Vetura
Durrës

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Durrës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Wolsvagen Golf 5 1.9 Nafte 2007
  Vetura

  Wolsvagen Golf 5 1.9 Nafte 2007

  VW GOLF 1.9 nafte👍 VITI 03/2007👍 Kambio Manuale 👍 240889 KM👍 KLIMA DIGITALE👍 ✅ KATALITI EURO 4âœ

  Durrës Dje, 21:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet VW Golf Station 2009 Full option
  Vetura

  Shitet VW Golf Station 2009 Full option

  Shitet VW Golf station Viti 27/09/2009 Me dogan te paguar gati per targa gjithcka funksionale. Maki

  Durrës Dje, 20:56
  5.800 €
 • 3 foto
  Zvicrra
  Vetura

  Zvicrra

  Shitet makina super gjendje perfekte gati per cdo kontrroll .1.6 benzin

  Durrës Dje, 19:54
  4.500 €
 • 5 foto
  ?okazjon..targimi par..?
  Vetura

  ?okazjon..targimi par..?

  Targimi par e ardhur nga zvicrra automatik super gjendje...

  Durrës Dje, 19:06
  4.500 €
 • 7 foto
  VW Golf Automat
  Vetura

  VW Golf Automat

  Shitet VW Golf, nafte me motorr 1,9 TDI viti 2007, me kamjo automatike Makina ka nje konsum minimal

  Durrës Dje, 17:56
  4.850 €
 • 9 foto
  #shitur# Golf 2013 1.6L
  Vetura

  #shitur# Golf 2013 1.6L

  Makina aktualisht ne Dubai. Arrin ne Durres 3 jave nga momenti i porosise. Cmimi perfshin inspekti

  Durrës Dje, 15:24
  6.600 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 5 GTD SUPER GJENDJE
  Vetura

  Shitet Golf 5 GTD SUPER GJENDJE

  GOLF 5 GTD (D E KUQE) 190.000 KM ME KLIMA DHE KSENO. GJENDJE TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE. GATI P

  Durrës Dje, 13:07
  4.600 €
 • 5 foto
  Vw golf 7 1.4 benzine DSG ??????
  Vetura

  Vw golf 7 1.4 benzine DSG ??????

  Vw golf

  Durrës Dje, 12:34
  12.500 €
 • 10 foto
  Golf 5 Okazion
  Vetura

  Golf 5 Okazion

  Shitet golf 5 i zi cambio automat DSG 2.0 nafte full me disqe 17 me navigator te madh me kamer mbra

  Durrës Dje, 10:54
  5.200 €
 • 9 foto
  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE
  Vetura

  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE

  Shitet VW Golf 6 Motorri - 2.0 Kambio- Automatike Karburanti - Nafte

  Durrës Dje, 10:12
  8.800 €
 • 5 foto
  Golf 6 full opsion
  Vetura

  Golf 6 full opsion

  Golf 6 I sapo ardhur nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Dhe i sapo targuar makine eshte ne gjendje perfekte e gatshme

  Durrës Dje, 01:17
  7.654 €
 • 7 foto
  Okazion Shitet Golf 7 automat
  Vetura

  Okazion Shitet Golf 7 automat

  Shitet Golf 7 Motorri 1.6 naft Bluemotion automat/tiptronick . Makina eshte ne super gjendje dhe sh

  Durrës 15 nëntor 23:07
  11.000 €
 • 6 foto
  VW Golf 5 2.0 tdi (nafte)
  Vetura

  VW Golf 5 2.0 tdi (nafte)

  Shitet Golf 5 2.0 tdi e vitit 2005 me letra deri ne korrik 2020. Kambjo manuale me 6+1 marshe,makina

  Durrës 15 nëntor 17:45
  4.000 €
 • 4 foto
  SHITEN RRATHE LED ANGEL EYES PER GOLF 5.SI NE FOTO
  Vetura

