Vetura
Korçë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Korçë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Golf 4 gjendje super okazion
  Vetura

  Golf 4 gjendje super okazion

  1.9 tdi shum ekonomik makina ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike nuk ka nevoje per asgje

  Korçë Sot, 11:44
  2.100 €
 • 6 foto
  VW GOLF 3
  Vetura

  VW GOLF 3

  SHITET VW GOLF 3 - 1.4 BENZINE (1391cc). E MIREMBAJTUR DHE E PASTER JASHTE E BRENDA. SHUME EKONOMIKE

  Korçë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI 6+1 Marsha Me Dogane
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TDI 6+1 Marsha Me Dogane

  Shitet VW Touran 1.9 TDI ne gjendje shum te mire sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar.Viti 200

  Korçë Sot, 09:27
  3.699 €
 • 5 foto
  ...
  Vetura

  ...

  Shitet vw bora 98\'Benzin/Gas (brc) i montuar jasht 2.3 motor V5 kamio manuale sedilje me ngrohje cl

  Korçë Sot, 00:06
  2.000 €
 • 11 foto
  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi
  Vetura

  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi

  Tiguan 1.4 TSI ..4MOTION...4×4 teper e shpejte dhe ekonomike.Benzine-GAZ dhe ne leje montuar ne gjer

  Korçë Dje, 15:40
  11.500 €
 • 8 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove 300.000 te reja Cmimi

  Korçë Dje, 11:33
  300.000 Lek
 • 6 foto
  VW Lupo
  Vetura

  VW Lupo

  Shitet vw lupo viti i prodhimit 2000 motor 1.4 benzin makina eshte me kondicioner abs sistem alarmi

  Korçë 12 dhjetor 16:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet GOLF VI
  Vetura

  Shitet GOLF VI

  Shitet ose nderrohet GOLF VI 2.5 benzin i sapo ardhur nga amerika... 160000 km... per me shum info n

  Korçë 12 dhjetor 11:01
  5.200 €
 • 5 foto
  VW T5 Caravelle
  Vetura

  VW T5 Caravelle

  VW T5 ..Makina eshte ne gjendjete mire pune Ka 340.000 km Xhama te zinj nga fabrika Dokumenta te vl

  Korçë 11 dhjetor 17:36
  7.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen CC Sport 2.0T USA
  Vetura

  Volkswagen CC Sport 2.0T USA

  VW CC 2.0T 211 Hp Automatike Tronic Benzine6.8L/100km 2012 115000 Milje OrigjinaleBezhe E sa

  Korçë 7 dhjetor 00:27
  11.000 €
 • 4 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Me te gjitha sherbimet e bera full extra

  Korçë 29 nëntor 20:38
  7.300 €
 • 4 foto
  Passat cc 2010
  Vetura

  Passat cc 2010

  Passat cc 2.0 tsi benzinë(turbo)- full extra navi ,sendilje me ngrohje etj, 120.000 milje , esht shu

  Korçë 17 nëntor 08:46
  8.500 €
 • 7 foto
  Shitet Volskwagen passat
  Vetura

  Shitet Volskwagen passat

  Shitet volskwagen passat viti 2001,me dokumenta te prera,makina eshte ne gjendje te mire motorike dh

  Korçë 16 nëntor 20:19
  2.500 €
 • 0 foto
  Shitet VW Golf V 6+1 marsh ne gjendje perfekte!!
  Vetura

  Shitet VW Golf V 6+1 marsh ne gjendje perfekte!!

  Shitet VW Golf V.Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera ne kohe.Full option

  Korçë 2 nëntor 13:20
  3.700 €
 • 4 foto
  shes golf 5 plus naft viti 2007 me dogane
  Vetura

  shes golf 5 plus naft viti 2007 me dogane

  makina esht e sapo ardhur nga gjermania me cdo gje prefekte me cdo sherbim te ber.

  Korçë 2 nëntor 13:14
  4.700 €
 • 4 foto
  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz Portbagazh
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz Portbagazh

  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si edhe shum

  Korçë 1 nëntor 20:17
  2.000 €
 • 10 foto
  Shitet Volkswagen Tuareg 3.6
  Vetura

  Shitet Volkswagen Tuareg 3.6

  Volkswagen Touareg V6 prodhim Korrik 2008 Modeli 2009, Benzine 3600 cc, Full Option, Makina eshte ne

  Korçë 15 tetor 00:24
  9.900 €
 • 4 foto
  VW Golf 5 benzine+gas
  Vetura

  VW Golf 5 benzine+gas

  super gjendje te gjitha sherbimet e kryera ne kohe benzine + gas (Stag) motor 1.4 i thjeshte,,174

