Vetura
Korçë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Korçë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI 6+1 Marsha Me Dogane
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TDI 6+1 Marsha Me Dogane

  Shitet VW Touran 1.9 TDI ne gjendje shum te mire sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar.Viti 200

  Korçë 31 dhjetor 08:09
  3.699 €
 • 0 foto
  SHITET - Volkswagen Touran 1.9 TDI viti 2004
  Vetura

  SHITET - Volkswagen Touran 1.9 TDI viti 2004

  Volkswagen Touran 1.9 TDI viti 2004 *Motor: Nafte *Kambio: Automatike *Kilometra: 223,600 *Vende: 6+

  Korçë 23 shtator 18:40
  3.500 €
 • 5 foto
  Vw Touran 1.9 tdi
  Vetura

  Vw Touran 1.9 tdi

  Vw touran 1.9 tdi 2005 makina esht ne gjendje shum te mire goma te reja

  Korçë 9 shtator 06:10
  3.500 €
 • 0 foto
  3300 euro
  Vetura

  3300 euro

  Shitet turan me karta te prera per nje vit sherbime te kryera rip faze vaj filtra etj me klima koman

  Korçë 14 gusht 08:37
  3.300 €
 • 3 foto
  Shitet Vw touran
  Vetura

  Shitet Vw touran

  Vw esht me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje shum te mir motorike xhenerike dhe shum e paster ..

  Korçë 5 gusht 08:54
  3.500 €
 • 11 foto
  Vw touran 1.9 Tdi shitet dhe mundesi nderrimi
  Vetura

  Vw touran 1.9 Tdi shitet dhe mundesi nderrimi

  Vw touran 1.9 Tdi kamio manuale 6+1 klima disqe alumini sensor parkimi dogane te paguar super gjendi

  Korçë 31 korrik 16:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Touran 2.0 nga gjermania automatik dsg
  Vetura

  VW Touran 2.0 nga gjermania automatik dsg

  shitet volkswagen touran me dogane te paguar motor 2.0 automatik dsg sediliet me ngrohje sensor shi

  Korçë 10 qershor 19:21
  4.600 €
 • 2 foto
  Shitet ose Nderohet Vw Touran 2.0 TDI 2003
  Vetura

  Shitet ose Nderohet Vw Touran 2.0 TDI 2003

  T(DI) DI e kuqe..

  Korçë 3 maj 21:34
  4.000 €
 • 5 foto
  OKAZION!!! VW Touran Automatike!!!
  Vetura

  OKAZION!!! VW Touran Automatike!!!

  Shitet VW TOURAN AUTOMATIK TAVAN XHAMI KLIMA DISQE ALUMINI TAKSA DERI NE GUSHT 2018 Super Okazion!!!

  Korçë 4 prill 10:51
  3.999 €
 • 3 foto
  OKAZION-->VW Touran 1.9 nafte TDi 6+1 Vende
  Vetura

  OKAZION-->VW Touran 1.9 nafte TDi 6+1 Vende

  VW Touran 1.9 nafte TDi, E ardhur nga Gjermania, Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhene

  Korçë 4 prill 07:10
  4.200 €
 • 10 foto
  Shitet Volkswagen Touran 1.9
  Vetura

  Shitet Volkswagen Touran 1.9

  Makina ne gjendje te shkelqyer e ardhur nga gjermania. Manual 6 marsha. 1.9 Nafte xhama te zinj ne l

  Korçë 3 prill 16:46
  1 €