Vetura
Korçë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Korçë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  VW GOLF 3
  Vetura

  VW GOLF 3

  SHITET VW GOLF 3 - 1.4 BENZINE (1391cc). E MIREMBAJTUR DHE E PASTER JASHTE E BRENDA. SHUME EKONOMIKE

  Korçë Sot, 16:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 4 gjendje super okazion
  Vetura

  Golf 4 gjendje super okazion

  1.9 tdi shum ekonomik makina ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike nuk ka nevoje per asgje

  Korçë Sot, 09:13
  2.100 €
 • 7 foto
  Shitet GOLF VI
  Vetura

  Shitet GOLF VI

  Shitet ose nderrohet GOLF VI 2.5 benzin i sapo ardhur nga amerika... 160000 km... per me shum info n

  Korçë 11 nëntor 23:43
  5.200 €
 • 0 foto
  Shitet VW Golf V 6+1 marsh ne gjendje perfekte!!
  Vetura

  Shitet VW Golf V 6+1 marsh ne gjendje perfekte!!

  Shitet VW Golf V.Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera ne kohe.Full option

  Korçë 2 nëntor 13:20
  3.700 €
 • 4 foto
  shes golf 5 plus naft viti 2007 me dogane
  Vetura

  shes golf 5 plus naft viti 2007 me dogane

  makina esht e sapo ardhur nga gjermania me cdo gje prefekte me cdo sherbim te ber.

  Korçë 2 nëntor 13:14
  4.700 €
 • 4 foto
  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz Portbagazh
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz Portbagazh

  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si edhe shum

  Korçë 1 nëntor 20:17
  2.000 €
 • 4 foto
  VW Golf 5 benzine+gas
  Vetura

  VW Golf 5 benzine+gas

  super gjendje te gjitha sherbimet e kryera ne kohe benzine + gas (Stag) motor 1.4 i thjeshte,,174

  Korçë 10 tetor 20:28
  4.800 €
 • 4 foto
  Okazion Golf 5 2007
  Vetura

  Okazion Golf 5 2007

  Makina 2007 gjendje perfekte e Ardhur nga Zvicera tavan panoramik si E re nga Brenda jo e aksidentua

  Korçë 28 shtator 08:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Okazion VW Golf V 1.9 DSG
  Vetura

  Okazion VW Golf V 1.9 DSG

  Okazion vw golf 5, 1.9 TDI, kambio automatike DSG, vit prodhimi fund 2006, 243.000 km. Makina eshte

  Korçë 26 shtator 19:53
  3.800 €
 • 12 foto
  GOLF 6 BIFUEL
  Vetura

  GOLF 6 BIFUEL

  Shitet &Mundesi ndrimi Golf 6 benzine +gas i vitit 2009....Makina ka ardhur nga Italia ...Me dog

  Korçë 22 shtator 09:29
  8.400 €
 • 11 foto
  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2008 235.000 KM
  Vetura

  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2008 235.000 KM

  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2008 235.000 KM Origjinale Cmimi:4200 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+35

  Korçë 12 shtator 22:25
  4.200 €
 • 6 foto
  Golf 5 1.6 fsi
  Vetura

  Golf 5 1.6 fsi

  Golf 5 1.6 fsi viti 2005 me te gjitha sherbimet e kryera goma 80% gati per cdo prove

  Korçë 5 shtator 17:44
  3.400 €
 • 3 foto
  Golf 4 1.4 Benzine
  Vetura

  Golf 4 1.4 Benzine

  Shitet golf 4 1.4 Benzine makina eshte ne gjendje shume te mire. Me 4 goma te reja te sapo vendosura

  Korçë 31 gusht 13:24
  3.200 €
 • 7 foto
  okazionnn
  Vetura

  okazionnn

  Shitet ose nderrohet GOOLF VI 2.5 benzin i sapo ardhur nga amerika... 160000 km... per me shum in

  Korçë 26 gusht 12:29
  5.200 €
 • 1 foto
  Korce
  Vetura

  Korce

  Shitet Golf 4 per arsye emigrimi

  Korçë 23 gusht 10:53
  17.000 Lek
 • 4 foto
  Vw golf 4 1.9 tdi ..di e kuqe ekonomik
  Vetura

  Vw golf 4 1.9 tdi ..di e kuqe ekonomik

  Makina esht ne gjendje shum t mire e gatshme per cdo lloj prove ... shitet 2600 euro pak i diskutues

  Korçë 21 gusht 14:34
  2.600 €
 • 2 foto
  Golf4 shitet okazion
  Vetura

  Golf4 shitet okazion

  Makina eshte ne gjendje te mir me letra deri ne fund tetorit

  Korçë 16 gusht 19:41
  1.400 €
 • 4 foto
  VW Golf 3 benzin+gaz
  Vetura

  VW Golf 3 benzin+gaz

  Shitet Golf 3 viti 95 Gti 1.6 benzine/gaz ne gjendje shume te mire. Disqe alumini,drita xenon ,kondi

  Korçë 16 gusht 13:09
  1.200 €
 • 4 foto
  Shitet VW Golf 4 1.6
  Vetura

  Shitet VW Golf 4 1.6

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me 123 mije km.

