plus 1.4 benzin klime,10 muaj rks

  Shitet golf 5 plus 1.4 benzin ,viti i prodhimit i sakt 18.11.2005 ,afer 2006. Me klime funksionale ,

  Prizren 15 tetor 12:07
  4.450 €
 • 0 foto
  golf 3 dizell 1.9
  Vetura

  golf 3 dizell 1.9

  shitet golfi i mir shum punin shum mir rexhistrm edhe dy muj ka motorin shum te mir e ka per ma shum

  Prizren 11 tetor 17:51
  1.500 €
 • 5 foto
  Golfi ne Shitje
  Vetura

  Golfi ne Shitje

  Shitet ne gjendje perfekte per.qdo info kontakt regjistrim deri 04 2020 full opsion

  Prizren 11 tetor 15:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 4 cabrio 1.9 tdi.
  Vetura

  Golf 4 cabrio 1.9 tdi.

  Golf 4 cabrio 1.9 tdi ne gjendje perfekte shum i rrujtun me rks deri muajin e 5 / 2020. shpenzime 4

  Prizren 11 tetor 15:09
  3.700 €
 • 4 foto
  GOLF 3 TDizell.1.9 VIT 93 NDR. PIKAPO 1 vit rks
  Vetura

  GOLF 3 TDizell.1.9 VIT 93 NDR. PIKAPO 1 vit rks

  Inf n tel rks 1 vit regjistrim e ndoni nrrim me marrveshne

  Prizren 10 tetor 11:08
  2.100 €
 • 6 foto
  Golf5 2.0 tdi 1 vit rks
  Vetura

  Golf5 2.0 tdi 1 vit rks

  Golf 5 tdi 2.o Rks 1 vit te plote( 28 gusht 2020) I servisuar komplet garancion Klime.zamajc, rryp

  Prizren 7 tetor 11:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7 1.6 TDI Viti 2014 Automatik
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI Viti 2014 Automatik

  Shes Golf 7 1.6 TDI Viti 2014 Higline (RKS) Automatik posedon clima tronik navi tmadh distanc contr

  Prizren 4 tetor 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jepet me qera Golf 6 automatik
  Vetura

  Jepet me qera Golf 6 automatik

  Rent a car Galaktika, Prizren Jep me qera vw Golf 6 , viti 2010 , benzin 1.8 ,Automatik-tiptronik,

  Prizren 2 tetor 00:24
  35 €
 • 7 foto
  GOLF 4 1.9 TDI VITI 1998
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI VITI 1998

  Shitet golf 4 1.9 tdi viti 1998 osht ne gjendje te mir punon mir i paster mrena dhe jasht klim funks

  Prizren 1 tetor 21:02
  3.500 €
 • 9 foto
  VW Golf 5 Plus 1.9 TDI Manuel RKS ( Ndrrohet )
  Vetura

  VW Golf 5 Plus 1.9 TDI Manuel RKS ( Ndrrohet )

  Golf 5 Plus 1.9 TDI Manuel Viti 2006 Rexhistruar RKS 1 Vit Posedon Klim Funksionale Tempomat Radio C

  Prizren 1 tetor 14:34
  6.500 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 dizell viti 2007 rexhistrim deri 2020
  Vetura

  Golf 5 1.9 dizell viti 2007 rexhistrim deri 2020

  Goff 5

  Prizren 1 tetor 09:24
  4.400 €
 • 5 foto
  Golfi 7 ne Shitje
  Vetura

  Golfi 7 ne Shitje

  Shitet Vetura ne gjendje te mir teknike edhe optike per qdo info ne tel 044191912 regjistrim deri

  Prizren 28 shtator 15:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ne shitje Golf 7
  Vetura

  Ne shitje Golf 7

  Per qdo info ne tel ne gjendje te mir teknike edhe optike 044191912

  Prizren 28 shtator 15:02
  12.000 €
 • 1 foto
  GOLF 3 TDI 1.9 VITI 1994 ME KLIM
  Vetura

  GOLF 3 TDI 1.9 VITI 1994 ME KLIM

  Golf 3 1.9 TDI Dizell Viti 1994 Regjistrim 8 Muj Katavan ne gjendje Prefekte Klim Funksionale Xenon

  Prizren 28 shtator 08:46
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet golf 4 Pacific
  Vetura

  Shitet golf 4 Pacific

  Shitet golf 4 Pacific 2004

  Prizren 27 shtator 22:54
  5.200 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 6 DISEL 1.6 TDI VITI 2009 PA.DOGAN
  Vetura