  SHITEN RRATHE LED ANGEL EYES PER GOLF 5.SI NE FOTO

  RRATHET JANE LED TE CILESISE MAKSIMALE TE PERSHTATSHME VETEM PER GOLF 5. JANE DHE ME PAKETE. INSTALI

  Durrës 15 nëntor 12:53
  7.000 Lek
 • 9 foto
  Vw Volkswagen Golf Plus 1.9 Automat
  Vetura

  Vw Volkswagen Golf Plus 1.9 Automat

  Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Viti 2009 Kambio Automat 215.234 kilometra origjinale E sapo ta

  Durrës 15 nëntor 09:49
  6.300 €
 • 6 foto
  Golf 4 benzine gaz, 1.4 viti 2000
  Vetura

  Golf 4 benzine gaz, 1.4 viti 2000

  Shitet golf 4 viti 2000, motor 1.4 benzine-gaz, te gjitha sherbimet e bera, me impiant gazi shume ek

  Durrës 15 nëntor 04:35
  1.900 €
 • 12 foto
  Golf 4 benzine-gaz manuale sh ekonomike, 2000
  Vetura

  Golf 4 benzine-gaz manuale sh ekonomike, 2000

  VW Golf 4, 1.4 benzine-gaz, viti 2000, teper ekonomike, manuale, 220.000 km, letrat deri ne maj 2020

  Durrës 15 nëntor 04:35
  2.000 €
 • 4 foto
  SHITEN ELEKTROMOTORRA 3 FAZORESH
  Vetura

  SHITEN ELEKTROMOTORRA 3 FAZORESH

  SHITEN 2 ELEKTROMOTORRA 3 FAZOR TE ARDHUR NGA FRACA PARA 1 MUAJSH QMIMI 220 EURO TE DY

  Durrës 12 nëntor 13:01
  220 €
 • 6 foto
  VW VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 GTD
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 GTD

  VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 GTD E SAPO ARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE SUPER NGA ANA ESTETIKE ASHTU DHE MEKA

  Durrës 12 nëntor 12:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Volkswagen Golf V
  Vetura

  VW Volkswagen Golf V

  Shitet volkswagen golf v 2.0 TDI .i sapo ardhur me dogan te paguar . 189 Mije Km origjinale .. Kamb

  Durrës 12 nëntor 12:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION  shitet ose nderrohet golf 5 .
  Vetura

  OKAZION shitet ose nderrohet golf 5 .

  Shitet golf 5 benzin 1.4 me letra per nje vit Look modeli me te ri i vecant ne llojin e vet Ngjyr

  Durrës 11 nëntor 21:11
  3.800 €
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN GOLF  AUTOMAT
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF AUTOMAT

  VOLKSWAGEN GOLF AUTOMAT viti 2014.full optimal .ardhur nga Belgjika.km origjinale.dogana

  Durrës 10 nëntor 22:55
  13.000 €
 • 11 foto
  Autooutlet AL - Volkswagen Golf 7 ,1.6 tdi,automat
  Vetura

  Autooutlet AL - Volkswagen Golf 7 ,1.6 tdi,automat

  Automjeti esht i ardhur nga gjermania,ne gjendje shum te mire.sensore parkingu,ekran i madh,viti 201

  Durrës 10 nëntor 17:29
  14.000 €
 • 6 foto
  SHITET! GOLF 5+ CROSS AUTOMATIK
  Vetura

  SHITET! GOLF 5+ CROSS AUTOMATIK

  SHITET!! MARKA: VOLKSWAGEN MODELI: GOLF 5+ CROSS MOTORRI:1.9 VITI I PRODHIMIT: 2007 EKSTRAT: SENDILJ

  Durrës 10 nëntor 14:27
  6.000 €
 • 5 foto
  Shitet !! Golf 5+ 1.9 Automat
  Vetura