  Korçë 13 gusht 22:25
  1.400 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.4 benzin gaz
  Vetura

  Golf 4 1.4 benzin gaz

  Golf 4

  Korçë 13 gusht 01:17
  2.400 €
 • 4 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shitet golf 1.4 benzine ne gjendje motorike te mire nga ana estetike do disa regullime te vogla...me

  Korçë 11 gusht 18:52
  1.500 €
 • 4 foto
  Okazion golf 4 benzine + gas
  Vetura

  Okazion golf 4 benzine + gas

  Shitet golf 4 1.6 benzine + gas te shenuar ne leje qarkullimi climatronic timon tresh sedile recaro

  Korçë 3 gusht 21:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Volkswagen Golf 5 benzine/gaz
  Vetura

  Volkswagen Golf 5 benzine/gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem

  Korçë 1 gusht 13:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion Golf 5 2007 automatic
  Vetura

  Okazion Golf 5 2007 automatic

  Makina super gjendje ,e thjeshte ekonomike dhe shume e Bukur, e ardhur nga zvicera me service te kr

  Korçë 1 gusht 09:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  wolksvagen golf 2 1990
  Vetura

  wolksvagen golf 2 1990

  shitet golf 2 me motor 1.6 turbo nafte i vitit 90’ gjendja shum e mir dhe mund te provohet ne cdo

  Korçë 22 korrik 13:17
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet golf IV -01 (di) e kuqe 6 marsha
  Vetura

  Shitet golf IV -01 (di) e kuqe 6 marsha

  Shitet golf IV viti 2001 di e kuqe shum e shpejt dhe ekonomike. Ne gjendje te mir motorike, xhenerik

  Korçë 20 korrik 16:43
  2.400 €
 • 8 foto
  korc
  Vetura

  korc

  shitet golf 4 naft1.9 motorr te thjesht super makin te gjitha sherbimet sa po bera 2300 ero i diskut

  Korçë 14 korrik 20:23
  2.300 €
 • 6 foto
  Shitet Vw Golf 4 1.4 Benzin Manuale
  Vetura

  Shitet Vw Golf 4 1.4 Benzin Manuale

  Shitet Vw Golf 4 Cmimi:2 Milion E 300 Lek I Diskutueshem Motorr 1.4 Benzin E Vitit 2000 Kamio Mabual

  Korçë 12 korrik 01:38
  2.300 Lek
 • 4 foto
  Okazion shitet golf 4
  Vetura

  Okazion shitet golf 4

  Golf 4 1.4 benzin Kilometrazhi: 220 Kilometra: 2300 Me kondicioner ne gjendje shum te mire

  Korçë 10 korrik 18:09
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz

  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si edhe shum

  Korçë 7 korrik 13:35
  2.500 €
 • 6 foto
  Golf 4 Benzine - Gaz 1.6
  Vetura

  Golf 4 Benzine - Gaz 1.6

  Shitet Golf 4 Benzin Gaz Gazi i montuar para nje jave Makina ka motor 1.6 RS Makina ska nevoje pe

  Korçë 5 korrik 16:42
  2.500 €
 • 10 foto
  OKAZIONN Shitet Golf IV 1.6 SR Benzine-Gaz
  Vetura

  OKAZIONN Shitet Golf IV 1.6 SR Benzine-Gaz

  Shitet Golf IV 1.6 Benzin-Gaz ne gjendje te mire makine super ekonomike, sherbimet e kryera rrip faz

  Korçë 1 korrik 15:00
  1.800 €
 • 11 foto
  Vw Golf Gaz+Benzin Kamio Manuale
  Vetura

  Vw Golf Gaz+Benzin Kamio Manuale

  Shitet Vw Golf Gaz+Benzin Kamio Manuale 1.4 Viti 1999-2000 Cmimi:2 Milion E 500 Leke I Diskutueshem

  Korçë 25 qershor 08:56
  2.500 Lek
 • 9 foto
  OKAZION! SHITET GOLF 6 Sport
  Vetura

  OKAZION! SHITET GOLF 6 Sport

  Okazion! Shitet Volswagen Golf 6 i sapo ardhur nga Gjermania, full option. Makina eshte ne super gje

  Korçë 20 qershor 12:59
  6.499 €
 • 6 foto
  SHES GOLF 3 KARAVAN ME LETRA DHE SIGURACJON
  Vetura