  Korçë 10 tetor 20:28
  4.800 €
 • 4 foto
  Volswagen Polo
  Vetura

  Volswagen Polo

  Shes volswagen polo 1.4 benzine,vit prodhimi 2005,me letra deri ne janar 2020,ne gjendje te perkryer

  Korçë 8 tetor 11:03
  2.200 €
 • 5 foto
  OKAZION POLO 2005
  Vetura

  OKAZION POLO 2005

  SHITET VOLKSWAGEN POLO VIT PRODHIMI SHTATOR 2005, NAFTE 1.4, KONDISIONER, GOMA TE REJA, BATERI E RE,

  Korçë 4 tetor 09:34
  1 Lek
 • 4 foto
  VW Caddy dizel
  Vetura

  VW Caddy dizel

  Makina eshte ne gjendje te mire pune. Me dokumenta te regullta deri ne janar 2020. Sherbimet e kryer

  Korçë 2 tetor 15:45
  1.600 €
 • 4 foto
  Passat automat
  Vetura

  Passat automat

  Passat automat ne gjendje shum te mire 2.0 naft kamio automat .sedilje me ngroje .goma te reja .letr

  Korçë 29 shtator 16:40
  5.200 €
 • 4 foto
  Okazion Golf 5 2007
  Vetura

  Okazion Golf 5 2007

  Makina 2007 gjendje perfekte e Ardhur nga Zvicera tavan panoramik si E re nga Brenda jo e aksidentua

  Korçë 28 shtator 08:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Okazion VW Golf V 1.9 DSG
  Vetura

  Okazion VW Golf V 1.9 DSG

  Okazion vw golf 5, 1.9 TDI, kambio automatike DSG, vit prodhimi fund 2006, 243.000 km. Makina eshte

  Korçë 26 shtator 19:53
  3.800 €
 • 5 foto
  Cadyy 1.4 Benzin-Gaz
  Vetura

  Cadyy 1.4 Benzin-Gaz

  Mjeti eshte ne gjendje shume te mire, sevise te kryera ne kohe, per informacion tjeter kontaktoni.Es

  Korçë 25 shtator 22:59
  5.800 €
 • 5 foto
  Shitet Passat 1.8T
  Vetura

  Shitet Passat 1.8T

  Pasat 1.8T Benzin & Gaz 150 PS Viti (2003) goma te reja 2017 ,,, sallon meshin original ,,,,, se

  Korçë 25 shtator 18:49
  4.200 €
 • 0 foto
  SHITET - Volkswagen Touran 1.9 TDI viti 2004
  Vetura

  SHITET - Volkswagen Touran 1.9 TDI viti 2004

  Volkswagen Touran 1.9 TDI viti 2004 *Motor: Nafte *Kambio: Automatike *Kilometra: 223,600 *Vende: 6+

  Korçë 23 shtator 18:40
  3.500 €
 • 3 foto
  VW trasport
  Vetura

  VW trasport

  Marka 👉 vw trasport Forca mottorrike👉1.9 Lloji i kambjos👉manual Karburanti 👉naft Viti i prodhimit 👉

  Korçë 22 shtator 17:15
  1.200 €
 • 12 foto
  GOLF 6 BIFUEL
  Vetura

  GOLF 6 BIFUEL

  Shitet &Mundesi ndrimi Golf 6 benzine +gas i vitit 2009....Makina ka ardhur nga Italia ...Me dog

  Korçë 22 shtator 09:29
  8.400 €
 • 1 foto
  xhama te zinj origjinale
  Vetura

  xhama te zinj origjinale

  Xhama te zinj origjinal golf 4 cmim i arsyeshem

  Korçë 19 shtator 19:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Cadi 1.6 nafte
  Vetura

  Cadi 1.6 nafte

  1.6nafte shum ekonomike.makina eshte ne gjendje shum te more nuk ka nevoje per asgje.mund ta kontrol

  Korçë 19 shtator 09:29
  1.400 €
 • 2 foto
  Sherbimet t gjitha t bera nuk ka nevoj per asgje
  Vetura

  Sherbimet t gjitha t bera nuk ka nevoj per asgje

  E shes per arsye mos perdorimi

  Korçë 14 shtator 00:14
  2.500 €
 • 1 foto
  Shitet polo 1.3 benzin
  Vetura

  Shitet polo 1.3 benzin

  Shitet polo benzin ne gjendje super per me shume nr tel 0693478090

  Korçë 13 shtator 21:35
  1.400 €
 • 11 foto
  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2008 235.000 KM
  Vetura