  SHITET GOLF 6 DISEL 1.6 TDI VITI 2009 PA.DOGAN

  📞☎️ +383 49 466 199 ☎️📞 📍 BOJ NDRIM📍 📍 SHITET GOLF 6 DISEL 1.6 TDI SAPO.I ARDHUR PA.DOGAN

  Prizren 27 shtator 11:59
  6.000 €
 • 6 foto
  Vetura me qera
  Vetura

  Vetura me qera

  Rent a car , e cila gjendet ne Prizren, mu te rrethi te ish Benaf-i, afer stacionit te autobuseve, j

  Prizren 26 shtator 20:53
  25 €
 • 4 foto
  Golf 5 plus 1.9 tdi Rks
  Vetura

  Golf 5 plus 1.9 tdi Rks

  Shitet golf 5 plus 1.9 TDI 5 shpejtsi viti 2008 E ardhur nga gjermania pronari i par ne kosov e reg

  Prizren 26 shtator 18:17
  7.700 €
 • 3 foto
  golf 2 disel 1.6 rks 1 vjet
  Vetura

  golf 2 disel 1.6 rks 1 vjet

  shes. golf 2 disel 1.6 i thesht rks 1 vjet fellnet 14 me goma te reja viti 31.11.1991

  Prizren 26 shtator 12:37
  830 €
 • 4 foto
  golf dizell 1.6 shum gjendje te mirr
  Vetura

  golf dizell 1.6 shum gjendje te mirr

  shite golf 2 dizell gjendje prefekte i shtrengun veq se der te mramt asht i vran tjeter sen si mungo

  Prizren 25 shtator 12:41
  720 €
 • 3 foto
  golf 4 pacific
  Vetura

  golf 4 pacific

  shes golf 4 pacific 1.9 tdi 2003

  Prizren 25 shtator 10:33
  53 €
 • 7 foto
  Golf 1.4 TSI HIGHLINE
  Vetura

  Golf 1.4 TSI HIGHLINE

  shitet golf 1.4 TSI VITI 2009 te kaluara 197.000 me liber servisi dhe garancion i ardhur nga zvicrra

  Prizren 24 shtator 23:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes golf 4 Motion
  Vetura

  Shes golf 4 Motion

  I regjistruar deri me gusht 2020 karrika me nxemje pasqyre elektrike

  Prizren 24 shtator 20:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf V- 2.0 TDI
  Vetura

  Golf V- 2.0 TDI

  Golf V 2.0TDI viti 2004, ne gjendje te rregullt teknike. Pamje te modifikuar ekstra!!!

  Prizren 23 shtator 09:07
  5.600 €
 • 2 foto
  Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi RKS 8 Muj
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi RKS 8 Muj

  Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi Karavan Viti 2000 Regjistrim 8 Muj Vetura Posedon Klim Abss Airbag Esp Cen

  Prizren 22 shtator 21:58
  3.700 €
 • 8 foto
  Shitet buba
  Vetura

  Shitet buba

  Vetura ësht e vitit 1975 1200j ni pronar vetura esht e 04 e qlajmruar

  Prizren 22 shtator 20:37
  2.800 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 2SH
  Vetura

  SHITET GOLF 2SH

  Shes Golf 2sh,viti i prodhimit 1991,1.6 benzin,nuk ka regjistrim poashtu nuk eshte ne hipotek What

  Prizren 22 shtator 16:37
  650 €
 • 5 foto
  Shes. Golf 4 1.9 tdi
  Vetura

  Shes. Golf 4 1.9 tdi

  Shes golf 4 tdi 5 shpejtsi në gjendje perfekte është shum i ruajtur për me shum info nr 049 250 671

  Prizren 22 shtator 14:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes golf 6 rks ne gjendje te regullt viti 2011
  Vetura

  Shes golf 6 rks ne gjendje te regullt viti 2011

  Shes golf 6 rks ne gjendje te regullt viti 2011 1.6 tdi qe ni jav ne kosov climatronik gjamat elektr

  Prizren 21 shtator 19:26
  7.900 €
 • 5 foto
  VW GOLF 6 Plus Highline 2.0 TDI??????
  Vetura

  VW GOLF 6 Plus Highline 2.0 TDI??????

  Shitet vw Golf 6 Plus highline, full paisje i po sa ardhur nga gjermani me gjitha serviset e kryera,

  Prizren 21 shtator 18:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 2 1.3 benzin *** U R GJ E N T ***
  Vetura

  Golf 2 1.3 benzin *** U R GJ E N T ***

  Shes golf 2 , 4 dyr 11 muj regjistrim ne gjendje shum tmir servisin e ka tkryn per mashum +383444086

  Prizren 21 shtator 10:25
  1.000 €
 • 6 foto
  Golf 3 VR6
  Vetura

  Golf 3 VR6

  Shes golf 3 VR6 (2.8) eshte ne gjendje te rregullt, ka klim, ulset recaro,175ps. E shes per arsye me

  Prizren 20 shtator 20:04
  3.700 €