  Shitet !! Golf 5+ 1.9 Automat

  SHITET!! MARKA: Volkswagen MODELI:Golf 5 Plus MOTORRI: 1.9 naft VITI I PRODHIMIT: 2006 KILOMETRAT:1

  Durrës 10 nëntor 14:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Volswagen Golf 7 OKAZION
  Vetura

  Shitet Volswagen Golf 7 OKAZION

  Shitet Volswagen Golf 7 viti 2015..Makina esht prodhim amerikan me 75 mij km origjinale..Prodhim ben

  Durrës 10 nëntor 09:19
  9.200 €
 • 5 foto
  Golf 7 2014 !!
  Vetura

  Golf 7 2014 !!

  Golf 7 2014 1.6 Nafte e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar.Makina eshte ne gjendje perfekte,1

  Durrës 9 nëntor 20:27
  11.900 €
 • 11 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Shitet makina golf 4 . Makina eshte dhjetori 2003 makina ka 186mij km te vetat gati per kontrollin e

  Durrës 7 nëntor 11:11
  3.400 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 4 Motor 1.9 Nafte Cmim i Diskutueshem
  Vetura

  Shitet Golf 4 Motor 1.9 Nafte Cmim i Diskutueshem

  Shitet Golf 4 motor 1.9 TDI(motor i thjesht) vite prodhimi 2001 Llampa led + Kseno me antinebie m

  Durrës 5 nëntor 16:46
  2.500 €
 • 7 foto
  Okazion Golf V 1.9Tdi viti 2004 Manuale
  Vetura

  Okazion Golf V 1.9Tdi viti 2004 Manuale

  Makina esht e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte estetike motorike dhe

  Durrës 5 nëntor 10:13
  3.825 €
 • 6 foto
  Okazion golf V 2.0Tdi viti 2004 140cv
  Vetura

  Okazion golf V 2.0Tdi viti 2004 140cv

  Mjeti i sapoardhur nga gjermania ne gjendje perfekte estetike dhe teknike me liber sherbimesh 213000

  Durrës 5 nëntor 10:08
  3.999 €
 • 11 foto
  VW Golf 6•Look GTI•Viti 2011•2.0 Naft•Automat
  Vetura

  VW Golf 6•Look GTI•Viti 2011•2.0 Naft•Automat

  VW Golf 6 Full Option Viti 2011 Look Gti 2.0 Naft Kamjo automat Dogan e paguar Navigator Xhama te zi

  Durrës 31 tetor 18:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar
  Vetura

  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar

  120 000 Km, Dogana e paguar, me liber sherbimi te kryera ne Itali, nje dore perdorimi, kambio normal

  Durrës 31 tetor 10:58
  4.200 €
 • 4 foto
  Golf 5 , look R32
  Vetura

  Golf 5 , look R32

  Shitet ose nderrohet golf 5 look R32 , 1.6 benzin , vit prodhim dhjetor 2004 , letrat deri me 23/06/

  Durrës 21 tetor 17:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  W Golf Plus 1.9 Tdi 2006
  Vetura

  W Golf Plus 1.9 Tdi 2006

  Dogana e paguar..klima..10 Airbag..Disqe Alumini..klm origjinale me liber sherbimi..goma te mira...v

  Durrës 21 tetor 10:23
  5.000 €
 • 3 foto
  Golf gti
  Vetura

  Golf gti

  Shitet golf 5 GTI 3.0 edition shume i vecant llojen e vete unike sedilje me ngroje klima dual zone S

  Durrës 20 tetor 19:37
  75.000 €
 • 3 foto
  Golf Plus 1.9 nafte
  Vetura

  Golf Plus 1.9 nafte

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga zvicra me 211 mij kilometra me liber sherbimi

  Durrës 19 tetor 13:13
  4.500 €
 • 4 foto
  Golf 2.0 tdi volsvagen
  Vetura

  Golf 2.0 tdi volsvagen

  makina ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letrat te sapo bera per nje vit kidi motorrit