  SHES GOLF 3 KARAVAN ME LETRA DHE SIGURACJON

  SHES GOLF 3 KARAVAN ME LETRA DHE SIGURACJON TE SA PO BERA 18 QERSHOR DHE I KA DER NE QERSHOR 2020

  Korçë 18 qershor 19:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 4 tdi 1 te kuqe nafte me gjendje te mire
  Vetura

  Golf 4 tdi 1 te kuqe nafte me gjendje te mire

  Makina nuk ka nevoje per as nje lloj servisi makina esht me 2 dyer ngjyre blu me kamjo manuale me di

  Korçë 16 qershor 18:25
  1.800 €
 • 1 foto
  I ka te gjitha serviset e bera
  Vetura

  I ka te gjitha serviset e bera

  Siguracjonin te sa po prer e gacme per cdo lloj prove.1.4 benxin 8valvola shum ekonomik

  Korçë 4 qershor 18:14
  1.150 €
 • 6 foto
  Golf 5 Gaz Benzine viti 08
  Vetura

  Golf 5 Gaz Benzine viti 08

  Shitet Golf 5. GAZ Benzin motor 1.6.Impjanti Gazit Landi Renzo i montuar ne itali. Punon 100% gaz D

  Korçë 3 qershor 08:29
  4.500 €
 • 3 foto
  VW Polo 1.2 benzin pa karta
  Vetura

  VW Polo 1.2 benzin pa karta

  Polo 1.2 benzi pa letra

  Korçë 18 maj 14:57
  550 Lek
 • 4 foto
  okazion per dy dite Golf 4 Super gjendje viti 2002
  Vetura

  okazion per dy dite Golf 4 Super gjendje viti 2002

  okazion golf 4 viti 2002 1.9 nafte TDI 2 te kuqe me letra te paguara deri ne tetor 2019 goma te reja

  Korçë 17 maj 19:59
  2.000 €
 • 5 foto
  SHITET GOLF 4!!!
  Vetura

  SHITET GOLF 4!!!

  Makina eshte ne super gjendje, me taksa te paguara deri ne nentor 2019, eshte me 6 masha + R. Eshte

  Korçë 15 maj 20:14
  2.700 €
 • 7 foto
  VW Golf 4 1.4 benzin gaz
  Vetura

  VW Golf 4 1.4 benzin gaz

  Shitet Golf 4 \" 1.4 16v \" ne super gjendje . I eshte ber cdo lloj sherbimi si : ( rrip faze ,vaji

  Korçë 15 maj 17:31
  2.600 €
 • 5 foto
  shitet ose nderrohet me fuoristrade
  Vetura

  shitet ose nderrohet me fuoristrade

  shitet golf 5 ne gjendje shume te mire ,makina ka motorr 2.0 TDI ,kamjo manuale me 6 marshe ,me vola

  Korçë 14 maj 11:57
  4.200 €
 • 2 foto
  Golf 4 1.6 SR
  Vetura

  Golf 4 1.6 SR

  Shitet Golf 4 1.6 SR Me dokumenta te prera deri ne Maj 2020 Ne gjendje te shkelqyer pa asnje gervi

  Korçë 13 maj 19:52
  111 €
 • 5 foto
  VW Golf 5 shitet&nderohet
  Vetura

  VW Golf 5 shitet&nderohet

  Shitet ose nderohet Golf 5 1.6 fsi Dokumentat e sapoprera. Vitprodhimi 2005.

  Korçë 6 maj 16:01
  3.500 €
 • 6 foto
  Golf 5 OKAZIONNNNN
  Vetura

  Golf 5 OKAZIONNNNN

  Shitet golf 5 Benzine gas te shenuar ne leja qarkullimit Super e paster Xhama te zinj origjinal 1

  Korçë 3 maj 17:22
  5.200 €
 • 5 foto
  SHITET PER ARSYE MOOSPERDORIMI
  Vetura

  SHITET PER ARSYE MOOSPERDORIMI

  Me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje te mire letrat deri ne tetor

  Korçë 28 prill 16:43
  1.500 €
 • 11 foto
  Shitet golf 1.6 gaz benzine viti 2008 manual
  Vetura

  Shitet golf 1.6 gaz benzine viti 2008 manual

  Shitet Golf5 1.6 gaz benzine. Impjanti gazit Landi Renzo i montuar ne itali. Punon 100%gaz Disqe

  Korçë 28 prill 08:34
  4.600 €
 • 5 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shes golf 4shum e paster nga jasht dhe nga brenda te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asnje

  Korçë 19 prill 21:27
  2.400 €
 • 6 foto
  OKAZION Shitet Golf 4
  Vetura

  OKAZION Shitet Golf 4

  Shitet Golf 4 1.6 benzine ne gjendie te mire motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet te kryera (k

  Korçë 12 prill 18:04
  230.000 Lek