  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2008 235.000 KM

  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2008 235.000 KM Origjinale Cmimi:4200 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+35

  Korçë 12 shtator 22:25
  4.200 €
 • 5 foto
  Vw Touran 1.9 tdi
  Vetura

  Vw Touran 1.9 tdi

  Vw touran 1.9 tdi 2005 makina esht ne gjendje shum te mire goma te reja

  Korçë 9 shtator 06:10
  3.500 €
 • 11 foto
  VW Volsvagen caddy
  Vetura

  VW Volsvagen caddy

  Makina shitet per arsyje mosperdorimi +vit prodhimi 1999 me kamio manuale fuqia motorike 1.9 nafte

  Korçë 8 shtator 23:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 5 1.6 fsi
  Vetura

  Golf 5 1.6 fsi

  Golf 5 1.6 fsi viti 2005 me te gjitha sherbimet e kryera goma 80% gati per cdo prove

  Korçë 5 shtator 17:44
  3.400 €
 • 5 foto
  OKAZIOOOONN
  Vetura

  OKAZIOOOONN

  PASSAT CC FULL EKSTRA NE SUPER GJENDJE I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE SHITET PER ARSYE PERSONALE VTM

  Korçë 3 shtator 21:14
  8.000 €
 • 7 foto
  Shitet VW Sharan 1.9 Naft.  6 1
  Vetura

  Shitet VW Sharan 1.9 Naft. 6 1

  Shitet VW Sharan 1.9 me Naft. Prodhim i vitit 1999 7 vende Kartat e paguara deri ne korik 2019

  Korçë 3 shtator 21:10
  2.000 €
 • 4 foto
  Volkswagen Caddy cady
  Vetura

  Volkswagen Caddy cady

  Shitet volkswagen caddy I sapo ardhur nga Germania me dogane te paguar ne gjendje shume te mire, me

  Korçë 3 shtator 12:04
  1 €
 • 7 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  Shitet passat CC 2.0T R-line Ne super gjendje i gatshem per cdo lloj prove

  Korçë 2 shtator 22:10
  9.300 €
 • 2 foto
  VOLSWAGEN SHARAN DIESEL
  Vetura

  VOLSWAGEN SHARAN DIESEL

  Shitet sharan viti 2001 Motor 1,9 nafte TDI Drita Xenon 200 mije km

  Korçë 2 shtator 02:09
  3.400 €
 • 9 foto
  okazionn
  Vetura

  okazionn

  Shitet passat cc 2.0 TSI

  Korçë 1 shtator 23:28
  7.400 €
 • 2 foto
  Furgon ne shitje
  Vetura

  Furgon ne shitje

  Furgon ne gjendje pune 8+1Volswagen Caravelle

  Korçë 1 shtator 20:07
  700 €
 • 4 foto
  Shitet Volsvagen transportier
  Vetura

  Shitet Volsvagen transportier

  1.9 dizel , 8+1, eshte ne gjendje te mire, ose ndrohet me veture .Ne tel: 0674631235. Vendodhja Korc

  Korçë 31 gusht 19:28
  1.500 €
 • 5 foto
  Okazion caddy
  Vetura

  Okazion caddy

  Makina eshte ne gjendje te mire pune. Me dokumenta te regullta deri ne janar 2020. Shitet per arsye

  Korçë 31 gusht 17:05
  1 €
 • 3 foto
  Golf 4 1.4 Benzine
  Vetura

  Golf 4 1.4 Benzine

  Shitet golf 4 1.4 Benzine makina eshte ne gjendje shume te mire. Me 4 goma te reja te sapo vendosura

  Korçë 31 gusht 13:24
  3.200 €
 • 7 foto
  okazionnn
  Vetura

  okazionnn

  Shitet ose nderrohet GOOLF VI 2.5 benzin i sapo ardhur nga amerika... 160000 km... per me shum in

  Korçë 26 gusht 12:29
  5.200 €
 • 4 foto
  PASSAT 1.9 T(DI) - 01 (mundesi ndrrimi)
  Vetura

  PASSAT 1.9 T(DI) - 01 (mundesi ndrrimi)

  Shitet ose dhe mund te nderohet vw passat t(di) te kuqe 6+1 marsha ne gjendje te shkelqyer me te gji

  Korçë 25 gusht 19:02
  3.700 €
 • 9 foto
  Okazion Touareg 3.2 Benzine
  Vetura

  Okazion Touareg 3.2 Benzine

  Shitet Touareg 3.2 benzin full extra sapo ardhur nga usa

  Korçë 24 gusht 20:04
  10.500 €