  Durrës 19 tetor 09:12
  4.200 €
 • 11 foto
  VW GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 2005 GJERMANIE
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 2005 GJERMANIE

  Golf 1.9 naft Automat. Makina eshte me letra te sapo prera me gjithe sherbime e bera.me Xeno Bi Xen

  Durrës 18 tetor 13:23
  5.300 €
 • 8 foto
  Vw Golf plus
  Vetura

  Vw Golf plus

  Vw Golf 5 Plus Viti 2006🗓 Motor 1.9 nafte ⛽️ Km 190.000 Kambio manuale Euro 4 Dogana e paguar

  Durrës 18 tetor 11:36
  4.300 €
 • 9 foto
  VW Golf IV
  Vetura

  VW Golf IV

  Shitet VW Golf IV vitit 2001 181 mij km benzine gaz 1.6 impjant gazi lovato ngjyre gri manual kondi

  Durrës 16 tetor 17:57
  2.300 €
 • 5 foto
  Volswagen golf 2.0
  Vetura

  Volswagen golf 2.0

  Volswagen golf motor 2.0 automatik viti 2011 model 2012.e sapo ardhur nga Gjeania ne gjendje perfekt

  Durrës 16 tetor 17:09
  11.000 €
 • 11 foto
  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 BENZIN-GAZ -V 2007❌
  Vetura

  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 BENZIN-GAZ -V 2007❌

  ❇️W VOLKSVAGEN GOLF 5. BENZIN-GAZ ❇️ ❇️MOTOR 1.6 I THJESHT BENZIN GAZ❇️ ❇️KILOME

  Durrës 16 tetor 15:15
  4.450 €
 • 6 foto
  ?? Okazion Golf naft 1.9 viti 2005
  Vetura

  ?? Okazion Golf naft 1.9 viti 2005

  Golf naft 1.9 viti 2005 dogane e paguar goma 70% disqe 16 original fabrike mbyllje qendrore me pult

  Durrës 15 tetor 10:53
  3.800 €
 • 4 foto
  Shitet mundesi nderrimi  +355684887843
  Vetura

  Shitet mundesi nderrimi +355684887843

  Shitet Golf 5 viti 2004 1.9 motorri letra 1 vit i sapo ardhur nga jasht targim i pare cmimi 3900 i d

  Durrës 14 tetor 19:48
  3.900 €
 • 11 foto
  W Golf5 1.6 Benzin/Gaz 2008
  Vetura

  W Golf5 1.6 Benzin/Gaz 2008

  Meletra shqiptare..198 mij origjinale..klima..abs..1.6 Benzin/Gaz..etj..T.B

  Durrës 14 tetor 08:07
  6.000 €
 • 5 foto
  shitet okazion?
  Vetura

  shitet okazion?

  Shitet 4200€ ose nderrohet vlera me nderrim 4500€ 😍 “”Kualidimi I ber me dat 20 prill 2019 gjuth

  Durrës 9 tetor 16:24
  4.200 €
 • 8 foto
  Vw golf 2010 1.6 nafte Sapoardhur
  Vetura

  Vw golf 2010 1.6 nafte Sapoardhur

  Vw golf 2010 1.6 nafte 5 porta, viti prodhimit 2010 , motorri 1.6 nafte me kamje manuale 5+R, 4 xham

  Durrës 8 tetor 18:53
  6.299 €
 • 7 foto
  Golf 5 gti
  Vetura

  Golf 5 gti

  Shitet golf 5. 2.0benzin gti fabrike full opson ... 5 porta e gacme per xhdolloj prove.

  Durrës 7 tetor 21:07
  5.200 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN GOLF 7 *2017*
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF 7 *2017*

  Golf 7 viti 2017 2.0 Nafte Super Full ne gjendje super te mir dhe shume e mirembajtur e blere me 0 k

  Durrës 7 tetor 19:57
  Me Marrveshje